Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 61 to 80 of 99

Thread: Battlefield V

  1. #61
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    45 είχε η deluxe edition (αυτή που αγόρασα), 35 η κανονική έκδοση. Το game είναι διαφορετικό από το προηγούμενο. Δεν είναι κακό αυτό. Στην αρχή μου ξίνιζε, όσο το παίζω όμως, μου αρέσει περισσότερο. Οι χάρτες είναι πολύ καλοί. Δεδομένης της απουσίας του season pass, αλλά και της τιμής του, αποτελεί must buy για τους fans του είδους. Επίσης, τρέχει και πολύ καλά. Μόνο το hardline έτρεχε από την αρχή κανονικά.

  2. The Following User Says Thank You to klark71 For This Useful Post:

    Conjure7 (26-12-2018)

  3. #62

    Default

    Quote Originally Posted by Citizen3rased View Post
    Είχαμε το στέλεχος της Bethesda στο άλλο θρεντ, ήρθε τώρα και ο φανμπόης της ΕΑ κι έδεσε το γλυκό.

    ps: πονάνε τα μάτια μας
    Για το θέμα έχεις να πεις τπτ η θα συνεχίσεις να τυφλώνεσαι??

  4. #63
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default

    Και μετά το ποστ του κλαρκ Ρωτάω : πως γίνετε όσοι το παιζουν το παιχνίδι να λένε ότι παίζει άψογα , στο network ειδικά.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #64
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #65
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default

    Η μετοχή της ΕΑ με το APEX LEGENDS έχει πιάσει ταβάνι σε σχέση με τους προηγούμενους μήνες του battlefield v. Άρα μισό λεπτό να το μεταφράσω όπως θέλω εγώ. "Είμαι η ΕΑ. Βγάζω το BFV μάπα επιτιδες να παίζει η μετοχή μου. Την πουλάνε όλοι και την αγοράζω εγώ. Βγάζω τη στιγμή που θέλω το APEX LEGENDS και η μετοχή μου πιάνει ταβάνι. Πουλάω της μετοχές και βγάζω κέρδος.


    Sent from my iPhone using Tapatalk


  7. #66

    Default

    Quote Originally Posted by Giorgos78 View Post
    Η μετοχή της ΕΑ με το APEX LEGENDS έχει πιάσει ταβάνι σε σχέση με τους προηγούμενους μήνες του battlefield v. Άρα μισό λεπτό να το μεταφράσω όπως θέλω εγώ. "Είμαι η ΕΑ. Βγάζω το BFV μάπα επιτιδες να παίζει η μετοχή μου. Την πουλάνε όλοι και την αγοράζω εγώ. Βγάζω τη στιγμή που θέλω το APEX LEGENDS και η μετοχή μου πιάνει ταβάνι. Πουλάω της μετοχές και βγάζω κέρδος.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Επειδη η συνομωσιολογια πρεπει να εχει και ενα οριο, να σου θυμισω οτι το Apex Legends ειναι ΔΩΡΕΑΝ.

    Για τους υπολοιπους: Ναι παιδια, η EA που βρισκεται πισω απο το Apex Legends, ειναι τα ιδια φιλελε καθαρματα που ξεζουμιζουν τον κοσμο για μερικα $. Περιμενω τα σχολια σας και τις παρατηρησεις σας.

  8. #67
    Elite GedoGt's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Santa Friday
    Posts
    1,084
    PSN ID
    Geodion
    Name
    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Giorgos78 View Post
    Η μετοχή της ΕΑ με το APEX LEGENDS έχει πιάσει ταβάνι σε σχέση με τους προηγούμενους μήνες του battlefield v. Άρα μισό λεπτό να το μεταφράσω όπως θέλω εγώ. "Είμαι η ΕΑ. Βγάζω το BFV μάπα επιτιδες να παίζει η μετοχή μου. Την πουλάνε όλοι και την αγοράζω εγώ. Βγάζω τη στιγμή που θέλω το APEX LEGENDS και η μετοχή μου πιάνει ταβάνι. Πουλάω της μετοχές και βγάζω κέρδος.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Τρίζουν τα κόκκαλα του Gordon Gekko...

  9. #68
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default

    Quote Originally Posted by GedoGt View Post
    Τρίζουν τα κόκκαλα του Gordon Gekko...
    Το γεγονός είναι ότι με ένα πατς η EA ελέγχει την μετοχή της


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #69
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Battle Royale mode και στο BF.

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  11. #70
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Τέλεια τώρα ξέρω ότι δεν θα δώσω λεφτά να το αγοράσω.Δεν μου αρέσει γενικά το online εκτός του coop.Και να φανταστώ θα βάλουν και trophy για το mode που δεν θα μπορείς να τα βγάλεις με φίλους.Με τους servers είπαν αν θα τους βάλουν για να νοικιάσουμε ή το σκέφτονται ακόμα?


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  12. #71
    Advanced Member Sergio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    315
    PSN ID
    vavavou
    Name
    Dr.Who

    Default

    Και εμένα μου είναι αδιάφορο...Μου θυμίζει την παροιμία ''μάθανε οτι π@διόμαστε και πλακώσανε και οι γύφτοι'' ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων.Μόδα της εποχής μας το battle royale,ανούσιο.Υποθέτω το έβαλαν για να μαζέψουν κόσμο

  13. #72

    Default

    Στα team deathmatch να φανταστώ οι γύφτοι έχουν φέρει όλο τους το σόι?? Δεν γίνεται shooter να μην έχει Battle royale σήμερα. Μεγάλο fail που δεν το είχαν βγάλει τόσο καιρό.

  14. The Following User Says Thank You to ScaryTerry For This Useful Post:

    Giorgos78 (17-03-2019)

  15. #73
    Advanced Member Sergio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    315
    PSN ID
    vavavou
    Name
    Dr.Who

    Default

    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    Στα team deathmatch να φανταστώ οι γύφτοι έχουν φέρει όλο τους το σόι?? Δεν γίνεται shooter να μην έχει Battle royale σήμερα. Μεγάλο fail που δεν το είχαν βγάλει τόσο καιρό.
    1.Σόρυ,δεν κατάλαβα τι θέλεις να πείς όσον αφορά το team deathmatch....
    2.Διαφωνώ με το battle,ανούσιο για εμένα

  16. #74
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default

    Quote Originally Posted by Sergio View Post
    1.Σόρυ,δεν κατάλαβα τι θέλεις να πείς όσον αφορά το team deathmatch....
    2.Διαφωνώ με το battle,ανούσιο για εμένα
    Το BR είναι επανάσταση θες δε θες. Από εδώ και πέρα πρέπει να γίνει θεσμός όπως είναι το team death match. Αφού θα έχει 64 παίχτες μόνο ίσως σημάνει ότι θα μπορείς να βάζεις δικούς παίχτες σε ιδιωτικό σέρβερ. Φαντάσου δηλαδή να παίζουνε 16 ομάδες δηλαδή χώρες και να βγαίνει 1 νικήτρια


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #75
    Advanced Member Sergio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    315
    PSN ID
    vavavou
    Name
    Dr.Who

    Default

    Quote Originally Posted by Giorgos78 View Post
    Το BR είναι επανάσταση θες δε θες. Από εδώ και πέρα πρέπει να γίνει θεσμός όπως είναι το team death match. Αφού θα έχει 64 παίχτες μόνο ίσως σημάνει ότι θα μπορείς να βάζεις δικούς παίχτες σε ιδιωτικό σέρβερ. Φαντάσου δηλαδή να παίζουνε 16 ομάδες δηλαδή χώρες και να βγαίνει 1 νικήτρια


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Μαζί σου,κανένα θέμα.Απλώς το θεωρώ μόδα,είδαν οτι γίνεται χαμός και το έβαλαν για να μαζέψουν περισσότερο κόσμο.Δεν με ενοχλεί,δεν με χαλάει απλώς δε νομίζω να παίξω εγω br...

  18. #76
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default Battlefield V

    Quote Originally Posted by Sergio View Post
    Μαζί σου,κανένα θέμα.Απλώς το θεωρώ μόδα,είδαν οτι γίνεται χαμός και το έβαλαν για να μαζέψουν περισσότερο κόσμο.Δεν με ενοχλεί,δεν με χαλάει απλώς δε νομίζω να παίξω εγω br...
    Ναι αδερφέ δεν λέμε κάτι απλά η δήλωση "είναι μόδα" μεταφράζατε σε " είναι ανάξιο το mode κι εγώ είμαι μάγκας, το κρίνω ψύχραιμα και δεν πάω με την μάζα"
    Δεν είναι μόδα , είναι θεσμός , όσο για το "εγώ δεν παίζω BR" το είπανε κι άλλοι που καηκαν από COD 4 σε team death match και search and destroy και τώρα παίζουν μόνο BR


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Giorgos78; 18-03-2019 at 11:59.

  19. #77

    Default

    1.Εννοώ ότι δεν σε χαλάει που βλέπεις team deathmatch σε όλα τα shooter? Εμένα με έχει κουράσει πάντως κ μου φαίνεται αδιάφορο.
    2. Εσύ μπορεί να διαφωνείς και να σου είναι ανούσιο αλλά είναι μόδα που ήρθε για να μείνει.
    Και στο φινάλε ποιον χαλάνε οι παραπάνω επιλογές?

  20. #78
    Advanced Member Sergio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    315
    PSN ID
    vavavou
    Name
    Dr.Who

    Default

    Quote Originally Posted by Giorgos78 View Post
    Ναι αδερφέ δεν λέμε κάτι απλά η δήλωση "είναι μόδα" μεταφράζατε σε " είναι ανάξιο το mode κι εγώ είμαι μάγκας, το κρίνω ψύχραιμα και δεν πάω με την μάζα"
    Δεν είναι μόδα , είναι θεσμός , όσο για το "εγώ δεν παίζω BR" το είπανε κι άλλοι που καηκαν από COD 4 σε team death match και search and destroy και τώρα παίζουν μόνο BR


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by ScaryTerry View Post
    1.Εννοώ ότι δεν σε χαλάει που βλέπεις team deathmatch σε όλα τα shooter? Εμένα με έχει κουράσει πάντως κ μου φαίνεται αδιάφορο.
    2. Εσύ μπορεί να διαφωνείς και να σου είναι ανούσιο αλλά είναι μόδα που ήρθε για να μείνει.
    Και στο φινάλε ποιον χαλάνε οι παραπάνω επιλογές?
    Το ίδιο λέμε και οι 3,με διαφορετικά λόγια.Και στην τελική όπως λέει ο scary,προσωπικά η ύπαρξη battle δεν με χαλάει,απλώς δεν θα παίξω.Όσο περισσότερες επιλογές έχει ενας παίχτης τόσο το καλύτερο...

  21. #79
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #80
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •