Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
Μιχάλη.
Επιμένεις βλέπω οτι μπορώ και έχω το δικαίωμα να μπω στο νημα του horizon zero και να κανω rant επειδή π.x δεν έχει online? Πιστεύω οτι θα ήταν καλύτερο αν έχει online το horizon( αυτο θελω εγω). Να μπω να.το γραφω καθε μερα δεν θα μου πει κανείς πιστεύεις με το χέρι στην καρδια, ότι φιλε συντονισου λιγο ΔΕΝ πρόκειται να έχει online to horizon το ξέραμε εξαρχής. Απάντησε μου ειλικρινά σαυτο. Με όποιο υφος θέλεις αρκεί να παρω μια αληθινή απάντηση. Και προς θεού δεν συγκρίνω παιχνίδια,μην μ το ξαναπειτε αυτο οτι συγκρίνω αλλους είδους παιχνίδια διότι ΔΕΝ ΚΑΝΩ καμια σύγκριση παιχνιδιών. Εαν δλδ η απάντηση π θα παρω βασιστεί σε αυτό και κολλησουμε εκει...τότε παραιτουμαι απτην συζήτηση όμορφα κ καλα.
Peteoklis δεν φιμωσα κανέναν απολύτως.
Ηλία εγω σε ιδιο room μαζι σου δεν.μπαινω διότι δεν.σε προλαβαίνω οτι και να κανω. Χαχαχα και ναι συμφωνώ σε οσα λες και με τον τρόπο που τα λες.
Με είδες προσωπικά να γκρινιάζω μόνο για αυτό το θέμα;
Στο θέμα online γκρίνιαξα γιατί δεν έχεις πρόσβαση στο offline περιεχόμενο αν δεν έχεις ιντερνετ. Μάλλον δεν πρόσεξες τι έγραψα. Στο Horizon γράψε ότι θες για παράπονο. Άμα θες γράψε και σαν παράπονο την απουσία αυτοκινήτων.
Εγώ ρώτησα αν είχαν πει ποτέ ότι σε περίπτωση που δεν έχεις ιντερνετ δεν τρέχει το παιχνίδι. Εγώ πάντως πιστεύω οτι πολύς κόσμος θα γκρινιάξει για αυτό και εντέλει θα το διορθώσουν με ένα patch.
Έχω αναφερθεί στο θέμα του χειρισμού, στα γραφικά, στο άθλιο ράλι που έτρεξα,στην απουσία quick race σε online αγώνες, στο οτι όσο προσπαθούσα να φτιάξω Lobby αυτό ήταν αδύνατον και γενικά οτι το GT Sport σε σχέση με τον ανταγωνισμό είναι υποδεέστερο.
Αλλά μάλλον απαγορεύεται να αναφέρεις προβλήματα/ελλείψεις σε έναν τίτλο...