Page 6 of 84 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast
Results 101 to 120 of 1679

Thread: Grand Theft Auto V

  1. #101
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Μία από τις πολλές ιδιοτροπίες των παιχνιδιών Grand Theft Auto, είναι ότι παρόλο που συγκαταλέγονται στα πιο δημοφιλή και πετυχημένα video games όλων των εποχών, το καστ τους σχεδόν πάντα αποτελείται από άγνωστους ηθοποιούς. Αυτό ακριβώς φαίνεται πως ισχύει και με το πολυαναμενόμενο Grand Theft Auto V. Έχουμε δει τη φάτσα και έχουμε ακούσει τη φωνή του – κατά τα φαινόμενα – κεντρικού χαρακτήρα του παιχνιδιού. Όμως ποιος ηθοποιός έχει τον ρόλο; Όλα δείχνουν ότι πρόκειται για έναν κύριο ονόματι Ned Luke, ο οποίος είναι παντελώς άγνωστος στο ευρύ κοινό. Κλασική Rockstar. Δείτε τον ηθοποιό παρακάτω, και τσεκάρετε μερικές ερμηνείες του εδώ (ούτε καν στο Youtube δεν υπάρχει ο τύπος!) για να διαπιστώσετε πόσο πολύ μοιάζει σε φάτσα και φωνή με τον χαρακτήρα του trailer του Grand Theft Auto V.



    game20.gr

    Spoiler!

  2. #102

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    καλημέρα.

    καθαρά προσωπική άποψη, αλλά δε νομίζω να δούμε 100% επακριβώς ίδιο επιπεδο ποιότητας κ πολυπλοκότητας γραφικών στο PS3.

    Είναι πολύ λεπτομερή (textures) πάντα για sandbox game, έχουν απίστευτη διαύγεια, ο φωτισμός ειδικός/περιβαλλοντικός είναι τρομερός, πολλά παράλληλα "υπο-engines" τρέχουν και τέλος η πολυπλοκότητα των αντικειμένων+animation (απο πινακίδες τέρμα Θεού σε ταράτσες, βουνά, έως γρασίδι/φυτά κινούμενα...το είπα έτσι απο πάνω ως κάτω για να συμπεριλάβω όλα τα αντικείμενα)..........

    ......το τρέηλερ μου κάνει για τούμπανο PC.......

    ....και ελπίζω να με βγάλει ψεύτη η DMA Desing, ωπ σόρρυ βγαίνω απο το χρονοντούλαπο, η Rockstar North, θα το χαρώ πολύ.

    Πάντως, καθαρά προσωπική γνώμη, βάσει των ορέξεών μου (ήτοι πέραν τεχνικών), δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα με την επιλογή Los Santos.......καθώς το GTA San Andreas ήταν το μοναδικό GTA που δεν με "τράβηξε" κυρίως γιατί δεν "συνδέομαι" με τους αφροαμερικανούς χαρακτήρες, δεν μ αρέσει η hiphop (και παρεμφερή ακούσματα) καθόλου, γενικότερα απο στόρυ/theme/plot δεν με "κράτησε" το San Andreas.
    Τονίζω, καθαρά προσωπική άποψη και όχι τεχνική (γιατί τεχνικώς, μου είχε πέσει το σαγόνι, τι κατάφεραν στο PS2: μέγεθος πόλης, interactivity, character development, οχήματα, NPCs κλπ, μόνο με 32MB RAM...)

    Θα προτιμούσα ένα GTA 80τίλα φουλ, ή ακόμα και τίγκα 70τίλα, με την μουσική που έπαιζε σε εκείνες τις δεκαετίες, ρούχα, στυλ ομιλίας, διαφημίσεις, κουλτούρα κλπ....

    Όπως καταλάβατε, το αγαπημένο μου GTA, είναι το Vice City....(πολλές φορές το φόρτωνα ίσα - ίσα για να κάνω pause και να αφήσω το ραδιόφωνο, να με κάνει να νιώθω ότι είμαι πίιιιιιισω στο χρόνο, στο δωμάτιό μου και ακούω στο ελληνικό ραδιόφωνο, τον Τσαουσόπουλο ή αλλιώς τον "267")


    Βέβαια, περιμένω κ εγώ πως και πως να δω το νέο GTA 5 απο κοντά. Δεν είναι ότι δεν μου αρέσει - μου αρέσει και αρκετά μάλιστα, απλά είχα ελπίδες ότι θα έβλεπα κάτι 70ς/80ς στυλ...
    Εχεις ενα δικιο, αλλα αν θα μου δινοτανε η ευκαιρια να παιξω ενα απο τα GTA του PS2 στο PS3 (με ιδιο στορυ πανω κατω, καλυτερα γραφικα κτλπ) θα επελεγα το San Andreas.

    Δεν θα με χαλαγε αυτη η εκδοχη που λες, δεκαετια του 70 πχ, αλλα το San Andreas αφησε εποχη, και με τραβηξε παρα πολυ.Και πραγματικα περιμενω πως και πως να παιξω το νεο San andreas

  3. #103
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    GTA V release date outed?



    "According to the websites "20 reasons to be excited about 2012" we will all be retreating indoors and drawing the curtains in May when GTA V will apparently hit the shops."

    http://www.nme.com/photos/20-reasons...2/255833/1/1#8

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  4. #104
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default


  5. #105
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^What is this???

  6. #106
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Το cover ενός περιοδικού για τον Απρίλη. Αυτά που γράφει στα αγγλικά:
    The mystery solved
    The first images
    Los Santos already mapped
    Who will be the new Niko Bellic?

  7. #107
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Got it

  8. #108

  9. #109
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Φήμες αναφέρουν πως θα έχουμε νεότερα στην Gamescom, 15-19 Αυγούστου. Για να δούμε..

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  10. #110
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    Καλα, πως και δεν ανακοινωθηκε τιποτα στην Ε3?
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  11. #111
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Φοβηθηκαν μαλλον το Watch dogs!!!!!!


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  12. #112
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Η rockstar εχει να εμφανιστεί στην e3 απο το San Andreas...
    Δεν εχει να κανει λοιπόν με το watch dogs

  13. #113
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    Υπαρχει λογος περι αυτου?
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  14. #114
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    οχι απλα μαλλον θελουν να διξουν κατι που θα λεμε ουαουυυυυυυυυυυ το θελω τωρα. τωρα


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  15. #115
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Παλιο αρθρο ΑΛΛΑ εγω τωρα, προσφατα, το ειδα.

    Λοιπον,

    GTA 5: Why It’s Already The Best Game Ever Made (φαινεται κ απο τον τιτλο ποσο αντικειμενικος ειναι ο συντακτης)

    Skyrim is a silly dragon fantasy; Batman: Arkham City is little more than a comic book brought to life; Assassin’s Creed: Revelations… well, just don’t get me started on the nonsense that passes for that game’s Dan Brown-esque story and its horribly-contrived game mechanics.
    χαχαχαχαχαχα... εκεινη την στιγμη ΕΛΙΩΣΑ πραγματικα...

    full: http://www.nowgamer.com/columns/nowg...ever_made.html

    περιττο να πω οτι ο ανθρωπος μου ανοιξε τα ματια, πεταξα ολα τα παιχνιδια και κρατησα μονο αυτα που εχω απο την σειρα GTA, ενω ενοειται πως θα παρω 2 κοπιες του gta v γιατι απο το πολυ καψιμο φοβαμαι οτι θα μου χαλασει το δισκακι. λολ

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  16. #116
    PS4forums Fanatic tnf50's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    アテンス
    Posts
    2,466
    PSN ID
    tnf50
    Name
    Γιώργος

    Default

    Bullshit...^

    Ο τυπας ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ hyped χωρις καν να εχει δει gameplay...αν, λεμε τωρα, ακυρωνοταν το παιχνιδι θα ανατιναζοταν εξω απο τα γραφεια της rockstar...

  17. #117
    Elite stavros88's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Afghanistan
    Posts
    910
    PSN ID
    ocelot14gr

    Default

    αρθρο που αρχιζει κραζοντας τετοια παιχνιδια (Εdit) δεν αξιζει καν να το διαβασω

    οσογια το 5,αν ειναι οπως το 4 τοτε δεν παει να εχει γραφικαρες ενα μετριο παιχνιδι θα ειναι
    Last edited by stavros88; 07-07-2012 at 18:31.

  18. #118

    Default

    Quote Originally Posted by stavros88 View Post

    οσογια το 5,αν ειναι οπως το 4 τοτε δεν παει να εχει γραφικαρες ενα μετριο παιχνιδι θα ειναι
    τι εννοεις;το 4 ειναι το παιχνιδι με την υψηλοτερη βαθμολογια αυτης της γενιας.

  19. #119
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    ^ Και συναμα το πιο υπερεκτιμημενο παιχνιδι αυτης της Γενιας.

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  20. #120
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Tι καθεστε και τους δινετε hits σε αυτα τα τρολια ρε παιδια? Δεν διαβαζουμε τετοια πραγματα, δεν τους δινουμε χρημα και κλικς. Τελος.

Page 6 of 84 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •