Page 209 of 268 FirstFirst ... 109159199205206207208209210211212213219259 ... LastLast
Results 4,161 to 4,180 of 5350

Thread: Ποια ειναι η αγαπημενη σας σειρα!

  1. #4161
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,551
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Quote Originally Posted by jimbrav View Post
    Τώρα που το έφερε η κουβέντα έχω ξεκινήσει το the walking dead και είμαι στα μισά του 4ου session... Η συνέχεια είναι καλή? Μέχρι στιγμής μου φαίνεται πολύ καλό αλλά αυτά που διαβάζω για το session 8 δεν είναι και ότι καλύτερο...
    πŸ˜€πŸ˜πŸ˜€
    γιατι για την 5η, 6η και 7η σεζόν έχεις ακούσει καλά λόγια;

  2. #4162
    Advanced Member jimbrav's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    550
    PSN ID
    jimbrav
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Error Flynn View Post
    γιατι για την 5η, 6η και 7η σεζόν έχεις ακούσει καλά λόγια;
    Κατάλαβα το σταματάω τώρα... Χαχαχα 😀😀😀

  3. #4163
    Senior Member Cypher's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    121
    PSN ID
    ask me

    Default

    Ξεκινησε κανεις το Future Man;

  4. #4164
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Είδα καλές βαθμολογίες, αλλά κάτι αυτό το comedy, κάτι οι φάτσες που βλέπω, μου κάνουν πιο πολύ προς μια γλυκανάλατη teenager σειρά και το απέφυγα (προς το παρόν).

  5. #4165
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  6. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    AriStos13 (17-11-2017)

  7. #4166
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,107
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Θα συμφωνησω απολυτα με τον Λευτερη για το Orville. Περιμενω περισσοτερο την Παρασκευη παρα την Δευτερα . Δεν ξερω τι απηχηση εχει στην αμερικη, αλλα η γνωμη μου ειναι οτι εαν εισαι trekie το Orville ειναι κατα πολυ πολυ πολυ καλυτερο απο το discovery.

  8. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    Lefteris_X (19-11-2017)

  9. #4167
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Εξαιρετικη και η δευτερη σεζον του stranger things


  10. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    mihalis13 (02-12-2017)

  11. #4168
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Σάτιρα σε όλη την κουλτούρα των 80ς/90ς/2Κς.

    Χιούμορ σκληρό, μερικές φορές πνευματώδες, άλλες φορές καφρίλα, άλλες χυδαίο, αλλά πάντα απολαυστικό.

    Καυτηριάζει μουσική, ταινίες, πρόσωπα γνωστά (από τον Κλούνεϊ και τον Τζέιμς Κάμερον έως τον MJackson, Steve Jobs, Βόσνιακ και τον Elon Musk), κουλτούρα ζωής (ανάλογα την δεκαετία), κοινωνικές συμπεριφορές.

    Επεισόδια σε στυλ short burst των 25 λεπτών, όπου ανά 10 δευτερόλεπτα έως 1 λεπτό οι ατάκες πέφτουν βροχή.

    Future Man.

    Δεν το περίμενα καθόλου, νόμιζα αρχικά ότι ήταν μια teenager σειρά, εντελώς καφρο-μπουρδίτσα.
    Προς τεράστια έκπληξή μου, η σειρά είναι ένα μινι-διαμάντι.
    Ανάλαφρη σαφώς (δεν είναι Mr. Robot σε καμία περίπτωση), αλλά το γέλιο προκαλείται αβίαστα.

    ΥΓ: Προτείνεται σε άτομα που όντως έχουν ζήσει την κουλτούρα 3 δεκαετιών (80ς-90ς-2Κς), ειδάλλως πολλές "μπηχτές" και σχόλια του σεναρίου θα πάνε στο βρόντο. Ναι μεν θα τα καταλάβουν, αλλά δεν θα τα "καταλάβουν" per se αν δεν έχουν κατ' ιδίαν ζήσει τις δεκαετίες που περιγράφω.

    ΥΓ2: Και μάλιστα, προτείνεται σε άτομα όπου όχι "απλώς" έζησαν αυτές τις δεκαετίες, αλλά τις έζησαν αρκετά: κοπέλες, πάρτυ σε σπίτια ή/και παραλίες, μουσική, vgames, ταινίες (και όχι, όταν εννοώ μουσική δεν εννοώ hard rock/heavy metal, αλλά αυτά που ήταν mainstream όπως pop, new wave κλπκλπ).
    Last edited by Lefteris_X; 02-12-2017 at 11:26.

  12. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    BillyFlo81 (02-12-2017)

  13. #4169
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Με έψησες Λευτέρη με το Future Man.
    Υπάρχει στο Netflix ή την κατεβάζεις;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  14. #4170
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Τορρεντ αγάπη μου Μιχαλιό! (δεν υπάρχει δυστυχώς στο Netflix, γιατί είναι Hulu παραγωγή)

    13 επεισόδια όλα κ' όλα.

    Απορώ γιατί πλασάρεται ως εφηβική σειρά, καθώς οι έφηβοι του 2017 δεν θα καταλάβουν απολύτως τίποτα.

    Ένα σας λέω: για να κάνεις Time Travel, η συσκευή-χρονομηχανή (που είναι σαν ένα περίεργο μικρό λαπτοπ) χρησιμοποιεί ένα απαραίτητο καύσιμο: το Cameronium.

    Δεν σας λέω τι είναι λόγω σπόιλερ. (το μυαλό μου πήγε σε ένα σωρό πράγματα, εκτός από αυτό που τελικά που αποκαλύπτει το σενάριο. Περιττό ότι χ3στηκα στα γέλια)

    Έχει πάρει το ΟΚ για 2η σαιζόν.

    Αρκετοί γνωστοί ηθοποιοί παίζουν - μάλιστα την ηθοποιό που ενσαρκώνει την μητέρα του πρωταγωνιστή, την είδα πρώτη φορά στην εξαιρετική κωμωδία Dirty Rotten Scoundrels με τους απίστευτους Μάικλ Κέιν και Στηβ Μάρτιν.

    Αλλά ρε παιδιά.......πραγματικά δηλαδή, είναι η πρώτη φορά στην ζωή μου για αυτό που θα πω, και δεν λέω τώρα μεγάλα λόγια γιατί ΠΟΤΕ μου δεν άντεχα long sessions ούτε μπροστά στην TV, ούτε στον κινηματογράφο, ούτε στα vgames καθώς βαριέμαι πολύ εύκολα. Ε, είδα όλη την σειρά σε 2 μέρες, βασικά σε 2 βράδια!

    ΥΓ: Μπορεί να λέω ότι πλασάρεται ως εφηβική σειρά, αλλά το βρισίδι πάει σύννεφο (dick και dick και blowjob και cock pirate και drugs και και και σε μερικά επεισόδια ακούγονται σερί). Δεν ξέρω αν άλλαξε η νομοθεσία στο Αμέρικα για το ποιο λεξιλόγιο επιτρέπεται ανάλογα το ηλικιακό τάργκετ γκρουπ. Ίσως όμως να είναι μια καθαρά ενήλικη σειρά "καμουφλαρισμένη" με εφηβικό στυλ διαλόγων/πλοκή.

  15. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    obione (15-12-2017)

  16. #4171

    Default

    OZARK[NETFLIX]




    http://www.imdb.com/title/tt5071412/?ref_=nv_sr_1

    Ακομη μια εξαιρετικη σειρα απο το Netflix. Το ολο δεσιμο των χαρακτηρων το σεναριο ολα ειναι κορυφαια οπως εχουμε συνηθισει απο το netflix. Αναμενω την δευτερη σεζον με αγωνια. Μην την χασετε.




    Send From Note 3 With Note 8 Port Rom

  17. #4172
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by king2009 View Post
    Το ολο δεσιμο των χαρακτηρων το σεναριο ολα ειναι κορυφαια οπως εχουμε συνηθισει απο το netflix. Αναμενω την δευτερη σεζον με αγωνια. Μην την χασετε.

    Send From Note 3 With Note 8 Port Rom


    Δεν θα έλεγα ότι έτσι μας έχει συνηθίσει το netflix, τουλάχιστο όσο αφορά το περιεχόμενο στην Ελλάδα. Οι ταινίες είναι 15 στις 20 άθλιες. Οι σειρές είναι -πλην ελαχίστων εξαιρέσεων- εντελώς teenager και μάλιστα για βλακάκους εφήβους.

    Για το Ozark, μπορεί να είναι εντελώς (100%) εκτός του γούστου μου, εντούτοις είναι μια άξια παραγωγή και ο πρωταγωνιστής δίνει τα ρέστα του σε δραματικό ρόλο, παρόλο που είναι κατά βάση κωμικός ηθοποιός.

    Τελευταίως παρακολουθώ μια χαζο-ανάλαφρη σειρούλα, το Dirk Gently, που έχει ως συμπρωταγωνιστή τον "Φρόντο" από τον Άρχοντα. Συμπαθητική σειρούλα, όχι κάτι το ιδιαίτερο βέβαια (δεν έχει βαθύτερα νοήματα), αλλά είναι τίμια παραγωγή = δεν έχει τσαπατσουλιές. Βασικά και να μην την δείτε καν δεν έχετε να χάσετε τίποτα (όπως κι εγώ δηλαδή, λολ).

    Αυτό που μου προκαλεί μια κάποια εντύπωση είναι το Mr. Robot. Για το γούστο μου έχει γίνει εξαιρετικά βαρετό, κάτι σαν "παρακολουθούμε τους inner μονολόγους ενός ψυχοπαθή, υπό την μορφή ντοκιμαντέρ με ολίγη από υπόθεση". Ε, πήρε το ΟΚ και για 4η σαιζόν. Κάτι δεν πάει καλά;
    Last edited by Lefteris_X; 14-12-2017 at 22:23.

  18. #4173
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,000
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Δεν θα έλεγα ότι έτσι μας έχει συνηθίσει το netflix, τουλάχιστο όσο αφορά το περιεχόμενο στην Ελλάδα. Οι ταινίες είναι 15 στις 20 άθλιες. Οι σειρές είναι -πλην ελαχίστων εξαιρέσεων- εντελώς teenager και μάλιστα για βλακάκους εφήβους.
    Για πες για πες


  19. #4174
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Νομίζω ότι "κατάλαβα" τι εννοείς με το "για πες για πες" χααχαχ

    Επειδή δεν θέλω να προκαλέσω flaming ή με οιουδήποτε τρόπο να θίξω τις προτιμήσεις κανενός, θέλω να διευκρινίσω το προηγούμενο ποστ μου, στο σημείο περί netflix. Το ορθό θα ήταν να είχα εξαρχής εκφραστώ/διατυπώσω σαφέστερα και όχι έτσι αόριστα την άποψή μου, διότι υποσυνείδητα σκεπτόμουν εντελώς υποκειμενικά. Έπρεπε να είχα πει το είδος των ταινιών/σειρών που αναφερόμουν, ώστε να αποφευχθούν παρερμηνείες/παρεξηγήσεις. Λάθος μου, σόρρυ για την παράληψη.

    Η πραγματικότητα είναι ότι οι ταινίες / σειρές που με ενδιαφέρουν ως genre πλέον είναι μόνο sci-fi. Ε, σε αυτό το section όσες σειρές με ενδιαφέρουν (που βαθμολογώ με υποκειμενικό πάντα, πολύ καλό βαθμό) τις βλέπω ήδη, ενώ κάποιες indie να το πω; low budget να το πω; όχι ότι με πείραξε, απεναντίας εκτίμησα το πόσο καλές παραγωγές ήταν παρά το χαμηλό budget, απλώς............αυτά που πραγματεύονται είναι τελείως παιδιάστικες καταστάσεις (δεν το διατυπώνω και πάλι όπως θα ήθελα)

    ........δηλαδή ΟΚ, ναι μεν το Flash, Arror, Supergirl, DC Legends είναι αποστειρωμένες teenager σειρές με ΤΙΓΚΑ στα "μηνύματα" (ξέρετε μωρέ.....από αυτά που "ρυθμίζουν" το κεφαλάκι του πιτσιρικά/ρίκας τι εστί ωραίο/άσχημο, κακή λέξη/καλή λέξη, μόδα/όλα αποδεκτά/ή όχι αποδεκτά, ρατσισμός/αλλά μέσα σε κάποια όρια/ή όχι όρια και ποικίλες άλλες ενδιαφέρουσες λεξούλες!).........αλλά το ξέρεις αυτό + το περιμένεις πριν καν τις δεις (αν αποφασίσεις να δεις αυτές τις σειρές). DC είναι, wthell να περιμένει κάποιος; Safe + "shaping" πραματάκια.

    Αλλά ρε γμτ υπάρχουν και αρκετές ταινίες bollywood (προσωπικά γέλασα όταν το είδα), μερικές (αν θυμάμαι καλά, ίσως να σφάλλω) ιαπωνικές (μαλακία λέω μάλλον αχαχα) και κάτι τούρκικες μου εμφάνισε;...λολ. Ενταξ, ας αφήσουμε τις δύο τελευταίες περιπτώσεις γιατί δεν τις θυμάμαι καλά, αλλά θυμάμαι όμως ταινίες bollywood. Τεσπα.

    Έχει και κάτι hidden φολίτσες όμως, που σε πάνε με ένα σχετικό ενδιαφέρον στην αρχή (μερικές φορές οι νεαροί/άγνωστοι ηθοποιοί τα καταφέρνουν καλούτσικα).......και από την μέση και μετά -προσωπικά τουλάχιστον- άρχισα να βαριέμαι.....γιατί ήταν σα να έβλεπα χαζομαρίτσα teen sci-fi low budget ταινία των 80s (πχ. my science project) αλλά στην 2017 version. Μια τέτοια ταινία που αμυδρά θυμάμαι είναι με μια παρέα εφήβων τελειόφοιτων High school και tech wizards, που ανακαλύπτουν μια χρονομηχανή του συγχωρεμένου πατέρα ενός από την παρέα και συμβαίνουν διάφορα στην πορεία και με διάφορες ατάκες/διαλόγους/συμπεράσματα που.........ας το πω ευγενικά: είναι κάπως...δημοτικού (χαριτολογώντας), δηλαδή είναι τόσο ευνόητα ή αυτονόητα κάποια πράγματα/έννοιες, που για εμένα προσωπικά δεν μπορώ να τα δω πλέον σε έργο, το θεωρώ αστείο. Σα να σου λέει κάποιος όταν είσαι 13 ετών "κοιτάμε και από τις 2 κατευθύνσεις του δρόμου όταν περνάμε απέναντι, ναι Λευτεράκο; ", ε, θα με τρελάνεις; δεν είμαι 5 ετών χααχαχαχ!!! Ε, κάπως έτσι ένιωθα, λες και απευθύνεται η ταινία σε 16χρνους/νες και μάλιστα όχι κσνά τρελού IQ λολ. Τεσπα, αναμενόμενες εξελίξεις που έχουμε δει 1 τρισεκατομμύριο φορές; χαζούλικη/αθωούλικη η υλοποίηση. Δεν μπορώ να περιγράψω επακριβώς το feeling που μου προκάλεσε, αλλά σίγουρα εμπεριείχε απορία (πως και το βλέπω αυτό το πράμα τώρα; λολ, να το κλείσω ή άντε να το δω μέχρι το τέλος να δω που θα το πάει; και τελικά το έβλεπα όλο) και βαρεμάρα/αδιαφορία.

    Άλλη μια ταινία που μου ήρθε φλασιά (με πάσα επιφύλαξη = αμυδρές αναμνήσεις από την ταινία), είναι με μια τριάδα φίλων 1 γυναίκα + 2 άντρες σε ένα σπίτι, όπου ανακαλύπτουν ότι ο γείτονας έχει μια μηχανή σαν τεράστιο πλυντήριο όπως αυτά που έχουν στα καθαριστήρια ρούχων, που βγάζει φωτογραφίες (ο φακός της) κάποιες μέρες μπροστά στο χρόνο. Και πάλι, πολύ ενδιαφέρουσα "εισαγωγή" που δυστυχώς κρεμάει άσχημα μετά από 25-30 λεπτά, μετά σε πλακώνει στην "παιδικότητα" - απλότητα και λες "χέσε με, χαχαχαχ, γαμώτι μου τι βλέπω; την έχω περάσει αυτή την ηλικία, των 11-13, άντε με το πολύ ζόρι 14, που τότε όντως θα μου κρατούσε το ενδιαφέρον".

    Anyway, μην τσακίσω άθελά μου το θρεντ (δηλαδή δεν είναι το θρεντ του netflix, αλλά αγαπημένης σειράς), την άποψη μου σε γενικές γραμμές την έχω διατυπώσει στο αντίστοιχο θρεντ.
    Last edited by Lefteris_X; 15-12-2017 at 01:21.

  20. #4175

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Δεν θα έλεγα ότι έτσι μας έχει συνηθίσει το netflix, τουλάχιστο όσο αφορά το περιεχόμενο στην Ελλάδα. Οι ταινίες είναι 15 στις 20 άθλιες. Οι σειρές είναι -πλην ελαχίστων εξαιρέσεων- εντελώς teenager και μάλιστα για βλακάκους εφήβους.

    Για το Ozark, μπορεί να είναι εντελώς (100%) εκτός του γούστου μου, εντούτοις είναι μια άξια παραγωγή και ο πρωταγωνιστής δίνει τα ρέστα του σε δραματικό ρόλο, παρόλο που είναι κατά βάση κωμικός ηθοποιός.

    Τελευταίως παρακολουθώ μια χαζο-ανάλαφρη σειρούλα, το Dirk Gently, που έχει ως συμπρωταγωνιστή τον "Φρόντο" από τον Άρχοντα. Συμπαθητική σειρούλα, όχι κάτι το ιδιαίτερο βέβαια (δεν έχει βαθύτερα νοήματα), αλλά είναι τίμια παραγωγή = δεν έχει τσαπατσουλιές. Βασικά και να μην την δείτε καν δεν έχετε να χάσετε τίποτα (όπως κι εγώ δηλαδή, λολ).

    Αυτό που μου προκαλεί μια κάποια εντύπωση είναι το Mr. Robot. Για το γούστο μου έχει γίνει εξαιρετικά βαρετό, κάτι σαν "παρακολουθούμε τους inner μονολόγους ενός ψυχοπαθή, υπό την μορφή ντοκιμαντέρ με ολίγη από υπόθεση". Ε, πήρε το ΟΚ και για 4η σαιζόν. Κάτι δεν πάει καλά;
    Μιλάω καθαρά για τις καλές σειρές που μας έχει μάθει το Netflix τς τελευταία χρόνια και είναι δική του παραγωγή.

    House of cards
    Daredevil
    Punisher
    Jessica Jones
    Ozark
    Stranger things
    Orange is the new black
    13 reasons why
    Narcos
    The crown
    Mindhunter
    Marco polo
    Making a murderer

    Κάποιες δεν τις έχω δει αλλά τις έχω στο πρόγραμμα. Η κάθε μία ξεχωριστή. Γενικά στις σειρές εμπιστεύομαι πολύ το Netflix τα πάει περίφημα μέχρι στιγμής.

    Send From Note 3 With Note 8 Port Rom

  21. #4176
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Dare/Narcos/Stranger τα έβλεπα έτσι κι αλλιώς μέσω τορρεντ που έχει αρκετά καλύτερη ποιότητα από αυτή που μου προσφέρει για στρημ η γραμμή μου (άρα δεν χρειάζομαι το Netflix).

    Θα συμφωνήσω ότι το House of Cards είναι άριστη σειρά, αλλά όπως και οι υπόλοιπες της λίστας, είναι σε αδιάφορα του γούστου μου genre.

  22. #4177
    PS4forums Fanatic jimspy's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    athens
    Posts
    3,547
    PSN ID
    jimspy

    Default

    εχω δει τα τρια πρωτα επεισοδια του Dark....πολυ υποσχομενη σειρα ......θυμιζει stranger things αλλα καμμια σχεση....δειχνει πολυ καλυτερο
    http://asteiakia.gr/anekdota/konan_o_ilithios

  23. #4178
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Δεν θυμάμαι, αλλά νομίζω σε προηγούμενες σελίδες πρέπει να είχα αναφέρει το Dark. Παίζει όμως να ξέχασα να αναφερθώ, λολ.

    Γερμανική παραγωγή. Με πολύ λίγα λόγια, η παραγωγή μας δείχνει ότι αν οι Ευρωπαίοι ασχοληθούν σοβαρά, αποδίδουν ατμόσφαιρα που οι Αμερικάνοι δεν έχουν ούτε στα όνειρά τους.

    Η σειρά είναι τόσο σφιχτά δομημένη, με γερή δόση αντίφασης καθώς είναι χαοτική κάπως η ροή, που όπως κι αν προσπαθήσει κάποιος να την περιγράψει θα υποπέσει σε σπόιλερ ή θα την περιγράψει λανθασμένα.

    Αξίζει, αλλά δεν είναι "light" κατηγορίας, δεν είναι ποπκορν, δεν είναι για "απλή" θέαση. Είναι για να ρουφήξουν τα μάτια σου την παραμικρή λεπτομέρεια, να "αντιληφθείς" το μοντάζ και την επιλογή γωνιών κάμερας κλπκλπ.

  24. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    jimspy (15-12-2017)

  25. #4179
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το Dark το τέλειωσα σε 2 μέρες. Δε θα πω πολλά, για μένα είναι η καλύτερη σειρά που είδα το 2017. Πραγματικά σε κάθε επεισόδιο ανοίγει το μυαλό σου.

    Δείτε το, δεν θέλω να πω οτιδήποτε, γιατί ίσως σποιλαρω.

    Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    Spoiler!

  26. #4180
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Σβήσε τα spoilers και δεν την αγαπημένη σου σειρά από την αρχή

    Δυσκολεύομαι να το πιστέψω πως ισχύει και μου φαίνεται περίεργο που η Samsung είναι πίσω από αυτό.
    Εκτός αν πρόκειται για κάποια τρολιά για διαφημιστικούς λόγους.
    Πάντως λίγο που το έψαξα δεν βρήκα κάποιο άρθρο πως πρόκειται για παραπλανητική είδηση.
    Εδώ είναι και το site της Samsung

    http://www.samsung.com/se/unspoilme/eng/
    Spoiler!

  27. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Dragonpaul (17-01-2018)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •