Results 1 to 15 of 15

Thread: NBA 2K11 ONLINE

  1. #1
    Cool Member bredinio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    272
    PSN ID
    bredinio

    Default NBA 2K11 ONLINE

    Πότε ξεκινάμε ;

  2. #2
    Elite kyrtzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    thessaloniki
    Posts
    849
    PSN ID
    otakon61078

    Default

    Ακομα δεν το πειραμε.
    Αν το online εχει την ιδια ποιοτητα με τον υπολοιπο τιτλο τοτε θα κανουμε τρομερα πρωταθληματα.
    Ελπιζω τα παιδια που θα δηλωσουν συμμετοχη πραγματικα να το θελουν, και πανω απο ολα να εχουν καλη διαθεση και υπομονη.
    PSN ID OTAKON61078

  3. #3
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by kyrtzo View Post
    Ακομα δεν το πειραμε.
    Αν το online εχει την ιδια ποιοτητα με τον υπολοιπο τιτλο τοτε θα κανουμε τρομερα πρωταθληματα.
    Ελπιζω τα παιδια που θα δηλωσουν συμμετοχη πραγματικα να το θελουν, και πανω απο ολα να εχουν καλη διαθεση και υπομονη.
    Και επισης να δεχονται τον τροπο που επιλεγει ο καθενας να παιζει. Και οποιος καταλαβε, καταλαβε....

  4. #4
    Elite gergeo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    kozani
    Posts
    618
    PSN ID
    gergeo86
    Name
    giorgos

    Default

    συμφωνω φιλε μου..αν ειναι πιο ελευθερα τα πραγματα θα ειμαι κ εγω μεσα..

  5. #5
    Member savanos's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    82
    Name
    Πάνος

    Default

    Άντε δημιουργήστε την ομάδα να κάνουμε τα invites! γράψτε και τι παίχτη φτιάξατε, μην μαζευτούμε 10 PG

  6. #6
    Elite kyrtzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    thessaloniki
    Posts
    849
    PSN ID
    otakon61078

    Default

    Πειμενω να μου ερθει απο Αγγλια ελπιζω μεχρι Τριτη - Τεταρτη να το εχω.
    Θα δημιουργησουμε πρωταθλήμα το πολυ 10-12 ατομων με διπλους αγωνες και playoff.
    Ελπιζω να βρεθουν 2 παιδια που θα μπορουν να βοηθησουν σαν admin γιατι δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο.
    Το πρωταθλημα θα ειναι ελευθερο χωρις τους κανονες που ειχαμε παλια (in the paint, ποντοι κτλ.)
    Το χρονοδιαγραμμα θα ειναι πολυ αυστηρο γιαυτο ελπιζω να δηλωσουν συμμετοχη παιδια που γουσταρουν το basket και θελουν να παιζουν και οχι απλα να δοκιμασουν πως ειναι και σε 3 παιχνιδια να βαρεθουν και να φυγουν.
    Μεσα στην εβδομαδα θα ξεκινησουμε με τις συμμετοχες ωστε να μαζευομαστε σιγα σιγα, ευκαιρια ειναι να ακουσω και καποιες προτασεις απο παλιους και νεους παιχτες και να τις συζητησουμε εδω.
    Bredinio Marko να σας υπολογιζω να κανουμε μαζι την λιγκα?
    PSN ID OTAKON61078

  7. #7
    Cool Member bredinio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    272
    PSN ID
    bredinio

    Default

    Νομίζω οτι θα βρω τον χρόνο για να βοηθήσω

  8. #8
    PS4forums Addict criter's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,873
    PSN ID
    criter

    Default

    Ειμαι και εγω μεσα για πρωταθλημα, συμφωνω οτι δεν θα πρεπει να βαζουμε επιπλεον κανονες οι οποιοι αλλιωνουν την πραγματικοτητα ενος αγωνα μπασκετ και την διασκεδαση μας επισης. Ας παιξει ο καθενας οπως θελει, το μπασκετ οπως και στο παιχνιδι εχει τους δικους του κανονες. Δεν νομιζω με το να βαζουμε και αλλους κανονες οτι ειναι σωστο.


    Quote Originally Posted by savanos View Post
    Άντε δημιουργήστε την ομάδα να κάνουμε τα invites! γράψτε και τι παίχτη φτιάξατε, μην μαζευτούμε 10 PG
    Λεμε για πρωταθλημα online league με ολοκλκηρες ομαδες και οχι μονο με παιχτες απο το my player.

  9. #9
    h4wk's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    72
    PSN ID
    h4wk_gr
    Name
    Γιάννης

    Default

    παιδιά κι εγώ είμαι μέσα!! αν και ακόμα δε μου έχει έρθει το παιχνίδι..

    είτε για ολόκληρη ομάδα, είτε για παίχτη από το my player

  10. #10
    Member savanos's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    82
    Name
    Πάνος

    Default

    είμαι μέσα και για το league εγώ , αλλά αφού παίζουμε που παίζουμε καλό θα ήταν να δημιουργήσουμε και ένα Crew τα ίδια άτομα ώστε να δούμε πόσο καλοί είμαστε και σε αυτό το mode

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by savanos View Post
    είμαι μέσα και για το league εγώ , αλλά αφού παίζουμε που παίζουμε καλό θα ήταν να δημιουργήσουμε και ένα Crew τα ίδια άτομα ώστε να δούμε πόσο καλοί είμαστε και σε αυτό το mode
    Ενα crew θα ηταν καλη επιλογη. Επισης δεν ειναι απαραιτητο να παιξεις με τον myplayer. Μπορουμε να χειριστουμε και υπαρχοντες παιχτες.
    Ας φτιαξει οποιος θελει ενα να δοκιμασουμε.

  12. #12
    PS4forums Addict plakas's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Ίος το νησί του ομήρου και του ονείρου
    Posts
    2,079
    PSN ID
    sitos1979
    Name
    Mαριούλης

    Default

    εεεεεεεεεε μονο αυτοαμυνες να μην εχει + pip + 100 point Με Kobe (βλεπε πετρελι ())

  13. #13
    Elite kyrtzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    thessaloniki
    Posts
    849
    PSN ID
    otakon61078

    Default

    Ακομα δεν μου ηρθε απο το zavvi δυστηχως μολις το παρω θα αρχισουμε να μαζευομαστε. Μαριε οι κανονες θα ειναι πιο ελευθεροι φυσικα θα απαγορευτουν οι αυτοαμυνες αλλα υα υπολοιπα θα ειναι πιο ελευθερα. Αν μαζευτουμε πανω απο 12 τοτε οι αγωνες θα ειναι μονοι και θα τελειωσουμε πολυ πιο γρηγορα.
    Ελπιζω παντως να υπαρχει συμμετοχη, αληθεια πως ειναι φετος το online?
    PSN ID OTAKON61078

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by kyrtzo View Post
    Ακομα δεν μου ηρθε απο το zavvi δυστηχως μολις το παρω θα αρχισουμε να μαζευομαστε. Μαριε οι κανονες θα ειναι πιο ελευθεροι φυσικα θα απαγορευτουν οι αυτοαμυνες αλλα υα υπολοιπα θα ειναι πιο ελευθερα. Αν μαζευτουμε πανω απο 12 τοτε οι αγωνες θα ειναι μονοι και θα τελειωσουμε πολυ πιο γρηγορα.
    Ελπιζω παντως να υπαρχει συμμετοχη, αληθεια πως ειναι φετος το online?
    To online γενικα ειναι πολυ καλυτερο. Σε ranked εχει ενα ελαχιστο lag που επηρεαζει μονο τα σουτ. Αν το συνηθισεις ειναι μια χαρα. Και με ενα φιλο που περσυ δεν καταφεραμε να παιξουμε μαζι, παιζουμε ανετα. Τα μονα προβληματα ειναι οτι ranked μπορει να αργησει να βρει αντιπαλο και καμια φορα σε πεταει στο ξεκαρφωτο. Αλλα 2 φορες μου χει τυχει.
    Crew δυστυχως δεν εχω καταφερει να παιξω. Οποτε εκει υπαρχει σημαντικο θεμα. 2 φορες μονο ξεκινησε ο αγωνας αλλα μας πεταξε αμεσως.

  15. #15

    Default

    sfakianistis το id μου,μολις τωρα πηρα το παιχνιδι,ελπιζω να ναι γαματο γιατι ειμαι μεγαλος φαν του ΝΒΑ!


Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •