Page 8 of 84 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast
Results 141 to 160 of 1662

Thread: God of War III

  1. #141
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by NonBorn View Post
    Κρατάτε και μία πισινή... Το τραιλερ απ όσο είδα εγώ δεν έδειξε και τίποτα... Ούτε gameplay ούτε τίποτα... Από cutscenes φαίνεται να είναι το footage. Αnyway, εγώ νομίζω ότι η engine έχει στοιχεία απ αυτήν του Killzone 2 αν δε στηρίζεται σε αυτή. Δε νομίζω το παιχνίδι να βγει σύντομα οπότε εγώ απλα είμαι λίγο επιφυλακτικός με αυτά που λέγονται...
    Γι αυτο εβαλα και το bold στο post μου.

    Δεν νομιζω να χωραει αμφιβολλια , οτι το παιχνιδι θα δειχνει ΜΑΚΡΑΝ καλυτερο.Αυτο ειναι σιγουρο.Πιο πολυ ομως εδω εγω , κρινω το μαρκετινγκ της Sony , και το γεγονος οτι ενα τετοιο τρεηλερ , αντι να κανει καλο , κανει κακο!

  2. #142
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Quote Originally Posted by djpar View Post
    egw ena kserw...POTE DEN PERIMENA TOSO KALO TO UNCHARTED 1 kai twra blepw to 2 kai eine...ante geia+Pote den perimena na dw to Resistance 2 na ginete toso kalitero se grafika apo to Resistance 1(kata tin apopsi mou),gia na min milisw gia gameplay ktl,ara perimenw kati kalo apo to GOW3 giayto kai den anisixw dld...blakeia h sony se games tis den exei kanei,den tha kanei twra pisteyw
    Οντως.Ειδικα το resistance 2 στην σκηνη με το leviathan που δειξαν στην E3 δεν επιανε μια μπροστα στο μεγαλειο της ολοκληρωμενης εκδοσης.
    Τελικα ειναι ασχημο timing κατ,εμε.Δεν επρεπε να το βγαλουν το trailer.Καλυτερα να περιμενα στην Ε3 του χρονου παρα αυτο.
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  3. #143
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Εδω βεβαια φαινεται μακραν καλυτερος.Ειναι αρχη ακομα,υπομονη.
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  4. #144
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    poio levathian...ayto pou eida sto resistance 2 itan xilies fores kalitero apo E3 ktl thimame pou bgika stin pista me to "xtapodi" ta diastimoploia apo panw panikos!!!ti leme twra,den sizitaw vevaia to coop me xexwristes istories(oxi san to COD5),kai to competitive,ta skins tou xaraktira,oi eidikes dynamois ta opla,milame gia full paixnidi...SORRY GIA TO OFFTOPIC.

    to trailer exei kala kai kaka stoixeia...EGW THN SONY DEN TIN FOVAME TO GOW3 THA EINE TO LIGOTERO TELEIO...EYXOMAI
    Last edited by Valkyre; 15-12-2008 at 11:35.

  5. #145
    PS3forums Fanatic DarkUSS's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Athens
    Posts
    2,535

    Default


    1080p Trailer

    To trailer ομολογώ πως με απογοήτευσε καθώς διαρκεί κάτι δευτερόλεπτα και είναι τόσο γρήγορο που δεν προλαβαίνεις να δεις πολλά πράγματα πέρα από τον Kratos. Βέβαια εξακολουθώ να πιστεύω πολύ στην συγκεκριμένη ομάδα ανάπτυξης, στο τέλος δεν νομίζω να απογοητεύσει το παιχνίδι.





    Last edited by DarkUSS; 15-12-2008 at 13:06.

  6. #146
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Ούτε καν εντυπωσιάστηκα απο το trailer... Κακος το δείξανε.... Αίσχος.

    Ας περιμενουμε....
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  7. #147
    Elite Dikakom's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,144
    PSN ID
    kdim87

    Default

    Τι είναι αυτό....!Όποιος πει οτι δεν περίμενε κάτι πολύ καλύτερο στο trailer θα είναι τουλάχιστον ψεύτης...
    Ας μην κρυβόμαστε το παιχνίδι δείχνει τραγικό αν το συγκρίνεις με την σειρά God Of War και πολύ καλό αν το συγκρίνεις με τα υπόλοιπα...
    Με απογοήτευσε αυτό μπορώ να πω μόνο...δεν έχει τίποτα καινούριο να προσφέρει απ ότι ζήσαμε στα προηγούμενα δύο στο PS2...αν βγάλουν και μια έκδοση για Playstation 2 δεν θα εκπλαγώ καθόλου...μακάρι να διαψευστώ γιατί ήταν λόγος που σκόπευα να ξαναγοράσω PS3 καθώς πούλησα το πρηγούμενο που είχα.

    Spoiler!

  8. #148
    Elite marzel19's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Thessaloniki and Athens
    Posts
    1,131
    PSN ID
    marzel19

    Default

    Συμφωνώ ότι δεν θα έπρεπε να είχαν βγάλει το συγκεκριμένο trailer. Όχι επειδή δεν είναι καλά τα γραφικά (νομίζω μερικά posts είναι υπερβολικά) αλλά επειδή είναι πολύ μικρό και δεν δείχνει καθόλου περιβάλλοντα που είναι και το ατού στα γραφικά του GOW. Επικεντρώθηκαν στον Kratos (με την κάμερα να είναι πολύ κοντά) για να τονίζουν το ομολογουμένως πολύ καλό animation του χαρακτήρα.

    The time has come for all of us to go Home! Πλάκωσε κόσμος τελευταία οπότε πρέπει να ξεσκονίσω το summer house.

  9. #149

    Default

    Παιδιά ακόμα είναι πολύ νωρίς.Δεν μπορεί οι ίδιοι άνθρωποι που μας έκαναν στο gow2 να αναρωτιόμαστε αν παίζουμε στο ps2 η στο ps3 να μην καταφέρουν να μας δείξουν τρελά γραφικά.Υπομονή......

  10. #150

    Default

    ayto eine to video pou de mporousan na katalaboun an eine cgi h ingame?
    Live And Let Die
    Amiga Will Never Die

  11. #151
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Exoskeletor View Post
    ayto eine to video pou de mporousan na katalaboun an eine cgi h ingame?
    Oχι ο Jaffe ηταν που ελεγε αυτο το πραγμα και ειπε οτι το βιντεο που ειδε ηταν απο αλλο κωδικα , προφανως πολυ πιο καινουργιο.>Γιατι εδειξαν αυτο... δεν ξερω...

  12. #152

    Default

    Εμενα περισσοτερο με ανησύχησε το γεγονος οτι βλεπω μια απο τα ιδια παρα τα γραφικα.

  13. #153
    PS4forums Fanatic Giannis7's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Athens
    Posts
    3,200
    PSN ID
    Soldius7
    Name
    Γιάννης

    Default

    Σίγουρα είναι για Playstation 3 ?
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that."

    Bill Shankly

  14. #154
    PS4forums Addict grip's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Τρίκαλα
    Posts
    1,223
    PSN ID
    griparoring
    Name
    Σπύρος

    Default

    Παιδιά ηρεμήστε.
    Είναι αρχή ακόμη και είναι απλά το πρώτο trailer.
    Μπορεί να λέει πολλά αλλά μπορεί να μην λέει και απολύτως τίποτα.
    Θεωρώ ότι όπως σε όλα τα υπόλοιπα games,έτσι και σε αυτό,θα βγουν και μετέπειτα trailers τα οποία θα έχουν μεγαλύτερη διάρκεια και καλύτερη ποιότητα.
    Have faith.

  15. #155
    PS4forums Addict personGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    2,248
    PSN ID
    personGR

    Default

    Πωπω βγήκε ένα όχι-και-τόσο-κορυφαίο και το παιχνίδι χαρακτηρίστηκε αμέσως God of War 2.5

    Εγώ λέω πως θα 'πρεπε να ντρέπεστε.
    Τα παιδιά στη Santa Monica παλεύουν με τους πάντες και με τα πάντα για να παραδώσουν ένα απολαυστικό παιχνίδι.
    Τέτοιου είδους παιχνίδια πρέπει να τρέχουν κλειδωμένα στα 60fps και αν ισχύει το 1080p που άκουσα, τότε τα γραφικά είναι, αν μη τι άλλο, αξιοπρεπέστατα.

    Ειλικρινά δεν ξέρω τι παραπάνω να πω, έχετε χάσει τη μπάλα, δεν αναγνωρίζετε ούτε καν τη παραμικρή προσπάθεια.
    Φαντάζεστε τη φοβερή πίεση δέχεται το studio από πάνω;
    Και εσείς βγαίνεται και τους θάβετε από ένα trailer ενός λεπτού
    Ντροπή και πάλι ντροπή...

  16. #156

    Default

    Quote Originally Posted by personGR View Post
    Ντροπή και πάλι ντροπή...
    Ασε μας λιγο να γκρινιαξουμε αμεσως να μας την πεις:fryingpan::rofl:

  17. #157
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Απο το Psn us trailer





    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  18. #158
    Member DarkAvengerGR's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Trikala City
    Posts
    65
    PSN ID
    DarkAvengerGR
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by personGR View Post
    Πωπω βγήκε ένα όχι-και-τόσο-κορυφαίο και το παιχνίδι χαρακτηρίστηκε αμέσως God of War 2.5

    Εγώ λέω πως θα 'πρεπε να ντρέπεστε.
    Τα παιδιά στη Santa Monica παλεύουν με τους πάντες και με τα πάντα για να παραδώσουν ένα απολαυστικό παιχνίδι.
    Τέτοιου είδους παιχνίδια πρέπει να τρέχουν κλειδωμένα στα 60fps και αν ισχύει το 1080p που άκουσα, τότε τα γραφικά είναι, αν μη τι άλλο, αξιοπρεπέστατα.

    Ειλικρινά δεν ξέρω τι παραπάνω να πω, έχετε χάσει τη μπάλα, δεν αναγνωρίζετε ούτε καν τη παραμικρή προσπάθεια.
    Φαντάζεστε τη φοβερή πίεση δέχεται το studio από πάνω;
    Και εσείς βγαίνεται και τους θάβετε από ένα trailer ενός λεπτού
    Ντροπή και πάλι ντροπή...

    Οπότε το καλύτερο που είχαν να κάνουν ήταν να μην έδειχναν τίποτα.Εκτός κι αν μας παρουσιάσουν στο τέλος έναν τίτλο που οι χειρότερες στιγμές του να είναι το χθεσινό trailer...
    Τότε μάλιστα.
    Είσαι στο μυαλό,κάτι μαγικό...



  19. #159
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Μπορει να το εδειξαν για να δειξουν μετα ποσο πολυ προχωρησε το θεμα. Με ενα επομενο τρειλερ που θα ειναι πολυ καλυτερο.

    Μπορει να το εδειξαν για να παρουν feedback. Μουφα ειναι για μενα.

    Και επισης δεν νομιζω οτι θα ειναι κατι τρομερο και στην τελικη μορφη του. Το παιχνιδι ειναι hack n slash. Σωστα; Και πολυ ειναι για το ειδος του.

  20. #160
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,279
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Εγώ απορώ γιατί το κράζετε... Εμένα μια χαρά μου φάνηκε το trailer, εντυπωσιακότατο!

Page 8 of 84 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •