Results 1 to 4 of 4

Thread: Service για PS Vita

  1. #1
    PS4forums Addict geogoku's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Πειραιας-Παλληνη
    Posts
    1,529
    PSN ID
    geogokussj4
    Name
    Κώστας

    Default Service για PS Vita

    παιδες δυστυχως σημερα το Vita μου παρεδωσε απο οθονη...χωρις συγκεκριμενο λογο αρχισε σιγα σιγα να χανει τα χρωματα κ τωρα μαυρη μαυριλα παντου ενω δουλευει η αφη κ ο ηχος ακουγεται κανονικα οταν το ξεκλειδωνω.

    αυτο που θα ηθελα να μαθω ειναι αν χαλασε η οθονη καποιου αλλου με τον ιδιο τροπο κ που μπορω να απευθυνθω για service.

    το μοντελο που εχω ειναι με την OLED και το GPS.
    Add me !
    PSN : geogokussj4
    XBox Live : geogokussj4
    console and game hunter

  2. #2
    PS4forums Addict geogoku's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Πειραιας-Παλληνη
    Posts
    1,529
    PSN ID
    geogokussj4
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by geogoku View Post
    παιδες δυστυχως σημερα το Vita μου παρεδωσε απο οθονη...χωρις συγκεκριμενο λογο αρχισε σιγα σιγα να χανει τα χρωματα κ τωρα μαυρη μαυριλα παντου ενω δουλευει η αφη κ ο ηχος ακουγεται κανονικα οταν το ξεκλειδωνω.

    αυτο που θα ηθελα να μαθω ειναι αν χαλασε η οθονη καποιου αλλου με τον ιδιο τροπο κ που μπορω να απευθυνθω για service.

    το μοντελο που εχω ειναι με την OLED και το GPS.
    edit:τελικα επειτα απο ψαξιμο η οθονη εσπασε απο σπασιμο λογω της κορης μου...με λιγο ψαξιμο το κοστος ειναι 70 ευρω με τοποθετηση και η οθονη για αγορα απο ebay μονο της οθονης 45 ευρω αλλα ειναι μανικι η τοποθετηση της αν δεν γνωριζεις...καλο καλοκαιρι λοιπον...

    Add me !
    PSN : geogokussj4
    XBox Live : geogokussj4
    console and game hunter

  3. #3
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by geogoku View Post
    edit:τελικα επειτα απο ψαξιμο η οθονη εσπασε απο σπασιμο λογω της κορης μου...με λιγο ψαξιμο το κοστος ειναι 70 ευρω με τοποθετηση και η οθονη για αγορα απο ebay μονο της οθονης 45 ευρω αλλα ειναι μανικι η τοποθετηση της αν δεν γνωριζεις...καλο καλοκαιρι λοιπον...
    Το βρισκεις μεταχειρισμενο με κατοσταρικο...δεν συμφερει η αντικατασταση οθωνης, καλυτερα να σου μεινει το παρων για ανταλλακτικα



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  4. #4
    PS4forums Addict geogoku's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Πειραιας-Παλληνη
    Posts
    1,529
    PSN ID
    geogokussj4
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by rookie View Post
    Το βρισκεις μεταχειρισμενο με κατοσταρικο...δεν συμφερει η αντικατασταση οθωνης, καλυτερα να σου μεινει το παρων για ανταλλακτικα
    το εχω σκεφτει κ αυτο.βεβαια αν το κανω πρεπει να δω τι θα κανω με τους λογαριασμους του PSN στο παλιο Vita k αν το κρατησω δεν θα εχουν μεινει κ πολλα ανταλλακτικα γιατι αν δεν κανω λαθος η οθονη ειναι το κυριοτερο.επισης προτιμω την OLED απο την LCD αν πηγαινα για μεταχειρισμενο.
    Add me !
    PSN : geogokussj4
    XBox Live : geogokussj4
    console and game hunter

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •