Page 99 of 258 FirstFirst ... 49899596979899100101102103109149199 ... LastLast
Results 1,961 to 1,980 of 5142

Thread: Μικρά νέα και rumors για το PS5 all-in-one Thread

  1. #1961

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Πολύ μετά όμως στο ps3
    Πολυ μετα οκ.
    Σου λεω ομως οτι στη γενιά της εισόδου του online πολυ λίγοι ασχολήθηκαν με το σπορ.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #1962
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Σε αυτό διαφωνώ κάθετα. Γινόταν χαμός τότε. Τώρα έχει κάτσει λίγο αυτή η τάση. Για αυτό έβλεπες και την Sony να το γυρνάει στα fps mp και όχι μόνο. Ήξεραν τι θα ζητήσει η αγορά σε εκείνη την γενιά. MP.
    .

  3. #1963
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Πολύ μετά όμως στο ps3
    Την προηγουμενη φορα ειχε σβηστει ολο το vs οφτοπικ πανω στο συγκεκριμενο θεμα
    Αυτη την στιγμη για ποιο λογο αφηνεις να υπαρχει ολο αυτος ο αχταρμας?
    Διοτι οπως σωστα ειχατε αναφερει τις προηγουμενες ημερες ,το παρον θρεντ πρεπει να παραμενει καθαρο
    Γραφω κατι λαθος?

  4. #1964
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Συζητάμε πάνω στο τι επηραζει τις γενιές κονσολών( online, πειρατεία κτλ), σε ένα thread που αφορά την νέα γενιά. Δεν το θεωρώ τόσο offtopic, αλλά και πάλι δεν είμαι και ο πιο αυστηρός στο συγκεκριμένο κομμάτι.
    .

  5. #1965
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Ομολογώ πως είναι σχετικώς οφφτοπικ όσο αφορά το πς5 η ροή της κουβέντας!

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    mihalis13 (03-04-2020),spartan (03-04-2020)

  7. #1966
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Ομολογώ πως είναι σχετικώς οφφτοπικ όσο αφορά το πς5 η ροή της κουβέντας!
    Ετσι ακριβως.Ουδεμια σχεση εχουν ολα αυτα με το τεχνολογικο κομματι της νεας κονσολας.Οπως και τα τελευταια νεα και φημες γυρω απο το ps5

  8. #1967
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Διαφωνουμε στο πως το βλεπουμε, αλλα καταλαβαινω και την πλευρα σας.
    .

  9. #1968

    Default

    Συνομωσία κατά του PS5? The plot thickens!

    Spoiler!

  10. #1969
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Συνωμοσια για να φανει μια χαρα στο τελος?

    Εγω νομιζω οτι απλα διαβαζουμε πολυ ''ιντερνετ''.
    .

  11. #1970
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Συνωμοσια για να φανει μια χαρα στο τελος?

    Εγω νομιζω οτι απλα διαβαζουμε πολυ ''ιντερνετ''.
    Και όμως - ήμουν και εγώ εκεί!


  12. #1971
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Τι εννοεις?
    .

  13. #1972
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Έλα ρε πλάκα κάνω.

    Αλλά αυτό που έγραψε ο DJ παραπάνω ισχύει μάλλον. Βλέπεις Dictator (DF), Colbert (ERA) κλπ..

    To Sony antispyware μια χαρά δούλεψε.

    Δεν νομίζω να σου κάνει εντύπωση ότι υπάρχουν controlled leaks και από τις δύο πλευρές.

    Σας τα είχα γράψει και για το github και ότι θα αναγκαστεί η Sony να αποκαλύψει προ/meanwhile GDC.

    Δεν με ακούγατε. Κακώς, δεν είναι επιστήμη - είναι να καταλάβεις τα patterns.
    Last edited by Sir_Teraflop; 04-04-2020 at 21:04.

  14. #1973
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Οχι οντως δεν καταλαβα τι εννοεις με το ημουν και εγω εκει


    Το να λενε αρνητικα για να ειναι θετικη η εντυπωση στο τελος, δουλεψε?

    Καλα τον Dictator δεν τον υπολογιζω καν.

    btw
    Cerny: Devs Don’t Have to Optimize in Any Way for PS5’s Variable Clocks, It’s All Automatic
    .

  15. #1974
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Χαβαλέ έκανα ρε και καλά έβαλα εικόνα από το discord που αναφέρθηκε ο DJ λες και ήμουν εγώ εκεί.

    Για το btw που λες για τον Cerny λέει ότι ταυτόχρονα, ότι αν δεν θέλουν να κάνουν Optimize, μπορούν να επιλέξουν κανονικά Legacy (χεχε) power profiles - ότι γινόταν και στο PS4 δηλαδή.

    Φάσκει και αντιφάσκει.

  16. #1975
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Ουτε εγω καταλαβα να ειμαι ειλικιρινεις, βεβαια δεν μπαινω να διαβαζω τωρα τα θρεντ στο resetera η δεν ξερω εγω που αλλου. Δηλαδη τι εννοουν οτι η SOny θελει να μιλανε ασχημα για την κονσολα ωστε οταν βγει να πουν ολοι "οκ τελικα δεν ειναι σκουπιδι"? Αν εννοειται κατι τετοιο θα μου επιτρεψετε να πω οτι τετοιες θεωριες συνομωσιας μου ακουγονται καθε φορα αστειες. Μπορει και να ισχυει. Αλλα προσωπικα μου ακουγεται αστειο.

    Ενα προιον το οποιο δεν ειναι καλο ή ειναι κατω των προσδοκιων ετσι θα καταληξει να ειναι στην αγορα. Το οτι εμεις εδω καποιες δεκαδες χιλιαδες καμμενων παγκοσμιως καθομαστε και ασχολουμαστε σε τετοιο βαθμο, δεν εχει καμμια επαφη με τα εκατομμυρια πωλησεων που θα κανουν οι κονσολες. Σιγα μη μπει σε τετοια διαδικασια ολοκληρη Σονυ (που ειναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ να βγει στη φορα, σιγα τις τρομερες προσωπικοτητες που στηριχθηκε ολοκληρη Σονυ στην εχεμυθεια τους) για να χαροποιησει μερικες δεκαδες χιλιαδες καμμενων.

    Ξαναλεω ισως δεν εχω καταλαβει ακριβως διοτι δεν το εψαξα και δεν ειδα καποιο λινκ στη συζητηση για να με κατατοπισει ακριβως.

  17. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    panos74gr (07-04-2020)

  18. #1976
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Ουτε εγω καταλαβα να ειμαι ειλικιρινεις, βεβαια δεν μπαινω να διαβαζω τωρα τα θρεντ στο resetera η δεν ξερω εγω που αλλου. Δηλαδη τι εννοουν οτι η SOny θελει να μιλανε ασχημα για την κονσολα ωστε οταν βγει να πουν ολοι "οκ τελικα δεν ειναι σκουπιδι"? Αν εννοειται κατι τετοιο θα μου επιτρεψετε να πω οτι τετοιες θεωριες συνομωσιας μου ακουγονται καθε φορα αστειες. Μπορει και να ισχυει. Αλλα προσωπικα μου ακουγεται αστειο.

    Ενα προιον το οποιο δεν ειναι καλο ή ειναι κατω των προσδοκιων ετσι θα καταληξει να ειναι στην αγορα. Το οτι εμεις εδω καποιες δεκαδες χιλιαδες καμμενων παγκοσμιως καθομαστε και ασχολουμαστε σε τετοιο βαθμο, δεν εχει καμμια επαφη με τα εκατομμυρια πωλησεων που θα κανουν οι κονσολες. Σιγα μη μπει σε τετοια διαδικασια ολοκληρη Σονυ (που ειναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ να βγει στη φορα, σιγα τις τρομερες προσωπικοτητες που στηριχθηκε ολοκληρη Σονυ στην εχεμυθεια τους) για να χαροποιησει μερικες δεκαδες χιλιαδες καμμενων.

    Ξαναλεω ισως δεν εχω καταλαβει ακριβως διοτι δεν το εψαξα και δεν ειδα καποιο λινκ στη συζητηση για να με κατατοπισει ακριβως.
    Όλοι οι παραπάνω είναι Pro-xbox, επαγγελματικά ή μη και καλά κάνουν campaign ρίχνω λάσπη. O Dictator του DF προστέθηκε λόγω μιας δήλωσης του στο twitter, ότι καλοί οι SSD αλλά δεν κάνουν render ή κάτι τέτοιο.

    Όλοι αυτά και καλά μιλάνε σε ένα channel στο discord (ποιο - τι channel) και διέρρευσε το παραπάνω screenshot.

    Αντίστοιχοι για το PS θα ήταν Osiris Black, Kleegamefan κτλ. κτλ...

  19. #1977
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Aπλα οπως λεει και ο Val κατι τετοιο δεν θα ειχε ουσιαστικο impact.
    .

  20. #1978
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Ας μην το αναλύσουμε πάρα πολύ το συγκεκριμένο. Φτάνει στο επίπεδο θεωρίας συνωμοσίας και δεν έχει κανένα νόημα να σπαταλήσουμε χρόνο και να δώσουμε βήμα σε μια τέτοια συζήτηση.

    Που και να ισχύει άντε να δεις τι είπε, ποιος το είπε, με τι context, αν τα screenshot είναι αληθινά και ποιος ξεκατίνιασε ποιον σε ποιο forum.



    Σε 2 μήνες να 'μαστε καλά θα αρχίσουν να σκάνε τα next gen και τότε όλα αυτά δεν θα έχουν κανένα νόημα
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  21. #1979
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Δεν το εχω δει, το ειδα καπου και το ποσταρω. Δεν ξερω ποιος ειναι αυτος ο τυπος.
    .

  22. #1980
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Ας μην το αναλύσουμε πάρα πολύ το συγκεκριμένο. Φτάνει στο επίπεδο θεωρίας συνωμοσίας και δεν έχει κανένα νόημα να σπαταλήσουμε χρόνο και να δώσουμε βήμα σε μια τέτοια συζήτηση.

    Που και να ισχύει άντε να δεις τι είπε, ποιος το είπε, με τι context, αν τα screenshot είναι αληθινά και ποιος ξεκατίνιασε ποιον σε ποιο forum.

    Σε 2 μήνες να 'μαστε καλά θα αρχίσουν να σκάνε τα next gen και τότε όλα αυτά δεν θα έχουν κανένα νόημα
    Agreed. Δεν εχει το παραμικρο νοημα.


Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •