Page 22 of 22 FirstFirst ... 121819202122
Results 421 to 438 of 438

Thread: WarHawk

  1. #421
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,277
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Εγώ το πήρα από Πανόρμου και είχε άλλα 2. Στο ένα όμως, αυτό που πήρα αρχικά έλειπε από μέσα το headset... Πάρε τηλέφωνα στα καταστήματα και ρώτα. Και στο Παλαιό Φάληρο που είχα τηλεφωνήσει μου είπε ότι είχε, δεν ρώτησα βέβαια πόσα... Για τα τηλέφωνα γράψε στο google "seven video net"

  2. #422
    Advanced Member j0e's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    313
    PSN ID
    joe21r

    Default

    Quote Originally Posted by muku View Post
    Εγώ το πήρα από Πανόρμου και είχε άλλα 2. Στο ένα όμως, αυτό που πήρα αρχικά έλειπε από μέσα το headset... Πάρε τηλέφωνα στα καταστήματα και ρώτα. Και στο Παλαιό Φάληρο που είχα τηλεφωνήσει μου είπε ότι είχε, δεν ρώτησα βέβαια πόσα... Για τα τηλέφωνα γράψε στο google "seven video net"
    Ok thanks.
    kai giati de pires auto me to headset?

  3. #423
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,277
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Quote Originally Posted by j0e View Post
    Ok thanks.
    kai giati de pires auto me to headset?
    Αυτό σου λέω. Πήρα το κουτί και έλειπε από μέσα το headset και γύρισα και το άλλαξα. Οπότε αν πας εκεί θα έχει μεν 2, αλλά το 1 δεν θα έχει headset.

    Πάμε παρακάτω, σήμερα βγαίνει triple combo pack και τα 3 expansions 12Ε δηλαδή γλιτώνεις 6Ε από το να τα αγόραζες όλα μεμονομένα ή 2Ε αν αγόραζες το booster pack με τα 2 expansions και το Fallen Star μόνο του. Όπως και να 'χει έπρεπε να το βγάζανε από την πρώτη μέρα, όπως στο αμερικάνικο store...

  4. #424
    PS4forums Addict ProEvo's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    FaramirEvolution

    Default

    Πάντως και στο plaisio έπεσε η τιμή του. 40 έχει μαζί με το headset.
    Spoiler!

  5. #425

    Default

    ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ GENERAL???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΠΟΤΕ...ΦΤΟΥΥΥΥ!! ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ... ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ANONYMOYS WARHAWKOHOLICS ΣΤΟ FACEBOOK ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
    !! ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΤΡΕΛΟΣ ΕΘΙΣΜΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΟ.. ΤΑ ΛΕΜΕ ONLINE GUYSSSSS !!!CTF!!!

  6. #426
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    General ποτε. Ειναι τοσοι πολλοι οι ποντοι που πρεπει να παιζεις 10 χρονια για να το παρεις. Προσωπικα οσο καιρο παιζω (σε δωματια των 32) μονο εναν εχω δει μια φορα στο ''arxipelago'' Ποτε ξανα...

  7. #427

    Default

    hellooooooooo!! καλό μήνααααα!!!! Κατάλαβα....χεχεχε....δεν πειράζει..η προσπάθεια μετράει ε? κι ας μη γίνω GENERAL ποτέεεε... !! Πάντως πιστέυω ότι αυτό το παιχνίδι θα παραμείνει διαχρονικό !! Δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση να σταματήσω να παίζω! Σε ευχαριστώ για την απάντηση εεεεεεεεεεεε.... WarHawK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τα λέμε μέεεεεσαααααααααααααααααααααααααααα......... )))

  8. #428

    Default

    εεεεε θέλω να παίξω warhawk γμτ! :oops:

  9. #429
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Τωρα θα φαω βρισιδι μαλλον αλλα ειναι και η ωρα δυσκολη και δεν εχω τι να κανω και θα ποσταρω σε ενα νημα ξεχασμενο απο τον θεο...

    Starhawk παιζει λεει να ανακοινωθει πολυ συντομα στην κονσολα μας.

    Βρε λες; Να ξεκινησει δευτερος γυρος καψιματος.

    http://vghq.net/2011/03/15/starhawk-...ced-very-soon/

  10. #430

    Default

    Stavro tha mas trelaneis re malaka...ithela na iksera posi skoni efages kai posi lapsi ksethapses gia na vreis to thread

    Thumasai wre pou paizame to sugkekrimeno ? emena vevaia pote den kerdise mia thesi sti kardia mou tote to marti tou 07. Latrepsame resistance omws

  11. #431
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Lol. Πουσε ρε Νασαρααααααααααα. Εφαγα σκονη λασπη χωμα και οτι αλλο υπαρχει για να το φτασω εκει στον πατο που ειχε παει αλλα το βρηκα.

    Ναι θυμαμαι Νασο. Γιαυτο θελω να το ξαναζησουμε ωρε. Εκει στην Eucadia και στο Archipelago.

    Υ.Γ. Στειλε πουμου το κινητο σου. Εχασα τα παντα. Βλεπε Iphone+itunes. Ασχετο.

  12. #432
    Elite overclocker's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Greece
    Posts
    966
    PSN ID
    johnnie_gr

    Default

    Έχει ακόμα κόσμο μέσα ;
    HATED BY MANY...
    LOVED BY FEW...
    RESPECTED BY EVERYONE...

  13. #433
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    κι όμως έχει! υπάρχουν ακόμα άτομα που παίζουν ασταμάτητα!

    Και -δεν ξέρω αν είναι καλή 24άρα γραμμή μου που φτάνει 12άρα- μια χαρά είναι η ταχύτητα........απειροελάχιστο lag έως καθόλου........(καλά, στα "νιάτα" του το Warhawk, όχι lag δεν είχε........κυριολεκτικά νόμιζες ότι έπαιζες offline......τόσο ομαλή ορή και 30fps ακατέβατα είχε......)

  14. #434
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Κινδυνευω να χαρακτηριστω ως νεκροφιλος με το νημα που ξεθαψα. LOL.

    Η φαση ειναι οτι εχει κοσμο !!!!! Τεσπα. Ας το αφησουμε να ωριμασει και βλεπουμε.


  15. #435
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Οι servers του παιχνιδιού θα κατέβουν οριστικά στις 1 Φεβρουαρίου 2019 στις 10:00.

  16. #436
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Το είχα πάρει σε Blu-ray.
    Κόστος 40 ευρώ + Jabra Bluetooth εντός του κουτιού.

    Προσοχή: 40 ευρώ ήταν η day 1 τιμή.

    Και γιατί τόσο χαμηλή; Διότι τότε, το 2007, ένα παιχνίδι "μόνο" online θεωρούνταν λειψό. Οπότε η τιμή στα 40 ευρώ + δώρο ένα αξιοπρεπέστατο BTooth το οποίο χρησιμοποιώ μέχρι σήμερα (έχουν περάσει κινητά Νοκια, iPhone, iPad, Mac από δαύτο και λειτουργεί ακόμα άψογα).

    Απλές σκεψούλες για να σκεφτούν μερικοί πως ήταν κάποτε τα πράγματα και πως είναι τώρα.

    Το πιο τίμιο παιχνίδι, τόσο όσο αφορά την απόδοσή του (lag/servers/arcade feeling) όσο και από πλευράς τιμής + δώρου.

  17. #437
    Cool Member jper75's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    249
    PSN ID
    jper75
    Name
    Γιάννης

    Default

    Αξιοπρεπέστατο παιχνίδι. Ακόμη έχω και εγώ το Bluetooth που είχε μαζί. Δυστυχώς δεν του έδωσα την αγάπη που του άξιζε


  18. #438
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,277
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Που το ξεθάψατε αυτό? Παιχνιδάρα ήταν το άτιμο.

Page 22 of 22 FirstFirst ... 121819202122

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •