Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 20 of 62

Thread: State of Play [6 Αυγούστου 23.00]

  1. #1
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default State of Play [6 Αυγούστου 23.00]




    .

  2. #2
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Πάνε για Σεπτέμβρη οι τιμές; Ή τελευταία στιγμή θα στο λένε στο ταμείο ψιθυριστά στο αυτί; Χαχαχα!

    Μ' αρέσει που το 2013 τα ξέραμε αυτά ήδη από Μάιο-Ιούνιο...

  3. The Following 5 Users Say Thank You to psx3 For This Useful Post:

    mihalis13 (03-08-2020),obione (04-08-2020),Slay (03-08-2020),Snk (03-08-2020),WolfRathmA (03-08-2020)

  4. #3

    Default

    Νο big ps5 announcements.......

  5. #4
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Μπήκα με μια χαρά και βλέπω
    Νο big PS5 announcements!


    Δείτε το μόνοι σας

  6. The Following 3 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    Lefteris_X (03-08-2020),obione (04-08-2020),Snk (03-08-2020)

  7. #5
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Πάνε για Σεπτέμβρη οι τιμές; Ή τελευταία στιγμή θα στο λένε στο ταμείο ψιθυριστά στο αυτί; Χαχαχα!

    Μ' αρέσει που το 2013 τα ξέραμε αυτά ήδη από Μάιο-Ιούνιο...
    Και εγώ απορώ...
    Όπως λες, με το που πάμε στο κατάστημα θα μας πούνε τιμή
    Δεν θυμάμαι άλλη φορά να έχουμε φτάσει το πριν την κυκλοφορία και να μην ξέρουμε τιμή..

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  8. #6
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    It’s been a while… but State of Play returns this Thursday with a focus on third-party-published games coming to PS4 and PS VR. We’ll have a few PS5 game updates on third-party and indie titles you last saw in June’s PS5 showcase.

    The episode is weighing in at 40+ minutes(!). We’ve got a great lineup in store featuring plenty of new gameplay footage and other game updates. Can’t wait to hear what you think!

    And just to be super clear — there will be no PlayStation Studios updates in Thursday’s episode. There won’t be any updates around hardware, business, preorders, or dates either. On Thursday, our focus is squarely on showcasing some cool upcoming games coming to the broader PlayStation ecosystem. Should be fun!
    https://blog.playstation.com/2020/08...sday-august-6/
    .

  9. #7
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Συγνωμη μας δουλεουν τωρα?
    Δηλαδη κατα ποτε θα μας πουν τελικη τιμη για την κονσολα?

  10. #8
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Ελα ντε. Τελος Αυγουστου θα ειναι το επομενο?
    .

  11. #9
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Ελα ντε. Τελος Αυγουστου θα ειναι το επομενο?
    Παιζει τελικα ολο ενα και το σεναριο,στo να ανακοινωθουν τελικα οι τιμες(στην φετινη ψηφιακη gamescom)
    Last edited by spartan; 03-08-2020 at 17:32.

  12. #10
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,107
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Το chicken game με την Microsoft καλά κρατεί βλέπω. Πάντως θετικό το ότι κατεβάζουν τον πήχη των προσδοκιών, έτσι ότι καλό δείξουν θα έχει μεγαλύτερο αντίκτυπο.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  13. #11
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Συγνωμη μας δουλεουν τωρα?
    Δηλαδη κατα ποτε θα μας πουν τελικη τιμη για την κονσολα?
    Priceless στην κυριολεξια το ps5.
    Οσο αστειο κι αν ειναι (γιατι ειναι) να μη εχει ανακοινωθει τιμη για ενα προιον που κυκλοφορει σε λιγους μηνες, επικοινωνιακα κανει καλα η Sony που περιμενει την MS. Δεν εχει κανενα λογο αυτη τη στιγμη με το μομεντουμ τοσο υπερ της να κανει την οποιαδηποτε ανακοινωση. Θα περιμενουν μεχρι το επομενο major ps5 update και θα ανακοινωσουν τιμη μαζι με ανοιγμα των preorders αφου δειξουν δυνατο υλικο πιστευω. Mεχρι τοτε η MS με την κωλοφουρτουνα που εχει ισως εχει ανακοινωσει τιμη για να αντιστρεψει λιγο την κατασταση. Win win δλδ.
    Το state of play της Πεμπτης εντελως αδιαφορο, ισως το δω λογω των third party, μηπως εχουμε δλδ κανενα update για RE καποιο αλλο. PSVR αδιαφορο, τα παιχνιδια που απομενουν για ps4 επισης.



  14. #12
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    Priceless στην κυριολεξια το ps5.
    Οσο αστειο κι αν ειναι (γιατι ειναι) να μη εχει ανακοινωθει τιμη για ενα προιον που κυκλοφορει σε λιγους μηνες, επικοινωνιακα κανει καλα η Sony που περιμενει την MS. Δεν εχει κανενα λογο αυτη τη στιγμη με το μομεντουμ τοσο υπερ της να κανει την οποιαδηποτε ανακοινωση. Θα περιμενουν μεχρι το επομενο major ps5 update και θα ανακοινωσουν τιμη μαζι με ανοιγμα των preorders αφου δειξουν δυνατο υλικο πιστευω. Mεχρι τοτε η MS με την κωλοφουρτουνα που εχει ισως εχει ανακοινωσει τιμη για να αντιστρεψει λιγο την κατασταση. Win win δλδ.
    Το state of play της Πεμπτης εντελως αδιαφορο, ισως το δω λογω των third party, μηπως εχουμε δλδ κανενα update για RE καποιο αλλο. PSVR αδιαφορο, τα παιχνιδια που απομενουν για ps4 επισης.
    Αν θέλει να χτυπήσει σε τιμή το ps5 δεν θα πουν τιμή στο xbox με τίποτα θα περιμένουν μέχρι την τελευταία μέρα την Sony κ όπως το πάνε με δωρεάν online θα τα δώσουν όλα για όλα κ θα κλείσουν μια κ καλή την υπόθεση xbox αν αποτύχουν.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  15. #13
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Ναι, πως αμέ!

    Δωρεάν ονλινε και ταυτόχρονα πολύ φθηνό XsX..........και περιμένετε να μην πέσουν ΚΑΝΤΗΛΙΑ από τους μετόχους;
    (ούτε απόσβεση δεν κάνεις έτσι. για κέρδος δεν το συζητάμε, ούτε για αστείο!)

    Να το δω και να μην το πιστέψω!

  16. #14
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    Priceless στην κυριολεξια το ps5.
    Οσο αστειο κι αν ειναι (γιατι ειναι) να μη εχει ανακοινωθει τιμη για ενα προιον που κυκλοφορει σε λιγους μηνες, επικοινωνιακα κανει καλα η Sony που περιμενει την MS. Δεν εχει κανενα λογο αυτη τη στιγμη με το μομεντουμ τοσο υπερ της να κανει την οποιαδηποτε ανακοινωση. Θα περιμενουν μεχρι το επομενο major ps5 update και θα ανακοινωσουν τιμη μαζι με ανοιγμα των preorders αφου δειξουν δυνατο υλικο πιστευω. Mεχρι τοτε η MS με την κωλοφουρτουνα που εχει ισως εχει ανακοινωσει τιμη για να αντιστρεψει λιγο την κατασταση. Win win δλδ.
    Το state of play της Πεμπτης εντελως αδιαφορο, ισως το δω λογω των third party, μηπως εχουμε δλδ κανενα update για RE καποιο αλλο. PSVR αδιαφορο, τα παιχνιδια που απομενουν για ps4 επισης.
    Εγω θα το δω κυριως, για τις ανανεωσεις που θα μας δειξουν απο το third party κομματι των παιχνιδιων που μας εδειξαν στο event του ιουνιου
    Λογικα το resident evil 8 θα ειναι στανταρακι μεσα

  17. #15

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Το chicken game με την Microsoft καλά κρατεί βλέπω. Πάντως θετικό το ότι κατεβάζουν τον πήχη των προσδοκιών, έτσι ότι καλό δείξουν θα έχει μεγαλύτερο αντίκτυπο.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    ολοκληρη σοναρα περιμενει τη ψωροmicrosoft να δωσει τιμες?κοτα μαλλον ειναι η sony φιλε. ασκοπο αυτο το state of play και χαμενος χρονος,αφου δεν εχει τιποτα που να αφορα το ps5.

  18. #16
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,010
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Κοταρα του κέρατα...
    Φοβάται ρε συ..
    Είναι τόσο φοβερό το μηχάνημα της Microsoft αυτή την φορά που μάλλον τα έχει εντελώς χαμένα.
    Ιδιαίτερα μετά από αυτό που έδειξε η Μαικροσοφτ εγώ αν ήμουν σονη θα την έβαζα 600 ευρώ Χαχαχαχαχα
    Πλάκα κανω..
    Απλά όντως παίζουν την γάτα με το ποντίκι

  19. #17

    Default

    Quote Originally Posted by obione View Post
    Κοταρα του κέρατα...
    Φοβάται ρε συ..
    Είναι τόσο φοβερό το μηχάνημα της Microsoft αυτή την φορά που μάλλον τα έχει εντελώς χαμένα.
    Ιδιαίτερα μετά από αυτό που έδειξε η Μαικροσοφτ εγώ αν ήμουν σονη θα την έβαζα 600 ευρώ Χαχαχαχαχα
    Πλάκα κανω..
    Απλά όντως παίζουν την γάτα με το ποντίκι
    ακυρο με το θεμα αλλα μιας και το συζηταμε,μεσα στον αυγουστο θα ξερουμε τιμη για το xsx αρα λογικα θα ξερουμε και για το ps5. τελη αυγουστου εκτιμω,γιατι θα πρεπει να ανοιξουν και οι προπαραγγελιες σιγα σιγα να ξερουν και οι εταιρειες (micro,sony) που θα βρισκονται οι πωλησεις και ποσα κομματια ειναι να στειλουν σε μαγαζια κτλ. αυτη η προετοιμασια πρεπει να γινει κανα τριμηνο πριν και οχι τελευταια στιγμη,αρα αυγουστο οι τιμες και οι προπαραγγελιες.

  20. #18
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,107
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    ολοκληρη σοναρα περιμενει τη ψωροmicrosoft να δωσει τιμες?κοτα μαλλον ειναι η sony φιλε. ασκοπο αυτο το state of play και χαμενος χρονος,αφου δεν εχει τιποτα που να αφορα το ps5.
    Καλά κάτσε να δούμε τι θα δείξουν, και μετά μιλάμε για το εάν ήταν άσκοπο ή όχι.


  21. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    spartan (04-08-2020)

  22. #19
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εγω δεν προκειται να κατσω να το δω, λογικα οτι μαθω θα το μαθω απο την παρεα εδω την επομενη μερα.

    Οπως πολλοι ειπαν (μαζι και η Sony) το event αυτο ειναι αδιαφορο για το PS5.

    Απο την αλλη ομως... το event (που ξαναλεω εγω δεν θα δω), εγω το βλεπω σαν μια πολυ τιμια κινηση της Sony οπου λιγο-πολυ μου ακουγεται σαν να λεει "υποστηριζω ακομα εμπρακτως το PS4 δεν το εχω παρατησει στη μοιρα του. Το διαφημιζω, του δινω spotlight". Not bad imo.

  23. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    psx3 (04-08-2020)

  24. #20
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Aντε να μαζευτούμε να το δείτε

  25. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    obione (04-08-2020)

Page 1 of 4 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •