Page 16 of 17 FirstFirst ... 6121314151617 LastLast
Results 301 to 320 of 325

Thread: Τeam ICO Collection HD (ICO + Shadow of the Collossus) - [3D]

  1. #301
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    Αντε ρε απο δω ολοι σας... Παλι με πριζωσατε και που θα το βρω τωρα να το παιξω παλι?
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  2. #302
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Πάει και ο 6ος.. Ρε σεις πραγματικά δεν μου αρέσει που τους σκοτώνω..
    Πάνω στη μάχη θέλω να τον σκοτώσω αλλά μόλις πέφτει κάτω τον λυπάμαι..
    Πάντως ελεγα πριν παιξω το παιχνιδι: "οκ και δηλαδη απλά θα πηγαινοερχομαι σε ερημες εκτασεις ψάχνοντας κολοσους να τους σκοτώσω;;Και μάλιστα 16;; Θα βαρεθώ σίγουρα.."
    Κούνια που με κούναγε μάγκες.
    Οι μάχες είναι εκπληκτικές και ο κάθε κολοσσος θέλει τον τρόπο του για να πέσει (εως τώρα ο αγαπημένος μου είναι
    Spoiler!
    )
    Καλα για την μουσικη δεν χρειάζεται να πω τίποτα.. Απλά μαγική..

    Νομίζω το Last Guardian κέρδισε άλλον έναν αγοραστή.
    Spoiler!

  3. The Following 3 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    chronohill (05-07-2015),panos74gr (12-07-2015),PDS (05-07-2015)

  4. #303
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    χαχα, δεν το ειχα πει κι εγω οτι ο ιπταμενος (δρακος αν θυμαμαι καλα), ειναι ο αγαπημενος μου?
    Το ξεκινησα παλι σημερα σε 3D, θα χομεν αλλα παλι...
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  5. #304
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Πάει και ο 6ος.. Ρε σεις πραγματικά δεν μου αρέσει που τους σκοτώνω..
    Πάνω στη μάχη θέλω να τον σκοτώσω αλλά μόλις πέφτει κάτω τον λυπάμαι..
    Πάντως ελεγα πριν παιξω το παιχνιδι: "οκ και δηλαδη απλά θα πηγαινοερχομαι σε ερημες εκτασεις ψάχνοντας κολοσους να τους σκοτώσω;;Και μάλιστα 16;; Θα βαρεθώ σίγουρα.."
    Κούνια που με κούναγε μάγκες.
    Οι μάχες είναι εκπληκτικές και ο κάθε κολοσσος θέλει τον τρόπο του για να πέσει (εως τώρα ο αγαπημένος μου είναι
    Spoiler!
    )
    Καλα για την μουσικη δεν χρειάζεται να πω τίποτα.. Απλά μαγική..

    Νομίζω το Last Guardian κέρδισε άλλον έναν αγοραστή.
    Νομίζω φίλε οτι είναι επιτηδευμένο απο τους developers να τους λυπάσε... Δεν είσαι ο μόνος!

  6. The Following 4 Users Say Thank You to enstikto For This Useful Post:

    chronohill (06-07-2015),mihalis13 (05-07-2015),PDS (05-07-2015)

  7. #305
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,672
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Μα..........οι Κολοσσοί δεν είναι κακοί, απλά ο dev το λέει κιόλας στην ιστορία του παιχνιδιού, παίζει με την "αδικία" της ζωής, της ηθικής και της αγάπης: για να σώσεις την δική σου αγάπη, πρέπει να σκοτώσεις τους Κολοσσούς που είναι άκακα, μυθικά πλάσματα. Έτσι, ο παίκτης έρχεται αντιμέτωπος με την πραγματικότητα της ζωής: δεν υπάρχει σκέτη απόλαυση, σίγουρα θα εμπεριέχει πικρά στοιχεία, όπως και δεν υπάρχει απόλυτη στενοχώρια, οπωσδήποτε θα έχει και θετικά χαρακτηριστικά. See good in bad. Love is bittersweet.

  8. The Following 3 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Desmond (05-07-2015),mihalis13 (12-07-2015),PDS (05-07-2015)

  9. #306
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Παιχνιδάρες και τα δύο, σίγουρα θα (ξανα)παιχτούν λίγο πριν βγει το Last Guardian.

    Πιστεύω να είχατε plus συνδρομή και να τα καβατζώσατε όταν τα είχε δώσει δωρεάν.

  10. #307
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Παιχνιδάρες και τα δύο, σίγουρα θα (ξανα)παιχτούν λίγο πριν βγει το Last Guardian.

    Πιστεύω να είχατε plus συνδρομή και να τα καβατζώσατε όταν τα είχε δώσει δωρεάν.
    Εγώ από εκεί τα έχω. Αυριο και Τρίτη έχω άδεια (υποχρεωτική) οποτε με βλέπω να τερματίσω και το shadow
    Spoiler!

  11. #308
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    Δεν σε ζηευω, γιατι το αρχισα κι εγω κι ας μην εχω πολυ χρονο, θα το παιξω σε 3D αυτη τη φορα να δω αν αξιζει...
    Να σαι καλα Μιχαλη που μας πρηζωνεις καθε φορα με ωραια παιχνιδια..
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  12. #309
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Είχα πολύ καιρό (χρόνια) να σπάσω χειριστήριο..
    Τελικά έγινε με το SOTC....
    Ειμαι στον 15ο κολοσσό και πάνω από μια ώρα προσπαθώ να του ρίξω το τελευταίο χτύπημα...
    ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!
    Spoiler!

  13. #310
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Το τερμάτισα τελικά!!
    Μας κόστισε ένα DS3 αλλά μου έδωσε μια τεράστια και όμορφη εμπειρία.
    Πραγματικά ένα διαμάντι του gaming που πρέπει να το παίξει ο οποιοσδήποτε που ασχολείται με video games.
    Απίστευτες μάχες με τους κολοσσούς (οι ιπτάμενοι οι αγαπημένοι μου)
    Η μοναξιά που ένοιωθες σε αυτόν τον αχανή και "άδειο" κόσμο με μόνη παρέα το άλογο σου.
    Και μια απίστευτη ιστορία για να δέσει το γλυκό.
    Πολλά συγχαρητήρια στους δημιουργούς.

    Ειχα σε κάποια σημεία θέματα με τη κάμερα αλλά οκ μιλάμε για παιχνίδι 10ετιας και στο ps2 κιόλας.
    Spoiler!

  14. The Following 3 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    euromaster (12-07-2015),Kane (13-07-2015),PDS (12-07-2015)

  15. #311
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    μπραβο Μιχαλη, αλλο ενα διαμαντακι στην συλλογη σου...
    Αντε να παιξεις και το brothers τωρα...
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  16. The Following 2 Users Say Thank You to euromaster For This Useful Post:

    mihalis13 (12-07-2015)

  17. #312
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by euromaster View Post
    μπραβο Μιχαλη, αλλο ενα διαμαντακι στην συλλογη σου...
    Αντε να παιξεις και το brothers τωρα...
    Το έχω παίξει καιρό τώρα (το είχε δώσει πριν κανα χρονο το Plus αν θυμάμαι καλά)
    Και αυτό απίστευτο παιχνίδι
    Spoiler!

  18. #313
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    το ξεκινησα παλε σε 3D και ετελεψα τον 1ον, Ευκολος μου φανηκε, αντε παμε για τον 2ον, οχι τιποτα αλλο να τους θυμιθω και λιγακι.
    Παντως κι εμενα με εβγαλε πολυ λυπη που σκοτωσα τον 1ον, λιγο η μουσικη οταν πεθαινει, λιγο το οτι ξεκινας μια μαχη χωρις να σου εχει καμει κατι ο αντιπαλος...
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  19. #314
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by euromaster View Post
    το ξεκινησα παλε σε 3D και ετελεψα τον 1ον, Ευκολος μου φανηκε, αντε παμε για τον 2ον, οχι τιποτα αλλο να τους θυμιθω και λιγακι.
    Παντως κι εμενα με εβγαλε πολυ λυπη που σκοτωσα τον 1ον, λιγο η μουσικη οταν πεθαινει, λιγο το οτι ξεκινας μια μαχη χωρις να σου εχει καμει κατι ο αντιπαλος...
    Όντως και εγώ στον πρώτο λυπήθηκα πολύ.
    Δεν θυμάμαι να μου έκανε και κάποια επίθεση και ο συνδυασμός μουσικής και το πως πέφτει σου καταστρέφει λίγο την ψυχολογία.
    Τον 15ο πάντως δεν το λυπήθηκα!!! Ολόκληρο Dualshock μου στοίχισε
    Spoiler!

  20. #315
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    χαχα, καλ του εκαμες. Ο 15ος ειναι ο τελευταιος που ξεκινας απο τα τουνελ?
    Παντως δεν θα ξεχασω εκεινον που βρισκοταν σε κατι τοιχους, σαν λαβυρινθος κατι.
    Ετελεψα και τον 3ο και ειπα να καμω ενα διαλλειμα για σημερα. Ωραιο και απολαυστικο οπως παντα και σπαστικο σε πολλα σημεια, αν και το χω ξαναπαιξει, καποιους δεν θυμαμαι πως τους βγαζουμε...
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  21. #316
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Όντως και εγώ στον πρώτο λυπήθηκα πολύ.
    Δεν θυμάμαι να μου έκανε και κάποια επίθεση και ο συνδυασμός μουσικής και το πως πέφτει σου καταστρέφει λίγο την ψυχολογία.
    Τον 15ο πάντως δεν το λυπήθηκα!!! Ολόκληρο Dualshock μου στοίχισε
    Ωραίος Μιχάλη! Πολύ καλό το παιχνίδι αν και θα προτιμήσω το ICO
    Κρίμα για το DS3. Μην ασχοληθείς με time trials γιατί προβλέπω να σπας και την TV. Για κάποιο λόγο, σύμφωνα με αρκετά σχόλια που διάβασα, έχουν ανεβάσει τη δυσκολία στην PS3 έκδοση και οι κολοσσοί σε πετάνε πολύ πιο εύκολα.

  22. #317
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    χαχαχαχ!
    Ούτε καν δεν θα ασχοληθώ με τα trials.. Θα φύγει και η κονσόλα στον τοίχο. χαχαχαχ. Ειχα φτάσει στα όρια μου στον 15ο κολοσσό ε και δεν άντεξα άλλο. Το γέλιο είναι οτι μετά μόλις άλλαξα χειριστήριο το πέρασα με την πρώτη!
    Spoiler!

  23. #318
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by euromaster View Post
    χαχα, καλ του εκαμες. Ο 15ος ειναι ο τελευταιος που ξεκινας απο τα τουνελ?
    Προτελευταίος. ο 16ος είναι αυτός που λες.(αν δεν κάνω λάθος)

    Last edited by mihalis13; 13-07-2015 at 13:36.
    Spoiler!

  24. #319

    Default

    Επιτέλους! Μετά από αρκετά χρόνια καθυστέρηση, τελείωσα εχθές και το δεύτερο παιχνίδι της remastered συλλογής, το Shadow of the Colossus. Ήταν ένα "στοίχημα" που είχα βάλει με τον εαυτό μου, να βρω αυτά τα δύο κλασικά παιχνίδια, με οποιονδήποτε τρόπο (ακόμα και βρίσκοντας κάποιο PS2 κάποια στιγμή, εάν δεν έβγαιναν remastered). Τις εποχές του Ps2 δεν είχα πάρει ακόμα τόσο ζεστά το gaming και ό,τι έπαιζα, το έπαιζα στο Pc.
    Έχοντας αποκτήσει PS3 μέσα στο 2010, έμαθα με ενθουσιασμό τότε την ανακοίνωση για HD επανέκδοση των 2 τίτλων, και μόλις απόκτησα την συλλογή, κατευθείαν έπαιξα και τερμάτισα το Ico (μαγεία, όπως το περίμενα).
    Μετά από λίγο καιρό, ξεκινάω το SotC, το οποίο και έφτασα στον ως τον 8ο κολοσσό. Κάπου εκεί, λίγο ένα οικογενειακό πρόβλημα υγείας, λίγο κάποια άλλα απρόοπτα, αρκετή αναβλητικότητα από εμένα, κάποιες αλλαγές κλπ κλπ, πέρασαν τα χρόνια και το παιχνίδι παρέμενε να έχει μείνει στη μέση και να το έχω μονίμως ως πρώτη προτεραιότητα. Τελευταίο μου ποστ σχετικά με την πρόοδό μου και κάποιες εντυπώσεις από το παιχνίδι, στις 15-11-2011, εδώ στο τόπικ. Μετά από 5 χρόνια λοιπόν (!), και μου αξίζει γιαούρτωμα για αυτό, βρήκα την ευκαιρία να το συνεχίσω (να το ξαναπαίξω ουσιαστικά) και να το δω ως το τέλος.
    Εννοείται έπαιξα και χάρηκα το παιχνίδι από την αρχή, βάζοντας με χαρά το δισκάκι, απολαμβάνοντας το θαυμάσιο intro, την είσοδο στο ναό, την πρώτη μάχη με τον Valus. Σαν να μην πέρασε μία μέρα......

    ***ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ SPOILERS, οπότε ας μην διαβάσουν όσοι τυχόν σκοπεύουν να παίξουν για πρώτη φορά το παιχνίδι***(δεν νομίζω, αλλά καμία φορά δεν ξέρεις)

    Δεν ξέρω τί να πρωτοπώ για το SotC. Τα έχουν πει όλα όλοι. Θα πω μόνο ότι, όπως και το Ico φυσικά, το Shadow of the Colossus δεν είναι παιχνίδι, αλλά εμπειρία, για τον οποιονδήποτε, gamer ή μη. Ένα παραπάνω το SotC, λόγω του πολύ πιο δυνατού και action gameplay. Και η χαρά μου είναι διπλή, διότι, πρώτον, επιτέλους έπαιξα και ολοκλήρωσα και τον δεύτερο τίτλο, και δεύτερον, και το Ico και το SotC ανταποκρίθηκαν 100% (και παραπάνω) στις προσδοκίες μου και στην αναμονή μου.
    Έχω το παιχνίδι φρεσκοτελειωμένο και δεν ξέρω ποιον ή τι να θεωρήσω πρωταγωνιστή. Τον Wander, τον Agro, τους κολοσσούς, τα μαγευτικά και απόκοσμα forbidden lands, το ending του παιχνιδιού, ή μήπως όλα μαζί;
    Από τους κολοσσούς, μου άρεσε κι εμένα περισσότερο ο 5ος ο ιπτάμενος (Avion). Eννοείται όλοι ήταν ξεχωριστοί. Ο πρώτος που με δυσκόλεψε αρκετά ήταν ο 8ος ο Kuromori (η σαύρα που ανέβαινε στους τοίχους της τεράστιας αρένας). Ουσιαστικά, δεν ήταν πολύ δύσκολος, απλώς άργησα να καταλάβω τί ακριβώς έπρεπε να κάνω. Αρκετά επίσης με δυσκόλεψε ο 9ος, ο Basaran, που έμοιαζε με χελώνα κι έπρεπε να τον πας σε κάποιον πίδακα, να γυρίσει ανάποδα κλπ. Πολύ χρόνο μου έφαγε το δεύτερο ταυρί, ο Cenobia (14ος κολοσσός), γιατί αν σε έριχνε με κουτουλιά, μέχρι να ξανασηκωθείς, σου την ξανάπεφτε κι έτσι ανήμπορος με 3 κουτουλιές έπεφτες τέζα, κι άντε πάλι από την αρχή όλα. Το λάδι μου έβγαλε ο 15ος, ο Argus, τεράστιος, κι ήθελε ειδική αντιμετώπιση από ψηλά, ενώ για τον τελευταίο και "κακό", τον Malus, έφαγα πάνω από μία ώρα να τον παλεύω (μπορεί και παραπάνω).
    Η πτώση του Agro.....τα λόγια περιττά, και το ending, δυνατό, δραματικό, παράξενο, όπως θέλει μπορεί κανείς να το πει.
    Στα αρνητικά, θα συμφωνήσω με κάποιον που έλεγε σε πολύ προηγούμενες σελίδες (μιλάμε για....χρόνια πριν, χεχε) ότι εκείνο το διπλό άλμα προς τον τρίτο κολοσσό, στον ημικυκλικό διάδρομο που υψωνόταν στη μέση της λίμνης, από εκεί στην μικρή πλατφόρμα, μετά λίγο πλάγια και μετά στη μεγάλη στρογγυλή αρένα, με ανάγκασε και το εκανα καμία δεκαπενταριά φορές (και κάθε φορά άντε κολύμπι προς τα πίσω). Επίσης, κάποια θέματα με την κάμερα, αλλά οκ, τι να λέμε τώρα.......

    Για την ΜΟΥΣΙΚΗ του παιχνιδιού, από τον Kow Otani, τι να πω, δεν λέω τίποτα, έπος.........

    Η ιστορία αφήνει σίγουρα πολλές απορίες και περιθώρια για ερμηνείες, αλλά πιστεύω ότι στο μυαλό του δημιουργού (είτε είναι ο Ueda\team Ico, είτε άλλος σεναριογράφος, είτε η ιστορία ανήκει σε κάποια μυθολογία) υπάρχει μία πολύ συγκεκριμένη ιστορία, και το κάθε τι μέσα της (και στο Ico βέβαια) παίζει το ρόλο του. Έχω μείνει με την εντύπωση ότι η κοπέλα δεν ήταν ούτε γκόμενα ούτε αδερφή του Wander, ούτε κάποιο πολύ αγαπητό πρόσωπό του. Απλά ήταν το θύμα κάποιων ιδεοληψιών της τοπικής κοινότητας όπου ζούσε, θυσιάστηκε άδικα, και ο Wander (που ίσως είχε συμμετάσχει και στην θυσία της), έσπευσε να κάνει ό,τι ήταν δυνατόν για να διορθώσει το πράγμα. Ήξερε ή κατάλαβε (από τον διάλογο με τον Dormin) ότι αυτό μπορεί να σημαίνει και το δικό του τέλος, αλλά ήταν αποφασισμένος.
    Νομίζω ότι ο Dormin δεν αντιπροσωπεύει το κακό. Είναι μία θεότητα, που τα εμπεριέχει όλα (κακό και καλό, σκοτάδι και φως), κάποτε λατρευόταν (Shrine of worship), αλλά για κάποιους λόγους αποκλείστηκε και διασπάστηκε σε πολλά κομμάτια (από ποιον και γιατί; ) και σφραγίστηκε εκεί, ώσπου εμφανίσθηκε ο Wander. Tον προειδοποίησε για τις συνέπειες της πράξης του και τήρησε την υπόσχεσή του για επαναφορά της Mono.....
    Oύτε και ο Lord Emon είναι νομίζω ο κακός της υπόθεσης. Θεωρούσε χρέος του να μην ξεσφραγιστεί και απελευθερωθεί ο Dormin, διότι έτσι ίσως το επέβαλλε η θρησκεία του. Από τα τελευταία του λόγια, φαίνεται ότι λυπάται για την τύχη του Wander.
    Σαφής και η σύνδεση με την ιστορία του Ico, μόλις διακρίνει κανείς τα κερατάκια στο ξαναγεννημένο, μωρό πλέον Wander. Aπό εκεί και πέρα, τί ήταν ακριβώς οι Κολοσσοί, ζωντανοί οργανισμοί ή θεϊκές κατασκευές που κάποτε εξυπηρετούσαν σε κάτι; Και γιατί κάθε φορά που σκότωνες κάποιον, εμφανιζόταν μετά δίπλα στον λιπόθυμο Wander, στον ναό, μία αντίστοιχη σκοτεινή ανθρώπινη φιγούρα (γιατί ανθρώπινη);
    Τεσπά, είναι απλά μία ιστορία, ένα σενάριο ενός παιχνιδιού, αλλά που έχει τόσα να πει και τόσα να συμβολίσει.
    Δεν ξέρω αν υπάρχουν άλλα παιχνίδια σαν τα Ico και SotC, δεν νομίζω. Μακάρι να βγουν και στο μέλλον ανάλογα δημιουργήματα, αλλά δεν είναι εύκολο. Ας ελπίσουμε τουλάχιστον να βγει κάποια στιγμή επιτέλους και το τρίτο μέρος, το The Last Guardian, και να είναι ανάλογα δυνατό των δύο προηγούμενων.........
    Last edited by toninio; 01-02-2016 at 04:48.

  25. The Following 5 Users Say Thank You to toninio For This Useful Post:

    Axilleas_GR (01-02-2016),chronohill (01-02-2016),Kane (01-02-2016),mihalis13 (01-02-2016),PDS (01-02-2016)

  26. #320
    PS4forums Addict Axilleas_GR's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Athens-Nikaia
    Posts
    1,706
    PSN ID
    Axilleas_GR
    Name
    Χάρης

    Default

    Δεν τα έχω παίξει ποτέ και με έβαλες στη διαδικασία να το κάνω. Πριν γράψεις spoilers (που εμένα δε με ενοχλούν ) καλό θα ήταν να τα "κρυβεις" με το spoiler που σου δίνει στη σύνταξη post έτσι ώστε να τα διαβάζει όποιος θέλει και άλλοι να τα προσπερνουν.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •