Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 78

Thread: World Rally Championship 2010

  1. #41
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    απο τη στιγμη που περνει το πραγματικο wrc ειναι καπως λογικο κ επομενο να περασει απο την ιδια οδο και ο τιτλος. οταν υπαρχουν πλεον μονο 2 εργοστασιακες ομαδες, ειναι δυσκολο να φτιαχτει κατι καλο και να δωσουν μεγαλη σημασια. οσο καλο και να ηταν, με αυτα τα κριτηρια εγω δεν θα το επερνα. ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον.

    Spoiler!

  2. #42
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    ??? ?? ??????? ??? ???????,??? ???? ??? ?????????????,???? ?????????? ??? ?????.????? ???? ???????? ??? ??? ?? gameplay ??? ?????? ?? ????? ???? ????,???? ?? ????????? ????????? ??? ????? ?????.
    ?? ??? ?? ???????? ?? demo ???????????,??? ?? ?????????.
    ________
    Australian Recipes
    Last edited by mania; 26-04-2011 at 08:45.

  3. #43

    Default

    σιγουρκαλητερα κατι να το δοκιμαζεις πρωτα και μετα βλεπουμε

  4. #44
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Και μια διευκρίνηση: το video στην προηγούμενη σελίδα είναι από PC,στο 360 είναι πολύ χειρότερο :/

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  5. #45
    PS4forums Addict ParanoidGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,356
    PSN ID
    ParanObscure
    Name
    Ανδρέας

    Default

    [YOUTUBE]XcXq8gUD24M[/YOUTUBE]



    ................


  6. #46
    nikospanag's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Athens
    Posts
    6
    PSN ID
    nikospanag

    Default

    εγώ το έπαιξα το demo στο Χbox 360 και μου άρεσε αρκετα το gameplay.Τα γραφικά δεν ειναι τα καλυτερα ,αλλα φίλοι μου οταν παιζεις δεν κοιτάς τα δεντράκια και την θέα .
    Το έχω κάνει p reorder 13 stages x6 δεν είναι λίγες (online championship,stisimata sto amaksi)γιατι το gameplay ε'ιναι πολυ καλο.
    Ειδαμε και το Dirt me τα γραφικά και το τραγικο gameplay(πατας φρένο και κοκαλώνει στην στροφή !!) και τα buggy cars.

  7. #47
    PS4forums Fanatic msnes7's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    karditsa
    Posts
    3,194
    PSN ID
    msnes7 (us) menios1976 (gr)

    Default

    Από το demo στο pc συμπέρασμα.Τζάμπα πήραν τα δικαιώματα.Γραφικά απλά,χειρισμός απλός τίποτα άλλο.
    Που είσαι evolution studios..............

  8. #48
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Quote Originally Posted by nikospanag View Post
    εγώ το έπαιξα το demo στο Χbox 360 και μου άρεσε αρκετα το gameplay.Τα γραφικά δεν ειναι τα καλυτερα ,αλλα φίλοι μου οταν παιζεις δεν κοιτάς τα δεντράκια και την θέα .
    ναι αλλα δεν μπορεις να παιζεις σε ps3 με γραφικα απο psx.

    Spoiler!

  9. #49
    Senior Member dewarsad's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Νεα Σμυρνη-Alcala De Henares-Madrid
    Posts
    132
    PSN ID
    Dewars76
    Name
    Μαρινα

    Default

    Εγω παλι, θα αντιγραψω κατι που εγραψε ο αδερφος μου σε αλλο site αλλα ΣΥΜΦΩΝΩ 100%

    Παιζωντας πριν απο λιγο το DEMO στο PS3 ενα εχω να πω....πραγματι σε ΑΛΛΗ ΕΠΟΧΗ τελειως το παιχνιδι.....τι να πρωτοσκεφτω απο γραφικα?, παιχνιδια της προηγουμενης γενιας (wrc rally evolved και rallιsport challenge2 σε PS2 και ΧΒΟΧ αντιστοιχα ειναι τουλαχιστον μια κλαση πιο πανω), ηχος? ενταξει τι να λεμε.....ουτε καν τα "σκασιματα" των εξατμισεων δεν καταφεραν να αναπαραγαγουν, ποσο μαλλον τον ηχο που κανει η λαμαρινα οταν σκας με αρκετα km πανω σε φραχτη.....(και εδω wrc rally evolved και rallιsport challenge2 σε PS2 και ΧΒΟΧ αντιστοιχα, 4 κλασεις ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ πιο πανω)....αλλα παρολα αυτα επειδη ειμαι τρελλαμενος με το WRC και επειδη θα μου δοθει και η δυνατοτητα να παιξω με τα ΙΕΡΑ ΤΕΡΑΤΑ του Group B (εστω και εαν πρεπει να πληρωσω για αυτο....πραγμα το ΟΠΟΙΟ θεωρω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ....μιας και εχει παραγινει το κακο με τα ηθελημενα ημιτελη παιχνιδια αναγκαζωντας μας πλεον αυτα που επρεπε να εχουν σαν "bonus" οταν τερματιζεις 1ος πχ...να πρεπει να τα αγοραζουμε....) θα ΥΠΟΚΥΨΩ και θα το αγορασω day one!!!!!! Δεν κυκλοφορει και κατι αλλο καλο αυτη την περιοδο σε παιχνιδι με αυτοκινητα οποτε.......Μονοδρομος μεχρι την αφιξη του GT5!!!!!


    Touch, touch in the flame's desires, Feeling the pain's denial, And your fingers in the fire,Look, look in the candle light,See in the flame of life,And my spell is our lie,Taste the love The Lucifer's magic that makes you numb The passion and all the pain are one. You're sleeping in the fire!!!

  10. #50

    Default

    οντος πολυ καλο παιχνιδι απο τα αλλα ps
    στο gt4 to wrc ειναι αθλιο σαν gameplay
    θα κανει την διαφορα σιγουρα

  11. #51
    Elite johnlit7's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    alimos-athens
    Posts
    726
    PSN ID
    johnlit7

    Default

    επαιξα και γω το ντεμο κ η αληθεια ειναι οτι το περιμενα πολυ χειροτερο....
    απο χειρισμο ειναι παρα πολυ καλο....
    τα γραφικα δεν ειναι τοσο ασχημα (μου αρεσει πολυ ο ηλιος οταν βγαινει απο μπροστα ξαφνικα κ φαινονται οι ακτινες) κ ο ηχος σχετικα καλος....
    οτι εχουν μικρη αναλυση το περιβαλλον κ το εσωτερικο τ αυτοκινητου παντως ειναι γεγονος....θα μοπρουσε να ειναι πολυ καλυτερο αλλα τουλαχιστον δεν ειναι απογοητευτικο οπως νομιζα απο τ βιντεο.....


  12. #52

    Default

    Αρχικα-και εχοντας ως δεδομενο οτι τα γραφικα δεν ειναι για παιχνιδι 3ης γενιας-μου φανηκε πολυ καλος ο χειρισμος του αυτοκινητου.Ομως,μετα απο 4-5 αγωνες μου φανηκε λιγο περιεργος και οτι δεν ανταποκρινεται στις εντολες του χειριστηριου.ωστοσο,χρειαζεται νομιζω περισσοτερος χρονος για να καταλαβω πως λειτουργει και ως μεγαλος φαν του ειδους δεν θα το απορριψω ευκολα!παντως,απο αυτα που ειχαν ακουστει και ειχα διαβασει περιμενα το gameplay χειροτερο.Τα γραφικα οντως ειναι χαλια αλλα ο ηχος ρε παιδια δηλ τι να πω...ελεεινος!

  13. #53
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    ???????? ??? ?? ?? demo ????.??? ???? ?? ????,???? ??? ?????? ????? ???? ????????? ps1-ps2 ??? ??????? ?? ?? ????.
    ??,??????? ??? ???? ??? ??????? ??? ??? ?? ???????? ????????,???? ?? gameplay ??? ???? ???? ??? ?????.???? ??? ?????? ?????? ?? ????? ?? ?????? ????????.???? ??? ???????,?? ??????????? ??? chase camera ?????????,? ????????? ??? ???? ??? ????? ? ???? ?? ????????.
    ?? ???????? ?? ?? dirt 2 ?? ????? ??????? ???????? ?? ????? ????? ??? ???? ??????? ????????,??????? ?? wrc.??? ?????? ?????? ??????,vrally,colin mcrae ???.
    ________
    Fantasydesirex
    Last edited by mania; 26-04-2011 at 08:46.

  14. #54

    Default

    ο χειρισμος ειναι πολυ ανωτερος και απο το dirt 2 και απο τα προηγουμενα wrc στο ps2!!Οντως,οπως λεει ο mania θυμιζει παλιες καλες εποχες και κυριως το ανεπαναληπτο colinmcrae 2.

  15. #55
    Senior Member mj23's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    130
    PSN ID
    theomj23

    Default

    Εγω παιδια επαιξα το ντεμο σημερα και απο κει που δεν το περιμενα το ευχαρηστηθηκα απιστευτα.Τα γραφικα οκ σιγουρα ειναι σαν να βλεπεις παιχνιδι ps2.Max. Ο ηχος μια απο τα ιδια.ΑΛΛΑ, τετοιο χειρισμο σε wrc ρε παιδια απο τοτε που πηρα τo πρωτο xbox (ps2 δεν ειχα ποτε οποτε No wrc) δεν εχω ευχαρηστηθει.Μια ζωη ακομα και το mcray3 που ειχε τοτε το xbox αν θυμαμαι καλα που επαιζα ηταν αλλη φαση λιγο ψευτικουρα,λιγο σαν πατουσε το αμαξι σε παγο.Χωρις να ειναι κανενα τρελλο sim το παιχνιδι, μου θημησε οπως προηπωηθκε mcray2 εποχες & wrc σε ps2 που επαιζα σε φιλους.μονο και μονο για το gameplay του ειναι σιγουρο buy για εμενα

  16. #56
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default

    Λοιπόν έπαιξα το demo σήμερα και με βαθμό άριστα το 10 θα του έβαζα -10. Dirt 2 rulz

  17. #57

    Default

    Για psn game καλό θα ήταν.......κρίμα παιχνίδια με "βαρύ" όνομα να τα κάνουν έτσι.


  18. #58
    Elite bouzk77's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Pylos
    Posts
    804
    PSN ID
    mortimer_

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Για psn game καλό θα ήταν.......κρίμα παιχνίδια με "βαρύ" όνομα να τα κάνουν έτσι.

    Γι' αυτό υπομονή μέχρι να το πουλάει κάποιος στα 15 ευρώ...

  19. #59
    Senior Member mj23's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    130
    PSN ID
    theomj23

    Default

    προφανως σας χαλανε πολυ τα γραφικα,αλλα αν παιξεις αυτο το game ειδικα με τις καποια απο τις 2 in car cameras που εχει ,ειναι πραγματικη απολαυση η οδηγηση

  20. #60
    PS4forums Fanatic msnes7's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    karditsa
    Posts
    3,194
    PSN ID
    msnes7 (us) menios1976 (gr)

    Default

    Μόλις 3 gb το παιχνίδι στο pc.Και το demo ήταν κοντά στο 1.........

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •