Page 41 of 164 FirstFirst ... 313738394041424344455191141 ... LastLast
Results 801 to 820 of 3262

Thread: Xbox Series S | X

  1. #801
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Κλασική Xbox παρουσίαση.

    Βάζουμε τα παιχνίδια που θα τα βγάζουμε μέχρι να λιώσουν οι πάγοι της Ανταρκτικής(Halo, forza, gears(κάποια στιγμή θα βγει), fable), 2-3 ακόμα παιχνιδάκια χωρίς κάτι το εντυπωσιακό και κλείσαμε. Next gen περιμέναμε να δούμε αλλά...

    Το forza θα είναι τούμπανο και άλλο τόσο θα είναι και το gears, δεν γίνεται όμως να στηρίζεται συνέχεια σε αυτά.

    Το Halo μετά το Halo 3 το χάος. Παιχνίδι που θέλει πλεον τόσο πολύ να μοιάσει στο Destiny, και κακώς προσπαθεί να το κάνει. Πρέπει να το γυρίσει λίγο σε πιο hardcore καταστάσεις. Επίσης να αλλάξει κάποια mechanics, βλέπω πράγματα που γίνονται από το πρώτο Halo.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Kapa For This Useful Post:

    mihalis13 (23-07-2020),obione (23-07-2020)

  3. #802
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    τωρα πλακα μου κανεις,νομιζω οτι καταλαβαινεις πως δεν ειναι fans και ειναι απλα ps τρολια. ειναι σαν να σου λεω δες σχολια στο tlou part 2,λενε οι fans οτι το παιχνιδι ειναι χαλια,αρα ειναι.
    τεσπα θα επρεπε και αυτοι να εχουν ετοιμασει καμποσα gameplays να δειξουν και οχι μονο trailers. καλα τα reveals δε λεω αλλα βαλε και μερικα gameplay μεσα.
    Σοβαρά σου φάνηκε αυτό που είδες λόγος για να πάρεις νέα κονσόλα? Πάρε και άλλα σχόλια...

    https://twitter.com/geoffkeighley/st...010793472?s=19

    Όσο για το Forza είναι σε early development, γι'αυτό έλεγε μόνο series x, οπότε σε κανα δυο χρόνια?

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #803

    Default

    το γιαπωνεζικο παιχνιδι που ελεγε ο phil ηταν το Phantasy star?

  5. #804

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Σοβαρά σου φάνηκε αυτό που είδες λόγος για να πάρεις νέα κονσόλα? Πάρε και άλλα σχόλια...

    https://twitter.com/geoffkeighley/st...010793472?s=19

    Όσο για το Forza είναι σε early development, γι'αυτό έλεγε μόνο series x, οπότε σε κανα δυο χρόνια?



    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    ειδα περισσοτερους λογους να παρω xsx παρα ps5 βασικα,μονο και μονο απ'τα reveals που ειδα.

  6. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    obione (23-07-2020)

  7. #805
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Next gen is here, 12 TF power

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    obione (23-07-2020)

  9. #806
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Πάντως το Halo δεν μου άρεσε καθόλου. Αυτό που μου άρεσε με τα όσα βέβαια κανείς μπορεί να καταλάβει ήταν το fable και το άλλο με την δαιμονισμένα κατσίκια στα χιόνια με την γυναίκα. Αλλά δεν έδειξαν gameplay ρε γμτ να δούμε περισσότερο.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  10. #807
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Μάλλον για αυτό φαινόταν. Το είχα λιώσει παλιά στο Dreamcast.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  11. #808
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Πάντως το Halo δεν μου άρεσε καθόλου. Αυτό που μου άρεσε με τα όσα βέβαια κανείς μπορεί να καταλάβει ήταν το fable και το άλλο με την δαιμονισμένα κατσίκια στα χιόνια με την γυναίκα. Αλλά δεν έδειξαν gameplay ρε γμτ να δούμε περισσότερο.

    Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Το State of Decay 3 λες... Αν παίξεις το 2 δεν νομίζω να σου αρέσει και τόσο....
    Spoiler!

  12. The Following 3 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    cocous (23-07-2020),obione (23-07-2020),Slay (23-07-2020)

  13. #809
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Εντάξει να πω την αλήθεια δεν υπάρχει δικαιολογία πια για εμένα να πάω στο Series x day 1 .
    Μετά από 2 χρόνια που θα έρθει κανα exclusive της προκοπής και αν η τιμή του πέσει και λιγάκι το συζητάμε.
    Είναι αστείο να διαφημίσεις λανθασμένα ότι έχεις την ισχυρότερη κονσόλα και ειλικρινά να δείχνεις ένα μάτσο ιντις και cgi .
    Τυμπανοκρουσίες και ambien Μουσική για να δω ένα μέτριο halo .
    Εγώ έχω το Χ και θα μείνω με αυτό εφόσον μου δίνει το δικαίωμα να μπορώ να παίξω τα παιχνίδια σε αυτό.
    Απλά απογοήτευση.
    Με όλα αυτά που γινόταν και γραφόταν σε σιτες τον τελευταίο καιρό περίμενα κάτι παραπάνω.
    Δεν ήρθε οπότε πάμε παρακάτω.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to obione For This Useful Post:

    Lefteris_X (24-07-2020),Slay (23-07-2020)

  15. #810

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    ειδα περισσοτερους λογους να παρω xsx παρα ps5 βασικα,μονο και μονο απ'τα reveals που ειδα.
    δεκτες οι προσωπικες προτιμησεις τους καθενος, αλλα αντικειμενικα δεν υπαρχει συγκριση...Στο resetera οι προτιμησεις ειναι 80-20 υπερ του playstation σε 3000 ψηφουν που νομιζω οτι ειναι αρκετα αντιπροσωπευτικο νουμερο...

  16. #811
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Kapa View Post
    Κλασική Xbox παρουσίαση.

    Βάζουμε τα παιχνίδια που θα τα βγάζουμε μέχρι να λιώσουν οι πάγοι της Ανταρκτικής(Halo, forza, gears(κάποια στιγμή θα βγει), fable)
    Εδώ θα διαφωνήσω ένα πράγμα που με εκνευρίζει στην Sony είναι ότι ανακοινώνει παιχνίδια κ τα βγάζει με τα από κάμποσα χρόνια, στην MS δεν το έχω δει αυτό τόσο πολύ ίσως γιατί δεν είχε κ πολλά παιχνίδια, αλλά αυτό που λες ισχύει κατά πολύ κ στο PlayStation.
    Γιαυτό που συμφωνούμε, δεν ήταν παρουσιάσει για καινούργια κονσόλα ήταν μόνο για παιχνίδια κ παιχνίδια που θα παίζουν όπως παίζουν τώρα στο xbox x, πολύ ελάχιστα πλάνα έδειξε από καινούργια κονσόλα.



    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  17. #812

    Default

    Quote Originally Posted by tomic20 View Post
    δεκτες οι προσωπικες προτιμησεις τους καθενος, αλλα αντικειμενικα δεν υπαρχει συγκριση...Στο resetera οι προτιμησεις ειναι 80-20 υπερ του playstation σε 3000 ψηφουν που νομιζω οτι ειναι αρκετα αντιπροσωπευτικο νουμερο...
    ναι,δεκτο και αυτο που λες αλλα απο 3000 ανθρωπους δε θα κριθει το ποσο θα πουλησει ενα προιον παγκοσμιως.

  18. #813
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by obione View Post
    Εντάξει να πω την αλήθεια δεν υπάρχει δικαιολογία πια για εμένα να πάω στο Series x day 1 .
    Μετά από 2 χρόνια που θα έρθει κανα exclusive της προκοπής και αν η τιμή του πέσει και λιγάκι το συζητάμε.
    Είναι αστείο να διαφημίσεις λανθασμένα ότι έχεις την ισχυρότερη κονσόλα και ειλικρινά να δείχνεις ένα μάτσο ιντις και cgi .
    Τυμπανοκρουσίες και ambien Μουσική για να δω ένα μέτριο halo .
    Εγώ έχω το Χ και θα μείνω με αυτό εφόσον μου δίνει το δικαίωμα να μπορώ να παίξω τα παιχνίδια σε αυτό.
    Απλά απογοήτευση.
    Με όλα αυτά που γινόταν και γραφόταν σε σιτες τον τελευταίο καιρό περίμενα κάτι παραπάνω.
    Δεν ήρθε οπότε πάμε παρακάτω.
    Ναι δεν ξέρω πως θα πείσουν ένα κάτοχο Xbox (όχι fan) -πόσο μάλλον One X-να αγοράσει Day One series X. Επίσης δεν ξέρω κατά πόσο θα πείσουν ένα PC Gamer (οκ το ξέρω πως δεν τους νοιάζει, σου λένε θα πάρει συνδρομή αν θέλει να παιξει ένα παιχνίδι)
    Προσωπικά δεν μου αρέσει η στρατηγική με το game pass. Ναι θα πει κάποιο είναι οικονομικά συμφέρον για τον παίκτη και δεν διαφωνώ, αλλά νομίζω πως για να είναι και βιώσιμη και να έχει κέρδος σαν υπηρεσία δεν την συμφέρει την MS να κάνει τεράστιες παραγωγές επιπέδου TLOU ή GOW. Οπότε βλέπω να μας γεμίζει με παιχνίδια -ας μου επιτραπεί η έκφραση- 2-2,5 Α και όχι ΑΑΑ.
    Δεν νομίζω να επενδύσει σε παιχνίδια από το πάνω ράφι.

    Όπως στο netflix δεν θα δούμε σειρά επιπέδου GOT έτσι και στο game pass δεν νομίζω να δούμε παιχνίδι επιπέδου TLOU...

    Σίγουρα η στρατηγική της sony είναι πιο κοντά στα θέλω μου αυτή την στιγμή..
    Spoiler!

  19. The Following 2 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    obione (23-07-2020),Slay (23-07-2020)

  20. #814
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Τώρα γυρναω και θα κάτσω να την δω σαν άνθρωπος αλλά μου άρεσαν οι ανακοινώσεις.

    Το Infinite θα είναι live service game, δεν ξέρω αν το διαβάσατε, εξου και το όνομα.

    Είναι "πλατφόρμα", θα προσθέσουν στοιχεία αργότερα, το raytracing θα μπει με patch κτλ...
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  21. #815
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Εδώ θα διαφωνήσω ένα πράγμα που με εκνευρίζει στην Sony είναι ότι ανακοινώνει παιχνίδια κ τα βγάζει με τα από κάμποσα χρόνια, στην MS δεν το έχω δει αυτό τόσο πολύ ίσως γιατί δεν είχε κ πολλά παιχνίδια, αλλά αυτό που λες ισχύει κατά πολύ κ στο PlayStation.
    Γιαυτό που συμφωνούμε, δεν ήταν παρουσιάσει για καινούργια κονσόλα ήταν μόνο για παιχνίδια κ παιχνίδια που θα παίζουν όπως παίζουν τώρα στο xbox x, πολύ ελάχιστα πλάνα έδειξε από καινούργια κονσόλα.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ο Γιώργος εννοεί οτι βγάζει τα ίδια franchises συνέχεια, όχι οτι αργεί να βγάλει τα παιχνίδια της.
    Πάντως σίγουρα κάποια παιχνίδια που είδαμε σήμερα θα τα δούμε σε 2-3 χρόνια μιας και ήταν αποκλειστικά για series X και όχι και One. Είχαν πει πως τα 2 πρώτα χρόνια ότι βγάζουν τα studio της θα παίζουν και στις 2 γενιές...

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Τώρα γυρναω και θα κάτσω να την δω σαν άνθρωπος αλλά μου άρεσαν οι ανακοινώσεις.

    Το Infinite θα είναι live service game, δεν ξέρω αν το διαβάσατε, εξου και το όνομα.

    Είναι "πλατφόρμα", θα προσθέσουν στοιχεία αργότερα, το raytracing θα μπει με patch κτλ...
    Όντως;;;
    Δηλαδή τύπου destiny;;

    τώρα απογοητεύτηκα η αλήθεια είναι....
    Spoiler!

  22. #816
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    ναι,δεκτο και αυτο που λες αλλα απο 3000 ανθρωπους δε θα κριθει το ποσο θα πουλησει ενα προιον παγκοσμιως.
    Οπως είπε ο φίλος είναι πολύ αντιπροσωπευτικό το νούμερο,
    αν δεν είναι 80-20 παγκοσμίως θα είναι 75-25 άντε να σου βάλω και το στατιστικό λάθος μέσα οπότε βαριά-βαριά θα είναι 70-30,
    δεν γίνεται δηλαδή να πέσει τόσο έξω και τελικά να πουλάνε 50-50.

  23. #817
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Τώρα γυρναω και θα κάτσω να την δω σαν άνθρωπος αλλά μου άρεσαν οι ανακοινώσεις.

    Το Infinite θα είναι live service game, δεν ξέρω αν το διαβάσατε, εξου και το όνομα.

    Είναι "πλατφόρμα", θα προσθέσουν στοιχεία αργότερα, το raytracing θα μπει με patch κτλ...
    Έλα κ έλεγα πριν την παρουσιάσει γιατί να βγάλουν Halo κ να μην είναι ποιο multiplayer παιχνίδι με συνεχόμενες αλλαγές κ update σαν το destiny, εμένα δεν με χαλάει καθόλου αν πάρω αυτό τον τίτλο θα είναι μόνο για το multiplayer κομμάτι αν είναι ενδιαφέρον.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  24. #818

    Default [Next-Gen] Xbox Series X [Παρουσίαση 23/7, 19:00]

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Θα συμφωνήσω ότι τεχνικά τίποτα εντυπωσιακό, το halo μου κάνει σαν μέτριο τεχνικά xbox one game. Μου αρέσει που ο Σπένσερ ένιωσε καλά μετά την παρουσίαση της Sony, όλο υποσχέσεις όπως συνηθίζει.

    Εάν έχεις ήδη Xbox one αυτό που κατάλαβα είναι ότι μπορείς στο launch με 10€ να παίξεις όλα τα παιχνίδια της ms (εκτός και εάν αλλάξει πολιτική) χωρίς καν να πάρεις νέα κονσόλα. Καλή τύχη στην ms λοιπόν.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Εγω δεν θα Σχολιάσω την παρουσίαση απλα με αυτο που λες μου δημιουργείς την εξης απορία .
    Ποιανού το συμφέρον σε ενδιαφερει;
    Του πελάτη η της εταιρείας;

    Ουτε μέτοχος να ησουν ρε συ..
    Για να εχει αυτη την πολιτική η ms προφανώς καπου στοχεύει, κανεις δεν δουλεύει για την ψυχη της μαμακας του.

    Δηλαδη Μίλας για το game pass που ειναι μακραν η κορυφαία gaming υπηρεσία του πλανήτη λες και πρόκειται για κατι που κανει κακο στο gaming.

    Μακαρι να έδινε και η Sony κατι ανάλογο.

    Δηλαδη μια λογική του στυλ «τρέξτε ολοι να πάρετε PlayStation γιατι θα εχει παιχνίδια που δεν θα παιζουν στο 4αρι full price φυσικα, και μην πάρετε xbox γιατι εχει game pass που με 10 ευρω το μήνα παίζεις τα παντα και σου δίνει και την επιλογή να περιμένεις για καινούργια κονσόλα να την παρεις με την άνεση σου οταν μπορέσεις γιατι για 2 χρόνια θα παιζουν τα παντα και στην παλια.

    Δεν με απασχολεί το τι θα πάρει ο καθένας απλα τη λογική σου δεν τη συναντάς ουτε στη Βαρβάκειο.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #819
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Spoiler!

  26. The Following 3 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Leon_DiZ (23-07-2020),obione (23-07-2020),Slay (23-07-2020)

  27. #820

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Ναι δεν ξέρω πως θα πείσουν ένα κάτοχο Xbox (όχι fan) -πόσο μάλλον One X-να αγοράσει Day One series X.

    Επίσης δεν ξέρω κατά πόσο θα πείσουν ένα PC Gamer (οκ το ξέρω πως δεν τους νοιάζει, σου λένε θα πάρει συνδρομή αν θέλει να παιξει ένα παιχνίδι)
    Προσωπικά δεν μου αρέσει η στρατηγική με το game pass. Ναι θα πει κάποιο είναι οικονομικά συμφέρον για τον παίκτη και δεν διαφωνώ, αλλά νομίζω πως για να είναι και βιώσιμη και να έχει κέρδος σαν υπηρεσία δεν την συμφέρει την MS να κάνει τεράστιες παραγωγές επιπέδου TLOU ή GOW. Οπότε βλέπω να μας γεμίζει με παιχνίδια -ας μου επιτραπεί η έκφραση- 2-2,5 Α και όχι ΑΑΑ.
    Δεν νομίζω να επενδύσει σε παιχνίδια από το πάνω ράφι.

    Όπως στο netflix δεν θα δούμε σειρά επιπέδου GOT έτσι και στο game pass δεν νομίζω να δούμε παιχνίδι επιπέδου TLOU...

    Σίγουρα η στρατηγική της sony είναι πιο κοντά στα θέλω μου αυτή την στιγμή..
    Δεν ειναι στο target group τους Μιχαλη για day one αγορα ο κατοχος xbox OneX. Σε βαθος χρονου βεβαια θα προσπαθησει να τον τραβηξει και αυτον με την most powerful gaming console απο τα διαφορα συγκριτικα του Digital Foundry.

    Για τα περι PC τα ειχα γραψει και στο διπλα θεμα του οτι υπαρχει τελειως λανθασμενη αποψη για αυτο στο εδω θεμα,και ο λογος οτι δυστηχως δεν υπαρχει παραπανω κοσμος στο εδω forum ο οποιος να εχει περαν απο Ps4 και gaming pc για να γνωριζει τι ακριβως παιζει. Η αγορα του PC ειναι καθαρα επιπλεον εσοδα για την εταιρεια αυτη,μιας και πουλαει και σε αυτη τα ιδια παιχνιδια(xbox studios),υπηρεσιες(cloud,gamepass,play anywhere)αλλα και προιοντα(xbox controller)με το xbox.
    Γιαυτο το λογο υπαρχει και το cross play. Να το θεσω πιο απλα,δεν την απασχολει αν θα το αγορασουμε το Halo στο xbox ή στο PC.Την ενδιαφερει γενικα να το αγορασουμε.

    Η Microsoft προσπαθει να πατησει περισσοτερο γυρω απο την multiplatform αγορα παιχνιδιων(τα call of duty/fifa/GTA/star wars που αγοραζουν οι περισσοτεροι),την παραπανω δυναμη της κονσολας(που αναφερει με καθε ευκαιρια),το xbox controller και φυσικα τις γνωστες υπηρεσιες της gamepass,cloud και σαν μικρο bonus τα οποια exclusives που εχει,παλι σε xbox/pc.

    Εκει που την παταει ειναι στο επικοινωνιακο κομματι που απορω ωρες ωρες με τις δηλωσεις που κανουν(βλεπε ονομασιες,TF και παει λεγοντας). Σε ολη την παρουσιαση παρε απο το πουθενα και μια αναφορα στα 120fps σε ποιο παιχνιδι...στο Ori..

    Και για το Gamepass,ειδικα στην Ελλαδα πιστευω οτι ενδιαφερει παρα πολλους μετα και το κλεισιμο των seven,μιας και ειναι ο φθηνοτερος τροπος για να εχεις προσβαση σε μια τεραστια βιβλιοθηκη παιχνιδιων με μονο αρνητικο παράγοντα στις αρχες την υψηλη τιμη της κονσολας,αν το προωθησουν αναλογα στην χωρα μας και το μαθουν περισσοτεροι.

    Τωρα προφανως οποιος εκτιμα παρα πολυ τα exclusive απο Sony(ή και nintendo)μερια,δεν θα τον τραβαει και πολυ η microsoft,εκτος αν θελει να αγορασει το SeriesX για να παιζει στην καλυτερη πλατφορμα(απο πλευρας αποδοσης)τα διαφορα multiplatform παιχνιδια και πολλες φορες λογω gamepass(προφανως οχι για συλλεκτες)και φθηνοτερα πολλα απο αυτα.

  28. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    obione (23-07-2020)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •