Page 574 of 620 FirstFirst ... 74474524564570571572573574575576577578584 ... LastLast
Results 11,461 to 11,480 of 12383

Thread: Ti σκέφτεσαι τώρα; Θές να μας πείς;;;

  1. #11461
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Σωστά το έθεσες με το Matrix glitch, τέτοια γεγονότα είναι πιο σπάνια κι από λαχείο.

    Εντωμεταξύ διαβάζω ότι Discord & Reddit έκαναν ban το WSB?! Δεν πάμε καθόλου καλά ή μάλλον η Silicon Valley δεν πάει καλά...

    Διάβαζα και κάτι κουλά για "white supremacism" στο Vice περί WSB και ούτε που καταλαβαίνω που κολλάει. Μάλλον έχω χάσει παρασκήνιο/context.

    Ότι τι; Όποιος έβγαλε λεφτά από όλο το σκηνικό είναι απαραίτητα λευκός, straight, ρατσιστής; Άλλοι λέει το συνδέουν με Trumpism λόγω "stick it to the elites".

    Από πότε είναι για λύπηση τα hedge funds; Μια φορά γύρισε ο τρόχος και γ....ε κι ο φτωχός. Δεν συμβαίνει και κάθε μέρα και κάποιοι ψηλά στην πυραμίδα θορυβήθηκαν (?)

    Ο Trump πήρε πούλο, οπότε δεν μπορώ να καταλάβω με τι ασχολούνται και τι αφορμές βρίσκουν για τα bans. Περίεργα πράγματα.

  2. The Following User Says Thank You to psx3 For This Useful Post:

    Valkyre (28-01-2021)

  3. #11462
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,256
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Καλα αυτα ειναι χαζομαρες και δεν δινω καμμια αξια σε αυτα. Η πλακα ειναι οτι οι δισεκατομυρριουχοι που την πατησαν και θα πρεπει να δωσουν εκατομυρρια στο λαουτζικο εξαιτιας αυτου του γεγονοτος, τωρα ζητανε reform απο την κυβερνηση... τι παλιανθρωποι... εχουν φτιαξει ενα συστημα στα μετρα τους για να εκμεταλλευονται της μικρη και μεσαια ταξη και να θησαυριζουν απο το κομποδεμα τους και οταν βρισκεται καποιος που στρεφει το ιδιο τους το συστημα εναντιον τους, κατευθειαν ζητανε αλλαγη! Ειναι αποστευτοι. Εγω γι αυτο χαρηκα που αυτα τα παλικαρια καταφεραν και τους πηραν εστω ενα μικρο μερος απο τα δυς που εχουν φαει και θα συνεχισουν να τρωνε για χρονια μεσα απο αθλιες τακτικες. Μακαρι να παει και 5000 η μετοχη. Ειναι ακριβως οπως το ειπες Δαβιδ εναντιον Γολιαθ. Δεν θα μου κανει καμμια εντυπωση να γινει σε λιγα χρονια οχι μονο ντοκυμαντερ αλλα και ταινια η φαση! Ακομα στεναχωριεμαι που δεν χωθηκα κι εγω μεσα στο κολπο εστω με μικρο ποσο, αλλα οκ ειναι τζογος η φαση και οι καιροι δυσκολοι. Αν δεν ηταν η κορονα πιστευω θα το ειχα κανει.

  4. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    psx3 (28-01-2021)

  5. #11463
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Σωστά το έθεσες με το Matrix glitch, τέτοια γεγονότα είναι πιο σπάνια κι από λαχείο.

    Εντωμεταξύ διαβάζω ότι Discord & Reddit έκαναν ban το WSB?! Δεν πάμε καθόλου καλά ή μάλλον η Silicon Valley δεν πάει καλά...

    Διάβαζα και κάτι κουλά για "white supremacism" στο Vice περί WSB και ούτε που καταλαβαίνω που κολλάει. Μάλλον έχω χάσει παρασκήνιο/context.

    Ότι τι; Όποιος έβγαλε λεφτά από όλο το σκηνικό είναι απαραίτητα λευκός, straight, ρατσιστής; Άλλοι λέει το συνδέουν με Trumpism λόγω "stick it to the elites".

    Από πότε είναι για λύπηση τα hedge funds; Μια φορά γύρισε ο τρόχος και γ....ε κι ο φτωχός. Δεν συμβαίνει και κάθε μέρα και κάποιοι ψηλά στην πυραμίδα θορυβήθηκαν (?)

    Ο Trump πήρε πούλο, οπότε δεν μπορώ να καταλάβω με τι ασχολούνται και τι αφορμές βρίσκουν για τα bans. Περίεργα πράγματα.

    Με ένα γρήγορο googlαρισμα

    r/WallStreetBets went private β€” and now it’s back with a message


    tl;dr

    Οι mods το έκαναν private για λίγο γιατί δεν μπορούν να κάνουν moderate λόγως την ξαφνικής εισροής χρηστών.

    Το discord έκανε ban για hateful speech, πάνω κάτω πάλι για έλλειψη moderation.

    Discord bans the r/WallStreetBets server


    Θυμήθηκα αυτό το tweet που πέτυχα πριν μερικές μέρες

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  6. #11464
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Συμφωνώ για το moderation, απλά αυτά τα μέσα είναι χαώδη και ολίγον δύσκολο να τα προλαβαίνουν όλα.

    Εγώ λίγο που μπήκα στο subreddit να δω τι παίζει, με έπιασε πονοκέφαλος με την σωρεία memes... ούτε που έκατσα να ανοίξω τα λινκς ένα ένα.

    Φαντάσου π.χ. εδώ μέσα να μπει κάνα περίεργο φρούτο να ποστάρει μισανθρωπιά και ομοφοβία στο TLOU2 thread και ξαφνικά να βαφτεί όλο το forum ότι είναι alt right. Άδικο δεν θα ήταν;

    Και οι mods άνθρωποι είναι, δεν μπορούν να φυλάνε σκοπιά 5 η ώρα το πρωί.



    Ξέρω ότι δεν είναι και το καλύτερο παράδειγμα, γιατί είμαστε μικρό forum και moderation θα γίνει, αλλά τώρα φαντάσου ένα χαώδες μέσο όπως το Reddit. Στους χιλιάδες που θα μπουν, θα υπάρχουν και περίεργα φρούτα, γιατί έτσι είναι η κοινωνία δυστυχώς. Είναι άδικο να βαφτούν όλοι συλλήβδην για μερικούς κομπλεξικούς. Έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον.

    Γενικά από αυτήν την κατάσταση κοιτάω να κρατήσω τα θετικά και να βλέπω μισογεμάτο το ποτήρι. Χαίρομαι να βλέπω φτωχούς/μικρομεσαίους να ανεβαίνουν στην κοινωνική ιεραρχία, αντί να είναι μια ζωή σκλάβοι του 9-5. Ούτε ζηλόφθονος είμαι επειδή δεν ήμουν εγώ ο τυχερός.

  7. #11465
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Συμφωνώ για το moderation, απλά αυτά τα μέσα είναι χαώδη και ολίγον δύσκολο να τα προλαβαίνουν όλα.

    Εγώ λίγο που μπήκα στο subreddit να δω τι παίζει, με έπιασε πονοκέφαλος με την σωρεία memes... ούτε που έκατσα να ανοίξω τα λινκς ένα ένα.

    Φαντάσου π.χ. εδώ μέσα να μπει κάνα περίεργο φρούτο να ποστάρει μισανθρωπιά και ομοφοβία στο TLOU2 thread και ξαφνικά να βαφτεί όλο το forum ότι είναι alt right. Άδικο δεν θα ήταν;

    Και οι mods άνθρωποι είναι, δεν μπορούν να φυλάνε σκοπιά 5 η ώρα το πρωί.

    Ξέρω ότι δεν είναι και το καλύτερο παράδειγμα, γιατί είμαστε μικρό forum και moderation θα γίνει, αλλά τώρα φαντάσου ένα χαώδες μέσο όπως το Reddit. Στους χιλιάδες που θα μπουν, θα υπάρχουν και περίεργα φρούτα, γιατί έτσι είναι η κοινωνία δυστυχώς. Είναι άδικο να βαφτούν όλοι συλλήβδην για μερικούς κομπλεξικούς. Έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον.

    Γενικά από αυτήν την κατάσταση κοιτάω να κρατήσω τα θετικά και να βλέπω μισογεμάτο το ποτήρι. Χαίρομαι να βλέπω φτωχούς/μικρομεσαίους να ανεβαίνουν στην κοινωνική ιεραρχία, αντί να είναι μια ζωή σκλάβοι του 9-5. Ούτε ζηλόφθονος είμαι επειδή δεν ήμουν εγώ ο τυχερός.
    Δεν διαφωνώ με αυτά που λες, νομίζω ότι είναι κλασική περίπτωση του "μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά" -αυτό το λέω χωρίς να ξέρω τι ακριβώς άτομα σύχναζαν στο subreddit.


    ---

    Λοιπόν για όποιους είναι χαζοί σαν και μένα σε θέματα μετοχών

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    panos74gr (29-01-2021),psx3 (28-01-2021)

  9. #11466
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,256
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μιλαμε για απιστευτα πραγματα... κοιτα τι πηγαν και εκαναν... ξεδιαντροπο τελειως και πραγματικα ενδεικτικοτατο του για τι ατομα μιλαμε...

  10. #11467
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Πραγματικά δείχνει τι μπορεί να πετύχει η μάζα ενωμένη για έναν κοινό σκοπό.

    Μου θύμισε εποχές #NoDRM στο 100πλάσιο!

  11. #11468
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Χοντραίνει το παιχνίδι:

    https://www.zerohedge.com/markets/yo...ts-down-buying

    Άντε να δούμε που θα καταλήξει όλο αυτό.

    Προβλεψούλα: θα απαγορεύσουν την είσοδο σε μικροεπενδυτές, με πρόσχημα την «προστασία» τους (επειδή ιστορικά η μαρίδα πάντα χάνει από τα funds).

  12. #11469
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Πλήρες ξεβράκωμα της Wall Street από όλες τις ιδεολογικές πάντες:

  13. #11470
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Διαβάζω ότι ανέβηκαν οι μετοχές της CDPR μετά από σχετικό tweet του Musk περί CP2077, όπως και το Bitcoin.

    Δεν υπάρχει ο τύπος πραγματικά, ό,τι πιάνει το στόμα του στο Twitter γίνεται χρυσάφι, λες κι είναι σύγχρονος Μίδας!

    Η φάση είναι ότι δεν νομίζω να το κάνει για τα φράγκα, ήδη είναι ο πιο πλούσιος άνθρωπος του κόσμου (Jeff who?). Εκτός κι αν έχει μετοχές και δεν μας το λέει.

    Υποθέτω του αρέσει η δημοσιότητα και το τρολλάρισμα στο Twitter...

    Ειλικρινά ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω πόση επιρροή έχουν Twitter και Reddit στις μέρες μας.

  14. #11471
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,256
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Διαβάζω ότι ανέβηκαν οι μετοχές της CDPR μετά από σχετικό tweet του Musk περί CP2077, όπως και το Bitcoin.

    Δεν υπάρχει ο τύπος πραγματικά, ό,τι πιάνει το στόμα του στο Twitter γίνεται χρυσάφι, λες κι είναι σύγχρονος Μίδας!

    Η φάση είναι ότι δεν νομίζω να το κάνει για τα φράγκα, ήδη είναι ο πιο πλούσιος άνθρωπος του κόσμου (Jeff who?). Εκτός κι αν έχει μετοχές και δεν μας το λέει.

    Υποθέτω του αρέσει η δημοσιότητα και το τρολλάρισμα στο Twitter...

    Ειλικρινά ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω πόση επιρροή έχουν Twitter και Reddit στις μέρες μας.
    O Musk κανει οτι κανει αυτη τη στιγμη ιδιως με το gamestop επειδη θελει και αυτος να δει την καταστροφη των συγκεκριμενων hedgefunds, αυτων που εχουν προσπαθησει πολλες φορες να κανουν στην μετοχη της Τεσλα οτι προσπαθησαν να κανουν με τη μετοχη του gamestop.

  15. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    psx3 (29-01-2021)

  16. #11472
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    O Musk κανει οτι κανει αυτη τη στιγμη ιδιως με το gamestop επειδη θελει και αυτος να δει την καταστροφη των συγκεκριμενων hedgefunds, αυτων που εχουν προσπαθησει πολλες φορες να κανουν στην μετοχη της Τεσλα οτι προσπαθησαν να κανουν με τη μετοχη του gamestop.
    Κάτι είχε πάρει το αυτί μου παλιότερα ότι τον ψιλοφοβάται το παλιό establishment των παραδοσιακών αυτοκινήτων και του έκαναν ανένδοτο πόλεμο.

    Πραγματικά όποιος δεν πιστεύει ότι έχουν μεγάλο μέλλον τα self-driving cars, είναι εκτός πραγματικότητας... γενικά πολλή κριτική τρώει η Tesla.

    Δεν ξέρω για άλλους, αλλά προσωπικά έχω soft spot από πιτσιρικάς με τον KITT (1000 Megabits RAM στα 80s ήταν διαστημική τεχνολογία και σκέψου ότι το πρώτο iPhone είχε 128MB RAM). 1MB = 8 Megabits

    Μην πιάσω καν τα σημερινά κινητά τι ισχύ κρύβουν και τι πράγματα τρέχουν (νευρωνικά δίκτυα), που κάποτε τέτοια ισχύ είχαν μόνο supercomputers με μέγεθος όσο ένα ποδοσφαιρικό στάδιο και κατανάλωση MegaWatts.

    Επόμενο sci-fi milestone που ελπίζω ότι θα προλάβω να δω είναι η AGI (τεχνητή νοημοσύνη εφάμιλλη του ανθρώπου) και robots σαν άνθρωποι... πιστεύω ότι σε 20-30 χρονάκια το έχουμε χαλαρά.

  17. #11473
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,107
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Παρα την ολοφάνερη παρέμβαση στην αγορα , τα hedge funds εξακολουθούν να παιρνουν πουλο, καθώς οι κάτοχοι δεν τις πουλουν, και η μετοχή έχει πάρει και πάλι τον ανήφορο. Φυσικα ευχή μου ειναι να φαληρίσουν.

  18. The Following 4 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    mihalis13 (30-01-2021),panos74gr (30-01-2021),psx3 (29-01-2021),Valkyre (29-01-2021)

  19. #11474
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Σκέφτομαι ότι είναι το δεύτερο lockdown που είχα πληρώσει μηνιαία κάρτα για τα μέσα, δεν θα την αξιοποίησω και ο ΟΑΣΑ κάνει την πάπια για δεύτερη φορά.

    Εγώ είναι ανηθικο να μην πληρώνω τα μέσα και να μετακινουμαι τσάμπα, αλλά αυτοί δεν είναι ανηθικο να κρατήσουν χρήματα για μια υπηρεσία που δεν αξιοποιουμε λόγω ανωτερας βίας;

    Ρητορική ερώτηση.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  20. #11475
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,256
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Σκέφτομαι ότι είναι το δεύτερο lockdown που είχα πληρώσει μηνιαία κάρτα για τα μέσα, δεν θα την αξιοποίησω και ο ΟΑΣΑ κάνει την πάπια για δεύτερη φορά.

    Εγώ είναι ανηθικο να μην πληρώνω τα μέσα και να μετακινουμαι τσάμπα, αλλά αυτοί δεν είναι ανηθικο να κρατήσουν χρήματα για μια υπηρεσία που δεν αξιοποιουμε λόγω ανωτερας βίας;

    Ρητορική ερώτηση.
    Περι κρατους και ανηθικοτητας θα αποκτησεις μπολικες εμπειριες στη ζωη σου καθως μεγαλωνεις. Εγω ιδιως τα τελευταια χρονια που αναγκαστικα επρεπε να αναλαβω πολλες υποχρεωσεις μετα το χαμο του πατερα μου, καθε μερα ειναι και μια εκπληξη. Μετα ηρθε και ο covid και ενταξει το τερματησαμε... Χωρις δηλαδη να θελω να υποβαθμισω αυτο που λες (και που εχεις απολυτο δικιο) αλλα στα αυτια μου εχει καταντησει να ειναι ευτελης ανηθικοτητα μπροστα σε αυτα που εχω βιωσει... αστο...

  21. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Leon_DiZ (30-01-2021)

  22. #11476
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Σκέφτομαι ότι είναι το δεύτερο lockdown που είχα πληρώσει μηνιαία κάρτα για τα μέσα, δεν θα την αξιοποίησω και ο ΟΑΣΑ κάνει την πάπια για δεύτερη φορά.

    Εγώ είναι ανηθικο να μην πληρώνω τα μέσα και να μετακινουμαι τσάμπα, αλλά αυτοί δεν είναι ανηθικο να κρατήσουν χρήματα για μια υπηρεσία που δεν αξιοποιουμε λόγω ανωτερας βίας;

    Ρητορική ερώτηση.
    Τα μέσα λειτουργούν, ο κόσμος πηγαίνει στην δουλειά του με τα μέσα. Δεν είναι κοροϊδία θα έλεγα. Κοροϊδία είναι να μην λειτουργούσαν τα ΜΜΜ και να μην σου έδιναν τα λεφτά πίσω ή να μην σου έδιναν 1 μήνα δωρεάν. Κοροϊδία είναι να έχεις υπογράψει τα συμβόλαια για σύνδεση κινητής από τις 22/12, να έχει ο μήνας 30/1, να έχεις μιλήσει με πάνω από 20 ανθρώπους και να μην συνδέεσαι επειδή κάποιος ξύνει κάτι στην cosmote. Η πλάκα είναι ότι όταν λες ακυρώστε το συμβόλαιο δεν θα φύγω τελικά σου λένε δεν γίνεται γιατί έχεις υπογράψει και έχουν περάσει 15 ημέρες άρα θα έχεις να πληρώσεις την ρήτρα... Ναι μα δεν έχω συνδεθεί στην εταιρεία σας, πως έχω ρήτρα... Έχεις ρήτρα (και έχουν και δίκιο ότι έχω ρήτρα γιατί το συμβόλαιο λέει 15 ημέρες από την υπογραφή δεν λέει 15 ημέρες αφού συνδεθείς). Κάποιος εδώ μέσα btw έχει καμιά λύση να προτείνει εκτός από το να στείλω στον ΕΕΤΤ που θα απαντήσει σε κάνα 2 μηνο.

  23. #11477

    Default

    Πόσοι θα έχουν μετανιώσει που δεν έκαναν ένα preorder νωρίς και το άφησαν για αργότερα.
    Οκ είμαστε beta testers αλλά αυτο που γίνεται σε αυτή τη γενιά δεν έχει προηγούμενο.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to Giannis1979 For This Useful Post:

    psx3 (31-01-2021)

  25. #11478
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Πόσοι θα έχουν μετανιώσει που δεν έκαναν ένα preorder νωρίς και το άφησαν για αργότερα.
    Οκ είμαστε beta testers αλλά αυτο που γίνεται σε αυτή τη γενιά δεν έχει προηγούμενο.
    Αφού δεν έχουμε χοντρά hardware θέματα (τύπου RROD/YLOD), προσωπικά δεν μετανιώνω τίποτα!

  26. The Following User Says Thank You to psx3 For This Useful Post:

    Giannis1979 (31-01-2021)

  27. #11479
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Καλά άστα να πάνε, τέτοιο χαλί δεν υπάρχει όλες οι κονσόλες πουλιούνται 2-3 x τιμές πάνω ακόμα κ σε μαγαζιά, έχω δει αυξημένη τιμή στα ακουστικά 20 ευρώ.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  28. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Giannis1979 (31-01-2021)

  29. #11480
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Καλά άστα να πάνε, τέτοιο χαλί δεν υπάρχει όλες οι κονσόλες πουλιούνται 2-3 x τιμές πάνω ακόμα κ σε μαγαζιά, έχω δει αυξημένη τιμή στα ακουστικά 20 ευρώ.
    Το να υπάρχει έλλειψη στις κονσόλες (PS5/XSX) το καταλαβαίνω, γιατί οι APUs έχουν ένα κάποιο κόστος λόγω μεγέθους και τις φτιάχνει αποκλειστικά η TSMC...

    Το να υπάρχει έλλειψη σε ακουστικά ΔΕΝ το καταλαβαίνω!

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •