Page 104 of 138 FirstFirst ... 45494100101102103104105106107108114 ... LastLast
Results 2,061 to 2,080 of 2744

Thread: PlayStation 4 Pro

  1. #2061
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Εντωμεταξυ το προ δεν το έδωσαν ούτε με κάποιο game στα 450 πχ

  2. #2062

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Ελπιζω να μην σε ακουσαν πολλοι που διαβαζαν το εν λογω topic παντως,γιατι αποδειχθηκε οπως ηταν αναμενομενο μπαρουφα το παραπανω για εκπτωση του Κωτσου τα χριστουγεννα για το Pro.
    Έτσι κι αλλιώς όσοι ήταν να το πάρουν θα έκαναν υπομονή 2 βδομάδες να το πάρουν τα Χριστούγεννα μήπως και έπαιζε κανένα bundle..μικρό το κακό δεν πειράζει καλό θα είναι όταν ποστάρουμε κάτι να είμαστε 100% σίγουροι. Τελικά όταν ρώτησα μήπως άκουσε λάθος και η προσφορά αυτοί ήταν για slim και όχι για το pro έπεσα μέσα..

  3. The Following User Says Thank You to gRim For This Useful Post:

    Stamatis_Bn (03-01-2017)

  4. #2063
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Μεταξύ άλλων και οι Pro κονσόλες πούλησαν πολύ καλά, εξαφανίστηκαν από την προηγούμενη βδομάδα χωρίς να υπάρχει και προσφορά.
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  5. The Following 3 Users Say Thank You to Gazof For This Useful Post:

    panos74gr (04-01-2017),spartan (04-01-2017),Stamatis_Bn (03-01-2017)

  6. #2064

    Default

    Η μονη pro σφορα που πετυχα πρεπει να ηταν νομιζω απο Γερμανο ή Πλαισιο το pro μαζι με ετησια συνδρομη στα 450ευρω(αναθεμα και αν αυτο θεωρειται προσφορα αλλα τεσπα).

    Επισης

  7. #2065
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Καλα ναι αυτη η φημη για το 350αρι για το pro ηταν απλα τραγικη...

  8. #2066

    Default

    Πάντως δεν αποκλείεται να δούμε σύντομα κάποια προσφορά για Pro. Πολλοί λένε ότι αυτό αποκλείεται αφού έχει κυκλοφορήσει μόνο δύο μήνες αλλά να θυμίσω ότι ο κωτσόβολος είχε βγάλει σε προσφορά το PS4 για προπαραγγελία στα 340 ευρώ (με το "παζάρεψε το" για όποιον θυμάται). Μιλάμε για 60 ευρώ μείον σε κονσόλα πριν ακόμα κυκλοφορήσει που ήταν σχεδόν δεδομένο ότι όσο και να κόστιζε σε μία βδομάδα θα ξεπουλούσε.

  9. #2067

    Default

    Quote Originally Posted by gRim View Post
    Πάντως δεν αποκλείεται να δούμε σύντομα κάποια προσφορά για Pro. Πολλοί λένε ότι αυτό αποκλείεται αφού έχει κυκλοφορήσει μόνο δύο μήνες αλλά να θυμίσω ότι ο κωτσόβολος είχε βγάλει σε προσφορά το PS4 για προπαραγγελία στα 340 ευρώ (με το "παζάρεψε το" για όποιον θυμάται). Μιλάμε για 60 ευρώ μείον σε κονσόλα πριν ακόμα κυκλοφορήσει που ήταν σχεδόν δεδομένο ότι όσο και να κόστιζε σε μία βδομάδα θα ξεπουλούσε.
    Καλημέρα. Και εγώ ήμουν από την μερίδα ανθρώπων που περίμεναν τώρα στις γιορτές μέχρι τελευταία στιγμή για κάποια προσφορά αλλά τελικά το αγόρασα αφού δεν έπαιξε κάτι. Η κονσόλα πουλάει τόσο καλά που μετά τον Απρίλιο Μάιο θα αρχίσει να πέφτει η τιμή της γιατί τότε πραγματικά θα αισθάνεται και θα έχει ανταγωνιστή (Scorpio Project)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2068
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Quote Originally Posted by gRim View Post
    Πάντως δεν αποκλείεται να δούμε σύντομα κάποια προσφορά για Pro. Πολλοί λένε ότι αυτό αποκλείεται αφού έχει κυκλοφορήσει μόνο δύο μήνες αλλά να θυμίσω ότι ο κωτσόβολος είχε βγάλει σε προσφορά το PS4 για προπαραγγελία στα 340 ευρώ (με το "παζάρεψε το" για όποιον θυμάται).
    Και εγώ με αυτή την τιμή το πήρα τότε αλλά πιστεύω ότι ήταν απλά λάθος της συγκεκριμένης επιχείρησης.

  11. #2069
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Το ειδαμε κι αυτο, τα λαθη (που μολις το καταλαβαν το εκλεισαν) τα βαπτισαμε προσφορες.
    Ο Κωτσοβολος βεβαια φταει που αντι να μας ακυρωσει την παραγγελια οπως κανουνε ολοι οι αλλοι
    μας την εστειλε και day 1 μαλιστα.

    Οποιος περιμενε προσφορα Pro για τα Χριστουγεννα απλα δεν γνωριζει πως λειτουργει η αγορα.

    Τα ελεγα πριν δυο μηνες.
    http://www.ps4forums.gr/vb/showthrea...l=1#post623010

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Όχι μόνο δεν θα υπάρχει προσφορά Pro για τα Χριστούγεννα, ούτε η κονσόλα δεν θα υπάρχει διαθέσιμη στα ράφια.
    Slim θα έχει με το κιλό.

  12. #2070

    Default

    Ήταν λάθος προσφορά και όχι προσφορά για περιορισμένα κομμάτια αλλά το έστειλαν κανονικά σε όσους το παράγγειλαν; Μπράβο τους...
    Μήπως ήταν λάθος και η προσφορά του amazon που έδινε το pro στα 360$ πριν κλείσει μήνα ή στην Αγγλία που το έδιναν μαζί με δύο παιχνίδια; Όσο για το εάν ξεπούλησε το Pro εγώ το βλέπω κανονικά διαθέσιμο σε Public και Κωτσόβολο.

  13. #2071

    Default

    Προς χρηστές με 4K TV.... έχει αντιμετωπίσει κανείς flicker στην εικόνα δλδ να μαυρίσει η οθόνη για 1-2sec και να επανέλθει άμεσα κατά την διάρκεια ενός παιχνιδιού...?
    http://community.eu.playstation.com/...s/m-p/24693423
    http://www.polygon.com/2016/11/14/13...v-black-screen

  14. #2072
    PS4forums Addict Axilleas_GR's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Athens-Nikaia
    Posts
    1,706
    PSN ID
    Axilleas_GR
    Name
    Χάρης

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Προς χρηστές με 4K TV.... έχει αντιμετωπίσει κανείς flicker στην εικόνα δλδ να μαυρίσει η οθόνη για 1-2sec και να επανέλθει άμεσα κατά την διάρκεια ενός παιχνιδιού...?
    http://community.eu.playstation.com/...s/m-p/24693423
    http://www.polygon.com/2016/11/14/13...v-black-screen
    Να υποθέσω ότι έχεις Samsung τηλεόραση; Γιατί μου το κάνει και εμένα χωρίς ωστόσο να είναι 4Κ. Μόλις εμφανίζεται η εικόνα σου αναγράφει και την τρέχουσα ανάλυση πάνω στην οθόνη;
    Edit
    Τώρα διάβασα και το λινκ και ο τύπος έχει Samsung τηλεόραση....
    Εμένα είναι μία entry-level 5100 led και επιβεβαιώνω ότι το κάνει και με το Ps4 το απλό αλλά και με ps3....
    Δεν έχω ιδέα τι φταίει. Επίσης με το που ανάβω ps4 ή ps3 χάνεται τελείως το σήμα από digea.



    Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Axilleas_GR; 10-01-2017 at 19:40.

  15. #2073

    Default PlayStation 4 Pro

    Quote Originally Posted by Axilleas_GR View Post
    Να υποθέσω ότι έχεις Samsung τηλεόραση; Γιατί μου το κάνει και εμένα χωρίς ωστόσο να είναι 4Κ. Μόλις εμφανίζεται η εικόνα σου αναγράφει και την τρέχουσα ανάλυση πάνω στην οθόνη;

    Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ναι και έχω μοντέλο 2016 που υποστηρίζει HDCP 2.2 όποτε δεν παίζει να έχει να κάνει με αυτό που μερικοί το γυρνάνε σε 1.4 μέχρι να αποφασίσει η Sony να το πατσαρει. Κάθε φορά βγάζω/βάζω το hdmi καλώδιο για να στρώσει. Μ....ι καπέλο τα έχουν κάνει με εμάς πειραματόζωα.

  16. #2074
    PS4forums Addict Axilleas_GR's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Athens-Nikaia
    Posts
    1,706
    PSN ID
    Axilleas_GR
    Name
    Χάρης

    Default

    Διάβασε και το edit

    Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  17. #2075

    Default

    Quote Originally Posted by Axilleas_GR View Post
    Διάβασε και το edit

    Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ξεκίνησε και petition γιατί σε συνδιασμό με PS VR είναι ακόμα πιο έντονο το θέμα....
    https://www.change.org/p/sony-get-a-...ion-with-ps-vr

    http://community.eu.playstation.com/...thread-replies

  18. #2076
    PS4forums Addict Axilleas_GR's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Athens-Nikaia
    Posts
    1,706
    PSN ID
    Axilleas_GR
    Name
    Χάρης

    Default

    Είναι σίγουρο ότι ευθύνεται η κονσόλα και όχι ή τηλεόραση; Δε ξέρω ειλικρινά. Για αυτο ρωτάω...
    Με τη προηγούμενη δεν είχα θέμα. Βέβαια ήταν μοντέλο του 2008.

    Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Axilleas_GR; 10-01-2017 at 19:56.

  19. #2077

    Default

    πως κ δεν αναφερθηκε απο κανεναν τοσο καιρο αφου προκειται για μαζικο προβλημα? θελω να καταληξω,μηπως προκειται για ελλατωματικα κομματια ps4 pro? αντιμετωπισε κανεις αλλος εδω μεσα τπτ τετοιο?

  20. #2078
    pitsmak88's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Kefalonia
    Posts
    6
    PSN ID
    papazoto
    Name
    Makis

    Default

    Έχω τη Sony KDL-55W815B τηλεόραση η οποία έχει 3 HDMI και μια ΜHL-HDMI. Εχει σημασία σε ποιά θα συνδέσω το PS; Επίσης σε όποια κι αν το συνδέω δε με αφήνει να αλλάξω την εικόνα και να το βάλω σε Game mode; Γιατί συμβαίνει αυτό;

  21. #2079
    teosard's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Litoxoro
    Posts
    21
    PSN ID
    teosard

    Default

    Quote Originally Posted by pitsmak88 View Post
    Έχω τη Sony KDL-55W815B τηλεόραση η οποία έχει 3 HDMI και μια ΜHL-HDMI. Εχει σημασία σε ποιά θα συνδέσω το PS; Επίσης σε όποια κι αν το συνδέω δε με αφήνει να αλλάξω την εικόνα και να το βάλω σε Game mode; Γιατί συμβαίνει αυτό;
    Εχω την Sony KDL-50W815B και δεν αντιμετωπίζω καποιο θεμα.Μπαινει κανονικα το game mode.Δεν εχει σημασία το βάζεις σε οποιο HDMI θες.
    Μήπως εννοείς οτι με το τηλεκοντρόλ χειρίζεσαι το playstasion και δεν μπορείς να χειριστείς το μενού της τηλεόρασης λόγο HDMI Device Link ?
    Last edited by teosard; 10-01-2017 at 22:20.

  22. #2080
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Με απλο ps4 και samsung tv (οχι 4κ) εχω κι εγω αυτο το προβλημα με το μαύρισμα. Τοσο καιρο νομιζα οτι ηταν επειδή ειχα φορτώσει πολλα στο πολυμπριζο (tv,ps4,δέντρο,αερόθερμο,φωτάκια) αλλα και τωρα που βγηκαν ολα και έμεινε μονο ps4-tv, αρκετά συχνα μου το κάνει

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •