Results 1 to 20 of 586

Thread: Assassin's Creed: Odyssey

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,121
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Να ρωτησω κατι, έχει παρει καποιος το τροπαιο που σκοτωνεις κατσικες στην Κεφαλλονια, μεχρι να πεσει το ψευτικο ματι? Εχω παει σε μια τοποθεσια που ειδα σε βιντεο που εχει πολλες κατσικες, εχω κανει την περιοχη το Αουσβιτς των κατσικων, αλλα το ρημαδι δεν μου το δινει. Ειχε καποιος αλλος ιδιο προβλημα?


  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Να ρωτησω κατι, έχει παρει καποιος το τροπαιο που σκοτωνεις κατσικες στην Κεφαλλονια, μεχρι να πεσει το ψευτικο ματι? Εχω παει σε μια τοποθεσια που ειδα σε βιντεο που εχει πολλες κατσικες, εχω κανει την περιοχη το Αουσβιτς των κατσικων, αλλα το ρημαδι δεν μου το δινει. Ειχε καποιος αλλος ιδιο προβλημα?
    του εχεις αλλαξει τα φωτα δλδ! ωραιος! με τα τροπαια ποτε δεν ασχοληθηκα οποτε δε μπορω να σε βοηθησω. το κανω quote κ 'δω για να μη χαθει στο σπαμαρισμα.

  3. #3
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Να ρωτησω κατι, έχει παρει καποιος το τροπαιο που σκοτωνεις κατσικες στην Κεφαλλονια, μεχρι να πεσει το ψευτικο ματι? Εχω παει σε μια τοποθεσια που ειδα σε βιντεο που εχει πολλες κατσικες, εχω κανει την περιοχη το Αουσβιτς των κατσικων, αλλα το ρημαδι δεν μου το δινει. Ειχε καποιος αλλος ιδιο προβλημα?
    Εγω το πηρα κοντα στο μεγάλο άγαλμα του Δια. Οτι έβλεπα από κατσίκα την σκότωνα και μετά από καμιά 10αρια το πήρα. Σε οτι σημεία έχω δει σε vids όσες και να σκότωνα δεν μου το έδινε

    Νομιζω παντως οτι αν εχει προχωρήσει πολυ η ιστορία, για κάποιο ανεξήγητο λόγο είναι πιο δύσκολο να βγει

  4. #4
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,121
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Snk View Post
    Εγω το πηρα κοντα στο μεγάλο άγαλμα του Δια. Οτι έβλεπα από κατσίκα την σκότωνα και μετά από καμιά 10αρια το πήρα. Σε οτι σημεία έχω δει σε vids όσες και να σκότωνα δεν μου το έδινε

    Νομιζω παντως οτι αν εχει προχωρήσει πολυ η ιστορία, για κάποιο ανεξήγητο λόγο είναι πιο δύσκολο να βγει
    Μαλλον αυτο ειναι γιατι πηγα να το παρω τελευταιο. Το πολυ πολυ αφου κανω και οτι αλλο εχει μεινει απο side , κανω ενα νεο παιχνιδι απλα για να παρω την πλατινα.

  5. #5
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Μαλλον αυτο ειναι γιατι πηγα να το παρω τελευταιο. Το πολυ πολυ αφου κανω και οτι αλλο εχει μεινει απο side , κανω ενα νεο παιχνιδι απλα για να παρω την πλατινα.
    Κατι αλλο παιζει(εγω εχω τερματισει το στορυ(πηγα στην περιοχη με το αγαλμα του δια)Και στην πρωτη κατσικα που εσφαξα,μου πεταξε το τροφυ

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •