Page 65 of 115 FirstFirst ... 155561626364656667686975 ... LastLast
Results 1,281 to 1,300 of 2299

Thread: DriveClub

  1. #1281
    Elite Vicarious's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    963
    PSN ID
    Vicarious_GR
    Name
    Geo

    Default

    εγώ πιστεύω ότι αν καθυστερήσει για αρκετό καιρό, πιθανόν να δώσουν κάνα δωράκι..
    Δεν ξέρω αν θα είναι το full παιχνίδι, ή πιθανόν πίστες ή αυτοκίνητα..
    Η σόνυ έχει δείξει ότι τα κάνει κατα καιρούς αυτά..

  2. #1282
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Quote Originally Posted by Nerven View Post
    TRAGIC απλά. το psn πάει από το κακό στο χειρότερο και όσο περνάει ο καιρός θα αυξάνετε ο αριθμός τον χρηστών όλο και θα χειροτερεύει αν δεν αλλάξει κάτι.
    Μόνο που το συγκεκριμένο πρόβλημα δεν βρίσκεται στο PSN (που σίγουρα θέλει βελτίωση), αλλά στους servers που αναλαμβάνουν το matchmaking στην Evolution.

  3. #1283
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Eννοείται αυτό, όλα τα παιχνίδια μια χαρά παίζουν multi εκτός από το DriveClub.

  4. #1284
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Aνακεφαλαιώνω γιατί τα 40 ευρώ σήμερα είναι ένα σεβαστό ποσό.

    Καταρχήν δεν υποστηρίζει τα τιμόνια που έχετε από το PS3.

    O χειρισμός είναι arcade του κερατά, physics μηδέν, καμμία σχέση με Gran Turismo στην αίσθηση οδήγησης,
    πετάει λίγο κώλο το αμάξι, βρίσκεις στις μπάρες ή στους αόρατους τοίχους και ισιώνει.

    Καιρικά φαινόμενα, replay, photo mode θα προστεθούν κάποια στιγμή με update, άγνωστο πότε ή αν θα είναι όλα μαζί ή ένα-ένα ανά διαστήματα.

    Οnline μια μπαίνει πέντε δεν μπαίνει, multiplayer δεν έχω καταφέρει να παίξω ακόμα.

    Το ειρωνικό είναι πως δεν αναλαμβάνουν την ευθύνη που τους αναλογεί αλλά σου πετάνε ένα
    ''Your connection to the DriveClub server has been lost. Please check your internet connection and try again''
    λες και φταίμε εμείς και όχι οι γαμ@ημένοι τους οι servers.

    Tραγική θεωρώ την υπόσχεσή τους για plus δωρεάν έκδοση
    καθώς και την ύπαρξη season pass για ένα παιχνίδι ανέτοιμο σε όλα του.

    Λογικά αναμένουμε εξελίξεις στην Evolution Studios μετά από τέτοιο φιάσκο.

    Το μόνο σίγουρο πάντως είναι ότι η τιμή του θα πέσει πολύ γρήγορα
    ή ίσως βάλουν μέσα τον κωδικό για το season pass για να γίνει ελκυστικότερη η αγορά του.

  5. The Following 8 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    DJTaurus (12-10-2014),Godweeder (13-10-2014),Nek_Food (13-10-2014),Nerven (12-10-2014),pafralis30 (13-10-2014),Starlord (12-10-2014),teras1 (12-10-2014),VoleMaulder (12-10-2014)

  6. #1285
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Επειδη δεν εχω ασχοληθει καν υπαρχει το free driveclub στο store για κατεβασμα ή τσου ακόμα?

    Spoiler!

  7. #1286
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by james9 View Post
    Επειδη δεν εχω ασχοληθει καν υπαρχει το free driveclub στο store για κατεβασμα ή τσου ακόμα?
    οχι δεν ειναι διαθεσιμο james.αποτι εχω παρακολουθησει το θεμα και καποια sites δεν εχουμε νεοτερα ακομα...
    και γω εχω ξενερωσει που δεν το εχουν βαλει ακομα...
    Spoiler!

  8. The Following 2 Users Say Thank You to chronohill For This Useful Post:

    james9 (12-10-2014),Starlord (12-10-2014)

  9. #1287
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    οχι δεν ειναι james.αποτι εχω παρακολουθησει το θεμα και καποια sites δεν εχουμε νεοτερα ακομα...
    και γω εχω ξενερωσει που δεν το εχουν βαλει ακομα...
    Με Mordor, Alien και Evil Within να ερχεται δεν θα ασχοληθω πανω απο 5' , αλλα ετσι απο περιεργια θελω να το δω, λεφτα να παρουν αποκλειεται ειδικα μετα απο οσα διαβασα σημερα στο νημα.


    Spoiler!

  10. #1288
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by james9 View Post
    Με Mordor, Alien και Evil Within να ερχεται δεν θα ασχοληθω πανω απο 5' , αλλα ετσι απο περιεργια θελω να το δω, λεφτα να παρουν αποκλειεται ειδικα μετα απο οσα διαβασα σημερα στο νημα.
    καλα ναι και γω δεν τρελλαινομαι απλα ηθελα να το δω..
    τα θελω και γω και τα 3 που αναφερεις!!!!
    Spoiler!

  11. #1289
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Επίσης να πω ότι η AI είναι τ ρ α γ ι κ ή και πως ο Rushy είπε ψέμματα για το rubberbanding.
    Σε χτυπάνε με κάθε ευκαιρία, σε κλείνουν συνέχεια και εκεί που πηγαίνεις ξαφνικά σε προσπερνάνε λες και πάτησαν το NOS, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να τρέξεις καθαρά όσο και αν θέλεις.

  12. The Following User Says Thank You to teras1 For This Useful Post:

    Conjure7 (13-10-2014)

  13. #1290
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Aυτά τα αμάξια από την προπαραγγελία θα καταφέρουμε να τα κατεβάσουμε άραγε......λετε να κανουν δωρο το πρωτο DLC γιατι απο οτι ειδα καθε μηνα θα εχουν .

    xbox:Christoforo7s

  14. #1291
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Καλα αυτα τα ξεφτυλικια πρεπει να τους γυρισουν μπουμερανγκ... Ο Rushy ηταν μια χαρα γεματος υποσχεσεις και την περιαυτολογια "forza killer" και ο τρομπας κυκλοφορησε μισο παιχνιδι με προβληματικους σερβερ με ΕΝΑΝ ολοκληρο ξεφτυλισμενο χρονο καθυστερηση. Τους αξιζει χοντρο στραπατσο κι εγω αν ημουν Σονυ θα επαιρνα κεφαλια εκει μεσα. Exclusive που το πλασαρανε στο τρεηλερ σαν forza killer, οχι μονο βαθμολογηθηκε μετριοτατα, απο την αλλη εκθετει και τις υπηρεσιες της Σονυ αλλα και την εν γενει, υψηλη ποιοτητα που περιμενουν οι πελατες της. Εκαναν την Σονυ τον περιγελο των απανταχου φορουμς...

    Αλλα ναι ξεχασα... Graphics.
    Last edited by Valkyre; 13-10-2014 at 03:43.

  15. The Following 5 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    hidd3n (27-10-2014),psx3 (13-10-2014),Starlord (13-10-2014),teras1 (13-10-2014),VoleMaulder (13-10-2014)

  16. #1292
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Κυκλοφορεί η φήμη πως το πρόβλημα με τους servers προέκυψε επειδή λόγω του σχεδιασμού του παιχνιδιού πρέπει να συγχρονίζονται συνεχώς πολλά data για κάθε παίκτη!
    Στο μεταξύ έχω συνδεθεί και παίζω αλλά τις μισές φορές με πετάει εκτός session και χάνω την υπομονή μου.
    Αν η Evolution δεν αποτελείται από 10 devs και 5 interns για πρακτική, φοβάμαι ότι θα έχει κλείσει πριν προλάβουμε να δούμε weather, replays και photomode!

  17. #1293
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Καλα αυτα τα ξεφτυλικια πρεπει να τους γυρισουν μπουμερανγκ... Ο Rushy ηταν μια χαρα γεματος υποσχεσεις και την περιαυτολογια "forza killer" και ο τρομπας κυκλοφορησε μισο παιχνιδι με προβληματικους σερβερ με ΕΝΑΝ ολοκληρο ξεφτυλισμενο χρονο καθυστερηση. Τους αξιζει χοντρο στραπατσο κι εγω αν ημουν Σονυ θα επαιρνα κεφαλια εκει μεσα. Exclusive που το πλασαρανε στο τρεηλερ σαν forza killer, οχι μονο βαθμολογηθηκε μετριοτατα, απο την αλλη εκθετει και τις υπηρεσιες της Σονυ αλλα και την εν γενει, υψηλη ποιοτητα που περιμενουν οι πελατες της. Εκαναν την Σονυ τον περιγελο των απανταχου φορουμς...

    Αλλα ναι ξεχασα... Graphics.
    Μαζι σου σε ολα, με τη διαφορα οτι η Σονυ δε χρειάζεται την Evolution για να εκτεθούν οι υπηρεσίες της. Το καταφέρνει μια χαρα και μονη της.

  18. The Following User Says Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    teras1 (13-10-2014)

  19. #1294
    Advanced Member Crazy_vision's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πατρα
    Posts
    428
    PSN ID
    crazyv1984
    Name
    Δημητρης

    Default

    Παιδια βλεπω ενα τρελο κραξιμο για το θεμα ονλαιν και πραγματικα δεν αναλογιζομαστε τις δυσκολιες που μπορει να εχει αυτο το κομματι ... Εχω ενα ραδιοφωνο , εχω αγορασμενο Dedicated server στα 2.500 ευρω και παρολα αυτα κατα καιρους αντιμετωπιζω προβληματα στο θεμα του bandwidth ( δουν και λαβειν δεδομενων για οσους δεν ξερουν που απο οτι ειπε ο φιλος Πανος πιο πανω ειναι και το προβλημα απο οτι φαινεται ) με αποτελεσμα να εχω να λογοδοτησω με 2000-3000 ατομα που ειναι το target group μας καθημερινα ...

    εγω αυτο που θελω να ξερω σαν gamer ειναι οτι πραγματικα δουλευουν το θεμα 1000% και δεν εχουν βρεθει σε αδιεξοδο και αυτο ειναι το στοιχημα της Sony εδω, γιατι μου μυριζει πραγματικα αδιεξοδο μετα απο 1 βδομαδα σχεδον .

    Παρολα αυτα μπορω να πω οτι πλεον συνδεεσαι πολυ πιο γρηγορα στους Server απο οτι πριν εκτος κι αν ειμαι τοσο κωλοφαρδος ( 3/5 φορες που ανοιγω τη κονσολα ) .

  20. The Following User Says Thank You to Crazy_vision For This Useful Post:

    teras1 (13-10-2014)

  21. #1295
    Elite gepe13's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    854
    PSN ID
    apoksenosi

    Default

    Το παιχνίδι έχει καταπλητικά γραφικά ,καταπληκτικό χειρισμό, τον καλύτερο φωτισμό που έχει φτιαχτεί ποτέ σε racing game και το σημαντικότερο εθιστικότατο gameplay. Διαβάζω για arcade του κερατα που γράφει o Οδυσσεας και πραγματικά απορώ αν εγώ παίζω άλλο παιχνίδι γιατί μόνο arcade δεν είναι.Είναι ακριβώς κάπου στην μέση μεταξύ arcade και sim. Οι αγώνες στο online κομμάτι , που επιτέλους αρχίζει και δουλεύει, είναι χωρίς ίχνος lag με σωστούς κανονισμούς και τιμωρεί τους πάιχτες που θα προσπαθήσουν να παίξουν συγκρουόμενα.

    Σχετικά με την ΑΙ (απο τις καλύτερες που υπάρχουν σε racing game) υπάρχει ένα πολύ επεξηγηματικό βίντεο απο dualshockers.


  22. The Following User Says Thank You to gepe13 For This Useful Post:

    kosmios (13-10-2014)

  23. #1296
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Crazy_vision View Post
    Παιδια βλεπω ενα τρελο κραξιμο για το θεμα ονλαιν και πραγματικα δεν αναλογιζομαστε τις δυσκολιες που μπορει να εχει αυτο το κομματι ... Εχω ενα ραδιοφωνο , εχω αγορασμενο Dedicated server στα 2.500 ευρω και παρολα αυτα κατα καιρους αντιμετωπιζω προβληματα στο θεμα του bandwidth ( δουν και λαβειν δεδομενων για οσους δεν ξερουν που απο οτι ειπε ο φιλος Πανος πιο πανω ειναι και το προβλημα απο οτι φαινεται ) με αποτελεσμα να εχω να λογοδοτησω με 2000-3000 ατομα που ειναι το target group μας καθημερινα ...

    εγω αυτο που θελω να ξερω σαν gamer ειναι οτι πραγματικα δουλευουν το θεμα 1000% και δεν εχουν βρεθει σε αδιεξοδο και αυτο ειναι το στοιχημα της Sony εδω, γιατι μου μυριζει πραγματικα αδιεξοδο μετα απο 1 βδομαδα σχεδον .

    Παρολα αυτα μπορω να πω οτι πλεον συνδεεσαι πολυ πιο γρηγορα στους Server απο οτι πριν εκτος κι αν ειμαι τοσο κωλοφαρδος ( 3/5 φορες που ανοιγω τη κονσολα ) .
    Συγκρινεις την περιπτωση σου με μια ολοκληρη ομαδα αναπτυξης με τρελη υποστηριξη και πλατες/κεφαλαιο απο την Σονυ;! Οι τυποι πηραν αναβολη ενα ολοκληρο χρονο και απο οτι φαινεται το προβλημα τους ειναι ξεκαθαρα προβλημα σχεδιαστικο του βασικου concept του παιχνιδιου!! Δεν ειναι να πεις οτι κατι δευτερευον δεν λειτουργει καλα επειδη εγινε καποιο μικρο παραπτωμα. Εβγαλαν ενα social racer (τρομαρα τους) το οποιο απετυχε παταγωδως στο κομματι social! Πιο fail δεν γινεται! Ειναι σαν να παραγγελνεις παγωτο χωνακι και ο μαγαζατορας να σου εδωσε μονο το χωνακι. Και να σου λεει περνα σε καμμια βδομαδα να σου βαλω και παγωτο μετα!

    εναν ολοκληρο χρονο τι εκαναν; Κανενας δεν καταφερε να σκεφτει/ προβλεψει αυτα τα πραγματα; Θα μου πεις εδω και ενα χρονο δεν καταφεραν να βαλουν replay , επρεπε να περιμενουμε κατι παραπανω;
    Last edited by Valkyre; 13-10-2014 at 10:26.

  24. The Following 8 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Dragonpaul (13-10-2014),kosmios (13-10-2014),Nerven (13-10-2014),panos74gr (13-10-2014),psx3 (13-10-2014),Slay (13-10-2014),teras1 (13-10-2014),VoleMaulder (13-10-2014)

  25. #1297
    Advanced Member Crazy_vision's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πατρα
    Posts
    428
    PSN ID
    crazyv1984
    Name
    Δημητρης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Συγκρινεις την περιπτωση σου με μια ολοκληρη ομαδα αναπτυξης με τρελη υποστηριξη και πλατες/κεφαλαιο απο την Σονυ;! Οι τυποι πηραν αναβολη ενα ολοκληρο χρονο και απο οτι φαινεται το προβλημα τους ειναι ξεκαθαρα προβλημα σχεδιαστικο του βασικου concept του παιχνιδιου!! Δεν ειναι να πεις οτι κατι δευτερευον δεν λειτουργει καλα επειδη εγινε καποιο μικρο παραπτωμα. Εβγαλαν ενα social racer (τρομαρα τους) το οποιο απετυχε παταγωδως στο κομματι social! Πιο fail δεν γινεται! Ειναι σαν να παραγγελνεις παγωτο χωνακι και ο μαγαζατορας να σου εδωσε μονο το χωνακι. Και να σου λεει περνα σε καμμια βδομαδα να σου βαλω και παγωτο μετα!

    εναν ολοκληρο χρονο τι εκαναν; Κανενας δεν καταφερε να σκεφτει/ προβλεψει αυτα τα πραγματα; Θα μου πεις εδω και ενα χρονο δεν καταφεραν να βαλουν replay , επρεπε να περιμενουμε κατι παραπανω;
    Καλα προφανως δεν συγκρινω Δημητρη , απλα προσπαθω να πω με λιγα λογια πως ακομη και εγω που πληρωσα 2.500 ευρω το οποιο ειναι πραγματικα μεγαλο ποσο με το σκεπτικο οτι δε θα εχω προβληματα για το κοινο που απευθυνομαι εχω προβληματα τοτε ισως ειναι λογικο απο τη μια να συνανταμε προβληματα και μεσα στη gaming κοινοτητα ... Το θεμα του 1 χρονου delay ναι εχεις απολυτο δικιο και ξεχασα να το αναφερω προηγουμενως αν και για εμενα το λαθος τους το βρισκω αλλου ... Θα βγω offtopic αλλα βγαζω καπελο στην ομαδα του Destiny που εδωσαν σταδιακα το Beta τους σε ολους τους Gamer , ετσι ηταν 1000% ετοιμοι για το launch . Δε συνεβη το ιδιο με το Driveclub που ειναι κατεξοχην Multiplayer τιτλος και βγηκε χωρις κανενα τεσταρισμα ( λογικη και η υπερφορτωση του σερβερ με δεδομενα ) .

    Απλα το ρεζουμε ειναι πως στις εποχες που ζουμε πλεον κανεις δεν ειναι ποτε 100% ετοιμος για να παραδωσει ενα προτζεκτ , το παραδιδει παντοτε με σφαλματα οποτε καλο ειναι να ειμαστε ολοι προετοιμασμενοι και να ζησουμε με αυτο .

    Παντως να λεμε του στραβου το δικιο, οπως λεει και ο φιλος @gepe13 το παιχνιδι ειναι πραγματικα εθιστικο και οπως ειπα πιο πανω και εγω πλεον 3/5 προσπαθειες συνδεομαι κανονικοτατα

  26. The Following User Says Thank You to Crazy_vision For This Useful Post:

    Valkyre (13-10-2014)

  27. #1298
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Φυσικα δεχομαι οτι πλεον τα παιχνιδια ειιναι απειρως πιο πολυπλοκα απο οτι στο παρελθον και πολλα απροβλεπτα μπορουν να προκυψουν.

    Αλλα οχι κατι τετοιο. Και κυριως, οχι κατι τετοιο σε τετοια διαρκεια! Και για να το κανω ακομα χειροτερο, "οχι κατι τετοιο, σε τετοια διαρκεια και απο 1st party exclusive studio"!! Κοντευουμε 1 βδομαδα τωρα απο την κυκλοφορια και απο οτι φαινεται θα παει για παραπανω με βαση τις δηλωσεις της εταιρειας.

    Αυτα τα πραγματα δεν ειναι σοβαρα, ειναι τραγικα λαθη και εκθετουν πολυ κοσμο. Δεν μπορεις να βγαζεις social racer, με το social κομματι να μην ειναι available! Ειναι τραγικο εντελως.

  28. #1299

    Default

    Εγώ πολύ φοβάμαι ότι αυτοί έχουν "τελειώσει" σαν στούντιο και το παιχνίδι θα μείνει ως έχει. Κι αν δεν έχει ακόμη συμβεί θα συμβεί πολύ γρήγορα.
    Μπορώ να δεχτώ ότι όλοι οι "μεγάλοι" - τουλάχιστον από πλευράς ενδιαφέροντος του κοινού - τίτλοι έχουν τα "θεματάκια" τους στην αρχή. Αλλά όχι έτσι. Εδώ δεν δουλεύει τίποτα!

    Κατά τις 2 το πρωί κατάφερα να μπω λίγο. Οκ. Μπόρεσα και πάτησα accept στο club που με είχαν καλέσει. Πήρα και κάνα 2 αμάξια. Το club μου έχει πάει level 6. Το golf που λέει ότι ξεκλειδώνει στο level 1 τι έγινε;
    Κατά τ' άλλα έπαιξα μερικούς αγώνες μετ εμποδίων. Μια με πέταγε, μια έπρεπε να υποφέρω φωνακλάδες Ισπανούς γιατί δεν έχει mute, μια τα αυτοκίνητα πήγαιναν με τηλεμεταφορά.
    Κι αυτό που δήθεν οποίος δεν οδηγεί στρωτά τιμωρείται δεν το είδα.

  29. #1300
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default

    Quote Originally Posted by gepe13 View Post
    Το παιχνίδι έχει καταπλητικά γραφικά ,καταπληκτικό χειρισμό, τον καλύτερο φωτισμό που έχει φτιαχτεί ποτέ σε racing game και το σημαντικότερο εθιστικότατο gameplay. Διαβάζω για arcade του κερατα που γράφει o Οδυσσεας και πραγματικά απορώ αν εγώ παίζω άλλο παιχνίδι γιατί μόνο arcade δεν είναι.Είναι ακριβώς κάπου στην μέση μεταξύ arcade και sim. Οι αγώνες στο online κομμάτι , που επιτέλους αρχίζει και δουλεύει, είναι χωρίς ίχνος lag με σωστούς κανονισμούς και τιμωρεί τους πάιχτες που θα προσπαθήσουν να παίξουν συγκρουόμενα.

    Σχετικά με την ΑΙ (απο τις καλύτερες που υπάρχουν σε racing game) υπάρχει ένα πολύ επεξηγηματικό βίντεο απο dualshockers.

    Μάλλον όπως λες και εσύ παίζεις διαφορετικό παιχνίδι... Ιδικά όταν λες οτι η ΑΙ είναι απο της καλύτερες σε racing games.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •