Page 58 of 58 FirstFirst ... 8485455565758
Results 1,141 to 1,143 of 1143

Thread: Gran Turismo 5 |OT| - [3D]

  1. #1141
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Νεος στην παρεά του GT5(άργησα λίγο )
    Λοιπόν διαβάζω το thread για να πάρω μια ιδεα σχετικά με το παιχνίδι μιας και είμαι ασχετος γενικά απο racing και έχω φτάσει στο σημείο που αγανακτείτε κάποιοι (Valkyre) για τον μέγεθος των patch.
    Αγαπητέ Valkyre και λοιποί που παραπονιόσασταν το 2011 για το μέγεθος των patch δείτε και την θετική πλευρά η οποία είναι οτι δεν ήσαστε στην θέση μου!!
    Βάζω το παιχνίδι στο Ps3 και βλέπω 24 updates οτι χρειάζεται να κάνει...Δεν μέτρησα ώρα πάντως ξέρω οτι χάζεψα στον υπολογιστη αθλητικά,forum,facebook είδα ένα επεισόδιο Revolution και ακόμα δεν είχε τελειώσει βαλα μετά Big Bang Theory πήγα και βλέπω ότι ήθελε και install..Γενικά δεν μέτρησα συνολικό χρόνο για να σας πω ακριβώς..
    Πάντως το παιχνίδι αν και ακόμα παραμένω άσχετος και μη fan μπορώ να πω ότι είναι αρκετά ωραίο και ευχάριστο αλλά και πολύ σπαστικό όταν για κάποια δέκατα του δευτερολέπτου χάνεις το χρυσό στα διπλώματα!!!
    Ε πραγματικά εκεί σπάει νευρα γιατι θες σαν τρελός να το καταφέρεις(ή μήπως το έχω μόνο εγώ αυτό; ) δεν ξέρω πόσες φορές μπορεί να παίξω μέχρι να το καταφέρω και πόσο μου την σπάει το το φάντασμα μου που πάει καλύτερα από μένα!!!

    Spoiler!

  2. #1142
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Δέκατα του δευτερολέπτου είναι πολύς χρόνος Μιχάλη για το GT5. Πάρα πολύς Έχω χάσει χρυσό για χιλιοστό. Εκεί να δεις απογοήτευση.
    Είναι πολύ εθιστικό όμως. Ελπίζω να το ευχαριστηθείς

  3. #1143
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Δέκατα του δευτερολέπτου είναι πολύς χρόνος Μιχάλη για το GT5. Πάρα πολύς Έχω χάσει χρυσό για χιλιοστό. Εκεί να δεις απογοήτευση.
    Είναι πολύ εθιστικό όμως. Ελπίζω να το ευχαριστηθείς
    Ναι το κατάλαβα... χαχαχα!!
    Και εγω έτσι ελπίζω Σπύρο προς το παρον εχω δρόμο ακομα για να το μάθω.
    Spoiler!

Page 58 of 58 FirstFirst ... 8485455565758

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •