Page 102 of 138 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 2744

Thread: PlayStation 4 Pro

  1. #2021

    Default

    Οταν κανεις προσφορα σε ενα προιον που δεν εχει ανταγωνισμο τοτε το απαξιωνεις.

    Στάλθηκε από το Nexus 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #2022

    Default

    Μακάρι τότε να το απαξιώσει κι εδώ όπως το απαξίωσε Αμερική και Αγγλία

  3. #2023
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by thanosa75 View Post
    Οταν κανεις προσφορα σε ενα προιον που δεν εχει ανταγωνισμο τοτε το απαξιωνεις.

    Στάλθηκε από το Nexus 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Φυσικα και εχει ανταγωνισμό, το PS4 slim.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  4. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    Stamatis_Bn (18-12-2016)

  5. #2024

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    Φυσικα και εχει ανταγωνισμό, το PS4 slim.
    Αυτό τι σημαίνει; Ότι προσπαθούν να προωθήσουν περισσότερο το Slim;; Το Pro δεν τους ενδιαφέρει;;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #2025
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Stamatis_Bn View Post
    Αυτό τι σημαίνει; Ότι προσπαθούν να προωθήσουν περισσότερο το Slim;; Το Pro δεν τους ενδιαφέρει;;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Φαίνεται από τις προσφορές και τα bundles για το Slim ότι δεν τους ενδιαφέρει το Pro αυτό το διάστημα. Και από μία άποψη, δεν με παραξενεύει καθόλου.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  7. #2026

    Default

    Καλά κανείς δεν μπορεί να ξέρει τι τους ενδιαφέρει να "σπρώξουν". Για παράδειγμα δεν θα μου φαινόταν περίεργο να έριχναν περισσότερο βάρος στο Pro για να πουλήσουν και 4k τηλεοράσεις. Από την άλλη μπορεί να πουλάει ήδη πολύ καλά και να μην χρειάζονται προσφορές...

  8. #2027
    Cool Member magus32's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    245
    PSN ID
    ABEBE_LELEKOUA

    Default

    Παιδια στο PS4Pro υποστηριζεται 4K ενω στο κανονικο οχι ;

  9. The Following User Says Thank You to magus32 For This Useful Post:

    Stamatis_Bn (18-12-2016)

  10. #2028

    Default

    Τι κάνουμε τώρα το παίρνουμε το Pro η περιμένουμε;; Ιδού η απορία!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #2029

    Default

    Quote Originally Posted by magus32 View Post
    Παιδια στο PS4Pro υποστηριζεται 4K ενω στο κανονικο οχι ;
    Ναι!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #2030
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Μερικές φορές ρε παιδιά, τώρα τελευταία, το ανάβω και δε δείχνει ή ακούγεται τίποτα. Βάζω κανάλι στην TV, επανέρχομαι, αλλά που... Πρέπει να το σβήσω και ξανά από την αρχή. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον;

    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  13. #2031
    pitsmak88's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Kefalonia
    Posts
    6
    PSN ID
    papazoto
    Name
    Makis

    Default

    Καλησπέρα παίδες,
    αν και διάβασα σχεδόν όλα τα μηνύματα σας δε κατάφερα να αποφασίσω ακόμα.. δεν έχω το παλιό ps4 και η tv μου είναι μία Sony 55' FHD. Δεδομένου ότι δε θα βάλω το ίδιο παιχνίδι διπλα διπλα σε μια 4K ή το απλό ps4 με το pro όπως βλέπουμε στα βιντεάκια στο youtube ώστε να δω τις διαφορές, τι θα κερδίσω εγώ σαν απλός παίχτης αγοράζοντας το pro; Και το ρωτάω αυτό με βάση τις σημερινές τιμές και πακέτα, όχι με την ελπίδα μήπως βγάλουν στο μέλλον πακέτο με εξτρα χειριστήριο και παιχνίδι! Γιατί τότε δε θα εμπαινα στη διαδικασία να ρωτήσω απλά θα το αγόραζα με τη μία. Αλλά τώρα η διαφορά στη τιμή δεν είναι μικρή αν αναλογιστείς πόσα παιχνίδια αγοράζεις με αυτά.

  14. #2032

    Default

    Καλησπέρα φίλε μου. Εγώ μετά από το καλοκαίρι που μου χάλασε το Ps3 από το γνωστό YLOD, αγορασμένο Χριστούγεννα 2008, αγόρασα σήμερα το Ps4 Pro. Οι λόγοι που το έκανα είναι οι εξής: Επιδόσεις και μεγαλύτερη αντοχή στο χρόνο λόγω τωρινής αναβάθμισης. Επίσης σου παραθέτω ένα paste από ένα σχόλιο φίλου με περισσότερες διάφορες : Ναι μαν μου το εχουμε πει άπειρες φορές δεν χρειάζεται 4κ TV για να δεις διαφορες. Το μηχάνημα από μόνο του είναι αθόρυβο δεν ζεστεναιτε σαν το παλιό καμία σχέση. Υπάρχουν βελτιώσεις στα games και στα fps σε κάποια και στα loadings όχι μόνο στα γραφικά πχ το uncharted 4 παίζει σε καθαρό 1080 με 60 fps πράγμα που στο απλό δεν γίνεται. Το ίδιο και στο BF παραδείγματα σου δίνω!

    Επίσης όλα τα νέα gameς χτίζονται στο ps4 pro ΑΥΤΟ δεν σημαίνει ότι παραμελειτε το ΣΤΑΝΤΑΡ απλά ότι την διαφορά την έντονη θα την δεις στα νέα games resident 7 horizon God of war GT και πάει λέγοντας .περα από αυτό το ps4 pro κάνει steaming σε 1080 60fps ενώ το παλιό σε 720 βγάζει 4κ φωτός έχει sata3 σκληρό σε σχέση με τον sata2 του στανταρ έχει άλλη κάρτα δικτου με αρκετά καλύτερη απόδοση έχει ενα 1 GB έξτρα μνήμης για πιο σωστή διαχείριση των εφαρμογών του ps4.

    Αν έχεις Παρολαυτα 4κ TV η σκοπεύεις να αγοράσεις εκεί θα δεις και την τρελη διαφορά και λογικό αυτό που σου λεω!Διαφορες στα γραφικά πάντως βλέπεις και στις δυο περιπτώσεις. Μιλάω σαν κάτοχος και των δυο μηχανημάτων


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #2033
    Cool Member magus32's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    245
    PSN ID
    ABEBE_LELEKOUA

    Default

    Quote Originally Posted by Stamatis_Bn View Post
    Τι κάνουμε τώρα το παίρνουμε το Pro η περιμένουμε;; Ιδού η απορία!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Υπαρχει καποιο προβλημα για να μην παρουμε το Pro ; Μηπως συντομα θα βγει νεα κονσολα ή τεχνικα προβληματα ;

  16. #2034
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by klark71 View Post
    Μερικές φορές ρε παιδιά, τώρα τελευταία, το ανάβω και δε δείχνει ή ακούγεται τίποτα. Βάζω κανάλι στην TV, επανέρχομαι, αλλά που... Πρέπει να το σβήσω και ξανά από την αρχή. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον;
    Aυτό που λες όχι αλλά μια μικρή καθυστέρηση όταν αλλάζω πηγή την έχω,
    όχι τίποτα σημαντικό, 2-3 δευτερόλεπτα κάνει για να έρθει η εικόνα.

  17. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    klark71 (20-12-2016)

  18. #2035

    Default

    Καλησπέρα. Έδωσα την g27 λόγω μετάβασης στο ps4 pro και θέλω να ρωτήσω ποια προτείνετε αντίστοιχης η καλύτερης ποιότητας.

    Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  19. #2036
    edessaios's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Έδεσσα
    Posts
    6
    Name
    Γιώργος

    Default

    Καλησπέρα σας παιδιά!
    Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση.
    Εγώ παλιά είχα το Play Station 3 και τώρα έχω σκοπό να πάρω το Play Station 4 Pro. Και κοιτάω να αγοράσω και κάποια παιχνίδια σε διάφορες σελίδες!
    Ήξερα απο παλιά οτι τα παιχνίδια του PS3 πρέπει να είναι σε PAL για να παίξουν! Τώρα κάποια παιχνίδια του PS4 που βρίσκω γράφουν Region Free!
    Αυτό που θέλω να ρωτησω, είναι αν μπορώ να τα παίξω στο PS4 Pro?
    (Συγνώμη παιδιά, αλλά είμαι άσχετος)

  20. #2037
    Advanced Member Alex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    556
    PSN ID
    Alex_Hellas
    Name
    Αλέξης

    Default

    Όλα θα μπορείς να τα παίξεις, είτε είναι αμερικανικό είτε ευρωπαϊκό κτλ. το παιχνίδι.Το μόνο θέμα με region locked που έχουν λίγα παιχνίδια είναι στο multiplayer.Εγω π.χ είχα παρει αμερικανικό το Mortal Kombat και μπορούσα να παίξω on line μόνο με όσους είχαν το παιχνίδι αμερικανικό.Αν κάποιος φίλος το είχε πάρει ευρωπαϊκό δεν μπορούσαμε να παίξουμε μαζί on line.Αλλα στο να μην σου παίζει το παιχνίδι καν,όχι,δεν θα έχεις πρόβλημα.

  21. #2038
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Και στο ps3 έπαιζαν όλα δεν υπήρχε πρόβλημα. Τώρα ίσως να έχεις θέμα με κανένα dlc. Πχ αν πάρεις παιχνίδι από Αμερική να μην μπορείς να κατεβάσεις dlc από το ευρωπαϊκό store.



    Sent from my iPad using Tapatalk
    Spoiler!

  22. #2039
    pitsmak88's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Kefalonia
    Posts
    6
    PSN ID
    papazoto
    Name
    Makis

    Default

    Υπάρχει περίπτωση να δούμε άμεσα καμία προσφορά με το pro ή χλωμό;;


  23. #2040
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by pitsmak88 View Post
    Υπάρχει περίπτωση να δούμε άμεσα καμία προσφορά με το pro ή χλωμό;;

    Χλωμιάζει και αργοπεθαίνει
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •