Page 61 of 61 FirstFirst ... 11515758596061
Results 1,201 to 1,207 of 1207

Thread: Anime-manga

  1. #1201

    Default

    Ένα ακόμα "περίεργο" που μου πρότειναν.


  2. The Following User Says Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    Gokussjin (18-03-2018)

  3. #1202
    Elite Gokussjin's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ρόδος
    Posts
    887
    PSN ID
    Steva24
    Name
    Σταύρος

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Ένα ακόμα "περίεργο" που μου πρότειναν.

    Ξεκίνησα Attack on titan! Λυπησου με!!

    Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to Gokussjin For This Useful Post:

    DJTaurus (19-03-2018)

  5. #1203
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Το βάζω εδώ επειδή είναι Anime.

    Στην αρχή το είδα και δε το πίστευα ότι είναι αληθινό.







    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  6. #1204
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Τωρα που εκανα το ταμπλετ e reader και μου εφυγε και αυτη η "καψα" χρονων εβαλα και διαφορα μανγκα στο ματι για κατεβασμα...Μπηκαν στην λιστα το 20th century boys(ακομα να ολοκληρωσω την συλλογη μου απο την perfect edition για να ξεκινησω to monster),blame!, mirai nikki και boku dake ga inai machi...τα περισσοτερα μου τα προτειναν τα μικροτερα ξαδερφια μου που γενικα εχουν διαβασει αρκετα αλλα ξεκινησα το tokyo ghoul και μαρεσει πολυ!Εχει αρκετο μυστηριο και μαρεσει ο παραλληλισμος που κανει με κλασσικα βιβλια-συγγραφεις οπως ο καφκα...ειμαι ακομα στην αρχη ελπιζω να ειναι τοσο ενδιαφερον και στην συνεχεια!

    Spoiler!

  7. #1205
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    Μιας και βγήκε η 2η σεζόν του Hi score girl αυτές τις μέρες, δεν ξέρω αν έχει προταθεί εδώ.
    Πρόκειται για manga που μεταφέρθηκε σε anime,ασχολείται με έναν πιτσιρικά gamer στις αρχές των 90's ο οποίος λιώνει ολημερίς στα arcade και στις κονσόλες.
    Για όποιον είχε ζήσει γενικά τα arcade αξίζει οπωσδήποτε να το δει, έχει απίστευτο χιούμορ και πολλες αναφορές στα παιχνίδια από 1991 έως 1996.
    Νομίζω πέρα από τις ατάκες, η καλύτερη δουλειά έχει γίνει στο voice acting του πρωταγωνιστή.


  8. #1206
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Anime adaptation του παιχνιδιού της Square Enix



    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  9. #1207
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Απο τη μια εχεις την αποψη του Χολυγουντ, απο την αλλη βεβαια εχεις και την αποψη της Ιαπωνιας για το πως θα παρουσιαζεις συχνα πυκνα το γυναικειο φυλο...

    Τι απωθημενα ειναι αυτα... σεξουαλικα υπονοουμενα παντου, για το σχεδιο δεν θελω να αναφερθω καν μερικες φορες αγγιζει ισως τα ορια παιδικης πορνογραφιας, γενικα μια κατασταση οτι ναναι...

    Εβλεπα ενα ανιμε απο τη σειρα Macross και σε καποιες φασεις ρε παιδι μου τι να πω. Too much... εν τω μεταξυ εντελως αχρειαστα ολα... σαν να υπαρχουν απλα για να ικανοποιησουν καποια μυαλα ενα πραγμα...

    Mου θυμησε το σκηνικο απο το FFVII Remake ου η Τιφα σε ρωταει τι να βαλει, και μεσα στις επιλογες ειχε "κατι επισημο" και της λες εσυ βαλε κατι επισημο ρε παιδακι μου και σου σκαει με το κομπινεζον ζαρτιερες και δε θυμαμαι τι αλλο... ουτε σε τσοντα να της ελεγες θα γυρισουμε...

Page 61 of 61 FirstFirst ... 11515758596061

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •