Page 101 of 117 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111 ... LastLast
Results 2,001 to 2,020 of 2329

Thread: Battlefield 3

  1. #2001

    Default

    μονο milking ξερουν να κανουν...αντι να φτιαξουν τα τοσα bags κ το lag στους dedicated server που συν της αλλης πολλοι νοικιαζουν πανε κ δινουν double xp μερες κ βγαζουν νεα dlc κ αλλες π@π@ριες να βγαλουν κ αλλα λεφτα...


  2. #2002
    PS4forums Fanatic three_brothers1's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki sykies
    Posts
    2,425
    PSN ID
    three_brothers1

    Default

    Quote Originally Posted by GRZEUS View Post
    Το παιχνίδι μάγκες εχει σοβαρό πρόβλημα.......αντι να φτιάξουν τουσ σερβερ κάθονται και βγάζουν χίλιες δυο μαλακίες???????


    το έβαλα μετα απο κατι μηνες και βλέπω οτι τα πράγματα εχουν γινει τραγικά.....
    καταρχάς παντα μα παντα την πρωτη φορα στα 15-17 λεπτα θα με πετάξει απο τους σερβερ χωρις κάποιο μήνυμα...απλα με πετα στο κεντικο μενου.....στο online εχει τρομερό λανγκ...πρεπει να εχω σιγουρα 2-3 δευτερόλεπτα..... αδειάζω ολόκληρο γεμιστήρα σε καποιον και ξαφνικά αυτος γυρίζει και με μια δυο με ξαπλώνει στο έδαφος...... επισης κάποιες φορες βαζω νάρκες και περνάνε απο επανω χωρις να παθουν τίποτα.....(οχι δεν ειναι σκυμμένοι) ..αλλες φορεσ βλεπω καποιον που ενω γεμιζει το οπλο παράλληλα με χτυπά κανονικά..που σημαίνει οτι και εδω εχω καθυστέρηση...αλλες φορες παω πισο απο καποιον με το μαχαιρακι και ενω δειχνει το βιντεακι που βαζει οτι τον σκοτώνω ξαφνικα βρίσκομαι εγω νεκρός......ε...πραγματικά οτι να ναι...................τραγικό το παιχνιδι........τραγικό..
    δεν φταιει το game αν η γραμμη σου εχει σοβαρα προβληματα

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    To ότι έχει πρόβλημα η γραμμή σου ή το router σου
    δεν σημαίνει πως το παιχνίδι είναι τραγικό.

    Quote Originally Posted by GRZEUS View Post
    den eimai xthesinos file mou.....pera autoy eimai texnikos diktion kai programmatistis................................lew omos oti to paixnidi eiai tragiko giati oyte to router mou exei provlima oyte i grammi mou........sto mono game pou to kanei auto einai to BF3..i apantisi tis ea itan oti gnorizoun peri tou thematos autou kathos to exoun kalioi xristes.......kai oti tha to kitaxoun......asxeta oti exoun perasei apo tote 5 mines...kai anti na kanoun kati..ta pragmata eginan akoma poio tragika....
    η αλλαξε καριερα η αλλαξε ρουτερ.. η τσεκαρε να δεις πορτες dmz,nat types κτλπ..εμεις που παιζουμε δηλαδη και δεν μας πεταει τι γινεται.?εχουμε βισμα?


    ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

    αν η γραμμες σας ειναι για πεταμαη οι παροχοι σας εχουν τραγικο ping στην περιοχη που μενετε 2 πραγματα μενει να κανετε...η να σταματησετε να παιζετε...η να βαλετε ΟΤΕ γιατι το 90% που παραπονιουνται εχουν εναλλακτικο...
    ας τελειωσει επιτελους αυτη η καραμελα πολλων περι disconnect κτλπ...πηγαινετε να γινεται host στο cod τοτε να τρωτε καθε 2λεπτο αλλαγη host...
    NBA 2K LIKE A BOSS!

  3. #2003
    Cool Member d1m1s13's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    238
    PSN ID
    D1m1s13

    Default

    Αστραψε και βροντησε ο 3!!!!!

  4. #2004
    PS4forums Fanatic giannislazy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    2,410
    PSN ID
    GiannisLazy

    Default

    Ρε μαλάκα 3 κι εδώ τσακώνεσε???

  5. #2005
    PS4forums Addict minaras_tio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Patra,Lamia
    Posts
    1,801
    PSN ID
    kostas_tio

    Default

    Three_brothers
    , αυτο που λες για το cod, ισχυει οσο και τα παραπονα του φιλου πιο πανω για το battlefield 3.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cannondale trail sl5 2013...

  6. #2006
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Tα πάντα όλα, πυροβολικό, αντιεροπορικά, τανκς, ελικόπτερα, αεροπλάνα,
    κυνηγητά με οχήματα σε στενά δρομάκια... μέχρι και snow map έχει!!!

    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=wF8H1Wh-Brc&feature=colike[/ame]

  7. #2007
    PS4forums Fanatic three_brothers1's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki sykies
    Posts
    2,425
    PSN ID
    three_brothers1

    Default

    Quote Originally Posted by minaras_tio View Post
    Three_brothers
    , αυτο που λες για το cod, ισχυει οσο και τα παραπονα του φιλου πιο πανω για το battlefield 3.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ποαι ισχυουν?για τις ναρκες?τι θελει να πει οτι δεν σκανε λογω λαγκ..?ξερεις το αρμα εχει ενα κενο στην μεση απο κατω..εκει δεν μπορει να πατησει ναρκες νομιζω.....
    οσο για τα bugs που λεει συμφωνω οτι εχει..αλλα οχι πως αλλα παιχνιδια δεν εχουν και το bf δεν εχει...να τα λεμε και αυτα...οσο αφορα τα disconnect ξερω ποσα ατομα που παιζουμε με τις ωρες και δεν μας πεταει καθολου...τωρα ο αλλος αν η γραμμη του εχει ενα καρο προβληματα δικαιωμα του να παραληρει δημοσια...
    NBA 2K LIKE A BOSS!

  8. #2008

    Default

    οταν μαθετε να σεβεστε κ να μην κοροιδευετε τους συμφορουμιτες σας τοτε θα μπορεσετε να κανετε κ διαλογο

  9. #2009

    Default

    Για τα παιδιά που έχουν πρόβλημα με τη σύνδεση να πω ότι κι εγω είχα κάποια προβλήματα με καθυστερήσεις και αποσυνδέσεις άλλα όλα διορθωθηκαν όταν σύνδεσα το πσ3 με το ρουτερ με καλώδιο και όχι ασύρματα που το είχα πρώτα.

  10. #2010
    PS4forums Addict minaras_tio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Patra,Lamia
    Posts
    1,801
    PSN ID
    kostas_tio

    Default

    Quote Originally Posted by three_brothers1 View Post
    ποαι ισχυουν?για τις ναρκες?τι θελει να πει οτι δεν σκανε λογω λαγκ..?ξερεις το αρμα εχει ενα κενο στην μεση απο κατω..εκει δεν μπορει να πατησει ναρκες νομιζω.....
    οσο για τα bugs που λεει συμφωνω οτι εχει..αλλα οχι πως αλλα παιχνιδια δεν εχουν και το bf δεν εχει...να τα λεμε και αυτα...οσο αφορα τα disconnect ξερω ποσα ατομα που παιζουμε με τις ωρες και δεν μας πεταει καθολου...τωρα ο αλλος αν η γραμμη του εχει ενα καρο προβληματα δικαιωμα του να παραληρει δημοσια...
    Γραφεις:
    αν η γραμμες σας ειναι για πεταμαη οι παροχοι σας εχουν τραγικο ping στην περιοχη που μενετε 2 πραγματα μενει να κανετε...η να σταματησετε να παιζετε...η να βαλετε ΟΤΕ γιατι το 90% που παραπονιουνται εχουν εναλλακτικο...
    ας τελειωσει επιτελους αυτη η καραμελα πολλων περι disconnect κτλπ...πηγαινετε να γινεται host στο cod τοτε να τρωτε καθε 2λεπτο αλλαγη host...

    Εγω ειμαι μαζι σου, αλλα μην κατηγορεις το Cod για κατι που κανει (απ οτι διαβαζω) και το Battlefield 3.

    Επισης αυτο με τον ΟΤΕ, το θεωρω υπερβολικο λιγο.
    Ειχα ΟΤΕ, εχω Wind, ολα αριστα...
    Cannondale trail sl5 2013...

  11. #2011
    Elite GRZEUS's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    614
    PSN ID
    NecegoR
    Name
    chris black

    Default

    Quote Originally Posted by three_brothers1 View Post
    ποαι ισχυουν?για τις ναρκες?τι θελει να πει οτι δεν σκανε λογω λαγκ..?ξερεις το αρμα εχει ενα κενο στην μεση απο κατω..εκει δεν μπορει να πατησει ναρκες νομιζω.....
    οσο για τα bugs που λεει συμφωνω οτι εχει..αλλα οχι πως αλλα παιχνιδια δεν εχουν και το bf δεν εχει...να τα λεμε και αυτα...οσο αφορα τα disconnect ξερω ποσα ατομα που παιζουμε με τις ωρες και δεν μας πεταει καθολου...τωρα ο αλλος αν η γραμμη του εχει ενα καρο προβληματα δικαιωμα του να παραληρει δημοσια...

    file an exeis na peis kati pes to me epixirimata...to na kaneis diafimisi ston ote den se enavazei kapou................anefera to provlima pou exo alla mallon den katalaves tipota........ an eixe provlima i grammi mou opos xana eipa tote tha eixa genniko provlima.......to provlima omos einai sto sigekrimeno paixnidi...kai den to exo mono egw.....an eseis den exete provlima den simenei oti den exoun ki alloi.....

    gia tis nerkes enoousa tis 18am claymore......otan tis topotheto sto edafos pernane apo epano san na min exei tipota..... auto eipa...

    telos anefera kai tin apantisi apo tin ea i opoia gnirizei peri tou thematos..... edw kai 5 mines......genika o xronos mou einai polu ligos pia gia na asxoloume me games..to polu 1 wra tin imera....an theloun na kanoun kati stous server kalos.....allios as vgazoun sunexos extra malakies.........

  12. #2012
    PS4forums Fanatic three_brothers1's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki sykies
    Posts
    2,425
    PSN ID
    three_brothers1

    Default

    Quote Originally Posted by minaras_tio View Post
    Γραφεις:
    αν η γραμμες σας ειναι για πεταμαη οι παροχοι σας εχουν τραγικο ping στην περιοχη που μενετε 2 πραγματα μενει να κανετε...η να σταματησετε να παιζετε...η να βαλετε ΟΤΕ γιατι το 90% που παραπονιουνται εχουν εναλλακτικο...
    ας τελειωσει επιτελους αυτη η καραμελα πολλων περι disconnect κτλπ...πηγαινετε να γινεται host στο cod τοτε να τρωτε καθε 2λεπτο αλλαγη host...

    Εγω ειμαι μαζι σου, αλλα μην κατηγορεις το Cod για κατι που κανει (απ οτι διαβαζω) και το Battlefield 3.

    Επισης αυτο με τον ΟΤΕ, το θεωρω υπερβολικο λιγο.
    Ειχα ΟΤΕ, εχω Wind, ολα αριστα...
    το cod δεν εχει dedicated servers

    Quote Originally Posted by GRZEUS View Post
    file an exeis na peis kati pes to me epixirimata...to na kaneis diafimisi ston ote den se enavazei kapou................anefera to provlima pou exo alla mallon den katalaves tipota........ an eixe provlima i grammi mou opos xana eipa tote tha eixa genniko provlima.......to provlima omos einai sto sigekrimeno paixnidi...kai den to exo mono egw.....an eseis den exete provlima den simenei oti den exoun ki alloi.....

    gia tis nerkes enoousa tis 18am claymore......otan tis topotheto sto edafos pernane apo epano san na min exei tipota..... auto eipa...

    telos anefera kai tin apantisi apo tin ea i opoia gnirizei peri tou thematos..... edw kai 5 mines......genika o xronos mou einai polu ligos pia gia na asxoloume me games..to polu 1 wra tin imera....an theloun na kanoun kati stous server kalos.....allios as vgazoun sunexos extra malakies.........
    δεν εχω οτε...ουτε κανω διαφημιση...cyta εχω..απλα ο οτε εχει πιο σταθερη γραμμη και καλυτερα ping
    NBA 2K LIKE A BOSS!

  13. #2013
    PS4forums Addict minaras_tio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Patra,Lamia
    Posts
    1,801
    PSN ID
    kostas_tio

    Default

    Quote Originally Posted by three_brothers1 View Post
    το cod δεν εχει dedicated servers



    δεν εχω οτε...ουτε κανω διαφημιση...cyta εχω..απλα ο οτε εχει πιο σταθερη γραμμη και καλυτερα ping
    Δεν ειναι αυτο το θεμα μας ρε συ. Το θεμα μας ειναι οτι κραζεις το Cod και αφηνεις στην απ'εξω το BF 3.
    Και τα 2 προβληματα εχουν προβληματα, σε αλλους περισσοτερο, σε αλλους λιγοτερο.
    Εμενα πχ και τα 2 που εχω, τρεχουν σχεδον αριστα...
    Cannondale trail sl5 2013...

  14. #2014
    PS4forums Fanatic three_brothers1's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki sykies
    Posts
    2,425
    PSN ID
    three_brothers1

    Default

    Quote Originally Posted by minaras_tio View Post
    Δεν ειναι αυτο το θεμα μας ρε συ. Το θεμα μας ειναι οτι κραζεις το Cod και αφηνεις στην απ'εξω το BF 3.
    Και τα 2 προβληματα εχουν προβληματα, σε αλλους περισσοτερο, σε αλλους λιγοτερο.
    Εμενα πχ και τα 2 που εχω, τρεχουν σχεδον αριστα...
    εγω στον φιλο παραπανω το λεω που κραζει το bf.αν ειδες πιο πανω ειπα πως ολα τα games εχουν τα θεματα τους...
    NBA 2K LIKE A BOSS!

  15. #2015
    PS4forums Addict nickolas82's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Αθήνα(προς το παρόν)
    Posts
    1,438
    PSN ID
    nickolas82
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by GRZEUS View Post
    file an exeis na peis kati pes to me epixirimata...to na kaneis diafimisi ston ote den se enavazei kapou................anefera to provlima pou exo alla mallon den katalaves tipota........ an eixe provlima i grammi mou opos xana eipa tote tha eixa genniko provlima.......to provlima omos einai sto sigekrimeno paixnidi...kai den to exo mono egw.....an eseis den exete provlima den simenei oti den exoun ki alloi.....

    gia tis nerkes enoousa tis 18am claymore......otan tis topotheto sto edafos pernane apo epano san na min exei tipota..... auto eipa...

    telos anefera kai tin apantisi apo tin ea i opoia gnirizei peri tou thematos..... edw kai 5 mines......genika o xronos mou einai polu ligos pia gia na asxoloume me games..to polu 1 wra tin imera....an theloun na kanoun kati stous server kalos.....allios as vgazoun sunexos extra malakies.........
    Φίλε μου το ότι οι περισσότεροι απο εμάς που παίζουμε δεν αντιμετωπίζουμε τόσο σοβαρά προβλήματα δεν σε κάνει να αναρωτιέσαι μήπως το πρόβλημα είναι κάπου αλλού;
    Εκτός και αν υπάρχει η υποψία ότι είμαστε fan της DICE και εθελοτυφλούμε σε σημείο που μας πετάει συνέχεια το παιχνίδι ή βλέπουμε όλα αυτα τα προβλήματα που αναφέρεις και γουστάρουμε τρελά.
    Εγω προσωπικα δεν έχω καννενα θέμα να κράξω ότι προβλήματα καταστρέφουν την εμπειρία μου αλλα μέχρι τώρα τα προβλήματα που έχω συναντήσει είναι το μπουκομα του ήχου σχετικά συχνά και πολυ πολυ αραιά λίγο lag και σπάνια αποσυνδέσεις δηλαδή κατα ένα 70 με 80 % δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα οταν παίζω.
    Όσον αφορά την απάντηση της ΕΑ οι περισσότερες εταιρίες γράφουν μια π@π@ρια για να δείξουν ότι ασχολούνται γνωριζουν δεν γνωριζουν το θέμα αλλά αν απευθυνθηκες στην ΕΑ και όχι στην DICE τότε δεν μιλησες με τους ¨ειδικούς¨ που θα μπορούσαν να σε βοηθήσουν πραγματικά

    Μήπως επεσες σε περίοδο συντήρησης των server όπου τότε υπάρχει γενικό πρόβλημα;

  16. #2016
    Elite GRZEUS's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    614
    PSN ID
    NecegoR
    Name
    chris black

    Default

    Quote Originally Posted by nickolas82 View Post
    Φίλε μου το ότι οι περισσότεροι απο εμάς που παίζουμε δεν αντιμετωπίζουμε τόσο σοβαρά προβλήματα δεν σε κάνει να αναρωτιέσαι μήπως το πρόβλημα είναι κάπου αλλού;
    Εκτός και αν υπάρχει η υποψία ότι είμαστε fan της DICE και εθελοτυφλούμε σε σημείο που μας πετάει συνέχεια το παιχνίδι ή βλέπουμε όλα αυτα τα προβλήματα που αναφέρεις και γουστάρουμε τρελά.
    Εγω προσωπικα δεν έχω καννενα θέμα να κράξω ότι προβλήματα καταστρέφουν την εμπειρία μου αλλα μέχρι τώρα τα προβλήματα που έχω συναντήσει είναι το μπουκομα του ήχου σχετικά συχνά και πολυ πολυ αραιά λίγο lag και σπάνια αποσυνδέσεις δηλαδή κατα ένα 70 με 80 % δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα οταν παίζω.
    Όσον αφορά την απάντηση της ΕΑ οι περισσότερες εταιρίες γράφουν μια π@π@ρια για να δείξουν ότι ασχολούνται γνωριζουν δεν γνωριζουν το θέμα αλλά αν απευθυνθηκες στην ΕΑ και όχι στην DICE τότε δεν μιλησες με τους ¨ειδικούς¨ που θα μπορούσαν να σε βοηθήσουν πραγματικά

    Μήπως επεσες σε περίοδο συντήρησης των server όπου τότε υπάρχει γενικό πρόβλημα;

    paidia..loipon na xekathariso kati..egrapsa oso mporousa kalutera to provlima pou exo....kai to provlima den einai sto router mou....exo 4 router mia grammi internet 24ara...kai doriforiko internet...se oti kai an sindeso to BF exei to idio provlia..........kai to idio provlima eixa kai sto BC1+2..akrivos ta idia provlimata...se kanena allo den to kanei auto...exo kanei ta panta kai den finete tipota....den ginete mono se emena......edw enas allos apo allo forum exei kai autos to idio..to vazo edw...To πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι το εξής: το παιχνίδι γενικά κυλάει ομαλά και χωρίς προβλήματα αλλά όταν ερχομαι αντιμέτωπος με ενα παιχτη βρίσκομαι νεκρός σε χρόνο που ο αντίπαλος δεν ειναι δυνατόν να με εχει σκοτώσει. Επίσης το κοντρόλ μου ουσιαστικά αχρηστεύεται (αν και πυροβολώ δηλαδή δεν συμβαίνει τίποτα). Πολλές φορές μάλιστα συμβαίνει κάτι σαν ριπλει του τελευταίου δευτερολέπτου χωρίς να έχω έλεγχο και είναι αρκετά σύνηθες να βρίσκομαι νεκρός αν και έχω καταφέρει να προφυλαχθώ πίσω από τοίχο.to evala san paradigma.....

    oso gia ton three_brothers1 ap oti katalava ton peirazei otan kapoios ta xonei sto BF kai apo alla forum....exw na po omos oti to BF einai to kalitero online game sto idos tou....antitheta den xonevo ta COD...apla einai krima na yparxei auto to thema me tous server tous......

  17. #2017
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Οι τέσσερις καινούριοι χάρτες του DLC Armored Kill είναι οι εξής παρακάτω:
    Bandar Desert, Alborz Mountain, Death Valley και Armored Shield.

    Toυς Bandar Desert και Alborz Mountain τους είδαμε στο premiere trailer
    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=wF8H1Wh-Brc&feature=colike[/ame]
    ενώ από τον Armored Shield υπάρχουν δύο screenshots




    ΠΡΟΜΗΝΥΕΤΑΙ ΕΠΟΣ!!!

  18. #2018
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=CTjedxU1reE&feature=colike"]The Siege (A Battlefield 3 Machinima) - YouTube[/ame]

  19. #2019

    Default

    οτι κ να βγαλουν στα λογια κ στα βιντεακια που μας πλασαρουν φαινεται τελειο αλλα δυστηχως η πραγματικοτητα απεχει πολυ...οταν αποφασισουν να φτιαξουν τα bag κ το lag θα μπορεσουμε πραγματικα να απολαυσουμε αυτο το παιχνιδι...απο την τελευταια συντηρηση των server δεν εχει περασει ουτε μια μερα να μη μου κολλησει με μαυρη οθονη το game...

  20. #2020
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Μη λέμε πάλι τα ίδια, το πρόβλημα δεν είναι στο παιχνίδι αλλά στη σύνδεσή σου ή στις ρυθμίσεις του router σου,
    δεν γίνεται να τρέξαμε 800 χιλιάδες χρήστες να δώσουμε 50 ευρώ για να γίνουμε premium
    για ένα παιχνίδι που όπως το περιγράφεις είναι για πέταμα.

    Οι 800 χιλιάδες χρήστες είναι για τις 2 πρώτες βδομάδες, φαντάζομαι ότι έχουν ξεπεράσει κατά πολύ το ένα εκατομμύριο.
    Ορίστε κι ένα link...
    http://www.eurogamer.net/articles/20...00-subscribers

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •