Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 63 of 63

Thread: Tale Of graces F

  1. #61
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,277
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    Και εγώ θα το πάρω σίγουρα κάποια στιγμή γιατί δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με τη σειρά και όλο ευκαιρία ψάχνω, απλά με ξενερώνει το να βγαίνει τόσο παραπάνω πλέον η ισοτιμία. Άσε που έχω μεγάλο backlog ακόμα οπότε κρατιέμαι.
    Καλά ναι, η ισοτιμία έχει πάει στο θεό. Αλλά σκέψου ότι με 25Ε παίρνεις 3 παιχνίδια. Δεν είναι άσχημο deal... Καλά για μένα δεν το συζητάω 15£ απλά δεν υπάρχει γι αυτό το πακέτο. Αν έχεις βέβαια backlog το καταλαβαίνω. Σκέψου όμως και το ενδεχόμενο να ξεπουλήσει και μετά άντε βρες τα σε αυτή την τιμη! Δεν ξέρεις πόσο απόθεμα θα έχουν. Και για να τα έκαναν πακέτο μάλλον θέλουν να τα ξεφορτωθούν.



    Πάντως γενικά αξίζουν τα tales. Πολύ καλά παιχνίδια και δυστυχώς κάπως αδικημένα.

  2. #62
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by muku View Post
    Καλά ναι, η ισοτιμία έχει πάει στο θεό. Αλλά σκέψου ότι με 25Ε παίρνεις 3 παιχνίδια. Δεν είναι άσχημο deal... Καλά για μένα δεν το συζητάω 15£ απλά δεν υπάρχει γι αυτό το πακέτο. Αν έχεις βέβαια backlog το καταλαβαίνω. Σκέψου όμως και το ενδεχόμενο να ξεπουλήσει και μετά άντε βρες τα σε αυτή την τιμη! Δεν ξέρεις πόσο απόθεμα θα έχουν. Και για να τα έκαναν πακέτο μάλλον θέλουν να τα ξεφορτωθούν.

    Πάντως γενικά αξίζουν τα tales. Πολύ καλά παιχνίδια και δυστυχώς κάπως αδικημένα.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  3. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    muku (13-03-2015)

  4. #63
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,277
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Ήρθε σήμερα το πακετάκι Kαι τα 3 παιχνίδια είναι σε ένα blu-ray, με παραξένεψε στην αρχή! Ελπίζω να προλάβω να παίξω λίγο σήμερα.

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •