Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 61 to 80 of 111

Thread: Uncharted: The Lost Legacy

  1. #61

  2. #62
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Making of video με μπολικο in game υλικο (το βαζω σε spοiler για ευνοητους λογους):

    Spoiler!

  3. #63
    Advanced Member nikosgnr's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    565
    PSN ID
    nikosgnr
    Name
    Νίκος

    Default



  4. #64

    Default

    Ευτυχως τα παραπονα μου για την τιμη ''ακουστηκαν" και ηδη η τιμη επεσε αισθητα οπως επισης και το δωρο του jack 1.
    http://www.skroutz.gr/s/11655233/Unc...legacy#reviews
    Προσοχη μονο οτι βλεπω 2 διαφορετικες εκδοσεις για το preorder σε ορισμενα μαγαζια,δεν ξερω γιατι.

  5. #65
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Ευτυχως τα παραπονα μου για την τιμη ''ακουστηκαν" και ηδη η τιμη επεσε αισθητα οπως επισης και το δωρο του jack 1.
    http://www.skroutz.gr/s/11655233/Unc...legacy#reviews
    Προσοχη μονο οτι βλεπω 2 διαφορετικες εκδοσεις για το preorder σε ορισμενα μαγαζια,δεν ξερω γιατι.

    Καμία τιμή δεν έπεσε. Όπως είχε ειπωθεί και παλιότερα, όπως τα 60-70ρια παιχνίδια τα βρίσκεις ~50 στο skroutz έτσι το βρίσκεις και αυτό φτηνότερα.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  6. #66
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Ευτυχως τα παραπονα μου για την τιμη ''ακουστηκαν" και ηδη η τιμη επεσε αισθητα οπως επισης και το δωρο του jack 1.
    http://www.skroutz.gr/s/11655233/Unc...legacy#reviews
    Προσοχη μονο οτι βλεπω 2 διαφορετικες εκδοσεις για το preorder σε ορισμενα μαγαζια,δεν ξερω γιατι.
    Τι εννοείς διαφορετικες εκδόσεις;
    Τα εξώφυλλα αυτή που τα έχουν φτηνά τα φέρνουν απέξω αλλά έχουν ελληνικο μενού μέσα.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  7. #67
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Εννοει οτι καποιες εκδοσεις εχουν κ τον κωδικο για το jak κ καποιες οχι. Αυτες με τον κωδικο ειναι ελαχιστα πιο ακριβες.

    Spoiler!

  8. The Following User Says Thank You to ilias78 For This Useful Post:

    Christos33 (14-08-2017)

  9. #68
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    Εννοει οτι καποιες εκδοσεις εχουν κ τον κωδικο για το jak κ καποιες οχι. Αυτες με τον κωδικο ειναι ελαχιστα πιο ακριβες.
    Βασικά κ αυτό οφείλεται σε αυτό που λέω, όταν έρχονται απέξω λίγα έχουν τον κωδικό για την προπαραγγελια.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  10. #69

    Default

    Ναι γιαυτο ειπα προσοχη μην παει καποιος να το παρει day one χωρις το jack δωρο,κριμα θα ναι.

  11. #70

    Default

    Ναι μονο που δεν ισχυει παντα 100%αυτο.Αναλογα με την προσφορα και την ζητηση(και διαθεσιμοτητα)διαμορφωνονται και οι τιμες αναλογα δεν ειναι κατι δεδομενο τα 10 ευρω κατω.
    Να θυμισω το προσφατο crash πως ηταν κολλημενο στα 40ευρω παντου τις πρωτες μερες?
    Το nioh ποσους μηνες στα 52-55 ευρω?Και αναθεμα την ζητηση στο nioh σε σχεση με το crash πχ
    World of final fantasy day one 39 ευρω σε ορισμενα σκρουτζομαγαζα,59ευρω στις αλυσιδες.
    Και για το uncharted το ειπα επειδη και στην Ελλαδα εχει ζητηση η σειρα και εχουμε δει κατα καιρους τις τιμες σε naughty dog τιτλους να ανεβοκατεβαινουν.

    Οπως και να χει αντε να τελειωνει πια η naughty με τα uncharted να δουμε τπτ αλλο.
    Last edited by Fulgore; 14-08-2017 at 05:27.

  12. #71
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Ετοιμο και το Review, περιμενα περισσοτερα, ελπιζω να ειναι απλα ενα στραβοπατημα και τιποτε περισσοτερο.
    http://www.ps4forums.gr/vb/showthrea...he-Lost-Legacy

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    Christos33 (17-08-2017),DJTaurus (17-08-2017)

  14. #72

    Default Uncharted: The Lost Legacy

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Ετοιμο και το Review, περιμενα περισσοτερα, ελπιζω να ειναι απλα ενα στραβοπατημα και τιποτε περισσοτερο.
    http://www.ps4forums.gr/vb/showthrea...he-Lost-Legacy
    Αν έχουμε να κάνουμε με ένα τίτλο με έστω εφάμιλλη ποιότητα με το golden abyss δε με χαλάει καθόλου. Το λέω αυτό γιατί πρόκειται για ένα Uncharted που δεν ήταν σε όλους τους τομείς tripleA και κάτι αντίστοιχο μου αφήνει και το review σου.

  15. The Following User Says Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    mihalis13 (17-08-2017)

  16. #73
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Έχει photo mode ή σαν μόνη επιλογή είναι οι φωτογραφίες από το κινητό;

  17. #74
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Υπάρχει κανονικά photo mode

    Στάλθηκε από το SM-G531F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  18. #75
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Υπάρχει κανονικά photo mode

    Στάλθηκε από το SM-G531F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ευχαριστώ.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Υπάρχει κανονικά photo mode

    Στάλθηκε από το SM-G531F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ευχαριστώ.

  19. #76
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Λοιπόν τερμάτισα το παιχνίδι πριν 4-5 μέρες. Πλήρως ικανοποιημένος από αυτό που μας έδωσε η ND.
    Βασικά το παιχνίδι είναι ένα ακόμα Uncharted 4. Λίγοι γρίφοι, λίγο πιστολίδι, λίγο εξερεύνηση, ένα ωραίο σενάριο για να σε κρατήσει και το κλασικό χιούμορ των Uncharted.
    Σαν διάρκεια είναι χορταστικό μιας και με πήρε σχεδόν 10 ώρες να το τερματίσω στο Hard.
    Το"open world" επίπεδο μου άρεσε έμενα, παρόλο που πέτυχα σχόλια από κόσμο που δεν έμεινε ικανοποιημένος από το συγκεκριμένο επίπεδο. Μου άρεσε γιατί έκανα πολύ εξερεύνηση και στην ουσία δεν το λες και Open world. Μέσα σε 5 λεπτά μπορούσες να το γυρίσεις όλο. Οπότε δεν ήταν και τίποτα το κουραστικό.
    Νομίζω σε όποιον αρέσουν τα Uncharted νομίζω πως θα ευχαριστηθεί 100% το The Lost Legacy. Είναι ένα παιχνίδι που δεν του λείπει τίποτα σε σχέση με τα προηγούμενα της σειράς. Σαφώς και το σενάριο δεν κινείται στα ίδια επίπεδα με του 4, αλλά προσωπικά νομίζω πως δεν θα ενοχλήσει κανέναν αυτό.
    Spoiler!

  20. The Following 4 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    chronohill (29-08-2017),Dragonpaul (29-08-2017),Kane (30-08-2017),ntsmrtz (29-08-2017)

  21. #77

    Default

    Συγνωμη, χαρακτιριζεται χορταστικο ενα παιχνιδι που τελειωνει σε 10ωρες; Μου φαινεται πολυ μικρο, ισως να εχω επηρεαστει απο το Zelda Breath of the Wild που για πλακα κανεις 100ωρες και ακομη δεν εχεις δει ολο τον χαρτη. Αυτες οι 10 ωρες ηταν speed run η οπως αλλιως λεγεται; Εχει χαρτη για να ψαξεις;
    Προσπαθω να καταλαβω ποσο open world ειναι...

    ΥΓ Σε καμια περιπτωση δεν ειμαι εδω για να συγκρινω πλατφορμες και παιχνιδια, απλα απο open world μονο αυτο εχω παιξει. Ειπα και σε αλλο θεμα οτι δεν εχω ακομη PS4, μονο Switch.


  22. #78
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Για ένα single player adventure παιχνίδι που κοστίζει 40, ναι είναι μια χαρα. Το πρώτο Uncharted παρόμοια διαρκεια με αυτό είχε και δεν είπε κανείς ότι ήταν μικρό.

    Επίσης το Lost Legacy περιλαμβάνει και το multiplayer του 4, αν μιλάμε καθαρά για "ποσότητα".
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  23. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    panos74gr (30-08-2017)

  24. #79
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by orck View Post
    Συγνωμη, χαρακτιριζεται χορταστικο ενα παιχνιδι που τελειωνει σε 10ωρες; Μου φαινεται πολυ μικρο, ισως να εχω επηρεαστει απο το Zelda Breath of the Wild που για πλακα κανεις 100ωρες και ακομη δεν εχεις δει ολο τον χαρτη. Αυτες οι 10 ωρες ηταν speed run η οπως αλλιως λεγεται; Εχει χαρτη για να ψαξεις;
    Προσπαθω να καταλαβω ποσο open world ειναι...

    ΥΓ Σε καμια περιπτωση δεν ειμαι εδω για να συγκρινω πλατφορμες και παιχνιδια, απλα απο open world μονο αυτο εχω παιξει. Ειπα και σε αλλο θεμα οτι δεν εχω ακομη PS4, μονο Switch.
    Το παιχνίδι δεν είναι καθόλου open world. Έχει ένα επίπεδο λίγο πιο ανοιχτό.
    Το παιχνίδι είναι καθαρά γραμμικό.
    Το κάθε παιχνίδι μπορεί να είναι χορταστικό είτε διαρκεί 3 ώρες είτε 10 είτε 170 (που πέρασα με το witcher).
    Μπορεί να διαρκεί 30-40 και να μην σου προσφέρει τίποτα. Όπως για μένα το AC Unity.
    Δεν ξέρω αν έχεις παίξει παιχνίδια όπως το uncharted αλλά συνήθως η διάρκεια είναι κάπου τόσο σε τέτοια παιχνίδια.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  25. #80

    Default

    Τα uncharted ειναι action adventure,οχι σκετα adventure.

    Επισης απο που και ως που το αρχικο uncharted 4 ειχε παρομοιες ωρες με το lost legacy.

    Γνωριζεις πολλους που εβγαλαν first playthrough στο hard το u4?Εγω θυμαμαι για 15-17ωρες περιπου το εβγαζαν οι περισσοτεροι αρα μιλαμε για 50-70% μεγαλυτερο.
    Αν ηταν μια χαρα η τιμη παντως δεν θα εδιναν δωρο το jak

    - - - Updated - - -

    Κανεις το λαθος και συγκρινεις ανομοια ειδη παιχνιδιων.Αν θες να συγκρινεις το zelda,να το κανεις με αλλα παιχνιδια οπως το witcher 3.
    Η διαρκεια του lost legacy για αυτα που εχει να προσφερει και μιας και θεωρειται expansion ειναι καλη σε γενικες γραμμες.

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •