Page 97 of 138 FirstFirst ... 478793949596979899100101107 ... LastLast
Results 1,921 to 1,940 of 2744

Thread: PlayStation 4 Pro

  1. #1921
    Andreas_gr's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    Patras
    Posts
    12
    PSN ID
    Andreas_gr

    Default

    Ναι καλά θα ηταν να ίσχυε κατι τέτοιο..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #1922
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Έχουν αρχίσει προσφορές στα αμερικάνικα καταστήματα για το Pro. Όσοι το θέλετε να έχετε το νου σας για κανένα ευρωπαϊκό κατάστημα.

    Το Amazon.com αυτη τη στιγμή το πουλάει $340
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  3. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    gRim (27-11-2016)

  4. #1923
    Elite NIKOS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    rodos
    Posts
    803
    PSN ID
    nick_firo

    Default

    Παιδια οντως υπαρχει η διαφημιση. Δεν λεει κατι για προ. Απλα στη διαφημιση ΓΡΑΦΕΙ ps4 pro +2 παιχνιδια.
    Λογικα καποιο μαρκετινγκ τρικ.

  5. The Following User Says Thank You to NIKOS For This Useful Post:

    Leon_DiZ (27-11-2016)

  6. #1924
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by NIKOS View Post
    Παιδια οντως υπαρχει η διαφημιση. Δεν λεει κατι για προ. Απλα στη διαφημιση ΓΡΑΦΕΙ ps4 pro +2 παιχνιδια.
    Λογικα καποιο μαρκετινγκ τρικ.
    Λεφτα λεει; θα παρω τηλ αυριο αν ειναι να ρωτησω
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  7. #1925
    Elite NIKOS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    rodos
    Posts
    803
    PSN ID
    nick_firo

    Default

    Αν θυμαμαι καλα 370 με 380... παντως ειμαι σιγουρος πως γραφει πανω προ

  8. #1926
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Πρέπει να είναι λάθος, αν είναι αυτή που φαντάζομαι λέει ps4pro όντως αλλά αυτός μιλαει για ps4 slim και το λεει ξεκαθαρα με 2 παιχνίδια 299.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  9. #1927
    Elite NIKOS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    rodos
    Posts
    803
    PSN ID
    nick_firo

    Default

    299 δε λεει σιγουρα!

  10. #1928
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by NIKOS View Post
    299 δε λεει σιγουρα!
    Εντάξει αλλά επειδή το εχει ξανακάνει αυτό εχει και αλλες προσφορές με slim ενα TB με δυο παιχνίδια στα 379 (καπου εκει),γράφει με μικρά γράμματα στην εικόνα όπως δείχνει το βίντεο ps4pro αλλά αν ακουσεις τι λέει,μιλάει για ps4slim.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 27-11-2016 at 19:14.

    xbox:Christoforo7s

  11. #1929
    Elite NIKOS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    rodos
    Posts
    803
    PSN ID
    nick_firo

    Default

    Κατι τετοιο θα παιζει. Γτ μπαινω στο σαιτ και δεν αναφερει τπτ

  12. #1930
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,010
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    υπηρχε στο αμαζον παλια για 1 μερα προσφορα το προ για 350 δολλαρια .αυτη τη στιγμη 2παιχνιδια μονο η σλιμ εκδοση δινει εδω που βρισκομαι

  13. #1931

    Default

    Quote Originally Posted by opozit View Post
    αν συμφωνησεις με τον seller να στο στειλει με DHL σαν δωρο-gift δεν εχεις κανενα θεμα,απλα πρεπει να συνεργαζεται με καποιο κουριερ για να σου κανει την καλη..λογικα σε 15 μερες το πολυ θα παιζεις αραχτος..!κανε λιγο υπομονη οπως και εγω δλδ ακουσα απο γνωστο στον κωτσοβολο οτι σε 10-15 μερες θα μπει προσφορα με 2 μοχλους και παιχνιδι στα 349 euro..απλα περιμενουν λιγο να ξεφορτωθουν τα στοκ του ps4.
    Για το pro ήταν η προσφορά που άκουσες; Κι εγώ περιμένω για κανένα bundle προς το παρών αλλά τέτοια προσφορά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να κάνουν... Εάν ξανακούσεις κάτι ενημέρωσε εάν το θυμηθείς σε παρακαλώ!

  14. #1932
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default PlayStation 4 Pro

    ε,ε, έπεσε!!! (Αμερική)
    http://www.gamespot.com/articles/213...source=twitter


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #1933
    Advanced Member opozit's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    511
    PSN ID
    receiver21

    Default

    Quote Originally Posted by gRim View Post
    Για το pro ήταν η προσφορά που άκουσες; Κι εγώ περιμένω για κανένα bundle προς το παρών αλλά τέτοια προσφορά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να κάνουν... Εάν ξανακούσεις κάτι ενημέρωσε εάν το θυμηθείς σε παρακαλώ!
    97 σελιδες δεν εχω κανει ποστ..για να σου λεω κατι ακουσε με,εχω γνωστο στο μαγαζι τωρα 10ευρω πανω κατω δεν χαλασε και ο κοσμος..!


  16. #1934

    Default

    Quote Originally Posted by opozit View Post
    97 σελιδες δεν εχω κανει ποστ..για να σου λεω κατι ακουσε με,εχω γνωστο στο μαγαζι τωρα 10ευρω πανω κατω δεν χαλασε και ο κοσμος..!
    Μου φάνηκε και είναι εξωπραγματική προσφορά για τα Ελληνικά δεδομένα ακόμα και στα 400 ευρώ να την κάνουν για αυτό σε ρώτησα μήπως εννοούσε το slim ο γνωστός σου. Αφού δεν το πήρα day one το pro είπα να περιμένω και να το αγοράσω στην πρώτη προσφορά που θα βγει οπότε άμα μου κάτσει αυτό έφυγα κατευθείαν

  17. #1935

  18. #1936
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Hello,

    Βρήκα αγοραστή για την κονσόλα μου και σκέφτομαι να τη δώσω για να πάρω το Pro μιας και ήδη έχω 4K τηλεόραση. Το σκεφτόμουν εδώ και καιρό και είχα βάλει και αγγελία για να δώσω το απλό PS4 και απλώς προέκυψε κάπως απρόοπτα το παιδί που το θέλει (το βιάζεται κιόλας) και αυτό σημαίνει ότι άμεσα μένω χωρίς κονσόλα. Το ερώτημα είναι το εξής: πάω και παίρνω επί τόπου το PS4 PRO ή να περιμένω μέχρι τις γιορτές; Υπάρχει λέτε περίπτωση να σκάσει κανένα bundle με extra hardware (π.χ. κάμερα, 2nd controller) ή παιχνίδι και να φάω ήττα αν το πάρω αυτήν την εβδομάδα;

  19. #1937
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Μεταφέρθηκαν κάποια posts περί τελωνείου και ένα για TV.

    Όσο μπορείτε, on-topic. Thanks!



    Quote Originally Posted by tsakali GR View Post
    Το ερώτημα είναι το εξής: πάω και παίρνω επί τόπου το PS4 PRO ή να περιμένω μέχρι τις γιορτές; Υπάρχει λέτε περίπτωση να σκάσει κανένα bundle με extra hardware (π.χ. κάμερα, 2nd controller) ή παιχνίδι και να φάω ήττα αν το πάρω αυτήν την εβδομάδα;
    Κανείς δεν ξέρει σίγουρα. Ελπίζουμε και εμείς μαζί σου.. Εγώ πάντως περιμένω - έχω εξάλλου περιθώριο. Better safe than sorry.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  20. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    tsakali GR (29-11-2016)

  21. #1938
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by tsakali GR View Post
    Hello,

    Βρήκα αγοραστή για την κονσόλα μου και σκέφτομαι να τη δώσω για να πάρω το Pro μιας και ήδη έχω 4K τηλεόραση. Το σκεφτόμουν εδώ και καιρό και είχα βάλει και αγγελία για να δώσω το απλό PS4 και απλώς προέκυψε κάπως απρόοπτα το παιδί που το θέλει (το βιάζεται κιόλας) και αυτό σημαίνει ότι άμεσα μένω χωρίς κονσόλα. Το ερώτημα είναι το εξής: πάω και παίρνω επί τόπου το PS4 PRO ή να περιμένω μέχρι τις γιορτές; Υπάρχει λέτε περίπτωση να σκάσει κανένα bundle με extra hardware (π.χ. κάμερα, 2nd controller) ή παιχνίδι και να φάω ήττα αν το πάρω αυτήν την εβδομάδα;
    Και εγω αυτο σκεφτομουνα σαν και εσενα ναι αλλα δεν αντεξα να περιμενω και το πηρα πριν απο καμια 10ημερες.Σιγουρα μπορει τα χριστουγεννα να υπαρχει και παιχνιδι στο πακετο(μπορει ομως και οχι) αλλα αν θελεις να παρεις κατι και το βιαζεσαι!!!πιστευω οτι δεν τα πολυκοιτας μετα αυτα.

  22. The Following User Says Thank You to spartan For This Useful Post:

    tsakali GR (29-11-2016)

  23. #1939

    Default

    Ενταξει ρε παιδια δεν τρεχουν κανενος απο τα μπατζακια ολοι στο μεροκαματο ειμαστε.αλλα πιστευω καποιος που το θελει πραγματικα να παιξει και οχι για να κανει την αγορα δεν θα κατσει να περιμενει ποτε θα πεσει 20 ευρο για να το παρει.ελεος..προσωπικα εχω πληρωσει game 40 ευρο επειδη γουσταρα να το παιξω εδω και τωρα και οχι να περιμενω μια μερα να μου το φερει ο κουριερ με 25.και οποις πιστευει οτι θα του δωσει 2ο κοντρολερ η παιχνιδι αξιας 60ευρο στα 409 ευρο ειναι γελασμενος.2ο κοντολερ η παιχνιδι τον 60ευρο θα ανεβει η τιμη 439-449 ευρο.

  24. #1940
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,010
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    https://www.amazon.com/dp/B01LYONM0D...6e830b57819ed5

    αυτη την στιγμη στο amazon.com με ενα extra controller ειναι οτι καλυτερο εχς δει. για την ακριβεια θα παω το δικο μου πισω και θα παραγγειλω αυτο στα 374 παρακαλω!!

    φυσικα ηταν για χθες και μονο απο οτι βλεπω..Σορρυ guys
    Last edited by obione; 29-11-2016 at 20:57.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •