Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 79 of 79

Thread: Need For Speed : The Run

  1. #61
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    GT review:
    [gt]723915[/gt]

    2 hours of gameplay το single?Νεο ρεκορ

    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  2. #62

    Default

    Το έπαιξα σήμερα....μόνο τα γραφικά της frostbite 2 αξίζουν και το κινηματογραφικό gameplay.Απο εκει κ πέρα η κλασσική αέρινη αισθηση οδήγησης των NFS.Το έστειλα στον κάδο το dvd που έκαψα....και για να του βάζει τοσο χαμηλη βαθμολογια το IGN που μοιράζει 9ρια μαπα το καρπουζακι...
    http://uk.ps3.ign.com/articles/121/1...source=twitter

  3. #63
    Cool Member TJohn's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    210
    PSN ID
    TJohnZermatt
    Name
    Γιάννης

    Default

    Καλό το παιχνιδάκι!!! Το πήρε κανείς???

  4. #64
    Cool Member TJohn's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    210
    PSN ID
    TJohnZermatt
    Name
    Γιάννης

    Default

    Λοιπόν, ας γράψω και τις εντυπώσεις μου...
    Το παιχνίδι έχει μια υποτυπώδη πλοκή δηλαδή γυρνάμε πίσω στα παλιά καλά NFS... Μοιαζει θα έλεγα με το Hot Pursuit (δεν είναι open world) αλλά έχει κατά τη γνώμη μου πολύ πιο ρεαλιστικό χειρισμό... Καμιά σχέση δηλαδή με εκείνα τα αυτόματα ανάποδα τιμόνια του Hot Pursuit που έπαιρνες στροφή με 300km/h!!! Ικανοποιητικό gameplay και παιδιά πολύ καλά γραφικά περιβάλλοντος παντός καιρού...

  5. #65
    Advanced Member mitsios's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Κρήτη
    Posts
    327
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Ειναι σαν το most wanted καθολου;Με free οδηγηση μεσα στην πολη κ να βρισκεις αποστολες κ τετοια,η εχει ξερες αποστολες οπως το hot pursuit?Εχει πρωταγωνιστες;Διαλογους;Υποθεση;
    Όταν κάποιος κλέβει 1.000.000 ευρώ από μια τράπεζα λέγεται κλέφτης...
    Όταν κάποιος κλέβει 1 ευρώ από 1.000.000 άτομα λέγεται τράπεζα...
    Όταν κάποιος κλέβει λεφτά, όνειρα και ελπίδες από όλους λέγεται κυβέρνηση...

  6. #66
    Cool Member TJohn's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    210
    PSN ID
    TJohnZermatt
    Name
    Γιάννης

    Default

    To The Run είναι ένας αγώνας από το San Francisco μέχρι τη Νέα Υόρκη... Παίζεις κομμάτια αυτού του αγώνα... Αυτό είναι το career (the Run) και είναι δυστυχώς μικρό σε διάρκεια... Έχει και αρκετά challenges όπως είχε και το Most Wanted... Έχει και μια υπόθεση με λίγους διαλόγους αλλά μη φανταστείς τίποτα τρελά πράγματα. Έχει και κάποιες όμορφες interactive σκηνές που θυμίζουν πολύ Heavy Rain...

  7. #67
    Advanced Member etnica12345's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    NΓ*kaia, Attiki, Greece, Greece
    Posts
    410
    PSN ID
    etnica12345
    Name
    Χρήστος Καλογρίδης

    Default

    Πραγματικα ενα μπραβο στα παιδια που το εκαναν! Δειτε το!

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=R1vDNd3oB-Y"]http://www.youtube.com/watch?v=R1vDNd3oB-Y[/ame]

  8. #68
    Advanced Member FunkyCobra's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nikaia
    Posts
    499
    PSN ID
    MegalodonGR
    Name
    Nikos

    Default

    mou pan oti to career einai guro stis 3 wres...pane ta nfs.

  9. #69
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    @funkycobra Μην ξεχνάς πως πλέον τα nfs είναι μια σειρά που βγαίνει κάθε χρόνο μπορεί και λιγότερο, ακόμα δεν έχουμε τελειώσει που λέει ο λόγος το hot pursuit & το shift2 , στο run όπως φαίνεται δώσανε βάση στο online , οπότε ο καθένας κρίνει και αγοράζει , αν πχ δεν σε νοιάζει καθόλου το online τότε το νοικιάζεις με 2€ την μέρα όπου δεν θα χρειαστεί και παραπάνω και τελείωσες αλλιώς το αγοράζεις, άλλωστε πιστεύω πως δεν θα αργήσει το επόμενο.

    Το θέμα είναι να κάνουνε βήματα μπρος στο τομέα των γραφικών , gameplay οδήγησης και φυσικά σεναρίου. Πάντα τα nfs ήταν πιο arcade σε όλα τους δεν μπρούν όλα να γίνουν gt5 είναι άλλο το κοινό τους.

  10. #70
    Cool Member TJohn's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    210
    PSN ID
    TJohnZermatt
    Name
    Γιάννης

    Default

    Βγήκε update 1.02 που ελαχιστοποιεί τα διάφορα προβλήματα που είχε το online...
    Για να δούμε!

  11. #71
    Cool Member TJohn's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    210
    PSN ID
    TJohnZermatt
    Name
    Γιάννης

    Default

    Ορίστε και οι βελτιώσεις από το επίσημο site...

    Title update 1.3 for Need for Speed The Run is out now on PlayStation 3, and will be out shortly for XBOX 360. Thank you to everyone who provided feedback on the game, we appreciate all your comments and the devs have worked hard on this update, taking many into consideration.
    The update will be available at different times around the globe, so please be patient if it’s not available for you right now.
    Here is a short list of the updates:

    • Improvements to reset behavior in Single Player:
      • When players go off track, they will be reset back onto the track (similar to the reset behavior in online multiplayer races) instead of at the last checkpoint. Crashes will still result in a reset to the last checkpoint.
      • We’ve modified the reset behavior for a number of tracks in The Run where resets seemed too close to the main race route. This should reduce some frustration for players where they’ve suddenly been reset by just barely going off course.

    • Multiplayer – reduce the severity of racer to racer collisions in multiplayer races and jarring reactions by the game camera.
    • Multiplayer - Fix to address a connectivity issues sometimes seen when attempting to join multiplayer sessions on PS3
    • Multiplayer – Fix for load and connectivity issues being experienced on PS3.
    • Autolog – fix an issue where the Autolog friends list would sometimes appear empty and Speedwalls would display ‘Your Friend’ instead of the proper friends name.

    We’ll let you know as soon as the patch is released on Xbox 360. As for PC, we do have a patch in the works but no ETA on when it will be released.
    Καταπληκτικό το online ύστερα από τις βελτιώσεις! Ένα από τα καλύτερα racing online! Άκρως εθιστικό!

  12. #72
    Advanced Member azalus's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    305
    PSN ID
    azalica

    Default

    Χθες το τερματισα και εγω το παιχνιδι ωραιο μου αρεσε αλλα βρε παιδια σε 2 ωρες και 26 λεπτα τελος!!!!!!!! δλδ ετσι οπως το πανε σε λιγο δεν θα εχει καθολου singleplayer.

  13. #73
    Cool Member TJohn's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    210
    PSN ID
    TJohnZermatt
    Name
    Γιάννης

    Default

    Τα challenges τα έκανες όλα πλατινένια? To The Run το τερμάτισες στο Extreme? Κάνε τα κι αυτά και μετά έλα να μου πεις ότι σε πήρε μόνο δύο ώρες το single... Είπαμε είναι μικρό αλλά άμα κάποιος έχει όρεξη το κάνει μεγάλο...
    Θα παίζεις online? Να σε addάρω?

  14. #74
    Advanced Member azalus's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    305
    PSN ID
    azalica

    Default

    ^^μονο το singlep[layer επαιξα Tjohn και ενα challenge και 2 παιχνιδια στο online.Το νοικιασα μονο δω πως ειναι και μου εκανε εντυπωση που το τερματισα σε τοσο λιγο χρονω.

  15. #75
    ProRedGAMER's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    27
    PSN ID
    ProRedGAMER

    Default

    Γεια σας μάγκες, πρόσφατα ένας φίλος μου χάρισε το NFS: The Run και το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να πάρω τα online τρόπαια του παιχνιδιού διότι δεν κατέχω το online pass, αν μπορούσατε να μου δώσετε ένα online pass του NFS: The Run, θα σας ήμουν πάρα πάρα πολύ ευγνώμων, ευχαριστώ.

  16. #76
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Καλησπερα παιδια δεν ξερω τι παιζει με το παιχνιδι αλλα απο χτες που παιζω εχουν διπλασιαστει οι xp ποντοι που παιρνεις online κ offline φαντασου απο online αγωνα μαζεψα 6000+ xp.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  17. #77
    Cool Member TJohn's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    210
    PSN ID
    TJohnZermatt
    Name
    Γιάννης

    Default

    Ωραίος φίλε μου! Να το κίνητρο να ξαναπιάσω το παιχνιδάκι μετά από αρκετό καιρό μιας κι έχω χρόνο απόψε...

  18. #78
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Σε εκανα add μπορουμε να παιξουμε τα group objetives κ να ανεβουμε lvl


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  19. #79

    Default

    παιδια καλησπέρα....μήπως μπορεί να μου πει κανείς στο online γαμινγ πως κερδίζει κάποιος τους αγώνες?Τι εννοώ...όταν είμαι στο online οι αντίπλοι αν κάνουν reset μου εμφανίζονται πιο μπροστά και μου είναι αδύνατο μετά να τους φτάσω όσο καλά και να πηγαίνω το αμάξι...Μήπως έχει παρατηρήσει κανείς το ίδο και αν έχει να προτείνει καμιά λύση???????

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •