Page 4 of 17 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 61 to 80 of 334

Thread: MotorStorm: Apocalypse - [3D]

  1. #61
    Cool Member hidd3n's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Πλωμάρι, Λέσβος
    Posts
    239
    PSN ID
    J_Kalfas
    Name
    Γιάννης

    Default

    Πολυ εντυπωσιακό κ ωραίες αλλαγές στο multiplayer άκουσα στο video!


  2. #62
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ειναι τοσο μα τοσο χαοτικο, ειλικρινα σε καποιες φασεις δεν ξερεις που πρεπει να πας, που με φοβιζει μηπως λογω αυτου του χαους το τελικο προιον το κανουν λιγο πιο ηρεμο.Δηλαδη δεν θα εχει τετοιο χαμο οπως εχει τωρα.

    Μακαρι να μην το κανουν αυτο και ας δυσκολευεται αρκετα ο παιχτης να διακρινει που πρεπει να παει.Ειναι ολα τα λεφτα το παιχνιδακι!

  3. #63
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    [GT]700885[/GT]
    .

  4. #64

    Default

    Το πρωτο δεν το εχω παιξει, εχω παιξει ομως το pacific rift και πριν λιγες μερες τελειωσα 96/96 festival events με gold και πηρα και τα αναλογα trophies.Aυτο που εχω να πω ειναι οτι πρωτιστως πρεπει να αλλαξουν το AI του παιχνιδιου καθως επισης και τον ελεγχο των οχηματων για να μην πω γενικοτερα ολους τους κανονες της φυσικης στο παιχνιδι.Kαποιες πιστες ηταν σχεδον εξωφρενικες και σε μεγαλο βαθμο και θεμα τυχης.Ολα καλα αν θελεις μονο χαβαλε αλλα οταν θα χρειαστει απο ενα σημειο και μετα να κανεις χρονους και να βγαινεις πρωτος τοτε με βαση αυτα που γινονται το παιχνιδι γινεται τρελο παλουκι.Δεν μπορει να παταει το αυτοκινητο μια μικρη πετρα και να κανει barel roll στον αερα και να χανεις ετσι την πρωτη θεση..σε πιανει τρελα!

  5. #65

    Default

    Έχεις δίκιο το παράκαναν στο PR.......ενώ το 1ο το είχα τερματίσει σχετικά εύκολα το PR όσο και να προσπάθησα κάποιες πίστες πάντα τις παρατούσα ένα στάδιο πριν πετάξω το sixaxis στην τηλεόραση.....πολύ παλούκι.


  6. #66
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Για να φτασεις ΕΣΥ στο σταδιο να πεταξεις το sixaxis στην τηλεοραση, φανταζομαι εγω θα ειχα πεταξει και το sixaxis και την τηλεοραση και θα σκεφτομουν σοβαρα να βαλω φωτια στο σπιτι....

  7. #67

    Default

    Γιατί μ'έχεις για ήρεμο;;;;.......βέβαια μπουνιές με γήπεδο μπάσκετ δεν έχω παίξει ποτέ ......πάντως αν το έχεις ασφαλισμένο για φωτιά να στο δώσω να το παίξεις καμιά μέρα και θα καταλάβεις γιατί μιλάμε.


  8. #68
    PS4forums Fanatic Desmond's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα - Καλογρέζα
    Posts
    4,978
    PSN ID
    q1908gate13
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by Mortician View Post
    Το πρωτο δεν το εχω παιξει, εχω παιξει ομως το pacific rift και πριν λιγες μερες τελειωσα 96/96 festival events με gold και πηρα και τα αναλογα trophies.Aυτο που εχω να πω ειναι οτι πρωτιστως πρεπει να αλλαξουν το AI του παιχνιδιου καθως επισης και τον ελεγχο των οχηματων για να μην πω γενικοτερα ολους τους κανονες της φυσικης στο παιχνιδι.Kαποιες πιστες ηταν σχεδον εξωφρενικες και σε μεγαλο βαθμο και θεμα τυχης.Ολα καλα αν θελεις μονο χαβαλε αλλα οταν θα χρειαστει απο ενα σημειο και μετα να κανεις χρονους και να βγαινεις πρωτος τοτε με βαση αυτα που γινονται το παιχνιδι γινεται τρελο παλουκι.Δεν μπορει να παταει το αυτοκινητο μια μικρη πετρα και να κανει barel roll στον αερα και να χανεις ετσι την πρωτη θεση..σε πιανει τρελα!
    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Έχεις δίκιο το παράκαναν στο PR.......ενώ το 1ο το είχα τερματίσει σχετικά εύκολα το PR όσο και να προσπάθησα κάποιες πίστες πάντα τις παρατούσα ένα στάδιο πριν πετάξω το sixaxis στην τηλεόραση.....πολύ παλούκι.
    Μάλλον το πήρατε πολύ στα σοβαρά!Εγώ θέλω να το κάνουν ακόμα περισσότερο εξωφρενικό (και απ'ότι φαίνεται έτσι θα το κάνουν)!

  9. #69

    Default

    Ίσα ίσα ρε c αν το έπαιρνα σοβαρά θα είχα δίπλα τα Lexotanil και θα συνέχιζα να παίζω μέχρι να το τερματίσω αλλά κάθε φορά που το ξαναπιάνω (τα θέλω και εγώ) λέω όχι δεν θα μου σπάσεις εσύ τα νεύρα πάλι και το παρατάω.....υπάρχουν και άλλα παιχνίδια λιγότερο παλούκια ευτυχώς.


  10. #70

    Default

    Παντως αν καποιος το παιζει ακομα να πω κατι που εγω αρχισα να το χρησιμοποιω (και κακως) πολυ αργα ειναι το slumming(αν το λεω σωστα) με το R1 και L1.Μπορεις να κανεις διορθωσεις στην πορεια σου χωρις να χανεις ταχυτητα και σου επιτρεπει να την διατηρεις σταθερη περισοτερο απο οτι αν βασιζεσαι μονο στο φρενο και χειροφρενο.Ειναι τα ιδια buttons που εχεις για να χτυπας του αντιπαλους αλλα χρησιμευουν πολυ και μαλιστα ειναι must σε καποια time events

  11. #71
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=CRZvUwc4e18&feature=player_embedded"]YouTube- Comic Con 2010: Motor Storm Apocalypse Exclusive Game Preview Interview[/ame]
    .

  12. #72
    PS4forums Fanatic msnes7's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    karditsa
    Posts
    3,194
    PSN ID
    msnes7 (us) menios1976 (gr)

    Default

    Πάντως φαντάζεστε την ώρα που θα παίζετε το τρίτο μέρος να αρχίζουν να γίνονται στα αλήθεια αυτά?Είμαι σίγουρος ότι μερικοί δεν θα αφήσουν το sixaxis καθώς θα το θεωρήσουν ρεαλισμό

  13. #73
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Εχουμε ξαναδει gameplay,αλλα νομιζω ολη την πιστα οχι.Εχει 1-2 σημεια που δεν θυμομουν να εχω δει.
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=xC7h_ve65qY&feature=player_embedded"]YouTube- MotorStorm Apocalypse - (E3 2010 Demo Gameplay) [HD][/ame]
    .

  14. #74

  15. #75
    PS4forums Addict grip's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Τρίκαλα
    Posts
    1,223
    PSN ID
    griparoring
    Name
    Σπύρος

    Default

    Δεν είχα κάνει καθόλου τον κόπο να μπω να δω το συγκεκριμένο παιχνίδι.
    Είδα το παραπάνω video και το βρήκα ενδιαφέρον μπορώ να πω.
    My ps3 games:Kάμποσα άλλα μετά το crash του forum βαριέμαι να τα γράψω...
    psn id:griparoring
    xbox360 id:griparoring

  16. #76
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    [GT]702491[/GT]




    Στο τελος μιλαει για track editor.
    .

  17. #77
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

  18. #78
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by isildur83 View Post
    ο 2ος γυρος ειναι πολυ εντυπωσιακος.



    edit.
    Εικονες.

















    Last edited by PDS; 20-08-2010 at 03:12.
    .

  19. #79
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

  20. #80
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Τα γραφικα ειναι πολυ πιο βελτιωμένα! Εχει γινει πολυ καλη δουλεια απο οτι φαινεται!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



Page 4 of 17 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •