Page 30 of 35 FirstFirst ... 20262728293031323334 ... LastLast
Results 581 to 600 of 681

Thread: Πάροχοι και Τεχνολογίες Ευρυζωνικότητας (ADSL, VDSL, FFTC/H κ.ά.)

  1. #581
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Έχει πάρει κανείς modem της netgear σειρά nighthawk xr 300, 500, 700 κλπ με Duma OS;

  2. #582
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Eχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος με την Wind και την οπτική της ίνα, πραγματικές ταχύτητες 100/10,
    το router που δίνουν δωρεάν μια χαρά απροβλημάτιστο χωρίς επανεκκινήσεις κολλήματα κλπ
    υποστηρίζει WiFi και 2.4GHz και 5GHz
    απεριόριστα λεπτά προς αστικά υπεραστικά, 1500 λεπτά προς κινητά Wind/Q και 300 λεπτά στα υπόλοιπα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας
    και όλα αυτά στα 29 ευρώ.


  3. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    Nek_Food (21-02-2020)

  4. #583
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Εγω εχω 100 σε φορθνετ
    Ποιο ρουτερ σου δινει και υποτηριζει 5ghz wifi δικτυα?

  5. #584
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Το Technicolor TG789vac v2

    Btw ευτυχώς που υποστηρίζει 5GHz γιατί με 2.4GHz που δοκίμασα στο PS4 Pro πραγματικά σέρνεται σε ταχύτητες ειδικά στο download.

  6. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    spartan (22-02-2020)

  7. #585
    PS4forums Fanatic Desmond's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα - Καλογρέζα
    Posts
    4,978
    PSN ID
    q1908gate13
    Name
    Νίκος

    Default

    H INALAN αναβαθμίζει τις υπάρχουσες συνδέσεις σε 200/200 με την προϋπόθεση υπογραφής 18μηνου συμβολαίου (Η 100/100 παραμένει ανευ συμβολαίου).
    Σκέφτομαι να τους αντιπροτείνω το νέο συμβόλαιο να είναι 180 μήνες και να το υπογράψω με αίμα!


  8. #586
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by Desmond View Post
    H INALAN αναβαθμίζει τις υπάρχουσες συνδέσεις σε 200/200 με την προϋπόθεση υπογραφής 18μηνου συμβολαίου (Η 100/100 παραμένει ανευ συμβολαίου).
    Σκέφτομαι να τους αντιπροτείνω το νέο συμβόλαιο να είναι 180 μήνες και να το υπογράψω με αίμα!
    χαχαχα. Πολύ καλή η INALAN. Αλλά η κάλυψη είναι πολύ μικρή. Αντε να δούμε πότε θα έρθει και προς τα μέρη μας από Πειραιά.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  9. #587
    PS4forums Fanatic Desmond's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα - Καλογρέζα
    Posts
    4,978
    PSN ID
    q1908gate13
    Name
    Νίκος

    Default

    Θα αργήσει πολύ να κατέβει νότια. Το καλό (θέλω να πιστεύω) είναι οτι όσο περισσότερο ακούγεται και αναπτύσει το δίκτυό της, τόσο θα πιέζει τους μεγάλους παίκτες να προσφέρουν καλύτερες συνδέσεις κ πακέτα.

  10. #588
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,001
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Καλησπερα σε ολους...

    ειμαι στην forthnet/nova (μονο τηλεφωνία και ιντερνετ με VDSL 50) και μετακόμισα σε νεο σπίτι. Εδώ και 5 εβδομάδες είχα κάνει άιτημα μεταφοράς για να υλοποιηθεί στις 12/2 και ακόμα, 3 βδομάδες μετά, τίποτε. Από ότι μου λένε ο ΟΤΕ καθυστερεί και δεν υπάρχει κάποια παραπανω πληροφορία που μπορούν να δώσουν. Ο ΟΤΕ τους ενημερώνει σχετικά με τις μεταφορές κάθε Δευτέρα μόνο, οπότε το πάμε από Δευτέρα σε Δευτέρα. Χασαμε και αυτή την εβδομάδα και πάμε στις 4 εβδομάδες αναμονής το λιγότερο.

    Έχει κανείς ιδέα αν υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;

  11. #589
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Δοκίμασε καταρχάς μέσω του site σε εταιρείες παροχής να δεις αν υπάρχει διαθεσιμότητα των υπηρεσιών που είχες στην νέα διεύθυνση. Εάν υπάρχει δοκίμασε να δεις εάν διατίθεται άμεσα σε νέους πελάτες και από ποιες εταιρείες. Επικοινώνησε με την εταιρεία σου και ζήτα συγκεκριμένη ημερομηνία που θα σου παρέχουν τις υπηρεσίες που έχεις μαζί τους ή αν σου τα μασάνε πες τους ότι εφόσον δεν προχωρούν στην σύνδεση και καθυστερούν (και εφόσον δεν έχεις και τηλεόραση από αυτούς άρα δεν σε ενδιαφέρει) ότι θα προχωρήσεις σε καταγγελία στην ΕΕΤΤ λόγω καθυστέρησης παροχής των υπηρεσιών από μέρους τους και ότι παράλληλα θα αλλάξεις σε νέα εταιρεία.

    Βεβαίως, δεν υπάρχει συγκεκριμένη προθεσμία μέσω νομοθεσίας, οπότε θα πρέπει να επικαλεστείς τις ημερομηνίες που σου είπαν κατά την αίτηση μεταφοράς και να λάβεις συγκεκριμένες απαντήσεις αλλιώς μπορείς να κάνεις αίτηση σε άλλη εταιρεία.

    Μεταφορά σύνδεσης

    21.
    Τι πρέπει να κάνω για να μεταφέρω την υφιστάμενη σύνδεσή μου σε νέα οικοδομή;
    Απευθυνθείτε στην εταιρία σας και ζητήστε τη μεταφορά της σύνδεσης στη νέα διεύθυνση. Σημειώνεται ότι μπορείτε να διατηρήσετε τον αριθμό σας, εφόσον η νέα διεύθυνση ανήκει στην ίδια γεωγραφική περιοχή με την προηγούμενη. Επισημαίνεται ότι για τη σύνδεση στη νέα διεύθυνση πρέπει να διαπιστωθεί, εάν υπάρχει διαθεσιμότητα δικτύου και εάν πληρούνται οι προϋποθέσεις σχετικά με τη σύνδεση κτι-σμάτων με δίκτυα ηλεκτρονικών επικοινωνιών (παρ. 1 και 5, άρθρο 9 του Ν.1512/1985/ ΦΕΚ 4/Α). Στην περίπτωση κτισμάτων για τα οποία απαιτείται οικοδομική άδεια, απαγο-ρεύεται η σύνδεσή τους, εάν δεν προσκομιστεί αντίγραφο της άδειας επικυρωμένο από την αρχή που τη χορήγησε. Οι υπάλληλοι των εταιριών, που παραβαίνουν τον νόμο, φέρουν πειθαρχική και ποινική ευθύνη και επίσης, τιμωρούνται με φυλάκιση και χρηματική ποινή.

    22. Σε πόσο χρόνο είναι υποχρεωμένη η εταιρία να μεταφέρει τη σύνδεσή μου στη νέα διεύθυνση;
    Η νομοθεσία δεν ορίζει συγκεκριμένη προθεσμία για τη μεταφορά της σύνδεσης. Ο χρόνος εξαρτάται κυρίως από τη διαθεσιμότητα δικτύου στη νέα διεύθυνση. Κατά την υποβολή της αίτησης για μεταφορά, ζητήστε από την εταιρία να σας ενημε-ρώσει για τη διαθεσιμότητα δικτύου και τον εκτιμώμενο χρόνο υλοποίησης της μετα-φοράς.
    Άρθρα 21 και 22
    https://www.eett.gr/opencms/export/s...ation/EETT.pdf

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    panos74gr (04-03-2020),Sir_Teraflop (04-03-2020)

  13. #590
    PS4forums Addict Axilleas_GR's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Athens-Nikaia
    Posts
    1,706
    PSN ID
    Axilleas_GR
    Name
    Χάρης

    Default

    Quote Originally Posted by panos74gr View Post
    Καλησπερα σε ολους...

    ειμαι στην forthnet/nova (μονο τηλεφωνία και ιντερνετ με VDSL 50) και μετακόμισα σε νεο σπίτι. Εδώ και 5 εβδομάδες είχα κάνει άιτημα μεταφοράς για να υλοποιηθεί στις 12/2 και ακόμα, 3 βδομάδες μετά, τίποτε. Από ότι μου λένε ο ΟΤΕ καθυστερεί και δεν υπάρχει κάποια παραπανω πληροφορία που μπορούν να δώσουν. Ο ΟΤΕ τους ενημερώνει σχετικά με τις μεταφορές κάθε Δευτέρα μόνο, οπότε το πάμε από Δευτέρα σε Δευτέρα. Χασαμε και αυτή την εβδομάδα και πάμε στις 4 εβδομάδες αναμονής το λιγότερο.

    Έχει κανείς ιδέα αν υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;
    Πέταξε τους έξω και πήγαινε σε άλλο πάροχο. Μόλις το ανακοινώσεις θα σε πάρουν αμέσως τηλέφωνο για να μη χάσουν τον πελάτη. Αν δε σε πάρουν θα λύσεις μόνος σου το πρόβλημα σου κάνοντας νέα σύνδεση αλλού.

  14. #591
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,001
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Quote Originally Posted by Axilleas_GR View Post
    Πέταξε τους έξω και πήγαινε σε άλλο πάροχο. Μόλις το ανακοινώσεις θα σε πάρουν αμέσως τηλέφωνο για να μη χάσουν τον πελάτη. Αν δε σε πάρουν θα λύσεις μόνος σου το πρόβλημα σου κάνοντας νέα σύνδεση αλλού.
    Ισχύει όντως αυτό; Ή θα φάω άλλο τόσο χρόνο για μια νέα σύνδεση; Γιατί από ότι καταλαβαίνω μόνο ο ΟΤΕ σε συνδέει άμεσα.

  15. #592
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Εννοείται ότι θα πας ΟΤΕ.

    Πήγαινε και αν δεν σου κάνει αντιπροσφορά η κωλο-nova, τότε παραμένεις ΟΤΕ.

    Χίλιες φορές παραπάνω χρήματα και ηρεμία, παρά τέτοιες απαράδεκτες καταστάσεις.

    500 χρόνια είμαι ΟΤΕ (από την αρχή που άνοιξε, 1997 αν θυμάμαι σωστά), έχω κάνει 4 ή 5 μετακομίσεις και η σύνδεση με ΠΕΡΙΜΕΝΕ να πάω στο σπίτι = ήταν ήδη έτοιμη πριν καν στήσω έπιπλα/μόντεμ.

    Μια φορά μάλιστα, έκανα την μεταβίβαση απευθείας στον ΟΤΕ λέγοντας (και κάνοντας ολίγον τι τα γλυκά μάτια στην υπάλληλο) "αφού το ξέρω ότι για εσάς είναι 2-3 κλικ στον υπολογιστή για την μεταβίβαση, άρα κάντε μου την εξυπηρέτηση". Πήγα ΟΤΕ, είπα αυτά που είπα και γύρισα σπίτι όπου η γραμμή ήταν μεταβιβασμένη: χρόνος 20 λεπτά για ΟΛΑ μαζί.

    Ακόμα το συζητάμε;
    Last edited by Lefteris_X; 04-03-2020 at 13:11.

  16. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    panos74gr (04-03-2020)

  17. #593

    Default

    ειναι ρισκο να περιμενεις αντιπροσφορα απο την εταιρια που εισαι τωρα διοτι η νεα μοδα που κανουν τωρα ειναι αν π.χ θελει ο φιλος να παει στον οτε η υλοποιηση της αιτησης του θα γινει την 15η μερα για να μην μπορει η νοβα να του κανει αντιπροταση,(στην θεωρια ο οτε θα πρεπει να πει στην νοβα οτι ο πελατης τους ερχεται σε εμας εντος 14 ημερων αλλα αυτο το κανουν μετα την 14η μερα) αν ο πελατης τελικα δεχτει να μεινει στην νοβα τοτε θα πληρωσει προστιμο στον οτε γιατι η υποναχωρηση του εγινε μετα την 14η μερα τις αιτησεως του.
    γιαυτο αν ειναι να φυγεις φευγεις χωρις να ρισκαρεις,αν εχεις λεφτα για πεταμα τοτε περιμενεις την αντιπροταση.

    ενα απο τα μεγαλα προβληματα ειναι οτι οι αλλες εταιριες εξαρτονται απο τον οτε για μεταφορες,βλαβες κτλ. το οποιο για εμενα ειναι και το μεγαλυτερο αρνητικο και ας εχουν χαμηλοτερες τιμες.στην οικοδομη μου ενας εχει wind,απο τον δεκεμβριο δεν εχει καθολου τηλεφωνο,η wind δεν μπορει να επεμβει στα κουτια του οτε,εκαναν αιτημα να δουνε την βλαβη απο τον οτε,οπως ειναι λογικο,απο την στιγμη που δεν ειναι πελατης του οτε η αιτηση βλαβης του θα παει τελευταια,πριν απο 20 μερες ηρθαν και του ειπαν οτι υπαρχει θεμα στο κουτι του οτε και πρεπει να σκαφτει για να αλλαχτει καλωδιο,εννοειται οτι ακομα το φτιαχνουν.αν παει στον οτε ομως αυριο το πρωι θα λυθει το θεμα του.

  18. The Following User Says Thank You to alan sirer For This Useful Post:

    panos74gr (04-03-2020)

  19. #594
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Οι προσωπικές εμπειρίες που έχει ο καθένας από την εκάστοτε εταιρεία που λαμβάνει ή λάμβανε υπηρεσίες μπορεί να ποικίλουν λόγω συνθηκών, υπάλλήλων, χρονολογιών και πολλών άλλων.

    Εγώ είχα και έχω τις καλύτερες εντυπώσεις από τις υπηρεσίες θα έλεγα από την forthnet (πλέον Nova), απροβλημάτιστες επί σειρά ετών (μπορεί και 10ετία πια μπορεί παραπάνω - σε πλήρες πακέτο με τηλεόραση πια) εκεί που άλλες εταιρείες - ακόμη και οι "καλύτερες" - μου προκαλούσαν δεκάδες προβλήματα με το internet (διακοπές, ταχύτητες, αποσυνδέσεις, κλπ) έως και το τηλέφωνο (παράσιτα, διακοπές λειτουργίας, ή το απαράδεκτο να μπαίνει άλλος στην γραμμή μου είτε από το πουθενά να ακούω συνομιλίες τρίτων είτε να πετάγεται σε προσωπικό τηλεφώνημα ο τεχνικός από το καφάο). Η μητέρα μου πρόσφατα σχετικά, είχε πρόβλημα και είχε μείνει χωρίς τηλέφωνο ένα μήνα με τον ΟΤΕ, με το που άλλαξε σε Vodafone όχι μόνο λύθηκε το όποιο πρόβλημα αλλά δεν είχε ποτέ ξανά κανένα θέμα, άρα κάτι δεν πάει καλά στον όλο συλλογισμό του ποιος είναι ο καλύτερος και γιατί ή το αν αξίζει να είναι πιο ακριβές οι υπηρεσίες κάποιου. Βεβαίως η δική μου εμπειρία με την Nova (ή τις υπόλοιπες εταιρείες) μπορεί να είναι εκ διαμέτρου αντίθετη με αυτή κάποιου άλλου.

    Όλα αυτά τα χρόνια λοιπόν έχω μείνει 2 φορές χωρίς υπηρεσίες, την μία πριν χρόνια πέρασε η ΔΕΗ και έκοψε τα καλώδια από όλη την περιοχή (στον δρόμο κάτω από το σπίτι μου), την δεύτερη πρόσφατα, τεχνικοί άλλης εταιρείας έβαλαν χέρι στο καφάο και τα έκαναν μαντάρα, τους είδα. Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μου, με την Nova όχι μόνο λύθηκε αυθημερόν (ενώ μου είπαν λόγω ΣΚ θα πήγαινε Δευτέρα) αλλά επικοινώνησαν και μαζί μου σε δεύτερο χρόνο να με ρωτήσουν αν όντως διορθώθηκε το πρόβλημα μου και εάν είμαι ευχαριστημένος με τις υπηρεσίες γενικότερα. Μιλάμε μάλιστα για την εταιρεία όπου έχω κάνει καταγγελία στην ΕΕΤΤ για πρόβλημα που είχα με το λογιστήριο τους. Βέβαια έχω καταγγείλει και τον ΟΤΕ χωρίς να είμαι πελάτης τους γιατί με ενοχλούσαν συνέχεια παρότι είχα εγγραφεί στο Μητρώο του άρθρου 11, έκτοτε φυσικά δεν χτύπησε ξανά το τηλέφωνο μου. Το αναφέρω αυτό με την ΕΕΤΤ γιατί για κάποιον λόγο τους τσούζει αρκετά (ίσως επειδή τρώνε κάποια πρόστιμα).

    Υ.Γ.: Ισχύει αυτό με τις προσφορές, απλά και μόνο αν κάνετε δήλωση απελευθέρωσης/μη ανανέωσης του βρόγχου κατά την λήξη του συμβολαίου (όταν επικοινωνούν νωρίτερα για την ανανέωση πριν λήξει το συμβόλαιο σας και χωρίς απαραίτητα να επικοινωνήσετε με άλλη εταιρεία για μεταφορά) το έχω εφαρμόζει επιτυχώς μία φορά στην μητέρα μου με εξωφρενικά αποτελέσματα (ακόμη το σκέφτομαι και δεν το πιστεύω), ενώ έχω φίλο που το έχει εφαρμόσει πολλάκις. Για μένα το ομολογώ επειδή είναι πιο περίπλοκο το θέμα λόγω της τηλεόρασης/on demand/κλπ που έχω πλέον στο πακέτο μου η τιμή με ικανοποιεί σε σχέση με τις υπηρεσίες που λαμβάνω (ποιότητα κυρίως) ώστε να μην ρισκάρω εφόσον δεν επιθυμώ αλλαγή.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    panos74gr (04-03-2020),Sir_Teraflop (04-03-2020)

  21. #595
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Έχω περάσει forthnet, Vodafone
    Κ τώρα πλέον ΟΤΕ.
    Καλύτερη εξυπηρέτηση κ γρήγορη είχα από τον ΟΤΕ κ πάντα σου κάνει προσφορά όταν τελειώσει το συμβόλαιο κ μάλιστα καλη.
    Η forthnet μου έκανε μερικές φορές κάποιες μαλακιες από το λογιστήριο όχι από της υπηρεσίες είναι λίγο εταιρεία ότι να ναι κ να παρακαλάς μην μπλέξεις με αυτούς.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  22. #596
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    δεν εχετε ακουσει υπαλληλο της wind να του λεω μα εμεινα ακριβως 1 χρονο γιατι εχω 13 λογαριασμους μα μου λεει σωστα εχετε 13 λογαριασμους...ρε ο χρονος εχει 12 μηνες γιατι να χρεωθω 13 μηνες και να μου λεει οτι εχω λαθος. Τελικα ο χρονος εχει 13 μηνες στην WIND.

  23. #597
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Απ'ότι βλέπω στην WIND προπληρώνεις τον μήνα οπότε στον χρόνο βγαίνουν 13 λογαριασμοί, αν βέβαια φύγεις στους 12 μήνες και 5 μέρες π.χ.
    θα πρέπει μετά να σου επιστρέψουν το ποσό αναλογικά για τις υπόλοιπες 25 μέρες.

  24. #598

    Default

    οδυσσεα και στον οτε προπληρωνεις και μαλιστα για 2 μηνες αφου ειναι 2μηνοι οι λογαριασμοι,αν φυγεις σου επιστρεφουν τα χρηματα.

    χρηστο απο το 1983 ειμαστε στον οτε και τοτε οι γονεις μου εβαλαν γραμμη με γνωστο που δουλευε στον οτε μεσα σε 1 η 2 μηνες μιας και τοτε εκανε κανα χρονο η αιτηση,προσφορα ολα αυτα τα χρονια δεν εκαναν ΠΟΤΕ,ισα ισα μας μαλωσαν θα πω οταν δεν δεχτηκα να παω απο 4 σε εως 8 με αυξηση τιμης,λιγες ωρες μετα μας πηρε τηλ. προισταμενος (γυναικα) που μας ειπε θα σου δωσουμε το 8 με την τιμη που εχεις και μετα θα εισαι υποχρεωμενος να πας στο 24,μετα απο 18 μηνες που τελειωσε το συμβολαιο με συμφερε να παω στο 24 το οποιο το πηρα και παλι με την τιμη που ειχα τοσα χρονια,σε 4 μηνες ληγει παλι το συμβολαιο,θα μου πουν το γνωστο ανεκδοτο του vdsl μηπως πιασουν τον μαλ... που δεν ξερει οτι δεν παρεχεται η υπηρεσια του vdsl στην περιοχη μου και δεν το πιστευω οτι θα συμβει,πιο πιθανω να γινει πρωτα το μετρο εδω στην θεσσαλονικη και μετα να ερθει το vdsl στην νεαπολη.

  25. #599
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Περίεργα πράματα.

    Δεν έχω προπληρώσει ΟΤΕ ποτέ μου. Μα ποτέ μου!

    Επίσης, έγινε δωρεάν αναβάθμιση από 1 Mbit σε 8Mbit (ενδιάμεσο στάδιο 4Mbit δεν είχα) και εν τέλει σε 24Mbit. Χωρίς παραπάνω χρεώσεις.
    (να σημειώσω όμως ότι με το πέρας των ετών αυξήθηκε το κόστος του λογαριασμού, λόγω εισφορών/τελών κλπ, όπως σε όλους μας άλλωστε)

    Μήπως όμως παίζει ρόλο ότι ο ΟΤΕ παρατηρούσε πως από το 1996 έως το 2002 έκανα περίπου 100.000 με 150.000 δρχ/μήνα λογαριασμούς κινητού τηλεφώνου, ενώ στην περίοδο 2005-2011 έκανα μεταξύ 600-900 ευρώ/μήνα; (επίσης CosmOTE) Ενδέχεται τώρα που το σκέφτομαι.

  26. #600
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Εγώ στον ΟΤΕ πληρώνω ανά μήνα

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •