• Τελευταία Posts στο Forum

Valkyre

Αναφορές τεχνικών προβλημάτων του PS5

Τελικα οντως δεν μπορεις να το κανεις να ξεκινησει??

Δοκιμασες να το βγαλεις απο την πριζα κανα 5αλεπτο? Λεω εγω μια βλακεια τωρα...

Valkyre Today, 16:19 Go to last post
    modecris

Αναφορές τεχνικών προβλημάτων του PS5

Ναι πατώντας παρατεταμένα το power μπαίνεις στο ίδιο μενού που έχει το ps4 και έχει τις ίδιες επιλογές. Αν μπορείς να μπεις σε αυτό το μενού το πιό πιθανό

modecris Today, 16:15 Go to last post
    Lefteris_X

Windows 11

Android apps αγορασμένα/κατεβασμένα αυστηρά και μόνο μέσω του Amazon Store.

Πιο πολύ πιστεύω το έκανε για test bed (os user experience +

Lefteris_X Today, 16:12 Go to last post
    ilias78

PlayStation 5 - Pre-Orders (Ελλάδα)

Έχω κάνει παραγγελία από κωτσο κ φυσικά ακομα δεν έχω λάβει ενημέρωση για παραλαβή κ ποτε. Επειδή όμως λέω τελικά να περιμένω την version 2 του χρόνου,

ilias78 Today, 15:48 Go to last post
    Valkyre

Avatar - Frontiers of Pandora (2022)

https://www.youtube.com/watch?v=ph8L...el=PlayStation

08:50 και μετα

Aυτο το εχουμε συζητησει πολυ

Valkyre Today, 15:42 Go to last post
    Christos33

PlayStation 5 - Pre-Orders (Ελλάδα)

Για όποιον δεν θέλει κάποιο παιχνίδι να ξέρετε ότι μπορείτε να το επιστρέψετε κ να πάρετε κάτι άλλο, στην αρχή θα σας πούνε ότι δεν γίνεται.
    Αλλά

Christos33 Today, 15:05 Go to last post
  • Δωρεάν τα Uncharted Collection & Journey έως τις 5 Μαίου

Η Sony ανακοίνωσε ότι από αύριο θα είναι διαθέσιμα για λήψη τα Journey και Uncharted: The Nathan Drake Collection για όλους τους κατόχους του Playstation 4 όμως για περιορισμένο χρονικό διάστημα (από αύριο συγκεριμένα στις 15 Απριλίου έως τις 5 Μαίου). Η διαθεσιμότητα των παιχνιδιών αποσκοπεί την διασκέδαση και την ψυχαγωγία της κοινότητας λόγω της πανδημίας που επικρατεί αυτόν τον καιρό με τον νέο κορονοιό.

This article was originally published in forum thread: Μικρά νεα και rumors για PS4 all in one Thread started by PDS View original post
  • Πιο Δημοφιλή

• Διαφημίσεις

• Συνεργασιες

• Social Media