Page 9 of 84 FirstFirst ... 56789101112131959 ... LastLast
Results 161 to 180 of 1662

Thread: God of War III

  1. #161
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by personGR View Post
    Πωπω βγήκε ένα όχι-και-τόσο-κορυφαίο και το παιχνίδι χαρακτηρίστηκε αμέσως God of War 2.5

    Εγώ λέω πως θα 'πρεπε να ντρέπεστε.
    Τα παιδιά στη Santa Monica παλεύουν με τους πάντες και με τα πάντα για να παραδώσουν ένα απολαυστικό παιχνίδι.
    Τέτοιου είδους παιχνίδια πρέπει να τρέχουν κλειδωμένα στα 60fps και αν ισχύει το 1080p που άκουσα, τότε τα γραφικά είναι, αν μη τι άλλο, αξιοπρεπέστατα.

    Ειλικρινά δεν ξέρω τι παραπάνω να πω, έχετε χάσει τη μπάλα, δεν αναγνωρίζετε ούτε καν τη παραμικρή προσπάθεια.
    Φαντάζεστε τη φοβερή πίεση δέχεται το studio από πάνω;
    Και εσείς βγαίνεται και τους θάβετε από ένα trailer ενός λεπτού
    Ντροπή και πάλι ντροπή...
    Κατσε βρε person που θα επρεπε να ντρεπομαστε κιολας!
    Με ποιους παλευουν τα παιδια απο την Santa Monica?Ποιος τους ειχε πει κατι αρνητικο στο παρελθον?Να πω οτι μιλαγαμε για την Guerilla που τους εβγαλαν κυριολεκτικα το λαδι και οι απαιτησεις και το αγχος και οι προσδοκιες ειχαν πεσει σαν βουνο στο κεφαλι τους , να πω ναι ,εχεις δικιο. Η Santa Monica ομως , ουδεποτε εγινε αντικειμενο κριτικης , ουδεποτε εγινε αντικειμενο σχολιασμου.Μονο τα καλυτερα ειχαμε να πουμε , και παντα εkθειαζαμε την δουλεια τους.

    Η Guerilla απο την αλλη , ειμαι σιγουρος , οτι εφτυσαν αιμα κυριολεκτικα.

    Γιατι λοιπον θα πρεπει να ειμαι χαρουμενος απο αυτο το τρεηλερ στην παρουσα -επαναλαμβανω- μορφη του?Ξαναλεω , οτι ειμαι σιγουρος οτι το παιχνιδι θα ειναι πολυ πιο επικο και ομορφο απο αυτο που ειδαμε.Αλλα αυτο που ειδαμε ηταν μετριοτατο με τα σημερινα δεδομενα.Εαν συγκρινω αναλογικα τι καταφεραν στο PS2 και τι βλεπω αυτη τη στιγμη στο PS3 (εστω και σε αυτο το σταδιο) , ε τοτε σορρυ , αλλα ειναι πολυ μα πολυυυυ πισω.

    Να βρασω το 1080ρ.Δεν με νοιαζει τοσο.Καλυτερα να το κανουν 720ρ.

    Εγω λοιπον θα τους κανω αυστηρη κριτικη , γιατι -που ξερεις- ισως με αυστηρη κριτικη και με πολλα παραπονα να φτιαξουν ενα ακομα καλυτερο παιχνιδι απο αυτο που ειχαν σχεδιασει αρχικα.

    Γιατι οποιος γυρισει και πει οτι το ΚΖ2 θα εδειχνε ετσι οπως δειχνει σημερα εαν δεν ειχαμε γκρινιαξει εμεις στο παρελθον και δεν ειχαμε κραξει τοσο πολυ την Guerilla , ε τοτε λεει ψεμματα!

    Αμα καταφερω εγω/εμεις με την κριτικη μας , να "πεισμωσουμε" εναν και μονο dev , μονο και μονο αυτο , αυτοματως κανει το παιχνιδι λιγο καλυτερο.Αν καταφερουμε και κανουμε το ιδιο σε ενα αρκετα μεγαλο ποσοστο , νομιζω γινεται αντιληπτο το ποσο καλυτερο μπορουμε να κανουμε το παιχνιδι.

    Δεν θα επρεπε να ντρεπομαστε καθολου κατα την γνωμη μου!

    YΓ: Οι εικονες που ποσταρες Νικολα εχουν πειραχθει (saturation και contrast) ωστε να φαινονται πιο εντυπωσιακες και να κρυβουν πολλες ατελειες.
    Last edited by Valkyre; 15-12-2008 at 16:13.

  2. #162
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Απογοητευθηκα, το λεω εξ αρχης γιατι παντα θελω να ειμαι ειλικρινης. Τα γραφικα ειναι οκ, περιμενα ομως κατι πολυ καλυτερο. Η ομαδα αυτη καταφερε να κανει ενα παιχνιδι του ps2 να μοιαζει σχεδον next gen, σχεδον HD, και μιλαω φυσικα για το GOW2. Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι αυτο ειναι το καλυτερο που μπορουσε να κανει με το hardware του ps3.
    Δεν ειμαι ποτε ισοπεδωτικος, παραμενω αισιοδοξος γιατι γνωριζουμε ολοι της δυνατοτητες αυτης της ομαδας και του ιδιου του ps3. Απο κει και περα ομως διαφωνω και με την τακτικη της υπερτατης μετριοπαθειας τυπου "ηταν πολυ μικρο το trailer, δεν ειδα " κτλ . Ηταν φυσικα πολυ μικρο αλλα καποια πραγματα δεν χρειαζεται να εισαι ειδικος για να τα διακρινεις, ειδικα οταν εχεις μια εμπειρια σαν gamer. Προσωπικα ειδα μετρια textures, edgy μοντελα και γενικα μου φανηκε καπως προχειρο. Επισης ειδα πολυ εντυπωσιακο animation (το μονο που κραταω απο το trailer αυτο). Την περιπτωση του να ειδαμε κατι παλιο την ευχομαι αλλα το βλεπω πολυ δυσκολο.


  3. #163
    PS3forums Fanatic DarkUSS's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Athens
    Posts
    2,535

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    YΓ: Οι εικονες που ποσταρες Νικολα εχουν πειραχθει (saturation και contrast) ωστε να φαινονται πιο εντυπωσιακες και να κρυβουν πολλες ατελειες.
    Όχι δεν έχουν πειραχτεί εσκεμμένα. Πάντα οι off-screen φωτογραφίες με ψηφιακή φαίνονται έτσι.

  4. #164
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by DarkUSS View Post
    Όχι δεν έχουν πειραχτεί εσκεμμένα. Πάντα οι off-screen φωτογραφίες με ψηφιακή φαίνονται έτσι.
    Ειναι αρκετα πιο πολυ απο το συνηθισμενο Dark.Τσεκαρε λιγο ιδιως την πρωτη φωτο με το προσωπο του Kratos.Τις εχουν πειραξει λιγακι.Το ξερω οτι φαινονται αλλιως οι offscreen , αλλα εδω παραειναι... τουλαχιστον ετσι μου φαινεται...

    Εdit : Λαλακιες πρεπει να λεω!
    Τις εικονες πρεπει να τις τραβηξε ο ιδιος ο Νικολας...Νομιζα οτι τις πηρε απο καποιο ατομο σε καποιο αλλο φορυμ...Αν τις τραβηξες εσυ Νικολα , τοτε ειμαι λαθος!
    Last edited by Valkyre; 15-12-2008 at 16:21.

  5. #165
    PS3forums Fanatic desperate_gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4,384
    PSN ID
    Desperate_Gamer

    Default

    Καλά Valkyre μάλλον είχες υπερβολικά μεγάλες προσδοκίες. Εμένα το trailer μου φάνηκε αρκετά καλό και το ενδιαφέρον μου για το παιχνίδι παραμένει σταθερό.

    Δεν έχω παίξει κανέναν άλλον GOW τίτλο και δεν βλέπω κάτι χειρότερο από άλλα παιχνίδια αυτού του Gen. + ότι θα πέσει πολύ polish αργότερα και θα έχουμε άλλο ένα διασκεδαστικό παιχνίδι στη συλλογή μας και αποκλειστικό. Τώρα αν κάποιοι κρίνουν αν θα πάρουν ολόκληρη κονσόλα από το teaser των λίγων δευτερολέπτων που έπαιξαν σε κάτι βραβεία και δεν την πάρουν για το Uncharted ή το MGS4 ή το LBP κτλ, τότε είναι άξιοι της gaming μοίρας τους.

  6. #166
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Desperate ουσιαστικα απαντας στο ερωτημα σου λεγοντας οτι δεν εχεις παιξει τα προηγουμενα φιλε μου. Οποιος εχει ακολουθησει τη σειρα ειναι λογικο να εχει ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ απαιτησεις και προσδοκιες ακριβως γιατι η ιδια η Sony Santa Monica εχει θεσει τα standards τοσο ψηλα.

  7. #167
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Oχι ισα ισα , ημουν αρκετα προσγειωμενος (ειλικρινα) σε σχεση με αυτα που περιμεναν καποιοι λογω του Jaffe.Εγω παντως βλεπω πολλες ελειψεις σε σχεση με τα νεα παιχνιδια.Δες το μοντελο του Drake , και δες αυτο του Kratos.Δες τα textures του Uncharted δες και αυτα του GoW3.Για να μην μιλησω για ΚΖ2...Παντως εαν ειχες παιξει τα προηγουμενα θα ειχες δει την χαοδη διαφορα που ειχαν οι παλιοι τιτλοι σε σχεση με τα "αλλα" παιχνιδια.Καμμια σχεση οπως τωρα που υπολειπεται.

    Παντως για το τελευταιο που λες , συμφωνω και εγω.Εχεις δικιο και εχω ψιλοαδικο.Αλλα να ξερεις οτι ειναι πολλοι οι φαν του παιχνιδιου αυτου.Ιδιως στην Ελλαδα λογω της εκτεταμενης αναφορας της μυθολογιας μας.

  8. #168
    PS3forums Fanatic desperate_gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4,384
    PSN ID
    Desperate_Gamer

    Default

    Ίσως. Στο θέμα του GOW universe παραδέχομαι ότι είμαι άσχετος. Απλά σαν ένας απλός gamer βλέποντας το trailer, το πρώτο πράμα που είπα είναι ότι θα έχει πλάκα.

    Στα γραφικά πράγματι το Uncharted 2 και το KZ2 έχουν φύγει μπροστά. Και ίσως και μ' αυτά που άκουσα για τα γραφικά του GOW στο PS2 να περίμενα κι εγώ το κάτι παραπάνω από τεχνικής άποψης σε αυτή τη γενιά. Αλλά δεν πρόκειται και για marketing catastrophy από πλευράς της Sony επειδή δείξαν ένα μικρό, απλώς "ικανοποιητικό" trailer. Θα έχουν την ευκαιρεία να μας κάνουν να αλλάξουμε γνώμη στο μέλλον, αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

  9. #169
    Our Japanese Translator PS4forums Addict Avenger_Seraphim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Athens/Tokyo
    Posts
    2,227
    PSN ID
    Jim_13
    Name
    Ted

    Default

    Εγω πιστευω μεχρι να τελειωσει το παιχνιδι θα δεινχει πολυ καλυτερο... Σε ενα αλλο (δεν θυμαμαι πως το λενε) στην αρχη που ειχαν δειξει ενα τρεϊλερ δεν φαινοταν τοσο καλο,και μετα οταν εδειξαν πως θα ειναι στο τελος παθανε ολοι την πλακα τους...Οποτε δεν νομιζω να μην συμβει το ιδιο και με αυτο το παιχνιδι που εχει μεγαλητερη απήχηση κιολας. Το παιχνιδι δεν εχει ολοκληρωθει οποτε νομιζω ειναι νωρις για να κρινουμε :bgrin2:

    Αμα αυτος ο Jaffe ειπε οτι δεν εχει σχεση με αυτο το τρεϊλερ :Ρ Τοτε εγω μπορω να πω πως δεν απογοητευτηκα.. Στο Uncharted 2 ηταν ενα cutscnene ενω εδω early gameplay (επειδη δεν ειχε τη μπαρα ζωης δεν σημαινει οτι ειναι gameplay,στα περισσοτερα τα αφερουν για να φαινονται καλυτερα)...
    Last edited by Avenger_Seraphim; 15-12-2008 at 16:55.
    Spoiler!

  10. #170
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,010
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    paidia milame gia to gow3...asxeta me to oti eidame sto trailer i oloklhromenh ekdosh tou tha einai safws annoterh!!to pisteuw

  11. #171
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    God of War III the epic conclusion to the franchise

    According to Sony Computer Entertainment America (SCEA), God of War III will be the final chapter in the epic series from SCE Santa Monica Studios.

    "Game serves as epic conclusion to multi-million unit franchise with state-of-the-art visuals and groundbreaking depth of scale four times larger than its predecessor."
    - SCEA Press Release



    And as the last game in the series, Sony looks to ensure that it will be a finale that no gamer will forget.

    "We have large shoes to fill following the success of the previously released God of War titles," said Stig Asmussen, Game Director for God of War 3. "But with refined gameplay and jaw-dropping visuals, I guarantee that God of War will give fans what they have been eagerly waiting for, and much more."
    http://www.psu.com/God-of-War-III-th...0005765-p0.php

    Jaw dropping visuals λεει ο director aperbag:

  12. #172
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ η αληθεια ειναι οτι μαλλον επιτηδες μας εδειξαν εικονες απο ενα τοπιο χωρις καθολου draw distance και scale.Παρατηρηστε το αυτο.Το GOW ηταν παντα ολα τα λεφτα το scale και τα χαωδη και μακρινα backgrounds.Τα οποια δεν βλεπουμε ουτε 1 εικονα στο καινουργιο τρεηλερ!Moνο κατι βραχακια βλεπουμε.Οποτε εγω κραταω αυτο εδω :

    "groundbreaking depth of scale four times larger than its predecessor"...

    και ευχομαι να μας δουλευουν ψιλο-γαζι!

    Βαζω και λιγο david Jaffe "zomg its looks like a moving painting !!1!!1oneone!!1!" και περιμενω την συνεχεια της σαπουνοπερας!

    Edit: Ο David Jaffe μολις σχολιασε την απογοητευση των περισσοτερων σχετικα με το νεο τρεηλερ , καθως και αυτα που μας ειχε πει οτι ειχε δει.
    Ιδου τι εχει να πει:

    "FWIW,

    I think this looks pretty good. So you know where my barometer sits.

    BUT this is not- as I said last week- the stuff I was/am talking about.
    I stand by my comments and am eager for Sony to get some of that stunning PAINTING QUALITY footage out asap...just to prove I ain't **** folks.

    David"
    Συγνωμη δεν εχω το λινκ ευκαιρο , αυτη τη στιγμη , παντως αυτο το quote ειναι 100% real. Απο οτι φαινεται επιτηδες η Santa Monica δεν δειχνει ουτε scale ουτε τιποτα , ισως εσκεμμενα θελοντας να απογοητευσει τον κοσμο , ωστε μετα ή να τον κουφανει τελειως , ή δεν ξερω και εγω τι...
    Last edited by Valkyre; 15-12-2008 at 17:30.

  13. #173
    PS4forums Fanatic TopGunZ's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giannitsa-Salonika mia gazia...
    Posts
    2,987
    PSN ID
    ModusAm

    Default

    Quote Originally Posted by muku View Post
    Εγώ απορώ γιατί το κράζετε... Εμένα μια χαρά μου φάνηκε το trailer, εντυπωσιακότατο!
    ΕΛΑ ΝΤΕ!!! Και λέω εγώ το πρωί που το είδα πω ρε τι πανηγύρια θα γίνονται στο φόρουμ, τρελό ανιμέισιον, νέα όπλα, νέα μεκάνικς, φοβερά μοντέλα εχθρών, επιβλητική ατμόσφαιρα και ξαφνικά ακούω για ps2 και δεν ξέρω γω τι...δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει και που το είδανε όλοι και δεν τους άρεσε, γιατί εγώ και το sd το βιντεάκι που είδα μου έπεσαν τα σαγόνια... θέλω να κατεβάσω το βιντεάκ απο psn αλλά τώρα το έχω το ps3 μου σε sd τηλεόραση, αύριο ίσως το δω καλύτερα...

  14. #174
    PS3forums Fanatic desperate_gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4,384
    PSN ID
    Desperate_Gamer

    Default



    Τώρα που το ξαναδιαβάζω αυτό για το "painting" νομίζω εδώ φαίνεται ξεκάθαρα. Μου δίνει την αίσθηση ότι ο Kratos είναι βαμμένος σε όλο του το σώμα. Δεν μπορεί κάποιος να μην εντυπωσιαστεί (έστω να του αρέσει) απ' αυτή τη pic...

  15. #175
    Our Japanese Translator PS4forums Addict Avenger_Seraphim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Athens/Tokyo
    Posts
    2,227
    PSN ID
    Jim_13
    Name
    Ted

    Default

    Quote Originally Posted by desperate_gamer View Post


    Τώρα που το ξαναδιαβάζω αυτό για το "painting" νομίζω εδώ φαίνεται ξεκάθαρα. Μου δίνει την αίσθηση ότι ο Kratos είναι βαμμένος σε όλο του το σώμα. Δεν μπορεί κάποιος να μην εντυπωσιαστεί (έστω να του αρέσει) απ' αυτή τη pic...
    Αμα ειχες παιξει και τα προηγουμενα παιχνιδια θα καταλαβαινες γιατι ειναι ετσι ΧΡ Ακομα εδω εισαι? Συνδεσε PS2 και αρχισε το παιχνιδι :bgrin2:

    Εγω παντως πιστευω οτι δεν ειναι αυτο φυσικα το τελικο προϊον :Ρ Και οτι θα ειναι πολυ καλυτερο αργοτερα :Ρ Φανταστειτε μονο το hype που δημιουργηθει αμα το δειξουν πολυ καλυτερο ΧΡ
    Spoiler!

  16. #176
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Σχετικα με την αναφορα για τις εικονες που postara,οντως δεν ηταν δικες μου.Τωρα για τον αν ειναι πειραγμενες ή φαινονται καλυτερα λογω της ληψης εγω δεν μπορω να το γνωριζω.Απλα μου φανηκε λιγο μεγαλη η διαφορα σε σχεση με αυτο που εβλεπα.
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  17. #177
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Valkyre thanks για το quote, τουλαχιστον ξερουμε οτι προκειται για διαφορετικο footage. Τωρα αυτο επιδεχεται πολλων ερμηνειων

    I think this looks pretty good. So you know where my barometer sits.
    Ειναι ο τυπος που οταν ενθουσιαζεται αρχιζει τα "ZOMGZKSHOLLYDCMDSV!!!!", κατι που ειπε για αυτο που ειδε, οποτε το "pretty good" αφηνει σιγουρα περιθωρια αισιοδοξιας.
    Desperate παρε αυτη τη στιγμη (εφυγες για video club :giggle το GOW2 (η το original GOW) και βαλτο (ακομα και) στο ps3 σου. Πραγματικα χανεις.

  18. #178
    Advanced Member freak's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    420
    PSN ID
    tsikibaum

    Default

    Ρε παιδια, γιατι ολοι περιμενετε το GOW 3 να εχει καλυτερα γραφικα απο το Killzone 2? Εννοειται πως δεν θα εχει. Ενα ειναι το Killzone. Το GOW 3 θα εχει πολυ ομορφα γραφικα ναι, αλλα απο που κι ως που να ειναι καλυτερα απο του Killzone?

    Βγηκε κανεις και το ειπε? Ποτε μου δεν περιμενα το παραπανω και ουτε το περιμενω. Αν ανεβει λιγο η ποιοτητα απο αυτο που ειδαμε, εγω θα ειμαι πολυ ικανοποιημενος.
    Last edited by freak; 15-12-2008 at 18:51.

  19. #179
    Our Japanese Translator PS4forums Addict Avenger_Seraphim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Athens/Tokyo
    Posts
    2,227
    PSN ID
    Jim_13
    Name
    Ted

    Default

    Quote Originally Posted by freak View Post
    Ρε παιδια, γιατι ολοι περιμενετε το GOW 3 να εχει καλυτερα γραφικα απο το Killzone 2? Εννοειται πως δεν θα εχει. Ενα ειναι το Killzone ρε γαμωτο. Το GOW 3 θα εχει πολυ ομορφα γραφικα ναι, αλλα απο που κι ως που να ειναι καλυτερα απο του Killzone?

    Βγηκε κανεις και το ειπε? Ποτε μου δεν περιμενα το παραπανω και ουτε το περιμενω. Αν ανεβει λιγο η ποιοτητα απο αυτο που ειδαμε, εγω θα ειμαι πολυ ικανοποιημενος.
    Εγω περιμένω να έχει καλύτερα γραφικά :Ρ Το Killzone δεν μαρεσει οποτε δεν προκειται να το συγκρινω με ενα κοινο FPS... ΧD
    XP
    XD

    (merikoi paraponethikan oti den vazw arketa pleon sta post mou ta trademark smilies mou XD)
    Spoiler!

  20. #180
    Αssistant Member Forum GOD NonBorn's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ραφήνα
    Posts
    7,230
    PSN ID
    nonborn
    Name
    Κωνσταντίνος

    Default

    GOD OF WAR 3 EARLY FOOTAGE

    Quote Originally Posted by nikolaszax View Post
    Απο το Psn us trailer






    GOD OF WAR 2 FINAL FOOTAGE





    Νομίζω η απάντηση δώθηκε... Για να τελειώνουν αυτά περί GOD2.5 και για ποια κονσόλα είναι το παιχνίδι.

    Είδαμε ένα footage που αν καλοσκεφτεί κάποιος καλύτερα είναι από ένα παιχνίδι που ανακοινώθηκε 5 μήνες πιο πριν. Eίδαμε footage από το Killzone 2, 2 χρόνια μετά την παρουσίαση του CGI Video και ακόμα και τότε είδαμε πόσο εξελίχθηκε ο τίτλος. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί δεν εντιπωσιαστήκατε από ένα trailer που ουσιαστικά δεν δείχνει τίποτα εσείς βγάλατε συμπεράσματα για τα γραφικά του τίτλου. Το συγκρίνεται με το Uncharted τη στιγμή που πρόκειται για 2 εντελώς διαφορετικά παιχνίδια... Αν πάμε πίσω στην PS2 ERA μπορούμε να συγκρίνουμε τα γραφικά από τα 2 studios της Sony και να πάρουμε μια ιδέα για το τι θα δούμε τελικά από το Gof of War 3.

    Αν έχω χρόνο θα επανέλθω αργότερα με περισσότερες πληροφορίες... Το περιβάλλον για μένα από το trailer είναι καταπληκτικό. Από κει κ πέρα η δική μου εκτίμηση είναι ότι ο τίτλος θα εξελίσσεται για τα επόμενα περίπου 2 χρόνια. Από 2010 και βλέπουμε... Εγώ αυτό αποκόμισα από το trailer... Bέβαια θα εξαρτηθεί και από το πότε θα δείξουν το επόμενο trailer...
    Ñǿñßöŗň™ is back on business ...

Page 9 of 84 FirstFirst ... 56789101112131959 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •