Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 44 of 44

Thread: Driver: San Francisco

  1. #41
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Εγω ευτυχως το πλατιναρα το παιχνιδι ηταν κουραστικο το online βρειτε 4 ατομα κ καντε lobby για να παρετε κ τα trophy πιο ευκολα αν δεν εχει κοσμο γιατι καποια θελουν team.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  2. #42
    Cool Member TJohn's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    210
    PSN ID
    TJohnZermatt
    Name
    Γιάννης

    Default

    Υπάρχει πάντως ακόμη κόσμος για online... Πετυχαίνεις εύκολα lobby...

  3. #43
    petros4544's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    KORINTHOS
    Posts
    8
    Name
    PETROS

    Default

    ego paidia pou to epaiksa an kai kathisterimena vevaia alla tora pira ps3 mou arese para polu...exei ligo apo ola kai epeidi to noikiasa gia na to do prota apofasisa na to agoraso kiolas...

  4. #44
    PS4forums Addict geogoku's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Πειραιας-Παλληνη
    Posts
    1,529
    PSN ID
    geogokussj4
    Name
    Κώστας

    Default

    "its just me against the world" τραγουδησε ο μεγιστος 2Pac...επρεπε να περασουν 22 χρονια και βαλε για να το νιωσω και γω μεσα απο το Driver:San francisco...

    ειχα τοσο μεγαλες προσδοκιες για καποιο λογο γι αυτο το παιχνιδι και δυστυχως δεν αντεξα παραπανω απο το 3ο chapter καθως κινδυνεψε η ψυχικη υγεια μου και η σωματικη ακεραιοτητα των γυρω μου...



    Πριν μπει στο tray το Bluray καθομουν κ σκεφτομουν μνημες απο το 1ο driver κ την λιστα απο το σημειωματαριο με το τι πρεπει να κανεις για να αποδειξεις οτι αξιζεις να παρεις την δουλεια...θυμαμαι οτι φαγαμε 2 μερες για να βρουμε πως θα το περασουμε τοτε αλλα τελικα αξιζε τον κοπο...Κριμα που αυτο το παιχνιδι πεταει στα σκουπιδια καποια πολυ καλα assets και καταστρεφει το ολο franchise...και εξηγουμαι

    ξεκιναω με τα καλα

    πολυ καλα γραφικα με ωραια μοντελα αυτοκινητων αλλα κ ωραια αναπαρασταση της πολης του san francisco
    πολυ καλο το soundtrack με γνωστους καλλιτεχνες να ερμηνευουν funk,soul & rock ηχους.σε αρκετα καλα επιπεδα και τα voice overs
    ωραιος ο χαρτης και το openworld concept με μεγαλh ποικιλια σε sidemissions.
    αρτιο τεχνικα εκτος απο κανα δυο hicupps οσο επαιξα δεν συναντησα πουθενα θεματα.

    θα ξεκινησω με τα αρνητικα ξεκινωντας με το μεγαλυτερο σφαλμα κατ εμε που αναφερω κ στο προλογο μου.

    Traffic...κυριολεκτικα OMG. η υπολοιποι οδηγοι κανουν τα παντα για να εμποδισουν το εργο σου.ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!! ειναι τοσο τραγικο που κατανταει unfair απο ενα σημειο κ μετα.Λεωφορεια να ακινητοποιουνται στην μεση της διασταρωσης κλεινοντας μου τον δρομο, οδηγοι μετα απο στροφη δεξια να πηγαινουν καπακια τερμα αριστερη λωριδα, δυστυχως εχεις να αντιμετωπισεις ολον τον κοσμο εναντιον σου!

    παμε στο δευτερο μεγαλο αγκαθι.

    RNG...πραγματικα σε αρκετες sidemissions εκανα τοσα restart...το παιχνιδι ειναι τοσο τυχαιο με τους υπολοιπους οδηγους που πραγματικα σε τρελαινει.βλεπεις απιθανα πραγματα.ξεκινουσα sidemission οπου επρεπε να ξεφυγω απο αστυνομικους και ξαφνικα με του που ξεκινουσα εβλεπα αστυνομικους να μου κανουν ντου απο το αντιθετο ρευμα και να με κλεινουν σε διαστημα 3 δευτερολεπτων απο την εναρξη.εκανα restart ή μου ξαναγινοταν το ιδιο ή δεν μου εμφανιζοντουσαν και ολοκληρωνα την αποστολη.

    τριτο κ τελευταιο μεγαλο σφαλμα για μενα ειναι οι ικανοτητες των αντιπαλων στην οδηγηση...νταξ οι τυποι ειναι λες κ οδηγουν UFO.στριβουν αμεσα χωρις φρενα κλπ οπου τους καπνισει, γκαζωνουν με απιστευτη ταχυτητα φωτος και οι αστυνομικοι ειναι ολοι εκπαιδευμενοι απο τον στρατο ανορθοξου πολεμου.

    εδω να σημειωσω οτι το παιχνιδι δινει την αισθηση του unfair & του trial and error αλλα οχι επειδη δεν εισαι εσυ καλος απλα επειδη ετσι!θελει θεωρω να ειναι challenging αλλα με το λαθος τροπο.επισης το προβλημα αυτο το αντιμετωπισα κυριως στα side missions και οχι τοσο στο main mission.

    μετα εχουμε το στορυ...αν κ δεν ολοκληρωσα το παιχνιδι για να δω που θα το παει ειχε καποιες ακυρες στιγμες "right from the get-go" οπως το δεξι χερι του "κακου" να εμφανιζεται ως δια μαγειας σε ελικοπτερο μεσου ενημερωσης με bazooka και δεν εχει παρει κανεις χαμπαρι πως...αντιλαμβανομαι οτι η ιστορια εχει φτιαχτει με σκοπο να δικαιολογησει τις "ειδικες ικανοτητες" του πρωταγωνιστη αλλα ελα τωρα...ολοκληρη ubisoft ειμαι σιγουρος οτι μπορουσατε κατι καλυτερο απο αυτο.

    επισης εντυπωση μου εκαναν οτι σχεδον ολοι οι NPC στους διαλογους ειχαν σχεδον ιδια μοντελα με τα ιδια ακριβως χαρακτηριστικα με αλλαγμενα τα μαλλια ή καποια αξεσουαρ.πολυ προχειρη δουλεια εδω.

    κλεινοντας θα πω κριμα πραγματικα γιατι ειχα ολη την καλη διαθεση γι αυτο το παιχνιδι ακουσα γενικα καλα λογια κ δεν το περιμενα οτι θα ειναι τοσο αδικο σε αυτο το σημειο.κριμα γιατι κουβαλαει μεγαλο ονομα εχει επισης καποια πολυ καλα στοιχεια κ το καταστρεφουν με αυτο τον τροπο.
    Add me !
    PSN : geogokussj4
    XBox Live : geogokussj4
    console and game hunter

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •