Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 45

Thread: Κανόνες αγγελιών

  1. #1
    Senior Member alestr9s's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    121
    PSN ID
    alest13

    Default Κανόνες αγγελιών

    Βλέποντας τις τιμές των μεταχειρισμένων παιχνιδιών στο sub-forum Αγγελίες και με βάση τον κανονισμό ότι απαγορεύεται ο σχολιασμός, εάν δεν είναι κάποιος ενδιαφερόμενος για αγορά, θα ήθελα να προτείνω να τροποποιηθεί λίγο ο κανόνας.

    Καλό θα ήταν, εφ'όσων το ίδιο προϊόν υπάρχει σε κάποιο κατάστημα (ηλεκτρονικό και μη), να επιτρεπόταν το ποστάρισμα του link για να προστατεύονται οι πιθανοί αγοραστές...

    Δε γίνεται να προσπαθούμε να βασιστούμε στην ημιμάθεια και στην άγνοια κάποιων συν-φορουμιτών μας για να κερδίσουμε 5 ευρώ περισσότερα από ένα μεταχειρισμένο παιχνίδι που θα πουλήσουμε....

    Δε γίνεται ρε παιδιά όταν κάτι έχει καινούριο 16-20 ευρώ (με μεταφορικά) απ'τα 2 κλασσικά site και να πωλείται το ίδιο παιχνίδι μεταχειρισμένο στα 30 ευρώ... Το φόρουμ, και οι Αγγελίες, είναι τόπος διευκόλυνσης και όχι για να βγάλουμε απ'τη μυγα ξίγκι...

    Θα ήταν πολύ σωστό να επιτρεπόταν να ενημερωθεί ο πιθανός αγοραστής ότι το ίδιο πράγμα και ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ μάλιστα μπορεί να το αγοράσει 10 ευρώ φθηνότερα... Θα πρέπει να προστετεύουμε τα μέλη τα οποία απλά δεν έχουν ψαχτεί τόσο πολύ. Είναι κοροϊδιά ρε παιδιά...

    Εγώ προσωπικά θα ποστάρω link με το ίδιο παιχνίδι από play.com και videogamesplus.ca όπου βλέπω αγγελίες με περσινά παιχνίδια στα 30 ευρώ.... Δεν είναι σωστό να πατάτε στην άγνοια του άλλου....

    Αυτό που θα ήταν δόκιμο με τα μεταχειρισμένα μας παιχνίδια θα ήταν να καθιερώσουμε τις ανταλλαγές... Όταν ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ το Assasin's έχει 17 ευρώ (με δωρεάν μεταφορικά) σε τι τιμή να το πουλήσουμε το μεταχειρισμένο μας ρε παιδιά??? 10? 13 ευρώ?
    Ενώ μπορούμε κάλλιστα να το ανταλλάξουμε με το παιχνίδι που έχει κάποιο άλλο μέλος και είναι στην ίδια φάση με εμάς....

    Περιμένω τα σχόλια σας.....



    Υ.Γ. Sorry για την μακρυγορία....

  2. #2
    PS4forums Fanatic pictorino's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αττική
    Posts
    3,330
    PSN ID
    pictorino13pao

    Default

    Quote Originally Posted by alestr9s View Post
    Βλέποντας τις τιμές των μεταχειρισμένων παιχνιδιών στο sub-forum Αγγελίες και με βάση τον κανονισμό ότι απαγορεύεται ο σχολιασμός, εάν δεν είναι κάποιος ενδιαφερόμενος για αγορά, θα ήθελα να προτείνω να τροποποιηθεί λίγο ο κανόνας.

    Καλό θα ήταν, εφ'όσων το ίδιο προϊόν υπάρχει σε κάποιο κατάστημα (ηλεκτρονικό και μη), να επιτρεπόταν το ποστάρισμα του link για να προστατεύονται οι πιθανοί αγοραστές...

    Δε γίνεται να προσπαθούμε να βασιστούμε στην ημιμάθεια και στην άγνοια κάποιων συν-φορουμιτών μας για να κερδίσουμε 5 ευρώ περισσότερα από ένα μεταχειρισμένο παιχνίδι που θα πουλήσουμε....

    Δε γίνεται ρε παιδιά όταν κάτι έχει καινούριο 16-20 ευρώ (με μεταφορικά) απ'τα 2 κλασσικά site και να πωλείται το ίδιο παιχνίδι μεταχειρισμένο στα 30 ευρώ... Το φόρουμ, και οι Αγγελίες, είναι τόπος διευκόλυνσης και όχι για να βγάλουμε απ'τη μυγα ξίγκι...

    Θα ήταν πολύ σωστό να επιτρεπόταν να ενημερωθεί ο πιθανός αγοραστής ότι το ίδιο πράγμα και ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ μάλιστα μπορεί να το αγοράσει 10 ευρώ φθηνότερα... Θα πρέπει να προστετεύουμε τα μέλη τα οποία απλά δεν έχουν ψαχτεί τόσο πολύ. Είναι κοροϊδιά ρε παιδιά...

    Εγώ προσωπικά θα ποστάρω link με το ίδιο παιχνίδι από play.com και videogamesplus.ca όπου βλέπω αγγελίες με περσινά παιχνίδια στα 30 ευρώ.... Δεν είναι σωστό να πατάτε στην άγνοια του άλλου....

    Αυτό που θα ήταν δόκιμο με τα μεταχειρισμένα μας παιχνίδια θα ήταν να καθιερώσουμε τις ανταλλαγές... Όταν ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ το Assasin's έχει 17 ευρώ (με δωρεάν μεταφορικά) σε τι τιμή να το πουλήσουμε το μεταχειρισμένο μας ρε παιδιά??? 10? 13 ευρώ?
    Ενώ μπορούμε κάλλιστα να το ανταλλάξουμε με το παιχνίδι που έχει κάποιο άλλο μέλος και είναι στην ίδια φάση με εμάς....

    Περιμένω τα σχόλια σας.....



    Υ.Γ. Sorry για την μακρυγορία....
    μου θυμίζεις τις θέσεις του καραμανλή για τα δομημένα ομόλογα!!!:rofl::rofl:
    ότι κάποιοι δεν αγοράζουν από site δεν σου λέει κάτι;
    άλλο παράδειγμα: πέμπτη ταξιδεύω ,θα γυρίσω αθήνα για μερικές μέρες αρχές νοέμβρη και στις 10 του ίδιου μήνα παρουσιάζομαι.τα παιχνίδια psp που ψάχνω στα site που αναφέρεις κάνουν όχι πάνω από 22Ε και όμως συμφώνησα για ένα από αυτά στα 28 με έξοδα μεταφοράς.είμαι χαζός;;;ότι δεν θα μπορέσω να το παραλάβω και το θέλω άμεσα από κάποιον εδω σημαίνει ότι είμαι κορόϊδο;

  3. #3
    Senior Member alestr9s's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    121
    PSN ID
    alest13

    Default

    Είδες??? Έχω και χούμορ ο άτιμος....


    Τότε αφού κάποιοι δεν αγοράζουν από site και κάποιοι άλλοι μπορεί να πάνε φαντάροι σε 10 μέρες δεν υπάρχει πρόβλημα στο να ποστάρονται link με τις τιμές των ίδιων παιχνιδιών από play.com κ videogamesplus.ca....



    Αφού, αυτοί, ούτως ή άλλως δεν θα προτιμούσαν το e-store.....
    Last edited by alestr9s; 17-10-2008 at 23:08.

  4. #4
    PS4forums Fanatic pictorino's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αττική
    Posts
    3,330
    PSN ID
    pictorino13pao

    Default

    Quote Originally Posted by alestr9s View Post
    Είδες??? Έχω και χούμορ ο άτιμος....


    Τότε αφού κάποιοι δεν αγοράζουν από site και κάποιοι άλλοι μπορεί να πάνε φαντάροι σε 10 μέρες δεν υπάρχει πρόβλημα στο να ποστάρονται link με τις τιμές των ίδιων παιχνιδιών από play.com κ videogamesplus.ca....

    Αφού, αυτοί, ούτως ή άλλως δεν θα προτιμούσαν το e-store.....
    αν όποιος δημιουργεί το thread δεν έχει πρόβλημα γιατί όχι ρομπέν των δασών;

  5. #5
    Senior Member alestr9s's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    121
    PSN ID
    alest13

    Default

    Τις ειρωνείες και τις χαριτωμενίες σου φύλα τες για κάνα φιλαράκι σου....

  6. #6
    PS4forums Addict plakas's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Ίος το νησί του ομήρου και του ονείρου
    Posts
    2,079
    PSN ID
    sitos1979
    Name
    Mαριούλης

    Default

    αγορασα περσι ενα game 70 ευρω αρα 10 games 700 ευρω οποτε για να παρω φετος 70 ευρω =1 game πρεπει να πουλησω συμφωνα με τα λεγομενα σου και του εμποριου και τα 10 games?:badpc::badpc::badpc::badpc::badpc::badpc::b adpc::badpc::badpc::badpc:
    και δεν τα βαζω φωτια καλυτερα να ζεσταθω μιας και το πετρελαιο ακριβενει:rofl::rofl::rofl::rofl: φιλε μου μαλον ζουμε σε διαφορετικο συμπαν ή μπηκες καταλαθος στην δικη μας διασταση??????


    φιλικα παντα
    Μάριος/πλακας

  7. #7
    PS4forums Fanatic pictorino's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αττική
    Posts
    3,330
    PSN ID
    pictorino13pao

    Default

    Quote Originally Posted by alestr9s View Post
    Τις ειρωνείες και τις χαριτωμενίες σου φύλα τες για κάνα φιλαράκι σου....
    για σένα:frog:
    http://www.videogamesplus.ca/product...ducts_id=10786
    είμαι χαζός που θα το πάρω μεταχειρισμένο 28;;απλά δεν έχω το χρόνο να περιμένω να το παραλάβω και δεν τρέχει τίποτα!!!δεν νιώθω ούτε ημιμαθής ούτε ότι κάποιος με εκμεταλλεύεται,για όνομα του θεού!!στο αναφέρω ως παράδειγμα.να ένας λόγος που μπορεί κάποιος να το αγοράσει αν και μεταχειρισμένο σε αυτή την τιμή.

  8. #8
    PS4forums Fanatic jimspy's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    athens
    Posts
    3,547
    PSN ID
    jimspy

    Default

    .....o kathenas exei dikaioma na poylaei kai na zhtaei gia agora oso thelei.....to an tha agorasei kapoios einai diko toy problhma k mono....den nomizo na yparxei kapoios en eth 2008 poy na mhn mporei na anagnorisei ti ton symferei na kanei kapoia dedomenh stigmh...megala paidia eimaste ...

  9. #9
    Senior Member alestr9s's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    121
    PSN ID
    alest13

    Default

    Quote Originally Posted by plakas View Post
    αγορασα περσι ενα game 70 ευρω αρα 10 games 700 ευρω οποτε για να παρω φετος 70 ευρω =1 game πρεπει να πουλησω συμφωνα με τα λεγομενα σου και του εμποριου και τα 10 games?:badpc::badpc::badpc::badpc::badpc::badpc::b adpc::badpc::badpc:

    Ρε φίλε τι δεν καταλαβαίνεις... Όταν πωλείται κάτι καινούριο 17 ευρώ πρέπει με το στανιό δηλαδή να αγοράσει ο κόσμος το δικό σου το μεταχείρισμένο με 30??

    Και το επιχειρημά σου.....??? Για να πάρεις εσύ καινούριο game....

    Δηλαδή αν ήθελες να πάρεις αυτοκίνητο θα τα πούλαγες κάνα κατοστάρικο το καθ'ένα??

    Το ποιός είναι σε άλλη διάσταση είναι μάλλον προφανές....

    Γι αυτό είπα ότι είναι πολύ πιο λογικό οι ανταλλαγές των μεταχειρισμένων μας....

    Πιο φιλικά δε γίνεται...
    alestr9s

  10. #10
    PS4forums Fanatic pictorino's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αττική
    Posts
    3,330
    PSN ID
    pictorino13pao

    Default

    Quote Originally Posted by jimspy View Post
    .....o kathenas exei dikaioma na poylaei kai na zhtaei gia agora oso thelei.....to an tha agorasei kapoios einai diko toy problhma k mono....den nomizo na yparxei kapoios en eth 2008 poy na mhn mporei na anagnorisei ti ton symferei na kanei kapoia dedomenh stigmh...megala paidia eimaste ...
    η μάζα είναι τα κορόϊδα,οι εκλεκτοί μας οδηγούν στο φως..!!μα να εξαπατήσουν κοτζάμ υπουργούς με τα ομόλογα;;

  11. #11
    PS4forums Addict plakas's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Ίος το νησί του ομήρου και του ονείρου
    Posts
    2,079
    PSN ID
    sitos1979
    Name
    Mαριούλης

    Default

    δεν διαφωνω με της ανταλαγες φιλεεεε εσυ εχεις κανα παιχνιδι για ανταλαγη η τα πουλησες ολα????????


    Υ.Γ απο ποιο πλανητη εισαι δεν ειπες????????:bgrin2::bgrin2:

    φιλικα παντΑ
    Μάριος/πλακας

  12. #12
    Senior Member alestr9s's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    121
    PSN ID
    alest13

    Default

    My sympathy is all yours mate.........

  13. #13
    PS4forums Fanatic pictorino's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αττική
    Posts
    3,330
    PSN ID
    pictorino13pao

    Default

    κι εμείς σε συμπαθούμε!!

  14. #14
    Advanced Member TZANNSPY's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αγ. Δημήτριος
    Posts
    269

    Default

    Να υποθέσω ότι η αγγελία μου ήταν η αφορμή/αιτία για τη δημιουργία αυτού του thread ?

    Την γνώμη μου την post-αρα στην αγγελία μου αφού δεν πρόσεξα το άνοιγμα αυτού του thread.

    Τίμιο αλλά "χοντρό" το <Εγώ προσωπικά θα ποστάρω link με το ίδιο παιχνίδι από play.com και videogamesplus.ca όπου βλέπω αγγελίες με περσινά παιχνίδια στα 30 ευρώ.... Δεν είναι σωστό να πατάτε στην άγνοια του άλλου....>

    Εγώ το έχω κάνει μόνο σε αγγελία ζήτησης όχι προσφοράς, εκεί νομίζω δεν μου πέφτει λόγος όσο και άν θέλω να προφυλάξω κάποιο φίλο/μέλος http://www.ps3forums.gr/vb/showthrea...938#post118938

    Στα υπόλοιπα συμφωνώ μαζί σου alestr9s...
    Intel Core 2 Quad Q9550 || Asus P5Q || Sapphire HD 6950 || 4x2GB Geil B-Dragon || CM M620 RP Mod || CM 690 ΙΙ ||
    Intel SSD X25-M 80GB || 2x WD CB 1TB || 1x Seagate 500GB || WD 250GB EXT HDD || LG DVD-RW GH22LS30 || TEAC FD 7in1 ||
    LG M2382D || Logitech X-230 || MS Wireless Optical Desktop 3000 || Logitech RumblePad 2 || Epson SX515W ||
    * Hewlett Packard Mini 200-4200ev *
    * Sony PS3 60GB=>320GB+PS3break v1.2+WD MyPassport Essential 500GB External HDD *

  15. #15
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by alestr9s View Post
    Εγώ προσωπικά θα ποστάρω link με το ίδιο παιχνίδι από play.com και videogamesplus.ca όπου βλέπω αγγελίες...
    Δε το κατάλαβα αυτό; Παραβίαση των κανόνων αγγελιών ξέρεις τι πάει να πει σωστά;

    Και βασικα εσενα τι σε ενδιαφερει αν ο αλλος θελει να το αγορασει 50 και 80 ευρω απο κάποιων άλλων. Τα λεφτα σου δίνει; Ο καθενας που εχει πρόσβαση στο ιντερνετ γνωρίζει πολυ καλα τι γινεται και επίσης μπορεί να μπει και στο thread με τις προσφορες απο τα καταστηματα και να διαβασει εκει περα τι γινεται με τα εξω μαγαζια.

    Ολοι πλεον γνωριζουμε οτι τα εξω καταστηματα τα εχουν ποιο φθηνα τα παιχνιδια. Και εγω ειχα βρει το LBP στα 40 ευρω και τελικα το πηρα απο εδω περα 60. Τι παει να πει; Οτι με εκλεψε; Λες και δε ξερουμε τι γινετε.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  16. #16
    Advanced Member TZANNSPY's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αγ. Δημήτριος
    Posts
    269

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Δε το κατάλαβα αυτό; Παραβίαση των κανόνων αγγελιών ξέρεις τι πάει να πει σωστά;

    Και βασικα εσενα τι σε ενδιαφερει αν ο αλλος θελει να το αγορασει 50 και 80 ευρω απο κάποιων άλλων. Τα λεφτα σου δίνει; Ο καθενας που εχει πρόσβαση στο ιντερνετ γνωρίζει πολυ καλα τι γινεται και επίσης μπορεί να μπει και στο thread με τις προσφορες απο τα καταστηματα και να διαβασει εκει περα τι γινεται με τα εξω μαγαζια.

    Ολοι πλεον γνωριζουμε οτι τα εξω καταστηματα τα εχουν ποιο φθηνα τα παιχνιδια. Και εγω ειχα βρει το LBP στα 40 ευρω και τελικα το πηρα απο εδω περα 60. Τι παει να πει; Οτι με εκλεψε; Λες και δε ξερουμε τι γινετε.
    'Εχεις πμ σχετικά με το θέμα. Παρακαλώ απάντησέ μου όπως θες.
    Intel Core 2 Quad Q9550 || Asus P5Q || Sapphire HD 6950 || 4x2GB Geil B-Dragon || CM M620 RP Mod || CM 690 ΙΙ ||
    Intel SSD X25-M 80GB || 2x WD CB 1TB || 1x Seagate 500GB || WD 250GB EXT HDD || LG DVD-RW GH22LS30 || TEAC FD 7in1 ||
    LG M2382D || Logitech X-230 || MS Wireless Optical Desktop 3000 || Logitech RumblePad 2 || Epson SX515W ||
    * Hewlett Packard Mini 200-4200ev *
    * Sony PS3 60GB=>320GB+PS3break v1.2+WD MyPassport Essential 500GB External HDD *

  17. #17

    Default

    Εγώ ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω και δεν πάει προσωπικά σε κανέναν.......αφού πολλοί φέρνουν σαν παράδειγμα την πολύ φτηνή τιμή που έχουν βρει ένα παιχνίδι σε κάποιο site γιατί δεν το αγοράζουν από εκεί να τελειώνει το θέμα χωρίς να περιμένουν κάποιος να το δώσει ακόμα πιο φθηνά;

    Δηλαδή κάποιος που αγοράζει από Ελλάδα (69,99 ευρώ δηλαδή) θα πρέπει να το δώσει 5 ευρώ επειδή το τάδε site το έχει 10 ευρώ;:confused:


  18. #18
    Advanced Member thanos's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Athens
    Posts
    406
    PSN ID
    thanos999

    Default

    Δικιο εχουν ολοι οι προλαλησαντες...

    Απλα να συμπληρωσω οτι οσον αφορα την αγορα παιχνιδιων απο εξωτερικο υπαρχει ο κινδυνος να μην φτασει ποτε το game στη πορτα του σπιτιου μας(για πολλους γνωστους λογους) και επισης πολλες φορες η καθυστερηση παραλαβης ειναι τοσο μεγαλη που σιγουρα δεν αξιζει τα λιγα ευρο που ισως εξοικονομησαμε.

    Καλως ή κακως ζουμε στην Ελλαδα και η τιμη ενος μεταχειρισμενου προιοντος που βαζουμε σε μια αγγελια πρεπει να εχει σχεση με τη τιμη πωλησης του προιοντος(καινουργιου) στην Ελλαδα και οχι σε καποιο αλλο μερος του πλανητη.
    Μια ζωη Μ3 που'ναι πουτ..α και κυρια!

  19. #19
    Advanced Member TZANNSPY's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αγ. Δημήτριος
    Posts
    269

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Εγώ ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω και δεν πάει προσωπικά σε κανέναν.......αφού πολλοί φέρνουν σαν παράδειγμα την πολύ φτηνή τιμή που έχουν βρει ένα παιχνίδι σε κάποιο site γιατί δεν το αγοράζουν από εκεί να τελειώνει το θέμα χωρίς να περιμένουν κάποιος να το δώσει ακόμα πιο φθηνά;

    Δηλαδή κάποιος που αγοράζει από Ελλάδα (69,99 ευρώ δηλαδή) θα πρέπει να το δώσει 5 ευρώ επειδή το τάδε site το έχει 10 ευρώ;:confused:
    Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το παράξενο σε μία αγγελία ζήτησης "αρχαίων" παιχνιδιών να δίνω links με τις υπάρχουσες τιμές σε 2-3 από τα πλέον αξιόπιστα e-stores - σαν ενδεικτικές τιμές.
    Εγώ αγόρασα πέρυσι το PES2008 70€ πόσο να το δώσω;
    Intel Core 2 Quad Q9550 || Asus P5Q || Sapphire HD 6950 || 4x2GB Geil B-Dragon || CM M620 RP Mod || CM 690 ΙΙ ||
    Intel SSD X25-M 80GB || 2x WD CB 1TB || 1x Seagate 500GB || WD 250GB EXT HDD || LG DVD-RW GH22LS30 || TEAC FD 7in1 ||
    LG M2382D || Logitech X-230 || MS Wireless Optical Desktop 3000 || Logitech RumblePad 2 || Epson SX515W ||
    * Hewlett Packard Mini 200-4200ev *
    * Sony PS3 60GB=>320GB+PS3break v1.2+WD MyPassport Essential 500GB External HDD *

  20. #20
    Advanced Member TZANNSPY's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αγ. Δημήτριος
    Posts
    269

    Default

    Quote Originally Posted by thanos View Post
    Δικιο εχουν ολοι οι προλαλησαντες...

    Απλα να συμπληρωσω οτι οσον αφορα την αγορα παιχνιδιων απο εξωτερικο υπαρχει ο κινδυνος να μην φτασει ποτε το game στη πορτα του σπιτιου μας(για πολλους γνωστους λογους) και επισης πολλες φορες η καθυστερηση παραλαβης ειναι τοσο μεγαλη που σιγουρα δεν αξιζει τα λιγα ευρο που ισως εξοικονομησαμε.

    Καλως ή κακως ζουμε στην Ελλαδα και η τιμη ενος μεταχειρισμενου προιοντος που βαζουμε σε μια αγγελια πρεπει να εχει σχεση με τη τιμη πωλησης του προιοντος(καινουργιου) στην Ελλαδα και οχι σε καποιο αλλο μερος του πλανητη.
    Ο ίδιος κίνδυνος, αν όχι μεγαλύτερος, υπάρχει και εντός Ελλάδος από αμφιβόλου αξιοπιστίας αγοραστές ή πωλητές.
    Η καθυστέρηση 5-7 ημερών δεν είναι δα και τόσο τραγική, μπροστά στα όχι και τόσο λίγα ευρώ που μπορούμε να εξοικονομήσουμε, μιλάμε για 50% ή και παραπάνω φθηνότερα.
    Ζούμε στην Ελλάδα της ευρώπαϊκής ένωσης και της παγκοσμιοποίησης των αγορών, ας εκμεταλλευτούμε τα λίγα καλά που έχει να μας προσφέρει αυτό...
    Intel Core 2 Quad Q9550 || Asus P5Q || Sapphire HD 6950 || 4x2GB Geil B-Dragon || CM M620 RP Mod || CM 690 ΙΙ ||
    Intel SSD X25-M 80GB || 2x WD CB 1TB || 1x Seagate 500GB || WD 250GB EXT HDD || LG DVD-RW GH22LS30 || TEAC FD 7in1 ||
    LG M2382D || Logitech X-230 || MS Wireless Optical Desktop 3000 || Logitech RumblePad 2 || Epson SX515W ||
    * Hewlett Packard Mini 200-4200ev *
    * Sony PS3 60GB=>320GB+PS3break v1.2+WD MyPassport Essential 500GB External HDD *

Page 1 of 3 123 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •