Page 5 of 31 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 81 to 100 of 608

Thread: BioShock: Infinite - [Playstation®Move]

  1. #81
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,273
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ +rep

    Δειχνει καταπληκτικο! Φοβερη δουλεια και μου αρεσει που εχουν επηρεαστει απο τους catchy διαλογους του Uncharted. βεβαια ελπιζω να μην το παρακανουν και το παιχνιδι χασει την αισθηση της αγωνιας και του τρομου, αλλα δεν τον φοβαμε τον Kevin Levine! Θα δω σιγουρα το ντεμο για να δω επιτελους πως ακριβως λειτουργει το gameplay με την κοπελιτσα η οποια φαινεται γλυκητατη!

  2. #82
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,273
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Full Demo!! (ακομα δεν εχει κυκλοφορησει σε καλυτερη ποιοτητα αναμενουμε...προσοχη εχει διαλλειμα στην μεση του ντεμο μην σταματησετε το βιντεο)

    http://www.gametrailers.com/episode/...4?ch=2&sd=1_hd

    Interview and extended gameplay!

    http://www.gametrailers.com/video/ke...xtended/717105

    ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ:

    Λοιπον μετα απο προσεκτικη μελετη του παραπανω ντεμο (το οποιο ειδαν οι δημοσιογραφοι στην Ε3 αποκλειστικα) μπορω να πω οτι καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ για ποιο λογο το παιχνιδι ΣΑΡΩΣΕ ολα τα βραβεια στην Ε3...

    OH MY GOD εντελως ομως...τι εφτιαξε ο ανθρωπος?? Μην το χασετε παιδια, πραγματικα δεν εχω λογια... απιστευτη ατμοσφαιρα...φρενηρης δραση...φοβερo Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-O κυριολεκτικα level design!! Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα... η συνεργασια με την κοπελα ειναι εκπληκτικη (κατι που περιμενα πως και πως να δω) και οιδ δυναμεις της ξεπερνανε καθε φαντασια...επαθα πλακα οταν ειδα οτι μπορει να ανοιξει πυλες σε αλλες διαστασεις ακομα και στο μελλον! Αυτο δινει κυριολεκτικα ΑΠΕΙΡΕΣ δυνατοτητες και ευκαιριες δημιουργιας!

    Πραγματικα απιστευτη δουλεια...μπραβο στον Kevin Levigne γιατι για μια ακομη φορα δειχνει οτι αν εχεις κεφι και διαθεση και ορεξη για δημιουργια μπορεις να φτιαξεις εν ετη 2011 ενα FPS παιχνιδι που ομοιο του δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑ...ναι συμπεριλαμβανομενου και του αρχικου BIOSHOCK...

    Ουαο... απλα ουαο... ευγε...respect τα σεβη μου, θα τα σκασω με την πρωτη ευκαιρια...

    Και φυσικα δεν χρειαζεται να δω κατι αλλο...ο τιτλος ειναι φαινομενο αν ειναι ετσι στο συνολο του. Που θα ειναι... παω τωρα να το ξαναδω μπας και το χωνεψω...
    Last edited by Valkyre; 08-07-2011 at 11:13.

  3. #83
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default

    φαινεται καταπληκτικο!

  4. #84
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,273
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Τι εκπληκτικο...ο τυπος τα συνετριψε ολα.... εντελως.... τετοιο level design εγω ειχα πολυ καιρο να δω...και σε FPS? Τι λεμε τωρα...

    Ελπιζω μοναχα να δουμε και την εκδοση PS3....γιατι μεχρι τωρα μονο 360 εχουν δειξει και δειχνει υπεροχο. Και το art design...omg...καλα εχω παθει πλακα ε...
    Last edited by Valkyre; 08-07-2011 at 11:12.

  5. #85
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Ααααααααααααααργκ! Δεν μπορώ να δω βιντεακι από τη δουλειά

  6. #86
    PS4forums Addict personGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    2,248
    PSN ID
    personGR

    Default

    Φανταστικό απλά. Ποιός περιμένει σχεδόν ένα χρόνο τώρα :|

  7. #87
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,273
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εχουν αναφερθει σε ποια περιοδο του 2012 θα κυκλοφορησει? Αν οχι μπορουμε να ελπιζουμε σε ενα early 2012!! Tι παιχνιδαρα...πως να μην παρει ολα τα βραβεια στην Ε3? Απορρω για ποιο λογο δεν το παρουσιασαν στο κοινο γενικα...ακομα δεν καταλαβαινω το σκεπτικο πισω απο αυτην την κινηση τους.

    Το ιδιο εκαναν βεβαια και σε αλλα παιχνιδια απο οτι ακουσα, οπως το Uncharted 3 που εδειξαν ενα αλλο demo στους δημοσιογραφους αποκλειστικα και που το IGN ειπε οτι ηταν το πραγματικο Uncharted 3. Δεν καταλαβαινω γιατι το κανουν αυτο.

  8. #88
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default

    το draw distance ειναι ισως το καλυτερο που εχω δει!

  9. #89
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Είναι πραγματικά μαγευτικό. Πόσες δυνατότητες μπορεί να προσφέρει αυτό το παιχνίδι δεν μπορώ να το συλλάβω. Είναι σίγουρο ότι θα χαθούμε στον κόσμο του.

  10. #90
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post

    ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ:

    Λοιπον μετα απο προσεκτικη μελετη του παραπανω ντεμο (το οποιο ειδαν οι δημοσιογραφοι στην Ε3 αποκλειστικα) μπορω να πω οτι καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ για ποιο λογο το παιχνιδι ΣΑΡΩΣΕ ολα τα βραβεια στην Ε3...

    To μονο σιγουρο ειναι οτι αυτη η μαζικη αποθεωση δεν ηταν τυχαια, βλεπουμε τωρα το γιατι. Ειχαμε δει καποια κομματια, ειχαμε ακουσει τον Levine να μιλαει για το gameplay, ειχαμε διαβασει τα previews, αλλο ομως οι εντυπωσεις τριτων και αλλο να το βλεπεις με τα ματια σου. Το παιχνιδι δειχνει ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ, η προσοχη στη λεπτομερεια ειναι unreal. Απο τις περιπτωσεις που τα πολλα λογια ειναι φτωχεια, take my money please.
    Xαιρομαι επισης που θα χρησιμοποιησω επιτελους το move καπου (μου το εχουν κανει δωρο και ζητημα να εχω παιξει 1 ωρα συνολικα).
    Last edited by hakoo; 08-07-2011 at 14:31.


  11. #91
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,273
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Mα κι εγω που δεν γνωριζα οτι ειχαν δειξει αυτο το ντεμο κεκλεισμενων των θυρων, εβλεπα να παιρνει τα βραβεια το ενα μετα το αλλο και το μονο που ειχα δει εγω ηταν ενα απλο τρεηλερ τιποτα το ιδιαιτερο... και λεω WTF?? Γιατι τοσα βραβεια?Αφου δεν εδειξαν και τιποτα.

    Και μετα μαθαινω οτι εδειξαν αυτο...και τωρα το βλεπω κι εγω...και φυσικα δινω κι εγω το βραβειο στο παιχνιδι για την καλυερη παρουσιαση στην Ε3! φακινγκ οσομ!

  12. #92
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Και μετα μαθαινω οτι εδειξαν αυτο...και τωρα το βλεπω κι εγω...και φυσικα δινω κι εγω το βραβειο στο παιχνιδι για την καλυερη παρουσιαση στην Ε3! φακινγκ οσομ!
    Εγω παλι το δινω στο Skyrim αλλα ειμαι και λιγο fanboy οποτε μαλλον οι δημοσιογραφοι εχουν δικιο.

    Μια κουβεντα ακομα για το demo, ενω και το δευτερο κομματι με την action sequence ειναι καταιγιστικο, πιο πολυ εντυπωση μου εκανε το πρωτο κομματι.
    Η Irrational πραγματικα αξιζει συγχαρητηρια για την ατμοσφαιρα που δημιουργει, ειδικα το segment που διασχιζει μερος της πολης με την Elizabeth ειναι αντε γεια, αν απομονωσεις αυτα που ακους και βλεπεις γυρω σου και γενικα all the little things καταλαβαινει κανεις τι θα πει attention to detail.


  13. #93
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,273
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εμενα το art direction και ειδικα το level design ειναι που με αφησαν με εντελως ανοιχτο το στομα... απιστευτη καλλιτεχνικη δουλεια απιστευτα σχεδιασμενα επιπεδα...πραγματικα για σεμιναριο!

  14. #94
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default

    για να μην αναφερουμε και ποσο καλο γκομε..εεεεεε ποσο φοβερες δυναμεις εχει η elizabeth!

  15. #95
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Είδα το demo. Τα σπάει. Δεν χρειάζεται να πω κάτι, απλά δείτε το. Must buy.

  16. #96
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Το βεβαιο ειναι πως, ευτυχως για εμενα, η σειρα δειχνει να αλλαζει προσωπο. Ενταξει, πολυ καλα παιχνιδια το 1 και το 2, αλλα ηταν απολυτως ιδια. Εδω εχουμε ενα νεο βημα. Για να περιμενουμε...

  17. #97
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Εμένα το 2 δεν με είχε εντυπωσιάσει τόσο όσο το 1. Το 1 ήταν καταπληκτικό και από ότι φαίνεται το infinite θα είναι ακόμα καλύτερο.

  18. #98
    Elite Spiros20's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης
    Posts
    952
    PSN ID
    SpirosLP
    Name
    Σπύρος

    Default

    Δεν έχω παίξει κανένα. Πήγα να αρχίσω το 1 στον υπολογιστή αλλά δεν με βολεύει να παίζω παιχνίδια στον υπολογιστή και το παράτησα λίγο πιο μετά που πέρνεις τον ηλεκτρισμό (). Σκέφτομαι να τα αγοράσω και τα δύο να τα παίξω πριν βγει το Infinite.

  19. #99
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,403
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Spiros20 View Post
    Δεν έχω παίξει κανένα. Πήγα να αρχίσω το 1 στον υπολογιστή αλλά δεν με βολεύει να παίζω παιχνίδια στον υπολογιστή και το παράτησα λίγο πιο μετά που πέρνεις τον ηλεκτρισμό (). Σκέφτομαι να τα αγοράσω και τα δύο να τα παίξω πριν βγει το Infinite.
    Νομιζω οτι το πρωτο και το Infinite,θα βγουνε σε ενα πακετο.
    .

  20. #100
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Το infinite θα είναι εντελώς αυτοτελές στο σενάριο;


Page 5 of 31 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •