View Poll Results: Έχετε 4K τηλεόραση;

Voters
48. You may not vote on this poll
  • Ναι, πήρα για/είχα πριν το PS5.

    34 70.83%
  • Όχι, αλλά σκέφτομαι να πάρω.

    7 14.58%
  • Παίζω ακόμα σε FHD.

    7 14.58%
Page 14 of 167 FirstFirst ... 41011121314151617182464114 ... LastLast
Results 261 to 280 of 3332

Thread: Αγορά νέας TV - PS5 edition (4K, HDR, HDMI 2.1 κτλ)

  1. #261
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    led vs plasma/ active vs passive εγω ξερω οτι το passive τρεχει στην μιση αναλυση(οχι απο μοντελα του 2012 αλλα αυτο δεν το λεμε...ε βεβαια πως θα υποστηριξουμε το active) και εχει πιξελ κ το ενα κ το αλλο...μαγκες παρτε να γουσταρετε τηλεοραση και μην κοιτατε ποτε τα vs εκει ο καθενας βλεπει με οραση 20/10


  2. #262
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by djpar View Post
    led vs plasma/ active vs passive εγω ξερω οτι το passive τρεχει στην μιση αναλυση(οχι απο μοντελα του 2012 αλλα αυτο δεν το λεμε...ε βεβαια πως θα υποστηριξουμε το active) και εχει πιξελ κ το ενα κ το αλλο...μαγκες παρτε να γουσταρετε τηλεοραση και μην κοιτατε ποτε τα vs εκει ο καθενας βλεπει με οραση 20/10
    Ρε Παρη, διαβαζε τι γραφεις και βαζε καμια τελεια κτλ, δεν βγαζω νοημα στα μισα posts σου.

    Οι passive αν θυμαμαι καλα στην αρχη δειχνανε 720p, τωρα το εχουν κανει 1080i . τριχες δλδ, και στις δυο περιπτωσεις "χτυπας" την αναλυση.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  3. #263
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    σιγα μην βαζω και τονους ρε παιδια (τελεια).

    Στην αρχη δειχνανε 540p το καθε ματι τωρα δειχνουν 1080i το καθε ματι το θεμα ειναι οτι αν ερθεις να δεις 3d σε passive και δεν εισαι κολλημενος θα πεις οτι γαμαει τελος γιαυτο λοιπον, παρτε τηλεοραση και αφηστε τα vs απλα οταν ειναι αν γινει η αγορα ψαχτε το μην φατε ηττα και για λιγα λεφτα χασετε καλυτερο μοντελο

  4. #264
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by djpar View Post
    σιγα μην βαζω και τονους ρε παιδια (τελεια).
    Sorry για το off topic, αλλα αυτο ειναι δικο μου προνομιο.

  5. #265
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    1) Το game mode δεν ρίχνει καμία ανάλυση. Αν το input είναι 720p, τόσο θα δείχνει. Απλά απενεργοποιεί διάφορα φίλτρα επεξεργασίας.

    2) Το passive 3D θα αξίζει στις 4Κ. Ο λόγος είναι απλούστατος: επειδή το passive παίζει στην μισή ανάλυση, με 4Κ θα έχουμε καθαρό 1080p 3D (2160 / 2 = 1080).

    Άλλο το 1080i και άλλο το 1080p. Έχουν διαφορά.

    3) Δεν υπάρχουν LED, υπάρχουν LCD με CCFL και LCD με LED. Το πρώτο είναι το panel και το δεύτερο είναι η τεχνολογία φωτισμού του panel.

    Με τις OLED ουσιαστικά panel και φωτισμός θα είναι ένα και το αυτό.

  6. #266
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    http://www.gadgetreview.com/2012/03/...tv-review.html

    οι νεες cinema 3d της lg που βγηκαν φετος βλεπουν 1080ι σε καθε ματι και πλεον 1080p τωρα δεν νομιζω οτι χρειαζεται να πω κατι αλλο.

    http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1304582822
    Before the Cinema 3D technology worked like this: During a time period of 1/200 seconds the TV showed 2 frames; 540 lines for the left eye and 540 lines for the right eye.
    The new algorithm shows 4 frames instead of 2 during the 1/200 second time frame. It shows 1080i for the left eye and 1080i for the right eye.

    When these are combined the two pictures create a 1080p picture according to LG. LG believes that this update improves picture quality on their Cinema 3D TVs to compete directly with the active 3D TVs such as 3D plasma TVs. You need to turn off TruMotion to utilize the new algorithm. See the illustration below.

  7. #267
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    PR/marketing bullshit. Μέσω αλγόριθμου interpolation (δημιουργία επιπλέον frames εκ του μηδενός) βλέπει 1080i το κάθε μάτι και υποτίθεται ότι αυτό δημιουργεί από το πουθενά progressive σήμα.

    Την εξίσωση 1080i + 1080i = 1080p πρώτη φορά την ακούω πάντως. Μαθηματικά LG...

  8. #268
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    δειχνει 1080i στο καθε ματι.Λοιπον οταν ερθεις να δεις την τηλεοραση μου με το ψευτo1080p και δεις πιξελ τοτε ναι να σου πω εχεις δικοιο. Αν ειναι να αρχισουμε ομως 1080p active vs 1080i passive τοτε να πουμε οτι και τα active εχουν μικρη γωνια θεασης (μην πω ελαχιστη γιατι στην τιμη που εψαχνα για τηλεοαρηση ειχε απιστευτα μικρη γωνια θεασης και για να ειμαι οκ επρεπε να δωσω 800+) ειναι πιο σκουρα τα πραγματα λογο γυαλιων και ανοιγοκλεινουν συνεχεια τα κλειστρα και σε κουραζουν βλεπεις ομως δεν μπαινω σε αυτην την διαδικασια απο την αρχη.

    Το θεμα ειναι να γουσταρεις τωρα active passive και ολα αυτα ειναι pr και βλακειες,οτι σε βολευει κανεις εμενα με βολευε περισσοτερο το passive και ειδικα στα χρηματα αλλα και σε ποιοτητα.Δεν μετανοιωσα που πηρα την τηλεοραση σε passive την εχω χαρει και ας λενε οτι βλεπω στην μιση αναλυση

  9. #269
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by djpar View Post
    δειχνει 1080i στο καθε ματι.Λοιπον οταν ερθεις να δεις την τηλεοραση μου με το ψευτo1080p και δεις πιξελ τοτε ναι να σου πω εχεις δικοιο.
    Το 1080i vs 1080p δεν εχει καμια σχεση με την αναλυση.

    Το θεμα ειναι να γουσταρεις τωρα active passive και ολα αυτα ειναι pr και βλακειες,οτι σε βολευει κανεις εμενα με βολευε περισσοτερο το passive και ειδικα στα χρηματα αλλα και σε ποιοτητα.Δεν μετανοιωσα που πηρα την τηλεοραση σε passive την εχω χαρει και ας λενε οτι βλεπω στην μιση αναλυση
    Δεν ειναι θεμα τι γουσταρεις, ουτε τι αγορασες. Το interlaced σημα δεν ειναι progressive, πως να το κανουμε τωρα. Κανεις δεν σου ειπε οτι κακως αγορασες LG, αλλα μην λεμε τα ασπρα μαυρα. Ειναι σαν να σου λεω εγω οτι οι LED LCD δεν εχουν light leaks + clouding..
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  10. #270
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    μεγαλε ειναι θεμα αναλυσης στο 1080i χωριζεται η οθονη σε 540 και 540 στο cinema 3d της lg ομως βγαζει 4 frames των 540 γιαυτο και παιρνεις 1080i σε καθε ματι.

    επισης αν εσυ βλεπεις το i μαυρο και το p ασπρο τοτε πρεπει κ εσυ να κοιταξεις τα ματια σου,εδω "επιστημονες" στα hdreview site εμειναν εκπληκτη απο την αποδοση του 3d στην τηλεοραση μου τωρα αν εσυ τα χωριζεις σε μαυρο κ ασπρο αυτο ειναι αλλο ζητημα.

    ΥΓ. στα ιδια site βεβαια στηριζουν και τα active απλα οταν εβαζες μια τηλεοραση με τα ιδια λεφτα απεναντι στην δικια μου εβλεπες οτι το active ειχε προβληματα πχ μικρη γωνια θεασης κτλ που ΠΑΙΖΟΥΝ μεγαλυτερο ρολο απο οτι το i vs p.

    ΥΓ2. εγω ξερω οτι ξαφνικα γιναμε ολοι επιστημονες(δεν λεω για σενα ή γενικοτερα καποιον απο το forum) και βλεπουμε torchlights και παπαριες. Ναι η καθε τηλεοραση εχει τα προβληματα της αλλα παλια οταν διναμε τρελα λεφτα για μια trinitron sony δεν καναμε ετσι λεγαμε τι σουπερ ειναι τα πραγματα τωρα για να εχεις καλη τηλεοραση πρεπει να δωσεις 2000+ ευρω και παλι κατι θα βρεις...ε ενταξει τωρα. Εγω ξερω οτι δεν βλεπω πιξελ,δεν βλεπω lag στα παιχνιδια δεν κουραζομαι οταν βλεπω 3d και βλεπω τελεια τωρα αν καποιος ειναι κολλημενος θα πει μα μου δεν βλεπεις 1080p και εχει banding και ολες τις αλλες βλακειες...ε οποιος το πει αυτο εχει προβλημα,αν θελει να δει ζωντανα χρωματα να παει μια βολτα στον φλοισβο να δει την θαλασσα και το ηλιοβασιλεμα να νοιωσει

  11. #271
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by djpar View Post
    μεγαλε ειναι θεμα αναλυσης στο 1080i χωριζεται η οθονη σε 540 και 540 στο cinema 3d της lg ομως βγαζει 4 frames των 540 γιαυτο και παιρνεις 1080i σε καθε ματι.
    εγω ομως δεν συγκρινα 1080i με τα 540, συγκρινα τα 1080p με 1080i. Το interlaced και το progressive λοιπον δεν ειναι θεμα αναλυσης, την ιδια αναλυση εχουν.

    επισης αν εσυ βλεπεις το i μαυρο και το p ασπρο τοτε πρεπει κ εσυ να κοιταξεις τα ματια σου,εδω "επιστημονες" στα hdreview site εμειναν εκπληκτη απο την αποδοση του 3d στην τηλεοραση μου τωρα αν εσυ τα χωριζεις σε μαυρο κ ασπρο αυτο ειναι αλλο ζητημα.
    απορω με την λογικη σου. μου λες οτι οι "επιστημονες" μεινανε εκπληκτοι απο το 3D! εγω δεν σου μιλαω για το passive 3D γενικα και αοριστα (για το οποιο δεν ειπα ποτε κατι αρνητικο), σου μιλαω για p vs i που σορυ που θα στο χαλασω, αλλα εχει μεγαλη διαφορα και καθε σοβαρος "επιστημονας" αναγνωριζει οτι το interlaced ειναι απο την φυση του κατωτερο (δεν ειναι τυχαιο οτι στα επομενα standards θα παψει να υφισταται).

    ΥΓ. στα ιδια site βεβαια στηριζουν και τα active απλα οταν εβαζες μια τηλεοραση με τα ιδια λεφτα απεναντι στην δικια μου εβλεπες οτι το active ειχε προβληματα πχ μικρη γωνια θεασης κτλ που ΠΑΙΖΟΥΝ μεγαλυτερο ρολο απο οτι το i vs p.
    παλι κολλας στην τηλεοραση σου! σου ειπε κανεις οτι κακως την πηρες; ή οτι επρεπε να σκασεις παραπανω χρηματα; ο καθενας με τις αναγκες και τις δυνατοτητες του. αλλα μην γυρισουμε τον κοσμο αναποδα επειδη εσενα σου αρεσει / σε βολευει το passive 3D για το χ/ψ λογο.

    ΥΓ2. εγω ξερω οτι ξαφνικα γιναμε ολοι επιστημονες(δεν λεω για σενα ή γενικοτερα καποιον απο το forum) και βλεπουμε torchlights και παπαριες. Ναι η καθε τηλεοραση εχει τα προβληματα της αλλα παλια οταν διναμε τρελα λεφτα για μια trinitron sony δεν καναμε ετσι λεγαμε τι σουπερ ειναι τα πραγματα τωρα για να εχεις καλη τηλεοραση πρεπει να δωσεις 2000+ ευρω και παλι κατι θα βρεις...ε ενταξει τωρα. Εγω ξερω οτι δεν βλεπω πιξελ,δεν βλεπω lag στα παιχνιδια δεν κουραζομαι οταν βλεπω 3d και βλεπω τελεια τωρα αν καποιος ειναι κολλημενος θα πει μα μου δεν βλεπεις 1080p και εχει banding και ολες τις αλλες βλακειες...ε οποιος το πει αυτο εχει προβλημα,αν θελει να δει ζωντανα χρωματα να παει μια βολτα στον φλοισβο να δει την θαλασσα και το ηλιοβασιλεμα να νοιωσει
    δυστυχως ή ευτυχως ετσι ειναι. ο μεσος χρηστης εχει εμβαθυνει πολυ παραπανω στον τεχνολογικο κοσμο (μεσω του ιντερνετ κυριως) οποτε και ειναι πολυ πιο ευκολο να δεις και να καταλαβεις τι παιζει σε ενα τεχνολογικο προιον, ειτε αυτο ειναι ταινια / τηλεοραση / κονσολα / αυτοκινητο κτλ.

    επισης, το να λες οτι οι υπολοιποι που βλεπουν τις οποιες ατελειες ειναι κολλημενοι και παρ'ολα αυτα να κανεις quote αλλους "κολλημενους"για να υποστηριξεις τα λεγομενα σου ειναι καπως οξυμωρο, οπως ειναι και λιγο fail να βαζεις ταμπελες γενικοτερα. οπως εσυ λες οτι ειναι κολλημενοι και εσυ "εχεις ζωη και δεν πολυασχολησε", ε ετσι κι εκεινοι μπορουν ανετα να στο γυρισουν τουμπα και να σου πουν οτι εισαι ανιδεος ή ημιμαθης. just a thought...

    ΥΓ. το επιχειρημα "πηγαινε δες την θαλασσα".... seriously?
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  12. #272
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    βρε δεν λεω οτι το i ειναι καλυτερο απο το p και ναι ετσι οπως παμε και το 1080p θα ειναι τιποτα σε 5 χρονια απο τωρα ηδη κυκλοφορουν οι 4k τηλεορασεις.

    Γενικοτερα το p και το i εχουν διαφορα ομως η ιδια η lg σου λεει "σου στελνω 4 frames για να βλεπεις 1080i σε καθε ματι και οτι γινεται 1080p", ουτε ξερεις αν κανει λαθος ουτε αν οντως ισχυει αρα γνωμονα εχουμε τους αληθινους επιστημονες για μενα τα 1-2-3 καλα site που ξερω (νομιζω απο τον valkyre) και αυτοι λιωνουν το θεμα με ειδικα μηχανακια και σου λενε ποσο μαυρο ασπρο γκρι και ποσο lag εχει η τηλεοραση.Λοιπον αυτοι στην δικια μου μια τηλεοραση 1080i σε 3d οπως λες,εμειναν καγκελο(για το 1080i) και βαλανε 5 αστερακια στο 3d του.

    βρε καλο το passive αλλα αν ειχα λεφτα θα επαιρνα active αλλα τι active σοβαρο active γιαυτο λοιπον αντι να παω να παρω φθηνο active και να εχω θεματα πηρα passive.Συγκεκριμενα ειδα μια τηλεοραση active που μου αρεσε και εκανε 700+ευρω και ελεγα πω πω κινηση χρωματα κτλ μετα ομως ειδα στα site οτι ειναι μετρια κ καλυτερα να επαιρνα αυτην που πηρα και αυτο εκανα και δεν το μετανοιωσα.

    τελος εγω παραδεχομαι τυπο ως επιστημονα οταν εχει και τα μηχανηματα να ειναι επιστημονας,τα site αυτα εχουν τα μηχανηματα,ασε που κανουν συνεχεια τεστ σε τηλεορασεις αρα αυτοι ξερουν περισσοτερο απο εναν τυχαιο στο ιντερνετ που λεει οτι ξερει, σε αυτους λοιπον που αν τους πας ενα προιον και τους πεις εδωσα 5000 ευρω (και ας εχει προβληματα) και θα σου πουν πωπω τηλεορασαρα λεω να πανε να δουνε λιγο την παραλια να χαλαρωσουν.

    ΥΓ. αυτα τα λεω γενικα δεν πανε σε εσενα. Εγω ξερω οτι ολοι "γιναμε" επιστημονες και λεμε τα δικα μας,ωραια ειναι η φαση αλλα καποια στιγμη πρεπει να μεγαλωσουμε και στην τελικη ναι ας με πουν ημιμαθει,πιστεψε με ομως εγω οπως και πολλοι αλλοι εχουν σοβαροτερα προβληματα απο το να βλεπουν αν το ενα pixel δεν δειχνει σωστα σε μια ταινια

  13. #273
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    πηγα και ειδα απο κοντα στο καταστημα την TV για την τελικη επιλογη αλλα ΟΛΕΣ (και αυτη) , ανεξαρτητου τεχνολογιας (lcd,LED,PLasma), ανεξαρτητου μαρκας ,ανεξαρτητου ιντσων ,

    οταν πηγαινες κοντα τους (στο μισο μετρο ή πολυ λιγοτερο) εβλεπες κατι σαν τετραγωνακια να τρεμοπαιζουν. Και ντραπηκα να ροτησω γιατι το εβλεπα σε ΟΛΕΣ τις τηλεορασεις... και ροταω εγω
    αυτα τα σαν pixels που τρεμοπαιζουν ειναι στανταρ σε ολες τις tv? δλδ οκ δεν θα καθεσε τοσο κοντα στο 0,5 μετρο αλλα ρε φιλε βλεπεις και pixels να τρεμοπεζουν? λολ

    Υ.Γ. Πληροφοριακα, επεζαν ολες μια ταινια, Fast and Furious, νομίζω.

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  14. #274
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by messi10 View Post
    πηγα και ειδα απο κοντα στο καταστημα την TV για την τελικη επιλογη αλλα ΟΛΕΣ (και αυτη) , ανεξαρτητου τεχνολογιας (lcd,LED,PLasma), ανεξαρτητου μαρκας ,ανεξαρτητου ιντσων ,

    οταν πηγαινες κοντα τους (στο μισο μετρο ή πολυ λιγοτερο) εβλεπες κατι σαν τετραγωνακια να τρεμοπαιζουν. Και ντραπηκα να ροτησω γιατι το εβλεπα σε ΟΛΕΣ τις τηλεορασεις... και ροταω εγω
    αυτα τα σαν pixels που τρεμοπαιζουν ειναι στανταρ σε ολες τις tv? δλδ οκ δεν θα καθεσε τοσο κοντα στο 0,5 μετρο αλλα ρε φιλε βλεπεις και pixels να τρεμοπεζουν? λολ

    Υ.Γ. Πληροφοριακα, επεζαν ολες μια ταινια, Fast and Furious, νομίζω.
    Αν δεν γίνεις πιο συγκεκριμένος... Περίεργο μου ακούγεται το φαινόμενο. Λογικα ηταν μαπα το clip.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  15. #275
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    λολ δεν ξερω πως να το πω αλλιως... απλα κατι σαν τετραγωνακια τρεμοπαιζαν.. δλδ τι να πω δεν ξερω αλλο...

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  16. #276
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    εγω βασικα τσεκαρα την tv πριν την παρω κ μου αρεσε κ την πηρα αλλα εβαλα δικο μου κλιπ απο το majere!

  17. #277
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Δν σε χαλασε η tv ε;μηπως το μαυρο το δειχνει γκρι ρε;χαχα
    Satan has left his killing floor
    PS4

  18. #278

    Default

    Eίδα πριν λίγο μια LG (την 670 νομίζω) και στο 3D τα πλαϊνά δεξιά και αριστερά σ'αυτό που έπαιζε έδειχναν διαφορετικά από την εικόνα στο κέντρο (ήταν σαν να μη φορούσες τα γυαλιά) αυτό έχει να κάνει με το παθητικό 3D ή κάτι άλλο γιατί αν είναι έτσι το παθητικό να μου λείπει.


  19. #279
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Το βιντεακι που ειδες θα ηταν της πλακα ρε.Δεν ισχυει κατι τετοιο γενικα.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  20. #280
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    δεν ισχυει,μπορει να βαλανε να δειχνει αντιθετα το αριστερα δεξια ή να αλλαξανε την οπτικη γωνια

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •