Page 13 of 16 FirstFirst ... 3910111213141516 LastLast
Results 241 to 260 of 313

Thread: Devil May Cry

  1. #241

    Default

    Έλα τώρα ! Καταλαβαίνω πως θέλεις να υπερασπιστείς τον Donte αλλά ήταν θέμα το Co op ? Το 4 μια χαρά action shooter ήταν με πολύ λιγότερο τρόμο από τα προηγούμενα.

    Και πάλι συγνώμη δηλαδή αλλά πως είναι το ίδιο genre, διάβασες οτιδήποτε από αυτά που έγραψα ? Από που είναι γιαπωνέζικη παραγωγή αυτή ? Από που είναι stylish hack n slash αυτή η πλατφόρμα με button smashing gameplay ?



    Kill it wιth fire είναι.

  2. #242
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Για το RE4 και το RE5 και τις διαφορες τους ας μην αρχισω γιατι εκτος του οτι ειναι offtopic εχει συζητηθει πολλες φορες και εχω γραψει την αποψη μου στα αναλογα τοπικ. In a nutshell, το 5 εβαλε ταφοπλακα στην ατμοσφαιρα με το co op και εξαφανισε καθε εννοια horror, το 4 ηταν κι αυτο ενα over the shoulder shooter αλλα με εμφαση στην ατμοσφαιρα και με εκπληκτικα set pieces με μεγαλη δοση horror.
    Παμε στα του DMC, απο αυτα που εχουμε δει sorry κιολας αλλα εμενα μου φαινεται hack n slash κατα βαση με καποια στοιχεια platforming. Αλλα η βαση του ειναι το hack n slash. Αν διαφωνουμε σε αυτο δεν εχει καποιο νοημα η συζητηση, μαλλον διαφωνουμε γενικα για τα genres.
    Stylish μπορει να μην ειναι για σενα, ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν πολλοι που θεωρουν αυτο το footage stylish.
    Και επαναλαμβανω, αν θεωρεις αυτο button masher τοτε μαλλον τα ιδια ισχυουν και για το DMC4, αυτο κι αν ηταν η αποθεωση του σπαμαρισματος του devil bringer.
    Το αν σε χαλαει το γεγονος οτι δεν ειναι γιαπωνεζικη παραγωγη η οτι δεν ειναι οσο "γιαπωνεζικο" θελεις δεν το κανει αυτοματως κακο παιχνιδι η το τοποθετει σε αλλο genre ξερω γω.
    Ισως δεν ειναι του γουστου σου, κακο ομως για να το χαρακτηρισεις πρεπει να το παιξεις πρωτα.

    Καταλαβαίνω πως θέλεις να υπερασπιστείς τον Donte
    Ουτε καν, απλα δεν μπορω να ακουω υπερβολες.
    Last edited by hakoo; 15-08-2012 at 04:48.


  3. #243

    Default

    Άλλο Devil May Cry και άλλο God of war. Αν σε εξυπηρετεί να γενικεύεις ότι και τα δύο είναι action και hack n slash δεν φταίω εγώ. Αυτό είναι God of war με emo/teen angst περιτύλιγμα.

    Και υπερβολές δεν καταλαβαίνω πως ακούς. Αφού δεν σε πειράζει που είναι platform, αφού δεν σε πειράζει που είναι πιο απλό, αφού δεν σε πειράζει που είναι πιο αργό, αφού δεν σε πειράζει που δεν είναι stylish, αφού δεν σε πειράζει που είναι button smasher, αφού δεν σε πειράζει που δεν είναι ιαπωνικό. Εεε τότε κοροϊδευόμαστε πως δεν θέλεις να τον υπερασπιστείς !

  4. #244
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by MetalGearFan View Post
    Αφού δεν σε πειράζει που είναι platform
    Σιγα μην ειναι και racing, η απεχθεια σου για το reboot σε κανει να λες ανακριβειες. Εχει καποια sections με jumping αλλα το παιχνιδι ειναι hack n slash, ελεος δλδ. Κατσε δες το playable demo και πες μου ποια ειναι η αναλογια platforming/slashing.
    Oλα τα υπολοιπα ειναι υποκειμενικες σου κρισεις και δεν κανουν το παιχνιδι απαραιτητα κακο. Ειδικα καποιες ειναι παντελως 2 μετρα και 2 σταθμα, συνεχιζεις να μιλας για button mashing ενω εχω φερει το παραδειγμα του DMC4 που ηταν ενα πολυ απλο hack n slash combat wise, προφανως σε αυτο δεν σε πειραζε μιας και ηταν απο τα "καλα".
    Θα συμφωνησω μονο στην ταχυτητα μαζι σου, ναι φαινεται πιο αργο αυτο και γενικα εχω πει 100 φορες οτι δεν πιστευω οτι η μαχη θα φτασει τα standards των DMC made by japanese. Αυτο ομως απο την πληρη μηδενισμο που κανεις εσυ λες και βλεπεις κανενα βδελυγμα εχει αποσταση.
    Last edited by hakoo; 15-08-2012 at 15:02.


  5. #245
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    ουτε κρυο - ουτε ζεστη το trailer.

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  6. #246

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    ...χω φερει το παραδειγμα του DMC4 που ηταν ενα πολυ απλο hack n slash combat wise,....

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=Dcp4r78s7T0"]Devil May Cry 4 - Dante - Bloody Palace FULL Playthrough FINAL TAKE - YouTube[/ame]

  7. #247
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Περα απο την ταχυτητα δεν βλεπω καμια πληθωρα κινησεων, ασε που εχεις βαλει το πλεον ακυρο βιντεο. Ειναι ο αλλος δεν ξερω κι εγω σε πιο playthrough (2 μπαρες health) με ολες τις κινησεις ξεκλειδωμενες και 48 μπιχλιμπιδια απο κατω και το συγκρινεις με ενα κομματι απο νωρις στο παιχνιδι του DMC το οποιο δεν εχει βγει καν. Ακομα κι ετσι βεβαια 2-3 κινησεις του Dante σπαμαρει οπως με τον Nero αναλογα το devil bringer.
    To γρηγορο δεν σημαινει πολυπλοκο, σε σχεση με το dmc3 ειναι ο ορισμος της υπεραπλουστευσης.
    Last edited by hakoo; 15-08-2012 at 18:51.


  8. #248

    Default

    Λόγια, το βίντεο μιλάει από μόνο του.

    Για κάποιο λόγο θέλεις να κάνεις PR για αυτό το παιχνίδι, δικαίωμα σου. Όπως δικαίωμα μου να περιμένω το DMC 5.

  9. #249
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    To βιντεο αφενος αποδεικνυει οτι ειναι πολυ γρηγορο αλλα κατα βαση ενα απλο hack n slash με συγκεκριμενες επαναλαμβανομενες κινησεις (αυτα που λεω δλδ), αφετερου δεν ειναι ενδεικτικο του ιδιου του παιχνιδιου που ειναι ακομα πιο απλο απο αυτο που εβαλες (γιατι αραγε δεν εβαλες gameplay με τον Nero και οχι απο το 30ο playthrough να δουμε την πληθωρα των κινησεων?).
    Τωρα για τα PR και τα συναφη, ο,τιναναι απο εναν butthurt fan του franchise που δεν δεχεται την αντιθετη αποψη.
    Last edited by hakoo; 15-08-2012 at 21:48.


  10. #250

    Default

    butthurt fan ? Άουτς !

    Ποιο franchise εννοείς ? Στο πλαίσιο του damage control που έχουν επιδοθεί αποφάσισαν (τελικά !) πως το παιχνίδι είναι spin off σε parallel world. Οπότε δεν επηρεάζει σε τίποτα το DMC, εκτός του ότι θα κάνει το 5 να αργήσει.

    Και όσες φορές και να πεις το διπλωματικό "απλο hack n slash" για το Devil May Cry 4 δεν σημαίνει τίποτα για κάποιον που έχει παίξει το παιχνίδι.


  11. #251
    PS4forums Addict aris13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,731
    PSN ID
    GOB_BLUTH
    Name
    Άρης

    Default

    DMC 5 απο τον Itsuno μαλλον δεν θα βγει ποτε ειδικα αν κανει πωλησεις το DmC.

  12. #252

    Default

    Εντάξει, μέτρια πράγματα. Θα το δοκιμάσω σίγουρα αν και δεν περιμένω σπουδαία πράγματα.

    Όσο για το DMC 4, θα έλεγα ότι είναι το καλύτερο hack 'n slash game (σε θέμα gameplay) που έχω παίξει.
    Υ.Γ. Το αγαπημένο μου είναι το 3.
    Quote Originally Posted by Rob Bricken
    And then there's Hope -- oh, Hope, shown below, the 13-year-old boy who could give Evangelion's Shinji a run for mopiness.

  13. #253

    Default

    Quote Originally Posted by aris13 View Post
    DMC 5 απο τον Itsuno μαλλον δεν θα βγει ποτε ειδικα αν κανει πωλησεις το DmC.
    Με άλλα λόγια στο χέρι μας είναι αν θέλουμε να δούμε DMC 5. Δεν αγοράζουμε το DmC, τουλάχιστον με το που θα βγει.

  14. #254
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by MetalGearFan View Post


    Και όσες φορές και να πεις το διπλωματικό "απλο hack n slash" για το Devil May Cry 4 δεν σημαίνει τίποτα για κάποιον που έχει παίξει το παιχνίδι.

    What? Η διπλωματια που εγκειται ακριβως? Λεω ξεκαθαρα οτι οτι το DMC4 σε σχεση με το DMC3 ειναι υπεραπλουστευμενο. Σε σχεση με αλλα hack n slash στυλ GOW πολυ πιο περιπλοκο συστημα μαχης αλλα για DMC ειναι απλο. Δεν καταλαβαινω γιατι ειναι διπλωματικο αυτο.
    Αυτο δεν με εμποδισε να λατρεψω φυσικα το παιχνιδι.



    Quote Originally Posted by MetalGearFan View Post
    Με άλλα λόγια στο χέρι μας είναι αν θέλουμε να δούμε DMC 5. Δεν αγοράζουμε το DmC, τουλάχιστον με το που θα βγει.
    Παλι διαφωνω και εξηγουμαι. Αν πχ το reboot πατωσει πως μπορει καποιος να ειναι σιγουρος οτι θα επιστρεψει σε Ιαπωνικα χερια?
    Προσωπικα δεν μπορω να ειμαι σιγουρος οτι θα επιστρεψει καν το franchise, πιο πιθανο μου φαινεται να παρει σβαρνα τους δυτικους developers η capcom οπως εκανε με αλλα franchises η να το βαλει στο συρταρι.
    Και οχι δεν κανω PR για το καινουριο παιχνιδι, αν ειναι καλο να το τιμησουμε αν ειναι μετριοτητα να το αγνοησουμε. Αλλα τωρα να κανουμε embargo σε παιχνιδι ανεξαρτητως ποιοτητας πριν καν κυκλοφορησει ειναι τραβηγμενο.Οποιος δεν το γουσταρει δεν το αγοραζει, απλο.


  15. #255
    PS4forums Addict minaras_tio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Patra,Lamia
    Posts
    1,801
    PSN ID
    kostas_tio
    Cannondale trail sl5 2013...

  16. #256

    Default

    Το εξώφυλλο επιβεβαιώνει πως το παιχνίδι πάει για hipster fest.

    Και θα μου επιτρέπεις ξεκάθαρα να αγνοήσω την "ανάλυση" σου για το 4, που το μόνο που αποσκοπεί είναι να αμβλυνθεί η διαφορά με το DmC.

    Το θέμα είναι πως το κάνεις να ακούγετε λες και μιλάμε για ακόμα ένα τυχαίο παιχνίδι ώστε να του δώσουμε μια ευκαιρία ! Ξεχνώντας την γλοιωδέστατη υπεροψία που έχουν δείξει η Capcom και η ΤΝ απέναντι σε κάθε παίκτη που έκανε το Devil May Cry το μεγάλο όνομα που είναι σήμερα.

    Και για την ανάλυση αγοράς που έκανες, χίλιες φορές να μην επιστρέψει το franchise από το να διασύρεται σαν το Silent Hill. Αλλά δεν θα πάρει σβάρνα τους δυτικούς devs γιατί η δυτικοποίηση του παιχνιδιού προφανέστατα θα κατηγορηθεί πρωτίστως και δικαίως σε περίπτωση που αποτύχει και δεύτερων και κυριότερων, είναι από τους μεγαλύτερους τίτλους της Capcom που έχει αποφέρει εκατομμύρια για να συνεχίζουν να πειραματίζονται με αυτό από το να κάνουν μία "σίγουρη" κίνηση (εννοώ την platinum). Μην ξεχνάμε (στο πλαίσιο της υπεροψίας) η Capcom είχε πει πως δεν ήταν αρκετά τα 2.7 εκ του 4 και ήθελαν τάξεις μεγέθους 5 εκ (gow πωλήσεις). Οπότε είναι πολύ σημαντικό για να το ρίξουν σε περαιτέρω πειραματισμούς ή να το εγκαταλείψουν.

    Το εμπάργκο δεν είναι για ένα παιχνίδι ποιότητας, αλλά για ένα παιχνίδι που είδη απόλεσε πληθώρα χαρακτηριστικών που το χαρακτήριζαν. Ναι ίσως να είναι κάπως καλό γενικά σαν παιχνίδι αλλά δεν είναι Devil May Cry. Οπότε έχουμε σαν καταναλωτές την δύναμη να πούμε στην capcom ότι τα παιχνίδια δεν θα πρέπει να τα κάνουν τα marketing departments που προφανώς θεώρησαν επικερδές ένα gow με hipster - emo αισθητική, αντί να καταπίνουμε ότι μας πλασάρουν.

  17. #257
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by MetalGearFan View Post
    Ξεχνώντας την γλοιωδέστατη υπεροψία που έχουν δείξει η Capcom και η ΤΝ απέναντι σε κάθε παίκτη που έκανε το Devil May Cry το μεγάλο όνομα που είναι σήμερα.

    H ninja theory δεν υπαρχει πουθενα στην εξισωση, εχω ποσταρει και εχουν συζητηθει κατα καιρους διαφορα links απο συνεντευξεις που αποδεικνυουν οτι ΟΛΕΣ οι αποφασεις (απο την αναθεση- προφανεστατα- μεχρι το redesign) ειναι της Capcom. Το κραξιμο που συνεχιζεις να ριχνεις στην NT αποδεικνυει αυτο που σου ειπα παραπανω και μου ειπες αουτς!
    Ολα αυτα τα στοιχεια βρισκονται στο thread, γυρνα πισω τις σελιδες η κανε ενα google search.
    Κοινως βαρας το σαμαρι για να ακουσει το γαιδουρι, η Capcom διαλεξε την NT, διαλεξε τον redesigned Dante αναμενα σε πολλες εκδοχες λιγοτερο τολμηρες (δεν τα λεω εγω αυτα απο συνεντευξη ειναι) και τους ειπε καλλιτεχνικα καντε ο,τι θελετε. Που κολλαει τωρα η υπεροψια (!) της NT ειλικρινα δεν εχω καταλαβει και ουτε προκειται καθως φαινεται.


    Quote Originally Posted by MetalGearFan View Post
    Και για την ανάλυση αγοράς που έκανες, χίλιες φορές να μην επιστρέψει το franchise από το να διασύρεται σαν το Silent Hill. Αλλά δεν θα πάρει σβάρνα τους δυτικούς devs γιατί η δυτικοποίηση του παιχνιδιού προφανέστατα θα κατηγορηθεί πρωτίστως και δικαίως σε περίπτωση που αποτύχει και δεύτερων και κυριότερων, είναι από τους μεγαλύτερους τίτλους της Capcom που έχει αποφέρει εκατομμύρια για να συνεχίζουν να πειραματίζονται με αυτό από το να κάνουν μία "σίγουρη" κίνηση (εννοώ την platinum).
    Εικασια και η δικη μου, εικασια και η δικη σου. Δεν ειμαι ο μαντης Καλχας, προσπαθω να κρινω βαση της παροντικης πολιτικης της Capcom που δειχνει οτι απο ολα τα επιτυχημενα franchises εχει κρατησει 2-3 πολυ δυνατα για internal development (RE, Street Fighter, Monster Hunter) και πολλα απο τα υπολοιπα τα μοιρασε σε δυτικους developers οχι τυχαια, αλλα επειδη θελει να κανει ανοιγμα στην συγκεκριμενη αγορα.
    Παραδειγματα?
    Silent Hill, Lost Planet, Devil May Cry, Dead Rising 2 (Blue Castle Games).
    Γι αυτο θεωρω οτι η δικη μου εικασια ειναι πολυ περισσοτερο εντος πραγματικοτητας απο τη δικη σου, μιας και εσυ θεωρεις οτι απλα πειραματιζεται και ο,τι κατσει ενω εγω οτι ακολουθει συγκεκριμενη πολιτικη που αποσκοπει καπου (ανοιγμα). To πιο ευκολο θα ηταν πιστευω να βρει καποιο Ιαπωνικο studio, το οτι επιμενει να μην το κανει δεν θεωρω οτι ειναι τυχαιο.
    Τωρα το αν προτιμας να εξαφανιστει το franchise οκ δικη σου αποψη σεβαστη αλλα διαφωνω. Εγω απο αυτα που βλεπω δεν θεωρω οτι διασυρεται το franchise, μπορει να αλλαξω αποψη παιζοντας το αλλα αυτη τη στιγμη οχι.
    Θα συμφωνησω μονο με την τελευταια σου θεση, οτι δλδ εχουμε δυναμη και ενα τροπος υπαρχει να την δειξουμε. Αγοραζοντας η οχι ενα προιον, το διαδικτυακο εμπαργκο οπως ειπα και πριν προσωπικα δεν με εκφραζει καθολου. Ναι για πολλα παιχνιδια λεω κι εγω οτι δεν θα αγορασω (dead space 3 πχ), αλλα μιλαω μονο για τον εαυτο μου.
    Last edited by hakoo; 18-08-2012 at 01:32.


  18. #258

    Default

    Στην προκειμένη, το ένα και το αυτό για μένα σαν παίκτη και καταναλωτή η Capcom & η NT όσο αναφορά την υπεροψία, μια σκασίλα είχα σε ποιον πέφτει υπαιτιότητα.

    Δεύτερον, δεν είναι τυφλή εικασία, είναι ανάλυση αγοράς, πάνω σε στοιχεία. Το DMC είναι στα δυνατά franchises, με ποια λογικά το έβαλες με τα υπόλοιπα ? To Lost Planet και το Dead Rising είναι αρκετά μικρότερα σε αριθμούς και πωλήσεις και όχι τυπικά ιαπωνικά παιχνίδια. To Silent Hill είναι της Konami και ο λόγος που το ανέφερα είναι γενικά για την κατρακύλα που πήρε.

    Το κυριότερο είναι πως τo RE πέρασε και αυτό από πολλούς πειραματισμούς πριν γυρίσει στο μεγαλείο με το 4. Δηλαδή πριν γυρίσει σε numbered game. 'Ενας τέτοιος πειραματισμός είναι το DmC γενικά για την σειρά. Το θέμα είναι πως και μόνο οι συντηρητικές προς το καλό πωλήσεις του Dragons Dogma έκαναν την Capcom να συζητάει για sequel, αυτό μας έλειπε να φορτωθούμε ένα hipster franchise στις πλάτες του Devil May Cry. Το θέμα με το μη ιαπωνικό studio δεν ήταν θέμα ευκολίας ή κόστους, ήταν θέμα ότι όπως μας είπαν κυνηγούσαν πωλήσεις δυτικών action games στα 5 εκ, δηλαδή GoW πωλήσεις.

    Έχω την αίσθηση πως προσπαθείς να αλλοιώσεις τα λεγόμενα μου. Επικαλούμαι την δύναμη μας σαν καταναλωτές όχι απλά για ένα φαινομενικά μέτριο παιχνίδι. Τι σχέση έχει το Dead Space 3, έχει και αυτό co op ?! Ναι, πολλά παιχνίδια τρόμου μετριάζονται στην πορεία, αμάν το νέο. Με το DmC μας φτύνουν κατάμουτρα και εμείς λέμε, κάτσε πρώτα να δούμε τι γεύση έχει !

  19. #259
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by MetalGearFan View Post
    Στην προκειμένη, το ένα και το αυτό για μένα σαν παίκτη και καταναλωτή η Capcom & η NT όσο αναφορά την υπεροψία, μια σκασίλα είχα σε ποιον πέφτει υπαιτιότητα.
    Συγκεκριμενο ματι ηθελες να μαυρισεις ομως
    Αν θες την αποψη μου παντως, απο τη στιγμη που θελουμε να λεγομαστε ενημερωμενοι καταναλωτες πρεπει να ειμαστε στοχευμενοι σε οποια κριτικη κανουμε. Δεν γινεται να τους παιρνει η μπαλα και η ισοπεσωση ολους.

    Quote Originally Posted by MetalGearFan View Post
    Το DMC είναι στα δυνατά franchises, με ποια λογικά το έβαλες με τα υπόλοιπα ?
    Εγω το βαζω??? Η Capcom το εξαιρει απο αυτα με την επιλογη της να το κανει outsource. Εγω συμφωνω μαζι σου, εμπορικα αλλα και σαν fanbase εχει αρκετη δυναμη. Ο λογος που η Capcom αποφασισε να το παρατησει αφορα μονο την ιδια και γι' αυτο διαφωνω με οσους προσπαθουν να βαλουν και αλλους στην εξισωση (αυτο που σου ειπα για την NT).

    Quote Originally Posted by MetalGearFan View Post
    To Silent Hill είναι της Konami και ο λόγος που το ανέφερα είναι γενικά για την κατρακύλα που πήρε.
    Ναι βρε, απλα επειδη το ανεφερες κι εσυ το ειπα ως παραδειγμα κλασσικου Ιαπωνικου fanchise που πηγαινει σε δυτικα χερια, απλα εκ παραδρομης δεν το διαχωρισα.

    Quote Originally Posted by MetalGearFan View Post
    Το θέμα με το μη ιαπωνικό studio δεν ήταν θέμα ευκολίας ή κόστους, ήταν θέμα ότι όπως μας είπαν κυνηγούσαν πωλήσεις δυτικών action games στα 5 εκ, δηλαδή GoW πωλήσεις.
    Σε χανω εδω, ειπα κατι διαφορετικο εγω? Για ανοιγμα στο δυτικο κοινο δεν μιλησα?



    Quote Originally Posted by MetalGearFan View Post
    Έχω την αίσθηση πως προσπαθείς να αλλοιώσεις τα λεγόμενα μου.
    man κακως την εχεις γιατι ουδεποτε προσπαθησα να κανω κατι τετοιο, εξ' αρχης ημουν ξεκαθαρος νομιζω απεναντι σου λεγοντας οτι κατα τη γνωμη μου εισαι υπερβολικος στην κριτικη σου για το παιχνιδι και σου εξηγησα και που το στηριζω.
    Ουτε προσπαθω να σου αλλαξω γνωμη, ουτε να αλλαξω τα λεγομενα σου.

    Quote Originally Posted by MetalGearFan View Post
    Με το DmC μας φτύνουν κατάμουτρα και εμείς λέμε, κάτσε πρώτα να δούμε τι γεύση έχει !
    Μα προσπαθω να σου εξηγησω απο την αρχη οτι τουτο εδω που λες ειναι υποκειμενικο, πως να το κανουμε.
    Βλεποντας το Dead Space 3 το ειπα (οτι με φτυνουν και με κοροιδευουν), βλεποντας το Re5/6 επισης, ε με το DMC δεν το αισθανθηκα αυτο (μεχρι στιγμης) και προσπαθησα να εξηγησω και γιατι, κακο ειναι να το πω?


  20. #260

    Default

    Μ'άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε.


Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •