Page 108 of 114 FirstFirst ... 85898104105106107108109110111112 ... LastLast
Results 2,141 to 2,160 of 2267

Thread: Τhe Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2141

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Χαρακτηρες παιχνιδιων χωρις ''αστερισκους'' ζητησες, αυτο εδωσα.
    Θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω για το gameplay του The last of us. To παιχνιδι τερματιζεται περισσοτερες φορες απο καθε αλλο εκει εξω. Και αυτο δεν γινεται για την ιστορια. Το gameplay του για μενα ειναι στα τοπ games μου και σιγουρα πολυ ανωτερο απο αυτο του Witcher.

    Επισης το βασικο χτισιμο ενος χαρακτηρα δεν εχει να κανει με το ποσo μεγαλο ειναι ενα παιχνιδι η ποσες ιστοριες εχει να πει. Ισα ισα, αν ας πουμε εχει να κανει και με αυτο, τοτε τα μεγαλα σε διαρκεια games εχουν το πλεονεκτημα να σε ''δενουν'' στον κοσμο τους και στους χαρακτηρες, περισσοτερο απο τα μικροτερα.
    Πολλες φορες μπερδευουμε την οικειοτητα/δεσιμο που δημιουργειται με εναν χαρακτηρα(ειδικα στα μεγαλα παιχνιδια), με το αν πραγματι ειχε ενδιαφερον η οχι αυτος.



    Σιγουρα θα του δωσω χρονο. Το παιχνίδι ειναι πολυ προσεγμένο, απλα για την ωρα δεν με τραβαει να το συνεχισω. Οποτε θα πρεπει να το ζορισω λιγο.
    Από ποιόν τερματίζεται πολλές φορές? Σίγουρα δεν είμαι μέσα σε αυτούς. Στις 200+ ώρες του Witcher δεν βαρέθηκα ποτέ. Αλλά. Μου αρέσει απίστευτα το σετ που έχει το παιχνίδι. Θέλει να του αφιερώσεις χρόνο. Τα quest είναι ότι πιο καλογραμμένο έχω δει κ αποδίδεται πολύ καλά πως έχεις εσύ τον έλεγχο κ πατάς στις γκρίζες ζώνες του επαγγέλματος ως κυνηγός τεράτων.

    Αυτό που περιγράφεις για το last of us και τα μικρά παιχνίδια είναι εκεί που κανείς λάθος για μένα.
    Το ένα είναι μια πολύ καλή ταινία. Το άλλο είναι ένα φοβερό βιβλίο. Παίζει ρόλο τι σου αρέσει σε τι φάση εισαι κλπ. Θεωρώ πως αν έχεις χρόνο να του διαθέσεις θα σε ανταμείψει.

  2. #2142
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Από ποιόν τερματίζεται πολλές φορές?
    Αν παρακολουθεις γενικα φορουμς εξωτερικου και εδω, θα δεις οτι ειναι απο τα παιχνιδια που τερματιζεται πολλες φορες. Παιζει να εχω διαβασει και για 10+.

    Τωρα για το witcher, το οτι εγω βρισκω αρνητικα στο game δεν σημαινει οτι δεν ειναι αντικειμενικα καλο παιχνιδι συνολικα. Φυσικα και θα του δωσω χρονο, αλλα αυτα που με χαλανε για αρχη δυσκολα θα αλλαξουν στην συνεχεια. Μπορει να με ''γεμισει'' προσφεροντας μου κατι αλλο βεβαια. Απλα για την ωρα δεν υπαρχει κατι τετοιο.
    .

  3. #2143

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Αν παρακολουθεις γενικα φορουμς εξωτερικου και εδω, θα δεις οτι ειναι απο τα παιχνιδια που τερματιζεται πολλες φορες. Παιζει να εχω διαβασει και για 10+.

    Τωρα για το witcher, το οτι εγω βρισκω αρνητικα στο game δεν σημαινει οτι δεν ειναι αντικειμενικα καλο παιχνιδι συνολικα. Φυσικα και θα του δωσω χρονο, αλλα αυτα που με χαλανε για αρχη δυσκολα θα αλλαξουν στην συνεχεια. Μπορει να με ''γεμισει'' προσφεροντας μου κατι αλλο βεβαια. Απλα για την ωρα δεν υπαρχει κατι τετοιο.
    Αφού διαβάζεις λοιπόν θα έχεις δει πόσες φορές τερματίζουν το Witcher που είναι χαοτικά μεγαλύτερο από το LOU. Just saying.

    Αρνητικά υπάρχουν σε όλα τα παιχνίδια. Δεν είναι όλα για όλους.

  4. #2144
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Αφού διαβάζεις λοιπόν θα έχεις δει πόσες φορές τερματίζουν το Witcher που είναι χαοτικά μεγαλύτερο από το LOU. Just saying.
    Οχι δεν εχω δει κατι τετοιο.
    Εσυ που δεν ηξερες αν παιζουν το TLOU πολλες φορες, ξαφνικα...διαπιστωνεις οτι τερματιζεται με χαοτικα μεγαλυτερη διαφορα το Witcher? Και γιατι το πας παντα σε VS. Εγω μιλησα για τις φορες που τερματιζεται το TLOU γιατι μιλησες για gameplay του TLOU. Δεν το εκανα για να συγκρινω με Witcher.

    Mη το παιρνεις προσωπικα, δεν εισαι εσυ o Geralt...Κριτικη για τα παιχνιδια επιτρεπεται εδω(αρκει να μην υπαρχει εμμονη), μην τρελαινεσαι και μη ταυτιζεσαι τοσο.

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Αρνητικά υπάρχουν σε όλα τα παιχνίδια. Δεν είναι όλα για όλους.
    Ισχυει. Δεν θα πω οτι ειναι κακο παιχνιδι, αν εμενα τελικα δεν μου αρεσει.
    .

  5. The Following 2 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    MajereMP44 (15-03-2019),mihalis13 (15-03-2019)

  6. #2145

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Στα παιχνιδια που ειναι πολυ μεγαλα(σε διαρκεια) θελοντας και μη δενεσαι με τους χαρακτηρες, αλλα αυτο ειναι κατι αλλο. Δηλαδη δεν ξερω αν ειναι αυτο που τελικα συμβαινει με το παιχνιδι ή πραγματι εχουν ενδιαφερον και θα πρεπει να περιμενω για να το δω.
    Αυτο ειναι ενα καλο ερωτημα. Υπαρχουν χαρακτηρες σε βιντεοπαιχνιδια τοσο καλογραμμενοι ωστε να σε κρατησουν απο το πρωτο λεπτο η οταν τους τρως στη μαπα για δεκαδες ωρες στο τελος δενεσαι μαζι τους? Φανταζομαι οτι ειναι καπου στη μεση το πραγμα.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to AgentPrinny007 For This Useful Post:

    MajereMP44 (15-03-2019),PDS (15-03-2019)

  8. #2146
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    PDS σε καταλαβαίνω.

    Εμένα με απομάκρυνε η μάχη και ο χειρισμός. Έπαιξα 30 ? 50? ωρες περιπου. Το άφησα. Μου άρεσε απλά όχι τόσο όσο να θέλω να παίζω κάθε μέρα. Μου άρεσε πιο πολύ η προετοιμασία της μάχης παρά η μάχη η ίδια. Η ιστορία είναι δυνατή αλλά με πέτυχε σε μια φάση που δεν με ενδιέφερε να την ακούσω τόσο. Το δοκίμασα σαν παιχνίδι διότι ήξερα ότι ήταν του γούστου μου (rpg κλπ). Θεωρώ ότι θα έρθει η "όρεξη" να το ξαναπιάσω στο μέλλον. Δεν το έχω ξεγράψει απλά από τη στιγμή που είναι στη βιβλιοθήκη μου δεν με ενδιαφέρει αν θα το παίξω φέτος ή του χρονου. (2 χρόνια τώρα κάθεται δεν πιστεύω ότι θα πάει πουθενά ).
    Satan has left his killing floor
    PS4

  9. The Following User Says Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    PDS (15-03-2019)

  10. #2147
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by AgentPrinny007 View Post
    Αυτο ειναι ενα καλο ερωτημα. Υπαρχουν χαρακτηρες σε βιντεοπαιχνιδια τοσο καλογραμμενοι ωστε να σε κρατησουν απο το πρωτο λεπτο η οταν τους τρως στη μαπα για δεκαδες ωρες στο τελος δενεσαι μαζι τους? Φανταζομαι οτι ειναι καπου στη μεση το πραγμα.
    Ενας λογος που εχουν αρχισει και με χαλανε τα μεγαλα παιχνιδια παυλα επαναλαμβανομενα(θελοντας και μη) ειναι αυτος. Τα οποια συνηθως ειναι open world.
    Και δεν ειναι μονο οι χαρακτηρες με τους οποιους δενεσαι, ειναι και ο ιδιος ο κοσμος.

    Αυτος ο προβληματισμος μου εγινε ακομα πιο καθαρος παιζοντας το skyrim στο PSVR. Kαταφερα να μπω παρα πολυ μεσα σε αυτο το παιχνιδι(και λογο της τεχνολογιας) και σε καποια φαση εγινε ο κοσμος μου. Το ερωτημα ομως που εμπαινε, ηταν γιατι με κραταει ρε γαμωτο αφου κανω το ιδιο πραγμα συνεχως. Χατηρια σε οτι εχει στομα και μπορει να βγαλει λεξεις. Ημουν ο mister αγγαρειας ή το παιδι για ολα θεληματα.
    Θα μπορουσε να γινει μια ωραιοτατη συνοψη του skyrim, 10 ωρων. Αλλα μετα πως θα υπαρχει το ουαουυ των 200 ωρων? ''Μα αξιζει τα λεφτα που πληρωσα στο 100%'' , Ναι αλλα πληρωσες για να μπεις σε 200 σπηλιες και να κανεις το ιδιο πραγμα. Ειναι ωραιο να ξερεις και τι πληρωσες.


    Οποτε πλεον αρχιζει να με ενοχλει οταν ενα παιχνιδι προσπαθει να εκμεταλευτει αυτο το ''παραθυρακι'' της βιολογιας/φυσης μου, που εχει να κανει με το reward system, ψυχαναγκασμους, intimacy(γιατι αγαπαμε την συνηθεια και το οικειο ως οργανισμοι).

    Δυο ευκολα παραδειγματα που μου ερχονται στο μυαλο και κανουν ακριβως το αναποδο ειναι το TLOU και το Astrobot. Τα οποια κατα καποιον τροπο κανουν ενα ιδανικο ''summary'' του τι εχουν να πουν, δειξουν και προσφερουν. (και το Soma που παιζω αυτο το καιρο, ειναι προς αυτη την κατευθυνση).

    ΥΓ. Ολα τα παραπανω δεν ξερω αν εχουν να κανουν με το witcher βεβαια. Θελω κι αλλο χρονο να το δω.
    .

  11. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    AgentPrinny007 (15-03-2019)

  12. #2148

    Default

    Δυστυχως τα rpg, οσο κι αν ειναι το αγαπημενο μου ειδος, εχουν σοβαροτατο προβλημα σε αυτα που αναφερεις. Οταν θελουν να γεμισουν τοσες ωρες παιχνιδιου το πιο ευκολο πραγμα ειναι να σε κανουν υπαλληλο της FedEx. Μαλιστα θε επρεπε να υπαρχει τετοιο subclass προς τιμη της εταιρειας... Διαφορετικα θελεις ταλεντο κι αυτο δεν υπαρχει αφθονο και παντου.

    Παντως δεν βρισκω περιεργο που τελικα σε ''εσπασε" το Skyrim. Ομορφος κοσμος με καλο gameplay αλλα αυτα τα quest ηταν paparation, με γαλλικη προφορα...
    Last edited by AgentPrinny007; 15-03-2019 at 19:17.

  13. The Following User Says Thank You to AgentPrinny007 For This Useful Post:

    PDS (15-03-2019)

  14. #2149

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Αν παρακολουθεις γενικα φορουμς εξωτερικου και εδω, θα δεις οτι ειναι απο τα παιχνιδια που τερματιζεται πολλες φορες. Παιζει να εχω διαβασει και για 10+.

    Τωρα για το witcher, το οτι εγω βρισκω αρνητικα στο game δεν σημαινει οτι δεν ειναι αντικειμενικα καλο παιχνιδι συνολικα. Φυσικα και θα του δωσω χρονο, αλλα αυτα που με χαλανε για αρχη δυσκολα θα αλλαξουν στην συνεχεια. Μπορει να με ''γεμισει'' προσφεροντας μου κατι αλλο βεβαια. Απλα για την ωρα δεν υπαρχει κατι τετοιο.
    Ενταξυ τωρα αυτο δεν εχει να λεει και πολυ. Και εγω το last of us λογω και των trophies το επαιξα πολλες φορες,αλλα καμια σχεση δεν εχει η διαρκεια του και απο πλευρας χαρακτηρων/διαλογων με το Witcher.

    Το Witcher 3 θελω να το ξαναξεκινησω τωρα απο την αρχη λογω και των dlc που δεν εχω βγαλει,αλλα ψιλο τρομαζω γιατι σκεφτομαι οτι για κοντα 1-1.5μηνα θα πρεπει να παιζω μονο αυτο.Καμια σχεση η διαρκεια του ενος με το αλλο.

    Και τα Resident evil τερματιζονται πολλες φορες,για τον πολυ απλο λογο οτι μπορεις να τα βγαλεις μεσα σε 1ωρα.

    Τελος οσον αφορα την διαρκεια του Witcher και αλλων παρομιων παιχνιδιων,αυτο ειναι στην κριση του καθενος ποσο θα ασχοληθει.
    Ναι μεν ειναι Open world και εχει πολλα πραγματα να κανεις,αλλα αν δεν εχεις την ορεξη/διαθεση για καποια,απλα δεν ασχολεισαι. Εγω πχ στο πρωτο μου run δεν ασχοληθηκα καθολου με το Gwent που εχει μεσα γιατι δεν με τραβηξε,ενω στα παλια Final Fantasy στα αντιστοιχα παιχνιδια με καρτες ειχα ριξει πολλαπλασιες ωρες.
    https://howlongtobeat.com/game.php?id=10270
    Last edited by Fulgore; 15-03-2019 at 19:25.

  15. #2150
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Ρε γιατι μπερδευεστε?(fulgore). Δεν το πηγα σε συγκριση με το Witcher.
    Ενα παιχνιδι που τερματιζεται ξανα και ξανα, δεν μπορει να μην εχει κατι ιδιαιτερο στο gameplay(ηταν offtopic υποσημειωση σε ενα σχολειο για το TLOU). Kαι για το the last of us θα εβαζα το χερι μου στη φωτια, οτι ειναι ενα παιχνιδι που τερματιζεται περισσοτερο απο τα αντιστοιχα 20 ωρων games.

    To Witcher προς το παρον δεν το κανει τοσο εντονα οσο το skyrim αυτο που περιγραφω παραπανω. Αυτο που δεν με κραταει για την ωρα ειναι οι μαχες, ο χαρακτηρας, inventory αν θες.
    Αυτο που με κραταει ειναι οι βολτες με το αλογο στα πυκνα σε βλαστηση δρομακια. Για να με κρατησει οπως το κοβω(γιατι υποπτευομαι οτι θα παραμεινει επαναλαμβανομενο στο πως παιζει) θα πρεπει να ανεβασει πολυ το story και τους χαρακτηρες. Αλλα οπως γραφω παραπανω, οχι με βαση οτι θα τους εχω συνηθισει και θα νιωθω οικεια. Αυτο εχω ''εκπαιδευτει'' να το ξεχωριζω πλεον.
    .

  16. #2151

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Οχι δεν εχω δει κατι τετοιο.
    Εσυ που δεν ηξερες αν παιζουν το TLOU πολλες φορες, ξαφνικα...διαπιστωνεις οτι τερματιζεται με χαοτικα μεγαλυτερη διαφορα το Witcher? Και γιατι το πας παντα σε VS. Εγω μιλησα για τις φορες που τερματιζεται το TLOU γιατι μιλησες για gameplay του TLOU. Δεν το εκανα για να συγκρινω με Witcher.

    Mη το παιρνεις προσωπικα, δεν εισαι εσυ o Geralt...Κριτικη για τα παιχνιδια επιτρεπεται εδω(αρκει να μην υπαρχει εμμονη), μην τρελαινεσαι και μη ταυτιζεσαι τοσο.


    Ισχυει. Δεν θα πω οτι ειναι κακο παιχνιδι, αν εμενα τελικα δεν μου αρεσει.
    Εσύ από αυτά που είπα κατάλαβες ότι τρελάθηκα?
    Ούτε ταυτιστηκα ουτε τπτ. 2 πράγματα σου είπα αν θες τα παίρνεις αν δεν θες όχι. Τόσο απλά.
    Για μένα το Skyrim δεν συγκρίνεται ούτε στο μικρό δαχτυλακι με το Witcher. Στο ένα όπως λες είσαι το παιδί για τις αγγαρείες στο άλλο είσαι ο Geralt .

  17. #2152
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Εσύ από αυτά που είπα κατάλαβες ότι τρελάθηκα?
    Εγραψες:
    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Αφού διαβάζεις λοιπόν θα έχεις δει πόσες φορές τερματίζουν το Witcher που είναι χαοτικά μεγαλύτερο από το LOU. Just saying.
    Το υφος σου και η διαθεση για vs δειχνει οτι ενοχληθηκες.

    Για το αν ειναι skyrim η οχι το witcher θα σου πω την αποψη οταν ειναι πιο ολοκληρωμενη. Αλλα μην ενοχληθεις παλι αν δεν σου αρεσει αυτη.
    .

  18. #2153

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Εγραψες:

    Το υφος σου και η διαθεση για vs δειχνει οτι ενοχληθηκες.

    Για το αν ειναι skyrim η οχι το witcher θα σου πω την αποψη οταν ειναι πιο ολοκληρωμενη. Αλλα μην ενοχληθεις παλι αν δεν σου αρεσει.
    Αν εσύ βγάζεις μόνος σου τέτοια συμπεράσματα κ θιγεσαι που κάνω την σύγκριση είναι δικό σου πρόβλημα. Κουβέντα κάνουμε δεν κάνω κανένα versus.

  19. #2154
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Δεν έχω καταλάβει τι σχέση έχουν μεταξύ τους και τα 3 παιχνίδια που αναφέρατε μεταξύ τους αλλά συνεχίστε.

  20. #2155

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Ρε γιατι μπερδευεστε?(fulgore). Δεν το πηγα σε συγκριση με το Witcher.
    Ενα παιχνιδι που τερματιζεται ξανα και ξανα, δεν μπορει να μην εχει κατι ιδιαιτερο στο gameplay(ηταν offtopic υποσημειωση σε ενα σχολειο για το TLOU). Kαι για το the last of us θα εβαζα το χερι μου στη φωτια, οτι ειναι ενα παιχνιδι που τερματιζεται περισσοτερο απο τα αντιστοιχα 20 ωρων games.

    To Witcher προς το παρον δεν το κανει τοσο εντονα οσο το skyrim αυτο που περιγραφω παραπανω. Αυτο που δεν με κραταει για την ωρα ειναι οι μαχες, ο χαρακτηρας, inventory αν θες.
    Αυτο που με κραταει ειναι οι βολτες με το αλογο στα πυκνα σε βλαστηση δρομακια. Για να με κρατησει οπως το κοβω(γιατι υποπτευομαι οτι θα παραμεινει επαναλαμβανομενο στο πως παιζει) θα πρεπει να ανεβασει πολυ το story και τους χαρακτηρες. Αλλα οπως γραφω παραπανω, οχι με βαση οτι θα τους εχω συνηθισει και θα νιωθω οικεια. Αυτο εχω ''εκπαιδευτει'' να το ξεχωριζω πλεον.
    Μα δεν διαφωνησα στο παραπανω που εγραψες περι gameplay ή να στο θεσω πιο απλα δεν το εβγαλα σκαρτο το last of us πχ για αυτο.
    Απλα αυτο που ειπα ειναι οτι μικρα σε διαρκεια παιχνιδια ειναι πιο ευκολο να τα ξαναπαιξεις πολλες φορες,απο open world παιχνιδια με τοσο περιεχομενο οπως το Witcher 3 οσο και να σαρεσουν τα τελευταια,κοινως ψιλο αυτονοητα πραγματα.

    Φυσικα συμφωνω και με αυτο που γραφτηκε πιο πισω οτι αν βλεπεις και το παιχνιδι δεν σε τραβαει οσο συνεχιζεις και το παιζεις, τοτε παρατα το και πες οτι δεν ειναι για σενα.

    Οχι τιποτα αλλο αλλα με τις τοσες ωρες που θα εχεις ριξει,θα ειχες βγαλει ενα αλλο παιχνιδι που θα σαρεσε παραπανω.

    Το λεω αυτο γιατι ψιλο νιωθω απο το αρχικο σχολιο οτι προσπαθεις με το ζορι που λεμε(ακομα και αν δεν το εννοουσες ετσι,αυτη την εικονα ψιλο εβγαλε το σχολιο αυτο) να σαρεσει το παιχνιδι,απλα επειδη αρεσει στους περισσοτερους.

    Και το persona 5 πηρε αναλογα υψηλες κριτικες και αρεσε σε παρα πολυ κοσμο,αλλα υπαρχουν και αυτοι που για χ,ψ λογους δεν τους τραβηξε το εν λογω παιχνιδι,και ειναι απολυτα δεκτο και κατανοητο.

    Ειδες και στο θεμα του Red Dead 2 που υπηρχε κοσμος που τελικα δεν τον ενθουσιασε το εν λογω παιχνιδι.
    Last edited by Fulgore; 15-03-2019 at 20:20.

  21. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    ScaryTerry (15-03-2019)

  22. #2156
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Απλα αυτο που ειπα ειναι οτι μικρα σε διαρκεια παιχνιδια ειναι πιο ευκολο να τα ξαναπαιξεις πολλες φορες
    Aυτο που εχω κανει bold/υπογραμμισει, δειχνει συγκριση. Αυτο λεω τοση ωρα, οτι εγω δεν εκανα συγκριση για το ποσο ξαναπαιζονται. Οποτε δεν εχει νοημα να απαντησεις σε μενα κατι τετοιο.

    Κατα τα αλλα θελω να μου αρεσει το παιχνιδι εννοειται για αυτο και θα του δωσω ευκαιρια. Φυσικα και θα σταματησω βεβαια καποια στιγμη αν δεν την παλευω.
    Για την ωρα το εχω αφησει στην ακρη και παιζω το Soma.
    .

  23. #2157
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Vengeance 64 View Post
    Δεν έχω καταλάβει τι σχέση έχουν μεταξύ τους και τα 3 παιχνίδια που αναφέρατε μεταξύ τους αλλά συνεχίστε.
    Ισως κανενα παιχνιδι δεν εχει σχεση με κανενα αλλο γενικοτερα, αλλα για χαρη του διαλογου μπορεις να χρησιμοποιησεις αλλα παιχνιδια. Παντα γινεται.
    Πχ ρωτηθηκα(καλως) ποιοι χαρακτηρες μου αρεσουν και εδωσα παραδειγματα απο αλλα παιχνιδια.
    Αντι να μεινουμε σε αυτα τα παραδειγματα χαρακτηρων βεβαια, εγινε προσπαθεια να μειωθουν τα ιδια τα παιχνιδια ή να γινει συγκριση παιχνιδιων(και μετα καταληγει σε προσωπικες επιθεσεις συνηθως αν το αφησεις). Εκει χανεται παντα η οποια προσπαθεια για διαλογο.



    ps4forums.gif βλ. νεογκαφ.gif.

    Να μην αδικω τους παντες. Με τον AgentPrinny007 πχ δουλεψε ωραια, γιατι αν και του αρεσει του witcher απο οτι καταλαβα δεν ποσταρε για να νικησει αλλα για να κουβεντιασει.
    .

  24. #2158

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Ισως κανενα παιχνιδι δεν εχει σχεση με κανενα αλλο γενικοτερα, αλλα για χαρη του διαλογου μπορεις να χρησιμοποιησεις αλλα παιχνιδια. Παντα γινεται.
    Πχ ρωτηθηκα(καλως) ποιοι χαρακτηρες μου αρεσουν και εδωσα παραδειγματα απο αλλα παιχνιδια.
    Αντι να μεινουμε σε αυτα τα παραδειγματα χαρακτηρων βεβαια, εγινε προσπαθεια να μειωθουν τα ιδια τα παιχνιδια ή να γινει συγκριση παιχνιδιων(και μετα καταληγει σε προσωπικες επιθεσεις συνηθως αν το αφησεις). Εκει χανεται παντα η οποια προσπαθεια για διαλογο.

    ps4forums.gif βλ. νεογκαφ.gif.

    Να μην αδικω τους παντες. Με τον AgentPrinny007 πχ δουλεψε ωραια, γιατι αν και του αρεσει του witcher απο οτι καταλαβα δεν ποσταρε για να νικησει αλλα για να κουβεντιασει.
    Καλό θα ήταν να διαβάζεις ή αν διαβάζεις να καταλαβαίνεις τι διαβάζεις κ να μην κάνεις το θύμα. Πες ότι ψάχνεις κάποιον να συμφωνεί μαζί σου για να κανεις διάλογο κ άσε τις αερολογιες περί διαλόγου.

  25. #2159

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    To παιχνιδι τερματιζεται περισσοτερες φορες απο καθε αλλο εκει εξω.
    Αρα αυτο το παραπανω(σχολιο 2140)το εγραψε καποιος αλλος ετσι?

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    εγω δεν εκανα συγκριση για το ποσο ξαναπαιζονται.
    Μπορει και να καταλαβα λαθος βεβαια.

  26. #2160
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Αρα αυτο το παραπανω(σχολιο 2140)το εγραψε καποιος αλλος ετσι?

    Ρε συ διαβασες ολη την συζητηση? Η ειπες οτι οκ αυτο με βολευει που εγραψε, ας το κρατησω? Ναι ηταν ενα σχολιο για την συγκριση που ξεκινησε ο Scary που απο πανω κανει οτι δεν καταλαβαινει. Kαι το επανεφερα παλι λεγοντας οτι δεν ειναι αυτος ο σκοπος μου. Ειδες να ξεκιναω εγω την συγκριση παιχνιδιων?
    Το εχω γραψει 100 φορες, ποσες ακομα πρεπει?
    ποστ 2144
    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Και γιατι το πας παντα σε VS. Εγω μιλησα για τις φορες που τερματιζεται το TLOU γιατι μιλησες για gameplay του TLOU. Δεν το εκανα για να συγκρινω με Witcher.
    Κρατα οτι θες.
    .

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •