Page 92 of 164 FirstFirst ... 4282888990919293949596102142 ... LastLast
Results 1,821 to 1,840 of 3262

Thread: Xbox Series S | X

  1. #1821
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Καλα μεταξυ μας,κραξιμο για τα ματια του κοσμου ηταν αυτο,γιατι πολυ απλα με το που ανοιξαν τα pre orders,ολοι με τα μουτρα πεσανε. Και το λεω αυτο γιατι ακριβως τα ιδια ειδα και σε αλλο γειτονικο forum και σε facebook group.

    Μου θυμιζει τις παλιοτερες κουβεντες ορισμενων στα διαφορα forum τυπου''μην κανετε γενικα pre order ή αγοραζετε day one παιχνιδια για να τιμωρήσετε τις εταιρειες'',και μολις εβγαινε μετα το χ παιχνιδι που τους ενδιεφερε,κατευθειαν pre order. Γιαυτο και εχουν σταματησει πλεον να γραφονται τετοια σχολια.
    Αν πιστεύεις ότι η Sony θα πετάξει την σκούφια της από χαρά που θα αγοράσουμε σκέτη, στεγνή κονσόλα και θα φάνε άκυρο τα overpriced cross gen, ξανασκέψου το.

    Κάποιοι έχουμε και PS4 backlog. Ας μην υπήρχε BC και θα έβλεπες πόσοι θα αγόραζαν κονσόλα μετά την κοροϊδία του κύριου Ryan.

  2. The Following User Says Thank You to psx3 For This Useful Post:

    spartan (25-09-2020)

  3. #1822
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Football Manager also returns to Xbox for the first time since 2007 with Football Manager 2021 Xbox Edition. The game has been tailored for the best console experience and can also be played on any Windows 10 PC thanks to Microsoft’s Play Anywhere technology



    Μεγαλη επιστροφη αλλα μακαρι να μην εχει την τυχη που ειχε το παλιοτερο fm στο xbox που τα πηγε χαλια. Ζηλευω τρελα παντως που θα βγει παντού εκτος ps5

  4. #1823

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Αν πιστεύεις ότι η Sony θα πετάξει την σκούφια της από χαρά που θα αγοράσουμε σκέτη, στεγνή κονσόλα και θα φάνε άκυρο τα overpriced cross gen, ξανασκέψου το.

    Κάποιοι έχουμε και PS4 backlog. Ας μην υπήρχε BC και θα έβλεπες πόσοι θα αγόραζαν κονσόλα μετά την κοροϊδία του κύριου Ryan.
    Θα στο κανω πιο ξεκαθαρο με παραδειγματα.

    Spoiler!

    Και την microsoft και το Xbox γραμμενο στα παλια τους τα παπουτσια το εχουν οι περισσοτεροι,ειδικα στην Ελλαδα. Για το gamepass ειναι που αναβουν λαμπαδες.
    Last edited by Fulgore; 25-09-2020 at 16:38.

  5. #1824

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Καλα μεταξυ μας,κραξιμο για τα ματια του κοσμου ηταν αυτο,γιατι πολυ απλα με το που ανοιξαν τα pre orders,ολοι με τα μουτρα πεσανε. Και το λεω αυτο γιατι ακριβως τα ιδια ειδα και σε αλλο γειτονικο forum και σε facebook group.

    Μου θυμιζει τις παλιοτερες κουβεντες ορισμενων στα διαφορα forum τυπου''μην κανετε γενικα pre order ή αγοραζετε day one παιχνιδια για να τιμωρήσετε τις εταιρειες'',και μολις εβγαινε μετα το χ παιχνιδι που τους ενδιεφερε,κατευθειαν pre order. Γιαυτο και εχουν σταματησει πλεον να γραφονται τετοια σχολια.
    Δεν ηταν μεταξυ τους κράξιμο φίλος ηταν κανονικό και έντονο χώσιμο.
    Τα preorders δεν εχουν σχεση ο καθένας εχει ξεκαθαρίσει με τον εαυτό του τι κονσόλα θελει να πάρει.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Giannis1979 For This Useful Post:

    jk_blue_tiger (25-09-2020),PDS (24-09-2020),psx3 (24-09-2020)

  7. #1825

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Δεν ειναι ετσι γιατι ερχεσαι και κατηγορεις τα μελη χωρις λογο. Κανε ενα search στα threads του PS5 μετα το event της sony και ζητα εστω μια συγνωμη.

    Αν ειναι να μπαινεις, να πετας λασπη(ουτε τα ποστ για την bethesda δεν διαβασες εδω και υποθετεις οτι θελεις..) και να φευγεις, καλυτερα να μην μπαινεις καθολου. Η να μπεις και να παρακολουθεις τα παντα. Eισαι καλοδεχουμενος αλλα κανονικα.

    Εξαλλου μεχρι ενα σημειο μια χαρα μελος ησουν, μετα κατι σε τσιμπησε. Απλα αν μεινεις θα σου αλλαξουμε και ονομα σε christos-msboy
    οχι σε ολα,παντως ευχαριστω για την προταση.

  8. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    PDS (24-09-2020)

  9. #1826
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    οχι σε ολα,παντως ευχαριστω για την προταση.
    Νομιζω το ειδες:
    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Δεν ηταν μεταξυ τους κράξιμο φίλος ηταν κανονικό και έντονο χώσιμο.
    O Γιαννης ηταν εξαιρετικα τιμιος να δει και να σχολιασει οτι το φορουμ εκραξε την sony, γιατι οντως εγινε πανικουλης. Μαλιστα ψιλοξεφυγαν και μελη και εγιναν συστασεις!



    YΓ. Ενταξει Χρηστο θα σε θυμομαστε σαν msboy τοτε. Πλακιτσα κανω . Οπως θελεις
    .

  10. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    christos-sonyboy (24-09-2020)

  11. #1827

    Default

    Quote Originally Posted by modecris View Post
    Παιδια sorry για το off topic αλλα εχω την εντύπωση πως ο Kωστας ο Μπεχλος δεν ειναι απο το Περιστερι αλλα απο το Παγκράτι.
    απ'το περιστερι ειναι σου λεω,εχω και αλλον ενα ειδικο που τον phil τον spencer τον εχει για καμια ξερη. ειναι ο Πετρος ο Καλαμποκας απ'τα Ταμπουρια,αυτος εχει να σου λεει πολλα,απορω πως δεν τον πηρε η micsosoft στη θεση του φιλ του σπενσερα που δε ξερει ουτε φραπε να κανει.

    - - - Updated - - -

    τιμιο μικρο και ομορφο το msboy,ευχαριστω pds!

  12. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    PDS (24-09-2020)

  13. #1828
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Τα στρατόπεδα είναι για να αλλάζουν, εγώ από φανατικός προακιας έγινε φιφακιας γιατί πλέον αυτό μου αρέσει. Εγώ δεν βρίσκω λάθος σε αυτό. Υπό άλλες συνθήκες και εγώ μπορεί να έπαιρνα xbox για το Game pass για να παίζω κάθε μέρα και κάτι νέο (έστω και μέτριο) πλέον όμως έχω λίγο χρόνο και θέλω αυτό που παίζω να αξίζει πραγματικά, να μην είναι ένα fps με τρέλα γραφικά για να λέει η pcmr πόσα fps πιάνει και σαν ιστορία να μην θυμάσαι τίποτα, εγώ πλέον θέλω κάτι σαν το Last of us 2 που μετά από τόσο καιρό θυμάμαι και την πιο μικρή λεπτομέρεια. Εγώ είμαι εγώ όμως... Για μπείτε μια twitch να δείτε τα πρώτα games σε viewers πια είναι...

    BTW καλά έκανε η MS και πήρε την Bethesda για να βγάλει και τίποτα νέα ip exclusive για να ζοριστεί η Sony. Αν συνεχίσει όμως έτσι να αγοράζει τα πάντα μόνο και μόνο για να μην παίζουν σε άλλη κονσόλα πάει για καταστροφή του gaming και εκεί θα αποχωρήσω και εγώ
    Last edited by djpar; 24-09-2020 at 22:50.

  14. #1829

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Καποιος (90% ηταν ο Γιαννης που ειναι xbox fan) εκανε ενα ποστ οταν κραζαμε την σονυ μετα το event και ειπε, ''παιδια πραγματικα δεν το περιμενα αυτο που κανετε''.
    Εγώ ήμουν, μάλλον με θαυμάσια γιατί θα έπαιρνα series S και το είχα αναφέρει στο τοπικ, αλλά με τη τιμή που έγινε lunch και με τα παιχνίδια ps4 που δεν έχω παίξει εγώ είμαι υπερ-ικανοποιημένος .

    Sent from my GM1913 using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to shadowfax7 For This Useful Post:

    PDS (24-09-2020)

  16. #1830

    Default

    Quote Originally Posted by shadowfax7 View Post
    Εγώ ήμουν, μάλλον με θαυμάσια γιατί θα έπαιρνα series S και το είχα αναφέρει στο τοπικ, αλλά με τη τιμή που έγινε lunch και με τα παιχνίδια ps4 που δεν έχω παίξει εγώ είμαι υπερ-ικανοποιημένος .

    Sent from my GM1913 using Tapatalk
    Εγω το ειπα πρώτος


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to Giannis1979 For This Useful Post:

    PDS (24-09-2020)

  18. #1831

    Default

    Είμαστε πολλοί που δεν περιμέναμε τέτοια αντιμετώπιση από τη PSgr κοινότητα.

    Sent from my GM1913 using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to shadowfax7 For This Useful Post:

    Giannis1979 (24-09-2020)

  20. #1832
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Παντως ειναι κριμα πραγματικα (οχι να τσακωνομαστε αλλα) ακομα και να ανεβαζουμε τους τονους συζητωντας με κάποιον που εχει διαφορετικη κονσολα απο την δικη μας. Λες και αν υπάρξει λογος δεν μπορουμε με μικρο αντιτυμο να αγορασουμε πχ και ενα series s να κοτσαρουμε και ενα game pass και τελειωνει εκει το θεμα.

    Απλα πρεπει να καταλαβουμε πως επιλεγουμε κονσολα με υποκειμενικά κριτήρια τα οποια ομως ΔΕΝ ισχύουν για παντα. Την μια μας καλύπτει η μια κονσολα και την αλλη μπορει να μας καλύπτει η αλλη. Καμια φορά μπορει να χρειαστούν και 2 κονσολες για να ειμαστε οκ με ο χόμπι μας.
    Είμαστε καταναλωτες και δεν κλείνουμε συμβόλαια με την μια ή την αλλη εταιρια.



    Εχω αγορασει ολες τις κονσολες της sony αλλα αυτο δεν με εμποδισε οταν υπηρχε προσωπικός λογος κα παρω και dreamcast και xbox360. Σιγα μην σκασουμε για την καθε εταιρια, εμεις την "δουλεια" μας και αυτοί την δουλειά τους.

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  21. #1833
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Θα στο κανω πιο ξεκαθαρο με παραδειγματα.

    Spoiler!

    Και την microsoft και το Xbox γραμμενο στα παλια τους τα παπουτσια το εχουν οι περισσοτεροι,ειδικα στην Ελλαδα. Για το gamepass ειναι που αναβουν λαμπαδες.
    Να υποθεσω δεν θα παρεις καμμια κονσολα και οτι gaming τελος; Γιατι απο παραπονα προς ολες τις εταιρειες και τις πρακτικες τους αλλο τιποτα. Δεν λεω αδικως, απλα το παω οτι με βαση τα λεγομενα σου δεν θα πρεπει να αγγιξεις ουτε μια κονσολα και ουτε ενα παιχνιδι. Γιατι αν μεινεις απλα στο «δεν κανω προπαραγγελια» δεν κανεις δουλεια. Το να πας να παρεις PS5 μετα απο τρεις μηνες , ε δεν αλλαζει κατι. Παλι θα πληρωνεις 80αρια και crossgen και paid upgrades κλπ Αυτα δεν φαινεται να αλλαζουν σε τρεις μηνες και ασε που καποια απο αυτα (80αρια) δεν ειναι θεμα Sony ακριβως. Οποτε αναρωτιεμαι ποια θα ειναι η αντιδραση σου. Θα πρεις PS5? Θα παρεις ΗΖD2? Αν θες να τηρησεις τα λεγομενα σου και εχεις παραπονα απο τις εταιρειες αυτο θα πρεπει να κανεις. Ολοκληρωτικα και καθολικα. Γιατι φαινεται σε νοιαζει πολυ να κυριολεκτουμε στο 100%. Οτι δηλαδη ετσι και κραξουμε για κατι την Σονυ και δεν ξεκινησουμε απευθειας τον αναλογο επαναστατικο αγωνα, προδιδουμε τα ιδεωδη μας...

    Εκτος και αν τελικα το προβλημα ειναι οταν το κανουν αλλοι... η αποψη η δικη μου βεβαια ειναι οτι καποιος μπορει σε ορισμενες περιπτωσεις να απαιτει ενω παραλληλα υποστηριζει. Γιατι το να παρεις το PS5 δεν θα κανει πλουσια την Σονυ. Απο αλλου θελει να βγαλει λεφτα... αλλα περιμενει... τα plus τα dlc τα remaster κλπ. Αυτα περιμενει για να τα τσεπωσει. Μπορω να ειμαι πελατης και να δειξω τη σταση μου με ποικιλους τροπους. Θελω να βελτιωθει το προιον οχι να χρεωκοπησει. Δινω την ευκαιρια και αναλογα τη μεταχειρηση θα πραξω. Οπως αλλωστε εκανα και στο PS4 και σε καθε PS.

    Παντως ξαναλεω εφοσον σου αρεσει η κυριολεξια οσο τα παιχνιδια ειναι 80αρια και ολα τα υπολοιπα, εσυ ps5 λογικα δεν θα παρεις. Για να δουμε...

    Quote Originally Posted by shadowfax7 View Post
    Είμαστε πολλοί που δεν περιμέναμε τέτοια αντιμετώπιση από τη PSgr κοινότητα.

    Sent from my GM1913 using Tapatalk
    Αν μας παρακολουθουσατε απο πιο παλια θα ειχατε δει οτι γενικα δεν μασαμε και θα τα χωσουμε οταν πρεπει να τα χωσουμε.

  22. The Following 9 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    hakoo (25-09-2020),Lefteris_X (25-09-2020),mihalis13 (25-09-2020),modecris (25-09-2020),obione (25-09-2020),psx3 (25-09-2020),Slay (25-09-2020),Snk (25-09-2020),Stefanos (25-09-2020)

  23. #1834
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Πάντως όσον αφορά το timing αγοράς νέας κονσόλας, δεν βρίσκω ποιό το νόημα να περιμένεις μέχρι το 2022. Τι αξία θα έχει ένα PS4 τότε;

    Όπως και ο Γιάννης έσπρωξε το XB1X τώρα που έπιανε καλή τιμή (και καλά έκανε), έτσι σκεφτόμαστε και κάποιοι με το PS4.

    Θεωρώ ότι η Sony θα ξεστοκάρει ό,τι PS4 της έχει απομείνει φέτος με το Lockdown Vol2 (ειδάλλως δεν βγάζει νόημα PS4 Pro στα $399 MSRP εν έτει 2020!), οπότε γιατί να μην κάνουμε κι εμείς το ίδιο;

    Όπως το βλέπει ο καθένας φυσικά, κάποιοι θα περιμένουν μέχρι το 2022 και ζήτημα είναι αν θα πιάνει €50-70 το PS4 τότε. Άλλοι κάνουν συλλογή και τα κρατάνε όλα, ασχέτως BC ή όχι. Περί ορέξεως λοιπόν.

  24. The Following User Says Thank You to psx3 For This Useful Post:

    Giannis1979 (25-09-2020)

  25. #1835
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    Βρε συνεχίστε ότι κάνατε,μη μου δίνετε σημασία. Άλλωστε μπαίνω εξαιρετικά σπάνια πλέον,οπότε δεν πιανομαι ούτε καν σαν μέλος. Χωρίς πλάκα,εύχομαι να εξασφαλισατε όλοι την κονσόλα της αρεσκείας σας,ώστε να είναι στα χέρια σας day one. Αυτα,καλό απόγευμα σε όλους!
    Εγω παλι θα σου ελεγα οτι αν θεωρεις οτι δεν πιανεσαι καν για μελος και τοσο πολυ δεν γουσταρεις τιποτα εδω μεσα εχοντας απαξιωσει τους παντες και τα παντα καλο θα ηταν να μην ποσταρεις τιποτα απο το να τρολαρεις. Με αυτο που κανεις το αντιθετο δειχνεις, οτι σε νοιαζει και μαλιστα πολυ.



    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Καλα μεταξυ μας,κραξιμο για τα ματια του κοσμου ηταν αυτο,γιατι πολυ απλα με το που ανοιξαν τα pre orders,ολοι με τα μουτρα πεσανε.
    Αποψη σου, αλιμονο αν καποιος για να δικαιουται να κανει κριτικη η για να την εννοει θα πρεπει να το πιστοποιησει κιολας με αγορα η μη αγορα. Ειναι καθαρα δικο του θεμα τι θα κανει με τα χρηματα του και καθολου δεν μειωνεται η αποψη του απο το αν εκανε preorder η δεν εκανε το ps5.


  26. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    Valkyre (25-09-2020)

  27. #1836

    Default

    Όσο για την bethesda,δεν θα κάνει κανένα exclusive. Άντε στη χειρότερη κάνα exclusive ορισμένου χρόνου. Αυτό που θέλει η ms είναι ότι παιχνίδι βγάζει η bd,να μπαίνει day one στο gamepass,έτσι ώστε να μπουν στην εφαρμογή ακόμα περισσότεροι. Οι υπόλοιπες κονσόλες θα σκάνε 70-80 για το παιχνίδι,έτσι η ms θα βγάζει από παντού χρήμα. Θα ήταν επιπόλαιο να έκανε όλα τα παιχνίδια της bd exclusive. Gamepass θέλει να πουλήσει,άσε που μεγάλος αριθμός κόσμου τσίμπησε το series s, μόνο και μόνο για το gamepass. Win win!

  28. #1837
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Microsoft On Japan: "We Learn From The Past"

    https://kotaku.com/microsoft-on-japa...ast-1845165034

    Άντε να δούμε τι έμαθαν 20 χρόνια τώρα... θα αποτάξουν την Αμερικανιζέ νοοτροπία που απωθεί τους Ιάπωνες;



    Bill Gates: «Θα σας κάνουμε Αμερικανάκια με το στανιό βρε, τσιμπήστε κι ένα burger στην υγειά μου!»
    Japan: «Όχι, ευχαριστούμε θείε Bill.»

    Φανταστείτε η Sony να έκανε ντεμπούτο στην Αμερική με τον Kutaragi να κρατάει sushi στο ένα χέρι και PS1 controller στο άλλο τι τραγέλαφος θα ήταν...

  29. #1838

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Να υποθεσω δεν θα παρεις καμμια κονσολα και οτι gaming τελος; Γιατι απο παραπονα προς ολες τις εταιρειες και τις πρακτικες τους αλλο τιποτα. Δεν λεω αδικως, απλα το παω οτι με βαση τα λεγομενα σου δεν θα πρεπει να αγγιξεις ουτε μια κονσολα και ουτε ενα παιχνιδι. Γιατι αν μεινεις απλα στο «δεν κανω προπαραγγελια» δεν κανεις δουλεια. Το να πας να παρεις PS5 μετα απο τρεις μηνες , ε δεν αλλαζει κατι. Παλι θα πληρωνεις 80αρια και crossgen και paid upgrades κλπ Αυτα δεν φαινεται να αλλαζουν σε τρεις μηνες και ασε που καποια απο αυτα (80αρια) δεν ειναι θεμα Sony ακριβως. Οποτε αναρωτιεμαι ποια θα ειναι η αντιδραση σου. Θα πρεις PS5? Θα παρεις ΗΖD2? Αν θες να τηρησεις τα λεγομενα σου και εχεις παραπονα απο τις εταιρειες αυτο θα πρεπει να κανεις. Ολοκληρωτικα και καθολικα. Γιατι φαινεται σε νοιαζει πολυ να κυριολεκτουμε στο 100%. Οτι δηλαδη ετσι και κραξουμε για κατι την Σονυ και δεν ξεκινησουμε απευθειας τον αναλογο επαναστατικο αγωνα, προδιδουμε τα ιδεωδη μας...

    Εκτος και αν τελικα το προβλημα ειναι οταν το κανουν αλλοι... η αποψη η δικη μου βεβαια ειναι οτι καποιος μπορει σε ορισμενες περιπτωσεις να απαιτει ενω παραλληλα υποστηριζει. Γιατι το να παρεις το PS5 δεν θα κανει πλουσια την Σονυ. Απο αλλου θελει να βγαλει λεφτα... αλλα περιμενει... τα plus τα dlc τα remaster κλπ. Αυτα περιμενει για να τα τσεπωσει. Μπορω να ειμαι πελατης και να δειξω τη σταση μου με ποικιλους τροπους. Θελω να βελτιωθει το προιον οχι να χρεωκοπησει. Δινω την ευκαιρια και αναλογα τη μεταχειρηση θα πραξω. Οπως αλλωστε εκανα και στο PS4 και σε καθε PS.

    Παντως ξαναλεω εφοσον σου αρεσει η κυριολεξια οσο τα παιχνιδια ειναι 80αρια και ολα τα υπολοιπα, εσυ ps5 λογικα δεν θα παρεις. Για να δουμε...

    Απευθυνθηκα καπου σε καποιο δικο σου σχολιο συγκεκριμενα?Αν οχι τοτε σε παρακαλω πολυ να σβησεις αμεσως το παραπανω σχολιο.


    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by hakoo View Post

    Αποψη σου, αλιμονο αν καποιος για να δικαιουται να κανει κριτικη η για να την εννοει θα πρεπει να το πιστοποιησει κιολας με αγορα η μη αγορα. Ειναι καθαρα δικο του θεμα τι θα κανει με τα χρηματα του και καθολου δεν μειωνεται η αποψη του απο το αν εκανε preorder η δεν εκανε το ps5.
    Προφανως και ειναι προσωπικη μου αποψη.
    Επισης προφανως και δεν αφορα μονο το pre order ενος ps5.
    Εγω αυτο που εγραψα πιο πισω οτι αν οντως καποιος διαφωνει με μια εταιρεια και θελει να περασει καποιο μήνυμα,τοτε υπαρχει το γνωστο Vote With your wallet,τιποτα περισσοτερο,τιποτα λιγοτερο.
    Last edited by Fulgore; 25-09-2020 at 16:38.

  30. #1839
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Απευθυνθηκα καπου σε καποιο δικο σου σχολιο συγκεκριμενα?Αν οχι τοτε σε παρακαλω πολυ να σβησεις αμεσως το παραπανω σχολιο .

    - - - Updated - - -



    Προφανως και ειναι προσωπικη μου αποψη και προφανως και δεν αφορα μονο το pre order ενος ps5. Γιαυτο το λογο και ανεφερα και αλλα παραδειγματα για να το τονισω αυτο.
    Ανεφερα εγω πουθενα στο ποστ μου οτι απευθύνθηκες σε εμενα συγκεκριμενα και αρα σχολιαζω εξαιτιας αυτου; Ειδαλλως δεν καταλαβα πως την ειδες να σβησω το ποστ μου επειδη σχολιαζω τα λεγομενα σου... αλλο και τουτο, το ακουσαμε και αυτο! «Αμεσως» κιολας!

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Brazhlias (25-09-2020),mihalis13 (25-09-2020)

  32. #1840

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Ανεφερα εγω πουθενα στο ποστ μου οτι απευθύνθηκες σε εμενα συγκεκριμενα και αρα σχολιαζω εξαιτιας αυτου; Ειδαλλως δεν καταλαβα πως την ειδες να σβησω το ποστ μου επειδη σχολιαζω τα λεγομενα σου... αλλο και τουτο, το ακουσαμε και αυτο! «Αμεσως» κιολας!
    Αφου λοιπον δεν αναφερθηκα πουθενα σε κατι δικο σου,η παραπανω προσωπικη επιθεση δεν βοηθαει σε κατι(και μην αρχισουμε στο αν το παραπανω θεωρειται ή οχι).
    Αν διαφωνεις με αυτο που εγραψα,μπορεις να το κανεις χωρις να το γυριζεις επι προσωπικου,ειδικα απο την στιγμη που ουτε εγω το πηγα στο σχολιο μου επι προσωπικου σε αυτο που αναφερθηκα,ουτε επεβαλα στους υπολοιπους οτι επειδη το λεω εγω ετσι ειναι.
    Last edited by Fulgore; 25-09-2020 at 16:38.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •