Results 1 to 6 of 6

Thread: Samsung LE40S81B

  1. #1
    PS3forums Addict gavrosdr's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    planet earth
    Posts
    1,786
    PSN ID
    gavrosdr

    Default Samsung LE40S81B

    πωλειται η παρακατω τηλεοραση (http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.156505) στα 200 ευρω...το μονο που εχει ειναι ενα προβληματακι πιθανοτατα με το τροφοδοτικο (http://www.earthinfo.org/samsung-tv-...licking-sound/) και οταν ειναι να ανοιξει, κανει εναν ηχο κλικ ανα 4-5 δευτερολεπτα και αναβοσβηνει το λαμπακι ενδειξης ρευματος...εκτιμηση επισκευης το πολυ εως 100 ευρω υστερα απο τηλεφωνημα στην service one (αντιπροσωπο της samsung) και δεν ειναι κατι σοβαρο υστερα απο διαβεβαιωση που πηρα, απλα λογω ελλειψης χρονου και ορεξης δεν εχω τη διαθεση να ασχοληθω...παρεπιπτοντως κυκλοφορουν και οδηγοι στο youtube για το πως να την φτιαξετε μονοι σας, αλλα εμενα δεν πιανουν τα χερια μου κατα τα αλλα η τηλεοραση ειναι αψογη, αγραντζουνιστη, και την χρησιμοποιουσα για gaming κυριως...εχει μαζι ολα τα παρελκομενα...

    για τυχον αποριες πμ me...
    Last edited by gavrosdr; 25-06-2010 at 18:58.

  2. #2
    PS3forums Addict gavrosdr's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    planet earth
    Posts
    1,786
    PSN ID
    gavrosdr

    Default

    στα 170 παιδια να φευγει...παμεεε

  3. #3
    PS3forums Addict gavrosdr's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    planet earth
    Posts
    1,786
    PSN ID
    gavrosdr

    Default

    να κλεισει η αγγελια...το εψαξα τελικα το θεμα το σκ γιατι την λυπηθηκα και ηταν θεμα πυκνωτων...τους αλλαξα και δουλευει ξανα τελεια!


  4. #4
    Elite Dikakom's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,144
    PSN ID
    kdim87

    Default

    Μια χαρα τηλεοραση ειναι καλα εκανες και την εφτιαξες.

    Spoiler!

  5. #5
    Advanced Member Noobios's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Maui, Hawai
    Posts
    422

    Default

    Ναι ρε ειχα και γω μια samsung που το επαθε αυτο και ηταν εντος εγγυησης και μου το αλλαξανε. Αλλα το ειχα ψαξει και μονος μου και δεν ειναι τιποτα. Οπως ειπες κατι πυκνωτακια σκανε και θελουν αλλαγμα. Ευτυχως που δεν την σκοτωσες φιλε μου.

  6. #6
    PS3forums Addict gavrosdr's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    planet earth
    Posts
    1,786
    PSN ID
    gavrosdr

    Default

    ναι, στην αρχη μου λεγανε οι τεχνικοι στο service της samsung οτι θα κοστισει το πολυ μεχρι 100 ευρω, μετα διαβασα αλλα, και ειδα και σε αλλα φορουμ οτι κοστισε λεει 280!!! ε πηρα την αποφαση οτι αφου παει για φουντο και μιας και το εψαξα λιγο παραπανω, την ανοιξα, εβγαλα την πλακετα τροφοδοσιας, και πηγα σε ενα μαστορα και του ειπα να μου αλλαξει τα πυκνωτακια, ολα αυτα κατω απο 20 ευρω...και τωρα ολα σουπερ!

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •