Page 71 of 164 FirstFirst ... 216167686970717273747581121 ... LastLast
Results 1,401 to 1,420 of 3262

Thread: Xbox Series S | X

  1. #1401
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Καθίστε να δούμε τι μας επιφυλάσσει η νέα γενιά όσον αφορά το στήσιμο/delivery των next-gen παιχνιδιών. Συν όσα είπε ο Cerny (400 διπλοεγγραφές στο Spiderman).

    Εγώ προσωπικά δεν έχω σκοπό να αλλάξω τον SSD στο PS5 (φαντάζομαι θα έχει πορτάκι α λα PS3/4 για M.2 slot αν χρειαστεί), δεν παίζω πολλά παιχνίδια κάθε φορά. 1 SP και άντε πες άλλο 1 MP, δεν νομίζω να έχω πρόβλημα.

    Μακάρι να μας δώσουν επιλογή να κάνουμε install 1 γλώσσα (αγγλικά συνήθως), να επιλέγουμε αν θέλουμε το SP ή το MP κομμάτι (σε πολλά παιχνίδια είναι αδιάφορο) κλπ κλπ.

    Και για όσους νομίζουν ότι είναι "innovation" αυτό που κάνει η MS με το Smart Delivery, θα τους θυμίσω αυτό.

    Πειραματικό ψηφιακό παιχνίδι (όπως και το TLOU1 για το PlayGo) που το είχαν σπάσει σε κομμάτια (SP, MP, 2D vs 3D cutscenes, languages). Γενιά PS3 παρακαλώ! Από τα χεράκια της ICE Team.

    Κανονικά θα έπρεπε να ήταν industry standard ήδη από το PS4 (θυμάμαι κάτι λέγανε για το Killzone, αλλά τελικά ήταν μόνο για το ποιό κομμάτι θα γίνει download πρώτο).

    Τα παραπάνω τα λέω για να μην ξεχνάμε (ξαναζεσταμένο φαγητό πασάρει το marketing) και να έχουμε κάποιες απαιτήσεις. Δεν είναι δα καμία εξωγήινη τεχνολογία! Το αυτονόητο είναι.

  2. #1402
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Εμένα θα είναι αγκάθι ο σκληρός θα θέλω σίγουρα κάποιον εξωτερικό γιατί παίζω αρκετά multiplayer παιχνίδια κ χρειάζεται χώρο, βαριέμαι να παίζω πάντα το ίδιο multiplayer οπότε έχω 3-4 κ αλλάζω

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  3. #1403
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Εμένα θα είναι αγκάθι ο σκληρός θα θέλω σίγουρα κάποιον εξωτερικό γιατί παίζω αρκετά multiplayer παιχνίδια κ χρειάζεται χώρο, βαριέμαι να παίζω πάντα το ίδιο multiplayer οπότε έχω 3-4 κ αλλάζω
    Έχε υπόψιν πάντως ότι στα MP είναι ταμάμ ο SSD για instant loading/matchmaking, οπότε ο external HDD δύσκολα θα σε εξυπηρετήσει. Εκτός αν κάνεις συνέχεια τράμπες (external HDD -> internal SSD)!

    Δεν πιστεύω ότι είναι δύσκολο να υποστηριχθεί USB HDD για BC games (PS4 κατ' ελάχιστον για PS5 και OG/360/XB1 για XBOX), απλά δεν θα έχεις τα οφέλη που είπα, ειδικά σε παιχνίδια που θα πάρουν next-gen patch/update.

  4. #1404
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Και εγώ δεν έχω θέμα με τον σκληρό η αλήθεια είναι. Στο PS4 ελάχιστες φορές έπιαναν τα παιχνίδια που είχα μέσα πάνω από 300gb.
    Τώρα αν τα παιχνίδια είναι 200 και 300 gb ίσως να έχουμε θέμα. Αν είναι 100gb δεν νομίζω να έχω κάποιο θέμα

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  5. #1405

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Καθίστε να δούμε τι μας επιφυλάσσει η νέα γενιά όσον αφορά το στήσιμο/delivery των next-gen παιχνιδιών. Συν όσα είπε ο Cerny (400 διπλοεγγραφές στο Spiderman).

    Εγώ προσωπικά δεν έχω σκοπό να αλλάξω τον SSD στο PS5 (φαντάζομαι θα έχει πορτάκι α λα PS3/4 για M.2 slot αν χρειαστεί), δεν παίζω πολλά παιχνίδια κάθε φορά. 1 SP και άντε πες άλλο 1 MP, δεν νομίζω να έχω πρόβλημα.

    Μακάρι να μας δώσουν επιλογή να κάνουμε install 1 γλώσσα (αγγλικά συνήθως), να επιλέγουμε αν θέλουμε το SP ή το MP κομμάτι (σε πολλά παιχνίδια είναι αδιάφορο) κλπ κλπ.

    Και για όσους νομίζουν ότι είναι "innovation" αυτό που κάνει η MS με το Smart Delivery, θα τους θυμίσω αυτό.

    Πειραματικό ψηφιακό παιχνίδι (όπως και το TLOU1 για το PlayGo) που το είχαν σπάσει σε κομμάτια (SP, MP, 2D vs 3D cutscenes, languages). Γενιά PS3 παρακαλώ! Από τα χεράκια της ICE Team.

    Κανονικά θα έπρεπε να ήταν industry standard ήδη από το PS4 (θυμάμαι κάτι λέγανε για το Killzone, αλλά τελικά ήταν μόνο για το ποιό κομμάτι θα γίνει download πρώτο).

    Τα παραπάνω τα λέω για να μην ξεχνάμε (ξαναζεσταμένο φαγητό πασάρει το marketing) και να έχουμε κάποιες απαιτήσεις. Δεν είναι δα καμία εξωγήινη τεχνολογία! Το αυτονόητο είναι.
    τι σχεση εχει το smart delivery της ms με αυτα που αναφερεις? το smart delivery το μονο που κανει ειναι σε οσα παιχνιδια το επιτρεπει ο publisher και τα εχεις αγορασει στο xbox one, να μπορεις να τα παιξεις στο series x χωρις να το ξαναγορασεις...

  6. #1406
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Έχε υπόψιν πάντως ότι στα MP είναι ταμάμ ο SSD για instant loading/matchmaking, οπότε ο external HDD δύσκολα θα σε εξυπηρετήσει. Εκτός αν κάνεις συνέχεια τράμπες (external HDD -> internal SSD)!



    Δεν πιστεύω ότι είναι δύσκολο να υποστηριχθεί USB HDD για BC games (PS4 κατ' ελάχιστον για PS5 και OG/360/XB1 για XBOX), απλά δεν θα έχεις τα οφέλη που είπα, ειδικά σε παιχνίδια που θα πάρουν next-gen patch/update.
    Ναι ξέρω ειδικά στο ps5 θα έχουμε θέμα οπότε στο ps5 θα έχουμε επιλεγμένα παιχνίδια όχι όπως τώρα στο ps4 έχω cod 200gb,Division 2 100gb, rdr2 100gb κ διαφορά BR game κ σε εξωτερικό έχω Days gone χωρίς να χάνω τίποτα.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  7. #1407
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by tomic20 View Post
    τι σχεση εχει το smart delivery της ms με αυτα που αναφερεις? το smart delivery το μονο που κανει ειναι σε οσα παιχνιδια το επιτρεπει ο publisher και τα εχεις αγορασει στο xbox one, να μπορεις να τα παιξεις στο series x χωρις να το ξαναγορασεις...
    Ξέχασες τις υποσχέσεις της MS ότι θα μπορείς να κατεβάζεις μόνο το SP ή μόνο το MP, μόνο τις γλώσσες που θες κλπ; Δεν είπαν μόνο αυτό που λες (free next-gen upgrade).

    Μάλλον δεν διάβασες προσεκτικά τι έγραψα. Λέω ότι δεν είναι κάτι το πρωτόγνωρο. Έχει ξαναεφαρμοστεί στο PS3.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Ναι ξέρω ειδικά στο ps5 θα έχουμε θέμα οπότε στο ps5 θα έχουμε επιλεγμένα παιχνίδια όχι όπως τώρα στο ps4 έχω cod 200gb,Division 2 100gb, rdr2 100gb κ διαφορά BR game κ σε εξωτερικό έχω Days gone χωρίς να χάνω τίποτα.
    To CoD είναι μεγάλη απάτη που σε αναγκάζουν να έχεις installed το Campaign για να παίξεις το BR mode. Δες πόσο πιο μικρά είναι άλλα παιχνίδια του είδους.

    - - - Updated - - -

    @tomic20

    Αυτό εδώ λέω:

    https://www.windowscentral.com/xbox-...igent-delivery

    Advantages can also be seen across the complete Xbox One family, cutting out unused languages and other regional content with the help of Intelligent Delivery. Uncompressed audio files can be one of the biggest bloats in modern games, especially when accounting for a wide variety of markets. Using the system, languages can be installed around system preferences, without limiting inclusivity.

    Wider-scale examples of Intelligent Delivery could also be on the way, breaking out whole modes or levels into separate downloads. After completing the campaign and exclusively playing multiplayer, games could remove the single-player install to automatically save space. Later levels could also be withheld until the player is closer to accessing them, as seen in some mobile games. It's up to developers to adopt the feature and find the best fit for their titles.
    Τότε το λέγανε "intelligent", τώρα "Smart". Νταξ, άλλαξε ο Μανωλιός... την ουσία είναι τόσο δύσκολο να την συγκρατήσουμε;

  8. The Following User Says Thank You to psx3 For This Useful Post:

    Christos33 (08-09-2020)

  9. #1408
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    To CoD είναι μεγάλη απάτη που σε αναγκάζουν να έχεις installed το Campaign για να παίξεις το BR mode. Δες πόσο πιο μικρά είναι άλλα παιχνίδια του είδους.
    Αστα να πάνε κ όταν αγόρασα το κανονικό παιχνίδι είχε κ 5-6 πακέτα ακόμα για Download, οπότε μπορεί να είναι κ 250 Gb


    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  10. #1409

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Ξέχασες τις υποσχέσεις της MS ότι θα μπορείς να κατεβάζεις μόνο το SP ή μόνο το MP, μόνο τις γλώσσες που θες κλπ; Δεν είπαν μόνο αυτό που λες (free next-gen upgrade).

    Μάλλον δεν διάβασες προσεκτικά τι έγραψα. Λέω ότι δεν είναι κάτι το πρωτόγνωρο. Έχει ξαναεφαρμοστεί στο PS3.

    - - - Updated - - -


    To CoD είναι μεγάλη απάτη που σε αναγκάζουν να έχεις installed το Campaign για να παίξεις το BR mode. Δες πόσο πιο μικρά είναι άλλα παιχνίδια του είδους.

    - - - Updated - - -

    @tomic20

    Αυτό εδώ λέω:

    https://www.windowscentral.com/xbox-...igent-delivery



    Τότε το λέγανε "intelligent", τώρα "Smart". Νταξ, άλλαξε ο Μανωλιός... την ουσία είναι τόσο δύσκολο να την συγκρατήσουμε;

    https://www.windowscentral.com/xbox-...smart-delivery
    επαναλαμβαβω το smart delivery ειναι εντελως ασχετο με αυτο που αναφερεις...για το intelligent delivery δεν εχω ιδεα για το πως εφαρμοστηκε στην πραξη απο την MS, παντως δεν εχει ακουστει κατι για το series x...

  11. #1410
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by tomic20 View Post
    https://www.windowscentral.com/xbox-...smart-delivery
    επαναλαμβαβω το smart delivery ειναι εντελως ασχετο με αυτο που αναφερεις...για το intelligent delivery δεν εχω ιδεα για το πως εφαρμοστηκε στην πραξη απο την MS, παντως δεν εχει ακουστει κατι για το series x...
    Έχω την εντύπωση ότι μιλάμε για το ίδιο πράγμα. Intelligent/Smart το ίδιο πράγμα σημαίνουν σαν λέξεις, μην κολλάμε στην μαρκετίλα.

    Θεωρώ δεδομένο ότι θα εφαρμοστεί αυτό με τα SP/MP/languages στα next-gen games, για τον απλούστατο λόγο ότι έχουν φουσκώσει υπερβολικά τα παιχνίδια! 200GB το CoD και ανεβαίνουμε, που θα πάει η βαλίτσα;

    Ξαναλέω: έπρεπε να είχε εφαρμοστεί καθολικά ήδη από τα PS4/XB1. Μπορούσε (πειραματικά έστω) το PS3 και δεν μπορούν τα επόμενα; Ή μήπως θεωρείς λογικό να το εφαρμόσουν μόνο στο current-gen XB1, αλλά όχι στο next-gen XBOX;

    - - - Updated - - -

    Αυτό δε με τις δωρεάν αναβαθμισμένες εκδόσεις εφαρμόστηκε πειραματικά στα Pro/X με enhanced updates σε επιλεγμένα παιχνίδια και το συνεχίζουν στην νέα γενιά. Δεν είναι μόνο αυτό, είναι ΚΑΙ αυτό μέρος του delivery.

  12. #1411

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Έχω την εντύπωση ότι μιλάμε για το ίδιο πράγμα. Intelligent/Smart το ίδιο πράγμα σημαίνουν σαν λέξεις, μην κολλάμε στην μαρκετίλα.

    Θεωρώ δεδομένο ότι θα εφαρμοστεί αυτό με τα SP/MP/languages στα next-gen games, για τον απλούστατο λόγο ότι έχουν φουσκώσει υπερβολικά τα παιχνίδια! 200GB το CoD και ανεβαίνουμε, που θα πάει η βαλίτσα;

    Ξαναλέω: έπρεπε να είχε εφαρμοστεί καθολικά ήδη από τα PS4/XB1. Μπορούσε (πειραματικά έστω) το PS3 και δεν μπορούν τα επόμενα; Ή μήπως θεωρείς λογικό να το εφαρμόσουν μόνο στο current-gen XB1, αλλά όχι στο next-gen XBOX;

    - - - Updated - - -

    Αυτό δε με τις δωρεάν αναβαθμισμένες εκδόσεις εφαρμόστηκε πειραματικά στα Pro/X με enhanced updates σε επιλεγμένα παιχνίδια και το συνεχίζουν στην νέα γενιά. Δεν είναι μόνο αυτό, είναι ΚΑΙ αυτό μέρος του delivery.
    στην ουσια συμφωνουμε απολυτα...νομιζω οτι εχω ξαναγραψει τα ιδια και εγω...απλα στη μαρκετιστικη ορολογια της ms διαφωνουμε...σημαινουν διαφορετικα πραγματα...

  13. The Following User Says Thank You to tomic20 For This Useful Post:

    psx3 (08-09-2020)

  14. #1412

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Οντως το design ειναι πολύ κακό, ακόμα και το XSX δείχνει ωραίο μπροστά του. Πως την είχε πετύχει με τα X1S και X1X απο πλευράς σχεδίασης, ειναι απορίας άξιο.
    Ε καλα μη μου πεις οτι ηταν και καλλωπιστικά δημιουργήματα τα ps3-4-pro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #1413
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by tomic20 View Post
    στην ουσια συμφωνουμε απολυτα...νομιζω οτι εχω ξαναγραψει τα ιδια και εγω...απλα στη μαρκετιστικη ορολογια της ms διαφωνουμε...σημαινουν διαφορετικα πραγματα...
    Ε μα δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι, φαντάζομαι κι εσύ θες διαχωρισμό SP vs MP, έτσι δεν είναι;

    Φαντάσου αν μπερδεύει εμάς (που ασχολούμαστε λίγο παραπάνω) το marketing της MS, τι μπέρδεμα μπορεί να πάθει ο κόσμος εκεί έξω!

    Εγώ όπως είπα την ουσία κοιτάω να απομονώσω, αδιαφορώ για τις μαρκετινίστικες λεξούλες.

  16. #1414
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by De-lee_GR View Post
    Εγώ προσωπικά από την στιγμή που δεν ήμουν ποτέ fan σε παιχνίδια uncharted κτλ αλλά μου άρεσαν τα αθλητικά, εξομοιωτές κτλ., θα ξεκινήσω με series x αυτή την φορά λόγω και του fs 2020 κρατάω το ps4 pro και στην πορεία βλέπουμε
    Αφου σου αρέσουν simulators πως και δεν επενδύεις σε PC? πέρα απο το γεγονός ότι έχει πολύ περισσοτερα παιχνίδια αυτού του είδους, ακόμα και για το FS που θέλεις Gamepass, στο PC είναι στην μισή τιμή. Φαντάζομαι δεν το σκέφτεσαι για το launch έτσι?

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Ε καλα μη μου πεις οτι ηταν και καλλωπιστικά δημιουργήματα τα ps3-4-pro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Το 3 το πρωτο όχι, το slim ήταν ΟΚ. Στο 4 μου άρεσαν και τα δυο designs , ίσως γιατί μου θύμιζε PS2.

  17. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    psx3 (08-09-2020)

  18. #1415
    Advanced Member De-lee_GR's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    521
    PSN ID
    De-Lee_GR

    Default

    Γιατί δεν ήθελα ποτέ να μπω στην φιλοσοφία του στησίματος ενός δυνατού pc που θα θέλει κάθε τρεις και λίγο αναβάθμιση. Προτιμώ την λύση της κονσόλας που έχουν και βλέπουν όλοι το ίδιο αποτέλεσμα για 4-5 χρόνια όσο κρατάει η γενιά και με το 1/3 των χρημάτων. Και την σελίδα μου τα μιμίδια εις την ελληνικήν από το κινητό μου την διαχειριζομαι. Ποτέ από pc δεν τα μπορώ

    Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  19. #1416

    Default

    Quote Originally Posted by De-lee_GR View Post
    Προτιμώ την λύση της κονσόλας που έχουν και βλέπουν όλοι το ίδιο αποτέλεσμα για 4-5 χρόνια όσο κρατάει η γενιά και με το 1/3 των χρημάτων.

    Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απο την προηγουμενη γενια εχουμε αναβαθμισμενες κονσολες,κοινως Ps4Pro/xbox one X. Αρα οχι ,δεν εχουν ολοι το ιδιο αποτελεσμα για 4-5χρονια.
    Το XboxSeriesS δεν αποδιδει το ιδιο με το SeriesX.

  20. #1417
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    @Slay Τώρα είδα ότι σχολίασες το σχέδιο του ,νομίζω είναι ίδιο με το one s απλά έχει την τρύπα από πάνω για το ανεμιστήρα κ λογικά θα έχει καλύτερη ψύξη με αυτό τον τρόπο, το X είναι όντως περίεργο σαν σχήμα.
    Edit
    Βέβαια μπορούσαν να το έκαναν λευκό να μην φαίνεται σαν ηχείο

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 08-09-2020 at 23:59.

    xbox:Christoforo7s

  21. #1418
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by De-lee_GR View Post
    Γιατί δεν ήθελα ποτέ να μπω στην φιλοσοφία του στησίματος ενός δυνατού pc που θα θέλει κάθε τρεις και λίγο αναβάθμιση. Προτιμώ την λύση της κονσόλας που έχουν και βλέπουν όλοι το ίδιο αποτέλεσμα για 4-5 χρόνια όσο κρατάει η γενιά και με το 1/3 των χρημάτων. Και την σελίδα μου τα μιμίδια εις την ελληνικήν από το κινητό μου την διαχειριζομαι. Ποτέ από pc δεν τα μπορώ
    Υποθέτω το FS2020 θα το παίξεις με controller και όχι HOTAS;

    Πάντως σίγουρα στην κονσόλα περιμένω να έχει καλύτερο optimization (DX12, DirectStorage vs DX11 & πεπαλαιωμένο I/O 40 ετών). Αυτό τους το δίνω.

  22. #1419
    Advanced Member De-lee_GR's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    521
    PSN ID
    De-Lee_GR

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Υποθέτω το FS2020 θα το παίξεις με controller και όχι HOTAS;

    Πάντως σίγουρα στην κονσόλα περιμένω να έχει καλύτερο optimization (DX12, DirectStorage vs DX11 & πεπαλαιωμένο I/O 40 ετών). Αυτό τους το δίνω.
    Πιστεύω πως θα βγει τουλάχιστον της thrustmaster η airbus edition και για xbox

    Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  23. #1420
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Τα ξέραμε καιρό πριν για το Xbox S και πόσο πάνω κάτω θα κοστίζει.
    Απλα τώρα επιβεβαιώθηκε το σενάριο το οποίο νομίζω είναι το καλύτερο δυνατό για την MS.
    300 δολάρια για μια κονσόλα που προφανώς απευθύνεται περισσότερο στους casual gamers αλλά και σε αυτούς που δεν τους νοιάζουν τα 4k, RT κτλ και γενικα να παίζουν στην καλύτερη δυνατή ποιότητα τα παιχνίδια (μιλώντας για κονσόλες), δηλ στην μεγαλύτερη μερίδα των gamers.
    Μαζί και το X με την λογικότατη τιμή των 500 δολαρίων.
    Εξαιρετικές κινήσεις απο MS.
    Νομίζω πάντως ότι ο μεγάλος βραχνάς για τη Sony και το PS5 θα είναι τελικά το S, όχι το X.
    Περιμένουμε την κίνηση της Sony τώρα, θέλω να ελπίζω ότι θα είναι αυτή που πρέπει και δεν θα χαλάσει όλο αυτό το θετικό κλίμα που υπάρχει για την κονσόλα όλο αυτό το διάστημα.
    Last edited by kostasb13; 09-09-2020 at 00:40.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to kostasb13 For This Useful Post:

    Brazhlias (09-09-2020),spartan (09-09-2020)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •