Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 80

Thread: Γνώμες,προτάσεις για την οργάνωση του subforum ''αθλητισμός''

  1. #21
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Είχα προτείνει 1 thread για κάθε άθλημα αλλά τη στιγμή που άνοιξαν πάλι των ομάδων και αφού είναι καλύτερα σε κάθε τουρνουά της Εθνικής να ανοίγει νέο thread και να υπάρχει ξεχωριστό για το ΝΒΑ ξέχασε το.....εξάλλου μόνο εγώ θα γράφω αφού ως γνωστό μόνο εγώ ασχολούμαι με το μπάσκετ.
    Δεν καταλαβα τπτ!

    Κανε μια προταση βρε ανθρωπε.
    .

  2. #22

    Default

    Μη με βάζεις να ψάχνω πάλι αυτό που είχα πει πριν 3 μήνες γιατί έτσι και αλλιώς δεν πρόκειται να γίνει αυτό που λέω.


  3. #23
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Μη με βάζεις να ψάχνω πάλι αυτό που είχα πει πριν 3 μήνες γιατί έτσι και αλλιώς δεν πρόκειται να γίνει αυτό που λέω.
    Δεν μιλαω για εκεινη την προταση με την οποια ειχα συμφωνησει.Το θεμα ειναι οτι μονο εγω και εσυ συμφωνησαμε σε κατι τετοιο.Οι περισσοτεροι ειχαν αλλη αποψη.Δες τα παραπανω ποστς.

    Απο κει και περα τωρα που ανοιξαν και τα thread των ομαδων ,θελω να μου πεις την αποψη σου για το thread του μπασκετ.Να το αφησω?Να το κλειδωσω,να το βγαλω απλα απο υπομνημα?Να το κανω ενα με αυτο του ΝΒΑ? Τι προτεινεις?
    Γιατι αν μεινει εκει ως εχει,θα μεινει μονο το ποστ σου ολη τη χρονια.
    .

  4. #24

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Είχα προτείνει 1 thread για κάθε άθλημα......
    Πόσο πιο καθαρά να το πω;;;;.....μπάσκετ είναι και το ΝΒΑ, μπάσκετ είναι και τα τουρνουά της Εθνικής αλλά τώρα δεν μπορώ να πω το ίδιο για τις ομάδες γιατί....
    Quote Originally Posted by nikon View Post
    .....τη στιγμή που άνοιξαν πάλι των ομάδων ξέχασε το.....
    ....όλοι θα γράφουν στο thread της ομάδας τους και για το μπάσκετ.


  5. #25
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Πόσο πιο καθαρά να το πω;;;;.....μπάσκετ είναι και το ΝΒΑ, μπάσκετ είναι και τα τουρνουά της Εθνικής αλλά τώρα δεν μπορώ να πω το ίδιο για τις ομάδες γιατί.... ....όλοι θα γράφουν στο thread της ομάδας τους και για το μπάσκετ.
    H ιδεα να αλλαξω τον τιτλο σε Ευρωπαικο Μπασκετ πως σου φαινεται?Ετσι και αλλιως αυτα τα ποστ πλεον θα εχουμε εκει(σαν το δικο σου).

    .

  6. #26

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    ....όλοι θα γράφουν στο thread της ομάδας τους και για το μπάσκετ.
    Δεν υπάρχει λόγος διαφορετικoύ thread για το μπάσκετ.


  7. #27

    Default

    Βαγγέλη άλλο ποστ πρέπει να σβήσεις και άλλο σβήνεις....το σύστημα αυτό δεν μπορεί να δουλέψει γιατί θα χάνεις την μπάλα κάθε φορά....είπαμε 1 thread αλλά δεν θες να ακούσεις κάνε μαγικές μεταφορές τότε.


  8. #28
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Βαγγέλη άλλο ποστ πρέπει να σβήσεις και άλλο σβήνεις....το σύστημα αυτό δεν μπορεί να δουλέψει γιατί θα χάνεις την μπάλα κάθε φορά....είπαμε 1 thread αλλά δεν θες να ακούσεις κάνε μαγικές μεταφορές τότε.
    what?
    Κανενα ποστ δεν εσβησα.Τι εννοεις?

    Oι περισσοτεροι ηθελαν να ανοιξουν τα thread των ομαδων και τελικα συμφωνω και εγω.Οταν η συζητηση ξεφευγει τα ποστ θα μεταφερονται στο καφενειο.Δεν αλλαζει κατι.
    Με ενα ποστ η συζητηση δεν ξεφυγε.
    Εγώ ήμουν έτοιμος να σου απαντήσω αλλά αυτή τη μεταφορά από εδώ και από εκεί δεν την γουστάρω οπότε ούτε παραπονιέμαι αλλά ούτε και ασχολούμαι.
    Ρε Νικο ειναι απλο,αν παει να ξεφυγει η συζητηση,θα μεταφερθει οπως ειναι στο καφενειο.Δεν συνεχιστηκε και τελειωσε εκει.
    Last edited by PDS; 16-12-2011 at 16:03.
    .

  9. #29

    Default

    Ok το ποστ το έσβησε-μετέφερε μόνος του ο Κώστας (αλλιώς θα το έκανες εσύ μεγάλη η διαφορά) για πες λοιπόν σε ποιον ακριβώς απαντά ο Κώστας έτσι όπως το βλέπεις στο "καφενείο".....αστεία πράγματα αλλά αφού το θέλουν οι περισσότεροι πάσο.


  10. #30
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Ok το ποστ το έσβησε-μετέφερε μόνος του ο Κώστας (αλλιώς θα το έκανες εσύ μεγάλη η διαφορά) για πες λοιπόν σε ποιον ακριβώς απαντά ο Κώστας έτσι όπως το βλέπεις στο "καφενείο".....αστεία πράγματα αλλά αφού το θέλουν οι περισσότεροι πάσο.
    Μα αυτος ειναι ενας λογος που δεν το μετεφερα.Αν απαντουσε καποιος με τον ιδιο τροπο,θα πηγαιναν καφενειο και τα 2,3,4 επομενα ποστς,μαζι με αυτο.
    .

  11. #31
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,000
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Από εμένα πάντως μπράβο που άρχισες να το κάνεις αυτό γενικά (δεν μιλάω συγκεκριμένα για το post του Κώστα - νομίζω και κάποια posts από το thread του Παναθηναϊκού είχες μεταφέρει). Δύσκολο βέβαια και λίγο υποκειμενικό, αλλά και μόνο που έχεις την διάθεση, μετράει.


  12. #32

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Μα αυτος ειναι ενας λογος που δεν το μετεφερα.Αν απαντουσε καποιος με τον ιδιο τροπο,θα πηγαιναν καφενειο και τα 2,3,4 επομενα ποστς,μαζι με αυτο.
    Ναι ξέρω όπως αυτό ε;;;.....όλα πήγαν στο καφενείο.....για τέτοια "αντικειμενική" μεταφορά μιλάμε.....anyway επειδή δείχνει σαν να τα έχω με τον Κώστα (έτυχε να είναι 2 δικά ποστ) το σταματάω εδώ και απλά περιμένω να δω τις επόμενες μεταφορές ειδικά μετά από κάποιο ντέρμπυ.


  13. #33
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Ναι ξέρω όπως αυτό ε;;;.....όλα πήγαν στο καφενείο.....για τέτοια "αντικειμενική" μεταφορά μιλάμε.....anyway επειδή δείχνει σαν να τα έχω με τον Κώστα (έτυχε να είναι 2 δικά ποστ) το σταματάω εδώ και απλά περιμένω να δω τις επόμενες μεταφορές ειδικά μετά από κάποιο ντέρμπυ.
    Ναι η αληθεια ειναι οτι δεν καταλαβαινω που ακριβως ειναι το προβλημα.Στο καφενειο δεν ειναι το ποστ του Κωστα και του Γιαννη?Που ειναι το λαθος μου.Εξηγησε μου.

    Ξαναλεω οτι ενα ποστ μπορει να το αφησω.Του κωστα εκεινο το ποστ δεν ηταν off-topic,απλα ηταν ειρωνικο.Εφοσον δεν απαντησαν οι αλλοι με τον ιδιο τροπο το αφησα.Και αυτο θα γινεται και σε αλλα threads εκτος αν ειναι πολυ επιθετικο καποιο ποστ.

    Thanks @Τοny,δεκτες και οι παρατηρησεις/προτασεις οταν και αν υπαρχουν.
    .

  14. #34

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Ναι η αληθεια ειναι οτι δεν καταλαβαινω που ακριβως ειναι το προβλημα.Στο καφενειο δεν ειναι το ποστ του Κωστα και του Γιαννη?Που ειναι το λαθος μου.Εξηγησε μου.
    Κανένα πρόβλημα αλλά αφού κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις να σου εξηγήσω λοιπόν ότι το ποστ του Κώστα είναι ακόμα (και) στο thread της ομάδας σου αλλά το παρακάτω μου έδωσε να καταλάβω την αντικειμενικότητα που θα έχουν οι μεταφορές.....
    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Ξαναλεω οτι ενα ποστ μπορει να το αφησω.Του κωστα εκεινο το ποστ δεν ηταν off-topic,απλα ηταν ειρωνικο.Εφοσον δεν απαντησαν οι αλλοι με τον ιδιο τροπο το αφησα.Και αυτο θα γινεται και σε αλλα threads εκτος αν ειναι πολυ επιθετικο καποιο ποστ.
    ......


  15. #35
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Βλεπω οτι εχω προκαλεσει μια ''αναστατωση'' στο φορουμ...
    Τελοσπαντων, Βαγγελη βαλε και το αλλο ποστ μου στο καφενειο ή καλυτερα σβηστο τελειως για να τελειωνουμε με αυτο το θεμα...και να υπαρξει αντικειμενικοτητα...ή πες μου να το κανω εγω.
    Εχω εκνευριστει λιγο, ειναι η αληθεια...

  16. #36
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by kostasb13 View Post
    Βλεπω οτι εχω προκαλεσει μια ''αναστατωση'' στο φορουμ...
    Τελοσπαντων, Βαγγελη βαλε και το αλλο ποστ μου στο καφενειο ή καλυτερα σβηστο τελειως για να τελειωνουμε με αυτο το θεμα...και να υπαρξει αντικειμενικοτητα...ή πες μου να το κανω εγω.
    Εχω εκνευριστει λιγο, ειναι η αληθεια...
    To post το εσβησες ο ιδιος νομιζω.

    Δεν προκαλεσες αναστατωση Κωστα,δεν εκανες κανα εγκλημα.
    .

  17. #37

    Default

    Quote Originally Posted by kostasb13 View Post
    Βλεπω οτι εχω προκαλεσει μια ''αναστατωση'' στο φορουμ...
    Τελοσπαντων, Βαγγελη βαλε και το αλλο ποστ μου στο καφενειο ή καλυτερα σβηστο τελειως για να τελειωνουμε με αυτο το θεμα...και να υπαρξει αντικειμενικοτητα...ή πες μου να το κανω εγω.
    Εχω εκνευριστει λιγο, ειναι η αληθεια...
    Καμία αναστάτωση μόνο εγώ ασχολούμαι με το θέμα απ'ότι βλέπεις και δεν χρειάζεται να εκνευρίζεσαι είπα έτυχε να είναι δικά σου τα ποστ όπως και να έχει το σταματάω εδώ.


  18. #38
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Ετσι πιστευω και εγω Βαγγελη...δυο μερες δεν εχω γραψει κατι γιατι απλα δε θελησα να το συνεχισω. Αποδεχομενος αυτα που εγραψες θεωρησα οτι το θεμα ειναι ληξαν. Αλλωστε η δικη μου ενδειξη καλης θελησης ηταν να μεταφερω το ποστ στο καφενειο. Δεν εχω συνηθισει απ'οτι φαινεται ακομα τους νεους κανονες, εχω μεινει στα παλια
    Βλεπω ομως οτι ο nikon (και μονο αυτος) το συνεχιζει...ο οποιος κατα τ'αλλα δεν ασχολειται οπως εγραψε σε ποστ του πριν δυο μερες...

    edit: Οk nikon
    Last edited by kostasb13; 18-12-2011 at 14:01.

  19. #39
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by kostasb13 View Post
    Ετσι πιστευω και εγω Βαγγελη...δυο μερες δεν εχω γραψει κατι γιατι απλα δε θελησα να το συνεχισω. Αποδεχομενος αυτα που εγραψες θεωρησα οτι το θεμα ειναι ληξαν. Αλλωστε η δικη μου ενδειξη καλης θελησης ηταν να μεταφερω το ποστ στο καφενειο. Δεν εχω συνηθισει απ'οτι φαινεται ακομα τους νεους κανονες, εχω μεινει στα παλια
    Βλεπω ομως οτι ο nikon (και μονο αυτος) το συνεχιζει...ο οποιος κατα τ'αλλα δεν ασχολειται οπως εγραψε σε ποστ του πριν δυο μερες...

    edit: Οk nikon
    Η ενσταση του Νικου ειχε να κανει περισσοτερο με την λειτουργια του Aθλητικου section,παρα με το δικο σου ποστ.
    .

  20. #40

    Default

    Quote Originally Posted by kostasb13 View Post
    ..ο οποιος κατα τ'αλλα δεν ασχολειται οπως εγραψε σε ποστ του πριν δυο μερες...
    Να πω μόνο κάτι γιατί έτσι όπως το λες είναι σαν να λέω άλλα και να κάνω άλλα.....το δεν ασχολούμαι (και δεν θα ξανασχοληθώ) ήταν για τα αθλητικά όχι για το θέμα αυτό.-

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Η ενσταση του Νικου ειχε να κανει περισσοτερο με την λειτουργια του Aθλητικου section,παρα με το δικο σου ποστ.
    Ακριβώς.


Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •