Page 116 of 119 FirstFirst ... 1666106112113114115116117118119 LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 2368

Thread: Platinum trophy whores...gathered all here!

  1. #2301
    Cool Member JerryMoore's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    PSN ID
    JerryMoore

    Default

    Πρέπει να κάνω πιο συχνά update γιατί πέφτουνε πολλά.
    Έχουμε και λέμε:

    Click image for larger version. 

Name:	Sf2fd1b.png 
Views:	306 
Size:	4.9 KB 
ID:	8990
    64) God of War: Chains of Olympus HD

    Click image for larger version. 

Name:	S1be3e1.png 
Views:	304 
Size:	6.2 KB 
ID:	8991

    65) God of War: Ghost of Sparta HD: Τα πιο εύκολα God of War για πλατίνα. Δεν χρειάζεται να πω πολλά, όλοι ξέρετε περί τίνος πρόκειται.

    Click image for larger version. 

Name:	S98c558.png 
Views:	293 
Size:	10.4 KB 
ID:	8992
    66) FIFA 15: Κλασσικό fifa, χωρίς boost δεν βγαίνουμε κάποια trophies. Σχετικά εύκολα αν εξαιρέσεις 2-3.

    Click image for larger version. 

Name:	S29f9a2.png 
Views:	283 
Size:	9.4 KB 
ID:	8993
    67) Metal Gear Solid 3 HD: Ένα από τα αγαπημένα μου Metal Gear που είχα λιώσει στο ps2. Ευχάριστη πλατίνα, ελπίζω κάποια στιγμή να βρω χρόνο και για τα άλλα 2 της collection.

    Click image for larger version. 

Name:	S34c47e.png 
Views:	282 
Size:	6.0 KB 
ID:	8994
    68) Ether One: Στην αρχή μου φάνηκε ενδιαφέρον άλλα βαρέθηκα αρκετά γρήγορα. Το τελείωσα μόνο και μόνο από περιέργεια μήπως φτιάχνει στο τέλος καθώς ήταν μικρο σαν παιχνίδι.

    Click image for larger version. 

Name:	Scf336e.png 
Views:	282 
Size:	7.6 KB 
ID:	8995
    69) Sherlock Holmes: Crimes and Punishments: Δεν είχα ξαναπαίξει κάποιο Sherlock Holmes και ήταν πολύ ευχάριστη έκπληξη. Μου άρεσε πολύ που σου έδινε την επιλογή να κατηγορήσεις λάθος άτομα ανάλογα με τα στοιχειά που είχες συλλέξει και τον τρόπο που τα είχες συνδυάσει. Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους τους αρέσουν αστυνομικές ιστορίες άλλα και για τους trophy hunters καθώς έχει εύκολη και σχετικά γρήγορη πλατίνα.

    Click image for larger version. 

Name:	S385a21.png 
Views:	281 
Size:	9.3 KB 
ID:	8996
    70) Ratchet & Clank: Into the Nexus: Ratchet & Clank εγγύηση, τίποτα παραπάνω.

    Click image for larger version. 

Name:	S1f7c1c.png 
Views:	284 
Size:	4.7 KB 
ID:	8997
    71) Sound Shapes (PS4)
    72) Sound Shapes (PS3)
    73) Sound Shapes (PS Vita): Από τα ελάχιστα παιχνίδια (αν όχι τα μόνα) που έχω ασχοληθεί αποκλειστικά και μόνο για τα trophies και αυτό επειδή τα είχε δώσει το Plus. Τίποτα το ιδιαίτερο.

    Click image for larger version. 

Name:	Sf07239.png 
Views:	283 
Size:	11.0 KB 
ID:	8998
    74) Rocket League: Από τα καλύτερα παιχνίδια που έχει δώσει το plus για ps4. Παίζω ακόμα με φιλαράκια το online του. Φοβερές κόντρες. Η πλατίνα του λίγο αγγαρεία για αυτούς που δεν γουστάρουν το online.

    Click image for larger version. 

Name:	S8a4c81.png 
Views:	281 
Size:	10.6 KB 
ID:	8999
    75) Trine Enchanted Edition: Ωραίο παιχνίδι με όμορφο εικαστικό. Ότι πρέπει για διάλειμμα από τα μεγάλα και χρονοβόρα παιχνίδια.

    Click image for larger version. 

Name:	S05b582.png 
Views:	282 
Size:	4.7 KB 
ID:	9000
    76) METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN: Πάνω από 150 ώρες παιχνιδιού και ούτε που κατάλαβα πότε περάσαν. Το μεγαλύτερο άλλα και το καλύτερο Metal Gear από άποψη gameplay. Με τα trophies δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα πάρα μόνο στο τέλος γιατί ήθελα να απολαύσω το παιχνίδι. Όποιος δεν είναι φαν θα την βρει αρκετά χρονοβόρα την πλατίνα αλλά όχι ιδιαίτερα δύσκολη.

    Click image for larger version. 

Name:	S0ba277.png 
Views:	283 
Size:	5.9 KB 
ID:	9001
    77) Game of Thrones: Κλασσικό παιχνίδι της Telltale που καταφέρνει σε μεγάλο βαθμό να πιάσει το ύφος της σειράς. Η πλατίνα βγαίνει παίζοντας.

    Click image for larger version. 

Name:	Sed1892.png 
Views:	281 
Size:	3.7 KB 
ID:	9002
    78) DRIVECLUB:

    Click image for larger version. 

Name:	Sb10cef.png 
Views:	280 
Size:	4.2 KB 
ID:	9003
    79) DRIVECLUB BIKES: Αν και δεν είμαι φαν τις συγκεκριμένης κατηγορίας παιχνιδιών, τα συγκεκριμένα τα ευχαριστήθηκα λόγο ότι έχουν μια πιο arcade λογική σε σχέση με άλλα. Κρίμα που λόγο της κακής διαχείρισης από Sony και Evolution δεν έλαβαν την προσοχή που τους άξιζε. Σχετικά με τις πλατίνες, του Bikes την βρήκα εύκολη άλλα στο κανονικό παιχνίδι τα είχα βρει σκούρα σε 2-3 challenges.

    Click image for larger version. 

Name:	S36a7bd.png 
Views:	281 
Size:	6.7 KB 
ID:	9004
    80) XCOM: Enemy Within: Παιχνιδάρα! Πολύ κρίμα που δεν βγαίνουν πολλά παιχνίδια στην κατηγορία αυτή. Η πλατίνα, αν μπεις στην λογική του παιχνιδιού και κάνεις της σωστές επιλογές, βγαίνει εύκολα. Αν όχι θα τα βρεις σκούρα.

    Click image for larger version. 

Name:	S1628ef.png 
Views:	279 
Size:	8.3 KB 
ID:	9005
    81) Life Is Strange: Το παιχνίδι μου άρεσε τόσο πολύ, που πήγα και αγόρασα την συλλεκτική του. Η Telltale θα πρέπει να πάρει κάποια μαθήματα από το συγκεκριμένο studio μπας και καταφέρει να ανανεώσει λίγο τα παιχνίδια της. Η πλατίνα πολύ εύκολη.

    Click image for larger version. 

Name:	S359338.png 
Views:	282 
Size:	4.3 KB 
ID:	9006
    82) Assassin's Creed IV Black Flag: Την πλατίνα την είχα παρατήσει στο συγκεκριμένο γιατί ήθελε πολύ grinding για να φτάσεις level 55 στον online. Κάποια στιγμή αποφάσισα να το ξαναπιάσω και ευτυχώς το τελείωσα πριν ξαναβαρεθώ.

    Click image for larger version. 

Name:	S35f959.png 
Views:	281 
Size:	6.1 KB 
ID:	9007
    83) Mass Effect: Είχα προσπαθήσει ποιο παλιά να ξεκινήσω τα Mass Effect στο pc άλλα το παράτησα στην πρώτη ώρα καθώς πέφτανε πολλές πληροφορίες στην αρχή και χάθηκα λίγο. Είπα να τους δώσω μια δεύτερη ευκαιρία και δεν το μετάνιωσα. Μου άρεσε τόσο που κάθισα και έκανα 3 playthroughs για να βγάλω την πλατίνα. Αυτή την στιγμή ασχολούμαι με το 2 και οι εντυπώσεις μου είναι θετικότατες!

    Click image for larger version. 

Name:	Sd17f90.png 
Views:	285 
Size:	4.9 KB 
ID:	9008
    84) The Order: 1886: Εντυπωσιακά γραφικά, ενδιαφέρον ιστορία που όμως τελειώνει απότομα. Το πιο μικρο παιχνίδι αλλά και η πιο γρήγορη πλατίνα σε ΑΑΑ τίτλο. Με μια σωστή συνεχεία θα μπορούσε να εξελιχθεί σε μεγάλο franchise αλλά δύσκολο μετά τις κριτικές που πήρε το συγκεκριμένο.

    Click image for larger version. 

Name:	S88259a.png 
Views:	287 
Size:	7.4 KB 
ID:	9009
    85) Assassin's Creed Rogue: Όσοι έχουν παίξει το 3 και το 4 ξέρουν τι να περιμένουν. Η πλατίνα αρκετά εύκολη, ειδικά άμα κάνεις κάποια πράγματα από την αρχή βγαίνει και σχετικά γρήγορα. Η μονή δυσκολία είναι στο τελευταίο legendary battle που έχουν γράψει και πιο πάνω (που μετά από πείσμα κατάφερα να το βγάλω χωρίς cheat )

  2. The Following 2 Users Say Thank You to JerryMoore For This Useful Post:

    antoniss (22-07-2016),Kane (20-07-2016)

  3. #2302
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default



    150. Lego The Movie (ps vita)
    . Διασκεδαστικο και καπως διαφορετικο απο τα αλλα που ειχα παιξει....βγηκε στην παραλια μια χαρα!



    151. The Division.
    Ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει....123 ωρες gameplay εχω και συνεχιζω (μεχρι να πουληθει)



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  4. #2303
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    52. Far Cry Primal

    Spoiler!

  5. #2304
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    52. Far Cry Primal
    Καλό είναι αυτό?



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  6. #2305
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Σαν πλατινα πολυ ευκολη. Δεν εχει καποιο ζορικο τροπαιο. Ουτε χρειαζεται το 100%
    Σαν παιχνιδι, κλασικο far cry. Προσωπικα τα γραφικα δεν με ενθουσιασαν.

    Spoiler!

  7. #2306
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default



    152. Lego Hobbit (ps vita). Απο τα πιο διασκεδαστικά lego, ότι πρέπει για ξαπλώστρα στην παραλία!



    153. Zombi (ps4). Απο τα καλά που έχει δώσει το Plus



    154. Amnesia: Memories (ps vita). Εχω ηδη πάθει "αμνησία" και το εχω κάνει delete απο την μνημη μου. Κλασσικη γιαπωνεζορομαντικη μαλακια, προορισμένη με το ένα χερι να πατάς τα κουμπια για το fast forward και με το αλλο να κρατάς το τηλεκοντρολ, κανα τόστ (ή το πουλι σου, οτι άλλο τελος παντων!). Μόνο για πλατίνα (εννοείται).



    155. Middle-earth: Shadow of Mordor -GOTY (ps4). Με αυτο το παιχνίδι την "πάτησα", διοτι αρχικα νομιζα οτι μπορώ απλα να παίξω τα dlc μιας και ειχα πλατινάρει την απλη εκδοση. Tελικά αποδείχτηκε οτι έχει ξεxωριστή trophy list, πράγμα που δε με χάλασε καθόλου μιας και το καταευχαριστήθηκα για δεύτερη φορά. Παω για το 100% τώρα (αλλα είναι αγγουράκι τα dlc)



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  8. #2307
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default



    156. Oddworld: Stranger's Wrath HD (ps vita)
    . Ωραιο παιχνιδακι που εδωσε το plus. βγαινει και με ενα playthrough στο hard αν και δυσκολα, αλλα απο χαζομαρα μου εχασα κατι collectibles και αναγκαστηκα να το ξαναπαιξω στο easy σχεδον ολοκληρο.



    157. Code: Realize ~Guardian of Rebirth~ (ps vita):
    H γιαπωνεζικη ρομαντικη μαλακιουλα του μηνα απο το plus. Mονο για τα τροπαια....



    158. Soul Sacrifice (ps vita).
    Eνα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχει δωσει το plus στο vita, αλλα και στο vita γενικοτερα.
    το ειχα παρατησει για καιρο, αλλα τελικα αποφασισα να το τερματισω. Πολυ χρονοβορο αλλα διασκεδαστικο, ειδικα αμα βρεις καλους συμπαικτες για coop. Το συνιστω σε οσους δεν το εχουν δοκιμασει.....



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  9. #2308
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default

    128: Table Top Racing: World Tour

    Click image for larger version. 

Name:	Sa06912.png 
Views:	179 
Size:	10.2 KB 
ID:	9397



    129: Saints Row: Gat out of Hell (PS4)

    Click image for larger version. 

Name:	Sa37bab.png 
Views:	179 
Size:	4.8 KB 
ID:	9398



    130: STAR WARS Battlefront

    Click image for larger version. 

Name:	Sfe63e0.png 
Views:	182 
Size:	4.0 KB 
ID:	9399



    131: Grand Theft Auto V (PS3)

    Click image for larger version. 

Name:	Scb02e9.png 
Views:	183 
Size:	3.8 KB 
ID:	9400



    132: Battlefield Hardline (PS4)

    Click image for larger version. 

Name:	S8dda63.png 
Views:	182 
Size:	10.4 KB 
ID:	9401

  10. #2309
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    53. Mafia III

    Spoiler!

  11. #2310
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Τα παιχνιδακια του plus αυτου του μηνα:



    159. Everybody's gone to the Rapture: Προσωπικα τα βαριεμαι αφανταστα αυτα τα "παιχνιδια" (ο θεος να τα κανει). Μονο για την ευκολη πλατινα.....




    160. The Deadly Tower Of Monsters: Είχε την πλακιτσα του, εύκολη πλατινα και αυτο!



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  12. #2311
    Elite Gokussjin's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ρόδος
    Posts
    887
    PSN ID
    Steva24
    Name
    Σταύρος

    Default

    καλημέρα και καλή 'μάυρη Παρασκευή' να έχουμε. Θα γράψω εδώ νομίζοντας ότι είναι το πιο σχετικό θέμα που μπορώ να το γράψω. Πριν λίγες ημέρες, ήθελα να τελειώσω με την πλατίνα του Assassins Creed 3 και μου είχε μείνει για το τέλος ενα τρόπαιο που επειδή από ότι διάβασα μπορεί να γκλιτσάρει, λέει πως για να το πάρεις πρέπει να έχεις λιγότερους απο 50 psn φίλους. Είχα πάνω από 90 και ανάγκαστηκα να σβήσω αρκετούς. Αν έχετε δει, ότι σας έσβησα μη διστάσετε ( αν θέλετε ), να μου ξανα-στείλετε αίτημα. Ευχαριστώ και συγγνώμη για την αναστάτωση. καλημέρα!

  13. #2312
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Gokussjin View Post
    καλημέρα και καλή 'μάυρη Παρασκευή' να έχουμε. Θα γράψω εδώ νομίζοντας ότι είναι το πιο σχετικό θέμα που μπορώ να το γράψω. Πριν λίγες ημέρες, ήθελα να τελειώσω με την πλατίνα του Assassins Creed 3 και μου είχε μείνει για το τέλος ενα τρόπαιο που επειδή από ότι διάβασα μπορεί να γκλιτσάρει, λέει πως για να το πάρεις πρέπει να έχεις λιγότερους απο 50 psn φίλους. Είχα πάνω από 90 και ανάγκαστηκα να σβήσω αρκετούς. Αν έχετε δει, ότι σας έσβησα μη διστάσετε ( αν θέλετε ), να μου ξανα-στείλετε αίτημα. Ευχαριστώ και συγγνώμη για την αναστάτωση. καλημέρα!
    H idia malakia ginetai kai sto Injustice......



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  14. #2313
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    ^^ και ακομα πιο παλια στο Midnight Club: Los Angeles

  15. #2314
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default



    161. Μy name is Mayo (ps4):
    Ότι πιο ντροπή έχωπαίξει στην ζωή μου



    162. Diablo III Ultimate Edition (ps4):
    Αυτό μάλιστα! Παιχνιδάρα! Το μόνο βαρετό ήταν τα 500 bounties....



    163. Tales from the Borderlands (ps4):
    Το πιο διασκεδαστικό story της Telltales αλλα άμα το παίζεις για δεύτερη φορά, σίγουρα το κάνεις μόνο για την πλατίνα....



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  16. #2315
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default



    164. NUBLA




    165-166: BATTLEFIELD 4 (ps4 kai ps3)



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  17. The Following User Says Thank You to rookie For This Useful Post:

    ary4022 (29-12-2016)

  18. #2316
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    54. Watch dogs 2


    Spoiler!

  19. #2317
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    54. Watch dogs 2
    Ηλία, σε σχέση με το πρώτο είναι πιο εύκολο ή πιο δύσκολο? Ελπίζω να μην εχει κανα κουφο τροπαιο σαν εκεινο εκει που επρεπε να σε παρακολουθησουν (κατι τετοιο) και βαραγες μυγες στο online με τις ωρες!



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  20. #2318
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Πολυ πιο ευκολο κ πολυ πιο ωραιο.
    Online τροπαια μονο 5 κ ειναι υποθεση 30 λεπτων. Τα υπολοιπα ειναι γελοια. Λιγο υπομονη θελει ενα που πρεπει να βγαλεις φωτο καποοον που ξερναει στο δρομο!!! Αλλα κ αυτο τελικα ειναι 10 λεπτα υποθσεη αν πας στο σωστο μερος (υπαρχει ο οδηγος)

    Spoiler!

  21. #2319
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Εκανα μερικες παπαρίτσες μαζεμένες μέσα στις γιορτες (για πλατινα μονο)



    167-168.
    JAZΖPUNK (μου άρεσε και το ξαναπαιξα....χοχοχο)



    169. Ν.Ε.R.O (αυτο εικαστικά ήταν πολύ ομορφο)



    170. Back to the future: The game (ps4). Αυτό ειναι όντως διασκεδαστικό αλλα το είχα ξαναπαίξει!




    171. Day of the tentacle remastered (μονο για κατι τέτοια αξιζει να εχει κανεις plus πλεον)



    172. ALBEDO: Eyes from outer space: ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ, με σπαστικη εικόνα και πολυ εκνευριστικό χειρισμό κουμπιών



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  22. #2320
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Μην ανησυχείς και εγώ έπαιξα κάτι βλακείες για την πλατίνα και απο παιχνίδια που είχε δώσει το plus.Έχω ξεκινήσει και καθαρίζω οτι παιχνίδια έχω στην μέση απο τα παλιά.Αν και δεν γράφω πια απλα θα γράψω για κάποια που κατάφερα και τα τελειωσα.

    THE LAST OF US REMASTERED πλατινα και 100% απλά τέλειο περιμένω το 2.Στην grounded δυσκολία μου έβγαλε την πίστη αλλά το κατάφερα.

    DIRT RALLY δεν θα πω πολλά το καλύτερο rally το πιο δύσκολο με μια απο τις πολύ δύσκολες πλατίνες μόλις βγήκε απλά απόλαυση.Θα ήθελα ένα dirt 4 αλλά πιο εύκολο καθώς έπαιξα το Sebastien Loeb RALLY EVO και ήταν απλά πάρα πολύ εύκολο σε σημείο που μου άρεσε παρά το ότι ήταν χάλια καθώς στο dirt rally έτρωγα πολύ π...... και είχα βγει εκτός εαυτού αμέτρητες φορές το βρίσιμο έπεφτε γεμάτο σε σημείο που το άφησα στην άκρη και το συνέχισα μήνες πιο μετά.

    KNACK απλά ήθελα να σπάσω τα πάντα και αυτά τα διαμάντια όχι θέλουν τύχη το σύμπαν πρέπει να είναι με το μέρος σου.Καλό ήταν περιμένω το 2 που θα έχει και coop.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  23. The Following User Says Thank You to konstantinos For This Useful Post:

    rookie (12-01-2017)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •