Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 27

Thread: Mortal Kombat - Retro Thread

  1. #1
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default Mortal Kombat - Retro Thread

    Πειτε οτι θελετε για τα παλια παιχνιδια του Mortal Kombat εδω!





    Λυστε μου λιγο μια απορια τωρα που ειπατε Fatality...

    Γιατι ποτε σε κανενα mortal kombat δεν εγραφαν τα fatality και επρεπε να τα βρεις μονος σου; LOL!
    Last edited by WolfRathmA; 11-09-2010 at 12:54.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  2. #2
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Λυστε μου λιγο μια απορια τωρα που ειπατε Fatality...

    Γιατι ποτε σε κανενα mortal kombat δεν εγραφαν τα fatality και επρεπε να τα βρεις μονος σου; LOL!
    Στο 4 τα γράφανε!!!
    Παντός μάλλον το καναν για να ξεχωρίσουν τους hardcore από τους casual players!
    Εγώ παντός οταν έπαιζα με την παρέα μου πάντα όταν νικουσαμε παντα πατουσαμε κουμπακια από δω κ απο δω κ από κει μπας ν μας κάτσει... Μερικές φορές μας καθόταν

  3. #3

    Default

    το πρωτο φαταλιτυ που εκανα τυχαια ηταν το καψιμο του σκορπιον! Σχετικα ευκολο !!! Καλυτερα ετσι ομως για να ψαχτεις και λιγο!

  4. #4
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by tayri View Post
    το πρωτο φαταλιτυ που εκανα τυχαια ηταν το καψιμο του σκορπιον! Σχετικα ευκολο !!! Καλυτερα ετσι ομως για να ψαχτεις και λιγο!
    Νομίζω ήταν κάτω, κάτω, κάτω και low punch σωστά;
    Δεν ξέρω γιατί αλλά με το που είδα το μήνυμα σου μου ήρθε αυτός ο συνδιασμός στο κεφάλι κατευθείαν....
    Τώρα αν κάνω λάθος... τι να πω... έχουν περάσει και χρονάκια απο τότε...

  5. #5
    PS4forums Addict aris13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,731
    PSN ID
    GOB_BLUTH
    Name
    Άρης

    Default

    ^Low kick είναι νομίζω. Εγώ είχα μάθει το fatality του Johnny Cage στο 2.

  6. #6
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by aris13 View Post
    ^Low kick είναι νομίζω. Εγώ είχα μάθει το fatality του Johnny Cage στο 2.
    Close enough
    Ανυπομωνώ να βγεί πάντος το καινούριο πως και πως!!!!
    Όταν είχε βεί το trilogy κάνεμε τουρνουά με την παρέα μου και γουστάραμε...
    Τώρα που μάθαν ότι βγαίνει αυτό, παρόλο που μερικοί δεν ασχολούντε καν με ps πλέον λένε πρωταθλπηματάκι να κάνουμε!

    Oi 30αριδες μαντράχαλοι παίζουν mortal kombat tournament και γουστάρουν!

  7. #7

    Default

    και εγω δεν θυμαμαι! Σταματησα να παιζω μετα απο το τριλοτζι! Ηρθε επιτελους η ωρα να δωσουμε λιγο ενδιαφερον στη ζωη μας! Ολη μερα φανταζομαι κομπο και φαταλιτυ! Δεν μπορω αλλο το θελω τωρααααααααααααααααα

  8. #8
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Mortal kombat 2 στο master system

    Παντως ανεξαρτητα απο το οτι δεν εχει ανακοινωθει ημερομηνια, δεν νομιζω να αργησει. Στην e3 ηταν πολυ προθυμοι οι devs στο να δειξουν το παιχνιδι σε playable μορφη και εδειχνε πολυ solid o τιτλος.
    Last edited by hakoo; 09-09-2010 at 19:05.


  9. #9
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    Mortal kombat 2 στο master system
    loool και εμενα αυτο ηταν το τελευταιο μου.(στο master system)
    Moυ ειχε κανει εντυπωση και ηταν καλυτερο απ'οτι περιμενα(παρ'ολο που ειχα παιξει πρωτα πολυ την MD/pc εκδοση).
    .

  10. #10
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    lol βρε, δεν λεω οτι ηταν το τελευταιο μου, απλα ηταν σταθμος


  11. #11
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Σταθμος το 2 του master system?
    .

  12. #12
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Προσωπικος goddammit


  13. #13
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Ανοιξα καινουριο thread για να μη χαλαμε το αλλο!

    Πειτε οτι θελετε για το Mortal Kombat τωρα
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  14. #14
    Member SOTHPHS's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ-ΓΛΥΦΑΔΑ
    Posts
    40
    PSN ID
    KLASIKOS
    Name
    ΣΩΤΗΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Πειτε οτι θελετε για τα παλια παιχνιδια του Mortal Kombat εδω!



    Λυστε μου λιγο μια απορια τωρα που ειπατε Fatality...

    Γιατι ποτε σε κανενα mortal kombat δεν εγραφαν τα fatality και επρεπε να τα βρεις μονος σου; LOL!
    ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝΕ ΕΝΑ "ΔΕΣΙΜΟ" ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΙΣΘΗΣΗ.....ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΤΡΙΚ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟΙ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ FRANCHISE ΟΠΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΔΗΜΟΝΙΑ ΤΙ ΑΛΛΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΘΑ ΚΡΥΒΕΙ....ΕΔΩ ΣΤΑ 3 ΠΡΩΤΑ ΔΕΝ ΛΕΓΑΝΕ ΚΑΝ ΤΙΣ SPECIAL MOVES ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ STREET FIGHTER 2....EINAI ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΥΘΟΡΜΗΤΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗΣ....ΣΑΝ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ!!...ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΡΙΞΕΙΣ??....ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΓΕ ΣΤΙΣ FATALITIES EINAI ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ (EKTOS ΑΠΟ ΤΟ 5 DEADLY ALLIANCE)...!!!! ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ.......

    ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ MORTAL KOMBAT VS DC UNIVERSE ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΟΙΟ ΑΘΛΙΕΣ KAI ΦΤΩΧΕΣ FATALITY...ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΛΟ CONCEPT NA ΠΑΛΕΥΟΥΝΕ ΜΕ ΤΗΝ WONDER WOMAN,CAPTAIN MARVEL KAI ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ 80 ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ "ΠΑΙΔΙΚΗ" VERSION ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΚΗΣΟΥΝΕ ΕΝΑ ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΟΙΝΟ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ 'ΑΦΕΛΗΣ"...ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΣΤΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΞΟΙΚΟΙΩΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΟΜΙΞ ΤΗΣ DC...ENΩ Η ΕΥΡΩΠΗ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥΣ Χ-ΜΕΝ,IRON MAN,SPIDER MAN.......ΣΑΝ GAMEPLAY ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΣΠΛΑΤΕΡ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΩΝ FATALITIES...EΞΑΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΚΟΝΣΟΛΕΣ......
    Last edited by SOTHPHS; 09-07-2012 at 17:35.

  15. #15
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by SOTHPHS View Post
    ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ MORTAL KOMBAT VS DC UNIVERSE ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΟΙΟ ΑΘΛΙΕΣ KAI ΦΤΩΧΕΣ FATALITY...ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΛΟ CONCEPT NA ΠΑΛΕΥΟΥΝΕ ΜΕ ΤΗΝ WONDER WOMAN,CAPTAIN MARVEL KAI ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ 80 ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ "ΠΑΙΔΙΚΗ" VERSION ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΚΗΣΟΥΝΕ ΕΝΑ ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΟΙΝΟ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ 'ΑΦΕΛΗΣ"...ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΣΤΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΞΟΙΚΟΙΩΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΟΜΙΞ ΤΗΣ DC...ENΩ Η ΕΥΡΩΠΗ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥΣ Χ-ΜΕΝ,IRON MAN,SPIDER MAN.......ΣΑΝ GAMEPLAY ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΣΠΛΑΤΕΡ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΩΝ FATALITIES...EΞΑΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΚΟΝΣΟΛΕΣ......

    ΑΠ'ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ ΤΟ ΟΝLINE AΠΑΞ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΑΛΛΟΝ ΟΝLINE ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ....ΜΟΝΟ ΞΑΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ

    ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 8 ΜΗΝΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΠΩΣ Η THQ KAI ΕLECTRONICS ART ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝΕ ΤΟ ONLINE ΑΝΕΠΙΣΤΡΕΠΤΕΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΕΜΑΧΙΟ
    IV. ΜΗΝ χρησιμοποιείται κεφαλαίους χαρακτήρες στα post σας είτε σε ελληνικά είτε σε greeklish είτε για τίτλο μηνύματος είτε για να γράψετε κάτι. Αν θέλετε να δώσετε έμφαση σε κάτι χρησιμοποιείστε έντονα γράμματα (bold) χρησιμοποιώντας τον κατάλληλο κώδικα (εδώ γράφετε κάτι που φαίνεται πιο τονισμένο).
    http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=255
    .

  16. #16
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by SOTHPHS View Post
    ΕΧΩ ΑΣΤΙΓΜΑΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΩΣ......ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΟ???..ΤΟ ΡΩΤΑΩ ΣΑΝ ΑΠΟΡΙΑ ΟΧΙ ΕΙΡΩΝΕΥΩΜΕΝΟΣ.........
    Και εγω εχω αστιγματισμο και φανταζομαι πολλοι σε αυτο το φορουμ.
    Δεν εχεις γυαλια?
    Τα αλλα ποστ πως τα διαβαζεις?
    .

  17. #17
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Αν θέλεις τα γράμματα να είναι μεγαλύτερα μεγέθυνε την σελίδα.

  18. #18
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    ezio...ποσο δικοιο εχεις!

  19. #19
    PS4forums Fanatic jk_blue_tiger's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ηρακλειο
    Posts
    2,975
    PSN ID
    jk_blue_tiger
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by SOTHPHS View Post
    ENTAΞΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ......ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΚΕΝΤΡΙΚΟΤΗΤΑΣ....ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟ ΤΑΜΠΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ (ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΚΥΝΗΓΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ) ΔΗΘΕΝ ΟΤΙ "ΦΩΝΑΖΟΥΝ"....ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΛΕΓΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΦΩΝΗΕΝΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΜΕ....ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΣΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ,ΚΕΙΜΕΝΟ Η ΣΥΓΓΡΑΜΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ,ΣΕ SHOUTBOX KAI ΣΕ REAL TIME TOPIC ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΗ ΡΟΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ Η ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ 10 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΕ ΠΙΣΙ ΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΗΣ ΚΕΙΜΕΝΩΝ Η ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ...
    ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ COMMENT ΣΕ ΠΟΣΤ ΗΤΑΝ AYTO KAI ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ) ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ RULES...
    ΓΥΑΛΙΑ ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΕΝΘΥΝΩ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ (ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΥΩΠΑΣ) ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΑΩ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΒΟΛΙΚΟ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΛΥΤΩΝΟΝΤΑΣ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΑ (ΔΙΟΤΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ...ΕΚΤΟΣ ΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ "ΦΩΝΑΖΕΙ") ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΡΑΣΟΥΝ "ΦΩΝΑΚΛΑ" ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΠΟΣΤ....
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΠΑΞ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΤΟΥΝΕ ΟΙ MODERATORS ΚΑΝΟΝΑ ΜΕ ΑΠΕΙΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ....ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΧΟΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ (ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ) ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΣΦΑΙΡΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΤΟΥΜΕ ΑΥΤΟΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ ΣΕ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΗΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ (ΚΑΙ ΤΑΜΠΟΥ).....
    ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΟΤΑΝ ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΑΦΟΡΑ ΠΑΡΑ ΤΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΙ EMOTICON ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ...
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΠΟΣΤ (ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΜΟΥΤΡΑ)........
    Πραγματικα κουραστηκα να διαβασω ολο το post σου απο περιεργια και μονο. Και μπορω να σου πω οτι προσπερνουσα γρηγορα καποιες λεξεις για να τελιωνω γρηγορα καθως δεν αντεχα αλλο. Πριν φτασω στο τελος του post σου υποσχεθηκα στον εαυτο μου να μην τον ξαναβαλω σε τετοια δοκιμασια και τελικα ευτυχως διαβασα οτι ειναι η τελευταια φορα που το κανεις. Οχι μονο δεν επιτρεπονται τα κεφαλαια, καθως ειναι off στους κανονες αλλα ειναι και ψυχοβγαλτικα.
    Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος...
    Spoiler!

  20. #20
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by SOTHPHS View Post
    δηλαδη αν ειχα γραψει το ποστ που εσβησες πριν λιγο ως replay με μικρα δεν θα το εσβηνες??...με το χερι στην καρδια δηλαδη!!...
    Δεν εσβησα καποιο ποστ και απο οτι βλεπω δεν υπαρχει σβησμενο ποστ απο καποιον Mod ή απο σενα.Εισαι σιγουρος οτι το ποσταρες?

    Quote Originally Posted by SOTHPHS View Post
    δεν ειχα σκοπο να κανω απαντησω δεν θα ξαναεκανα comment απλα... επειδη μοu πεταξες το μπαλακι οτι ισως να θελω να κανω τον εξυπνο και να ξεχωρισω ειπα ποιο στοιχειωθετημενα την αποψη μου...με κεφαλαια αφηρημενος...η δυναμη της συνηθειας βλεπεις!!...
    Οχι δεν πεταξα κανενα μπαλακι.Απλα ειχα αυτη την απορια γιατι και εγω εχω αστιγματισμο και σου εκανα 2 ερωτησεις.

    Το διαβασα το ποστ σου,αλλα αυτοι ειναι οι κανονες τι να κανουμε.Δεν προκειται να αλλαξουν

    Ωραιο θεμα ανοιγεις και αν θες την αποψη μου εγω δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα,σε μενα δεν φαινεται οτι φωναζεις,απλα ειναι πολυ κουραστικο να διαβαζεις μια παραγραφο με κεφαλαια,οπως ειπε και ο φιλος jk_blue_tiger.
    .

Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •