Page 1 of 40 1234511 ... LastLast
Results 1 to 20 of 795

Thread: Τα κατοικίδιά μας

  1. #1
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default Τα κατοικίδιά μας

    Χαιρετε!

    Ειπα να ανοιξω αυτο το thread, γιατι φανταζομαι πως πολλοι απο εδω μεσα θα εχουμε καποια κατοικιδια. Σκυλους, γατες, πουλια, νεροχελωνες, χαμστερ, κλπ κλπ. Οτι ζωακι και να 'ναι, το αγαπαμε.
    Εδω σας παραθετω τον γατο μου τον Μουψη. Ειναι περιπου 5 μηνων. Ελπιζω, οσοι εχετε κατοικιδια να τα προσθεσετε σε αυτο το thread για να τα δουμε ολοι.

  2. #2
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Ωραιος ο γατουλης

    Θα ποσταρω και εγω τα δικα μου κατοικιδια
    Εχω 4 παρακαλω πολυ 1 γατα και 3 σκυλους
    Τα 2 σκυλια ειναι στο σπιτι μου και η γατα και ο αλλος σκυλος επανω στη γιαγια μου.


    By the way εχουμε το ιδιο λαπτοπ
    Last edited by WolfRathmA; 29-01-2009 at 04:01.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  3. #3
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Ωραιος ο γατουλης

    Θα ποσταρω και εγω τα δικα μου κατοικιδια
    Εχω 4 παρακαλω πολυ 1 γατα και 3 σκυλους
    Τα 2 σκυλια ειναι στο σπιτι μου και η γατα και ο αλλος σκυλος επανω στη γιαγια μου.


    By the way εχουμε το ιδιο λαπτοπ
    Θα περιμενω να τα δω!
    Last edited by WolfRathmA; 29-01-2009 at 04:02.

  4. #4
    Elite jammin's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,194
    PSN ID
    pink_panther_gr

    Default

    Μεγαλη φυσιογνωμια ο γατος!!!
    Εγω εχω 3 σκυλια (αρσενικο γιορκσαϊρ, θυληκο μποξερ, αρσενικο ντοπερμαν) αρκετες γατες (λογω αυλης). Με την 1η ευκαιρια θα ποσταρω και εγω φωτογραφιες απο τις αγαπες μου
    :yay: keep on Folding :yay:

  5. #5
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    ????? thread!
    ?? ??? ?? ???? ??? ?? ?????..
    ????? ?????????? ????,3,5 ??????.
    ??? ???? ????.?????? ????? ?????? ????????.?????? ????? ??? ????..?????? ???? ????,???? ????? ?????? ??? ????? ?? ?? ?????????.
    ________
    MEDICAL MARIJUANA DISPENSARIES
    Last edited by mania; 26-04-2011 at 07:17.

  6. #6
    Advanced Member badboyfriend's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    545
    PSN ID
    badboyfriend

    Default

    Ο Μήτσος. Τον Απρίλιο κλείνει τα 2.
    Spoiler!

    Thanks Geodlord for the sig ^.^
    Spoiler!

  7. #7
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Το ξέρω,έχετε αγωνία να δείτε τον Rex.Απλά σήμερα δεν καθόταν με τίποτα να του βγάλω φωτογραφία.Αύριο-μεθαύριο λοιπόν.


    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  8. #8
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by jammin View Post
    Μεγαλη φυσιογνωμια ο γατος!!!
    Εγω εχω 3 σκυλια (αρσενικο γιορκσαϊρ, θυληκο μποξερ, αρσενικο ντοπερμαν) αρκετες γατες (λογω αυλης). Με την 1η ευκαιρια θα ποσταρω και εγω φωτογραφιες απο τις αγαπες μου
    Εγω προσωπικα θα περιμενω με αγωνια! Τα ντοπερμαν ειναι απο τις αγαπημενες μου ρατσες.

    Quote Originally Posted by mania View Post
    Ωραιο thread!
    Να και το δικο μου το θηριο..
    Ειναι πομερανιαν μινι,3,5 χρονων.
    Την λενε ροζα.Παντως ειναι φοβερα πλασματα.Τετοια παρεα και χαρα..Αξιζει παρα πολυ,αλλα ειναι ευθυνη και θελει να τα προσεχεις.
    Ειναι καταπληκτικη. Πολυ ομορφο χρωμα. Και οπως ειπες αξιζει να εχει κανεις ενα ζωο για παρεα.

    Quote Originally Posted by badboyfriend View Post
    Ο Μήτσος. Τον Απρίλιο κλείνει τα 2.
    Spoiler!
    Δεν παιζεται η γαταρος.....!

    Quote Originally Posted by modecris View Post
    Το ξέρω,έχετε αγωνία να δείτε τον Rex.Απλά σήμερα δεν καθόταν με τίποτα να του βγάλω φωτογραφία.Αύριο-μεθαύριο λοιπόν.
    Αντε, αντε να δουμε....

  9. #9
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Ο γατουλις μας!! Τον βρηκαμε πριν κατι χρονια πισω στο στενακι μας! Εβρεχε καταρακτοδος και ηταν ετοιμο να πνηγη το κακομοιρο... ηταν μονο 3 μηνων τοτε.. και το μαζεψαμε και τον κρατησαμε τελικα! Και μας βγηκε ο πιο καλυτερος γαμος και πανεμορφος!









    Εδω ειναι η Ζοζο μας!!! Καινουριο σκυλακι μολις το αποκτησαμε! Η φωτο ειναι λιγο παλιες αλλα μη νομιζεται οτι εχει μεγαλωσει και πολυ LoL






    Παρακατω η Καλονη... ενα απο τα πιο κωλοσκυλα που υπαρχουν στο πλανητη...



    Οσο αγαθη φενεται τοσο κωλοσκυλο ειναι... αλλα την μεγαλωσα και της εχω αδυναμια... αλλιως θα ειχε φαει σουτ. LoL



    Και παρακατω η Μπιανκα LoL... ειναι γερικο σκυλι... ειναι περιπου 12 χρονον και βαλε αλλα κρατιεται καλα στα ποδια της και εκτος απο αυτο πριν κατι χρονια περασε και καλαζαρ και επεζησε!!! Αν εξαιρεσουμε μονο οτι ειναι τυφλη. Εχει παθει καταρακτη και στα δυο ματια και δε βλεπει τιποτα. Θελει 3.000 ευρω για την επεμβαση αλλα απο οτι καταλαβαινεται δεν υπαρχουν χρηματα. Παρ΄ολα αυτα ειναι πολυ παιχνιδιαρα και δειχνει να μην τη νοιαζει... και εχει πολυ πλακα οταν κουτουλαει στο ψυγειο η καμια φορα στο στερεοφωνικο και το ανοιγει κιολας







    Αυτα απο εμενα
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  10. #10
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Wolfy, δε σου κρυβω οτι ο γατος σου μου εκανε την μεγαλυτερη εντυπωση. Ειναι πανεμορφος πραγματικα.

    Και η μικρουλα ειναι πολυ ομορφη.

    Την Καλονη γιατι την βριζεις, βρε? Βεβαια, στη φωτο κοιταει καπως....

    Και η Μπιανκα, μη νομιζεις, 12 δεν ειναι και τεραστια ηλικια. Γνωριζα Κανις που εζησε μεχρι τα 18. Γιατι οχι?

    Να σου ζησουν ολα! Οπως και σε ολους σας παιδια.

  11. #11
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Τωρα μπορει να σε χελασω... η Μπιανκα ισως ειναι λιγο πιο μεγαλη σε ηλικια. Απλα πριν ενα χρονο την αποκτησαμε που παντρευτικε η αδερφη μου και ειναι του γαμπρου μου.

    Η Καλονη κοιταει ετσι γιατι ξερει οτι οταν παω κοντα της σιγουρα θα την πειραξω λιγακι
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  12. #12
    PS4forums Fanatic TopGunZ's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giannitsa-Salonika mia gazia...
    Posts
    2,987
    PSN ID
    ModusAm

    Default

    Το Σεπτέμβρη χάσαμε το ροτβάιλερ μας 1,5 έτους, τον Μακεδόνα, από δηλητηρίαση. Πριν κανά μήνα ο πατέρας μου βρήκε το κουράγιο και πήρε 2 καινούριους μπόμπιρες, τον Τζίμυ και το Μήτσο. Ναι , γεννήθηκαν ανήμερα της ονομαστικής μου εορτής και την τιμήσαμε πλήρως...

    ...Α ναι και πριν μια βδομάδα πήραμε και 3 πρόβατα

  13. #13
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by TopGunZ View Post
    Το Σεπτέμβρη χάσαμε το ροτβάιλερ μας 1,5 έτους, τον Μακεδόνα, από δηλητηρίαση. Πριν κανά μήνα ο πατέρας μου βρήκε το κουράγιο και πήρε 2 καινούριους μπόμπιρες, τον Τζίμυ και το Μήτσο. Ναι , γεννήθηκαν ανήμερα της ονομαστικής μου εορτής και την τιμήσαμε πλήρως...

    ...Α ναι και πριν μια βδομάδα πήραμε και 3 πρόβατα
    Φανταζομαι πως ειναι φρικτο να χανεις ενα ζωο επειδη ενα αλλο διποδο ζωο το δηλητηριασε. Λυπαμαι γι αυτο. Δεν ξερω τι θα εκανα αν εβλεπα καποιον να κανει κατι τετοιο. Ειλικρινα...
    Αντε, βαλε φωτο των νεων σου φιλων. Και τα προβατα, ε?

  14. #14
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Kλασσικο μακροσυρτο ποστ αλα Valkyre , με δοση συναισθηματος , και το ποσο σε στιγματιζει (εμενα τουλαχιστον) η ζωη με ενα ξεχωριστο σκυλακι.

    Spoiler!


    ΥΓ: Sorry αν σας κουρασα για ακομη μια φορα...
    Last edited by Valkyre; 28-01-2009 at 19:22.

  15. #15
    Elite oddin's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Νικαια
    Posts
    730
    PSN ID
    oddin64

    Default

    Πραγματικά,γιατι με άγγιξε..μπράβο!
    Θα παραθέσω φώτο σε πιο μετά απο τα 2 ενυδρεία μου,2 παγαλακιά,και φυσικά τον καινούργιο μου συγκάτοικο!
    Scripta Manent
    Ποτέ μην λογομαχείς με ενα βλάκα. Θα σε ρίξει στο επιπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας...


  16. #16
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Kλασσικο μακροσυρτο ποστ αλα Valkyre , με δοση συναισθηματος , και το ποσο σε στιγματιζει (εμενα τουλαχιστον) η ζωη με ενα ξεχωριστο σκυλακι.

    Spoiler!


    ΥΓ: Sorry αν σας κουρασα για ακομη μια φορα...
    Mπραβο ρε Δημητρη!

    Ξερεις, δεν το κανουν πολλοι να παρουν ενα τυχαιο αδεσποτο. Εμεις οι ανθρωποι εχουμε και το "ψωνιο" της ρατσας. Δεν βγαζω τον εαυτο μου απ' εξω. Τα αδεσποτα γατακια σκυλακια, τελικα αποδεικνυονται τα πιο εξυπνα και πιστα.
    Ευχομαι να βρεις γρηγορα αυτο που ζητας. Και να ξερεις οτι τα ζωα, συνηθως μας διαλεγουν αυτα και οχι εμεις εκεινα.

    Y.Γ. Καταρχην να σου πω οτι η φωτογραφια που εβαλες ειναι πολυ ομορφη. Επισης, αν ειναι να μας κουραζουν τετοια μηνυματα, οπως γραφεις, κουραζε μας περισσοτερο. Εμενα προσωπικα δε με πειραζει καθολου.
    Last edited by Dragonpaul; 29-01-2009 at 08:04.

  17. #17
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Δημητρη με συγκινησες αφανταστα... μπραβο σου. Πανεμορφο κιολας το σκυλακι σου!


    Οσων αφορα για τα αδεσποτε που λες Dragonpaul ο γατος μου ειναι ενας απο αυτα και εχει βγει το καλυτερο γατακι που ειχα ποτε! Ουτε νευριαζει, ουτε τιποτα! Πραγματικα εχω παθει πλακα... και να φανταστεις οτι ειναι συνεχεια μαζι με τη Ζοζο και δε τον εχει πειραξει καθολου! Ουτε νυχι να του βγαλει! Τιποτα!

    Ειναι και τεμπελης ομως αφανταστα LoL Περπατας και τον βλεπεις οτι καθεται και κοιμαται στο πατωμα και αν πας να τον πατησεις παλι δε κουνιεται! Δηλαδη ειναι απιστευτω LoL
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  18. #18
    Elite jammin's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,194
    PSN ID
    pink_panther_gr

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Kλασσικο μακροσυρτο ποστ αλα Valkyre , με δοση συναισθηματος , και το ποσο σε στιγματιζει (εμενα τουλαχιστον) η ζωη με ενα ξεχωριστο σκυλακι.

    Spoiler!


    ΥΓ: Sorry αν σας κουρασα για ακομη μια φορα...
    Μπραβο val. Οπως λεει και ο Dragon.. μακαρι ολοι να μας κουραζουν με τετοια posts. Απο τα καλυτερα post για +rep!!! (Το χρωσταω γιατι δεν μου επιτρεπει τωρα)
    :yay: keep on Folding :yay:

  19. #19
    Elite kosmios's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    kifisia
    Posts
    799
    PSN ID
    kosmios
    Name
    Μάκης

    Default

    Quote Originally Posted by TopGunZ View Post
    Το Σεπτέμβρη χάσαμε το ροτβάιλερ μας 1,5 έτους, τον Μακεδόνα, από δηλητηρίαση. Πριν κανά μήνα ο πατέρας μου βρήκε το κουράγιο και πήρε 2 καινούριους μπόμπιρες, τον Τζίμυ και το Μήτσο. Ναι , γεννήθηκαν ανήμερα της ονομαστικής μου εορτής και την τιμήσαμε πλήρως...

    ...Α ναι και πριν μια βδομάδα πήραμε και 3 πρόβατα
    Top σε νιωθω οσο κανεις εδω μεσα γιατι πριν 1 χρονο καποιο μ.....ο δηλητηριασε την Ροκο μου ροτβαιλερ ηλικιας μολις 2 ετων.απο τοτε δεν σκεφτομαι να παρω αλλο γιατι ειχα δεθει υπερβολικα με το συγκεκριμενο 'παιδι μου'.σε ολους οσους ποσταραν πιο πανω να τα χαιρεστε ειναι ολα γλυκες.
    Wolfrathma ολα τα λεφτα ειναι φιλε η ΖΟΖΟ πολυ γελιο πρεπει να ριχνεις μαζι της.

  20. #20
    PS4forums Fanatic TopGunZ's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giannitsa-Salonika mia gazia...
    Posts
    2,987
    PSN ID
    ModusAm

    Default

    Αν και τον είχα μεγαλώσει τους πρώτους μήνες εγώ τον Μακ στο σπίτι μου, σχεδόν αγκαλιά κοιμόμασταν, εκείνος που τελικά δέθηκε μαζί του απίστευτα ήταν ο πατέρας μου. Σας εύχομαι να μη δείτε ποτέ έτσι τον γονιό σας, είχε σπαράξει 55 χρονών άντρας, λύγισε, δεν άντεξε (είχαν συμβεί και διάφορα άλλα εκείνον τον καιρό...)...

    Όταν βρω χρόνο θα ανεβάσω φωτό...

Page 1 of 40 1234511 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •