Page 3 of 17 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 41 to 60 of 334

Thread: MotorStorm: Apocalypse - [3D]

  1. #41
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Μαζί με τα κομμάτια από τα κτίρια που θα έχουν πέσει τριγύρω μας από το 3D το οποίο φαίνεται τελικά πολύ δυνατό αυτή την περίοδο και μάλλον έχει ωριμάσει τόσο από άποψη τεχνολογίας, όσο και από την διάθεση αποδοχής του κόσμου... και το Apocalypse δείχνει να είναι από τα ιδανικά παιχνίδια για 3D καταστάσεις με κομμάτια κτιρίων να εξ-σφεντονίζονται κατά πάνω μας, την σκόνη να απλώνεται μέσα στον χώρο και λογικά τόσα άλλα. Frag, θα πρέπει να ψάξω να βρω και ένα γμτ σετ ασύρματων DTS/DD ακουστικών να το σετάρω γιατί τα βράδια που παίζω συνήθως όλοι κοιμούνται (θα μου πεις θα ξυπνήσουν από τις φωνές μου όπως συμβαίνει μερικές φορές, αλλά θα βάλω και ένα φίμωτρο στον εαυτό μου ή μία μονωτική ταινία και θα είμαι φίνα)



    Περιέργως, το Motorstorm δεν το είχα σε πολύ εκτίμηση πριν πάρω το PS3, δηλαδή το έπαιζα στα Booths και έλεγα ότι δεν πρόκειται να ασχοληθώ μαζί του ακόμη και εάν αγόραζα την κονσόλα. Αργότερα πήρα την κονσολίτσα και το είχε μέσα δωράκι μαζί με το uncharted, κάπως έτσι σε στυλ αγγαρείας μέχρι να πάρω το επόμενο παιχνίδι κάποια στιγμή το έβαλα και το έπαιξα και έμεινα μλκς. Ναι μεν μου φάνηκε δύσκολο στην αρχή αλλά γμτ παιχνίδι και το Rift ήταν ακόμη καλύτερο. Τελικά είναι από τα παιχνίδια που λες ότι δεν υπάρχουν απλά και εάν αυτό είναι λίγο καλύτερο από τα προηγούμενα, τότε μιλάμε θα κάψει πολύ κόσμο... bring it!!!

  2. #42
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Mακαρι να ειναι ετσι οπως δειχνει το βιντεο...

    το πρωτο μου αρεσε πολυ, το δευτερο δεν το τιμησα, αυτο εδω ομως αν εχει αυτο το ανυπερβλητο χαος που διαφημιζει, τοτε θα το τσιμπησω!

  3. #43
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Mακαρι να ειναι ετσι οπως δειχνει το βιντεο...

    το πρωτο μου αρεσε πολυ, το δευτερο δεν το τιμησα, αυτο εδω ομως αν εχει αυτο το ανυπερβλητο χαος που διαφημιζει, τοτε θα το τσιμπησω!
    Eιμαι βεβαιος οτι δεν το πηρες λογο Ντεμο.Παραλιγο να την παθω και εγω ετσι,αλλα τελικα το πηρα και το παιχνιδι δεν ειχε καμια επαφη με το demo.Παιχνιδαρα.
    .

  4. #44
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Mακαρι να ειναι ετσι οπως δειχνει το βιντεο...

    το πρωτο μου αρεσε πολυ, το δευτερο δεν το τιμησα, αυτο εδω ομως αν εχει αυτο το ανυπερβλητο χαος που διαφημιζει, τοτε θα το τσιμπησω!
    Δες και το δεύτερο. Από όσο έχω δει αξίζει.

  5. #45

    Default

    δηλαδη οταν λες δεν εχει καμεια σχεση; σε ποιον τομεα;

  6. #46
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Σε ολα.Το ντεμο το αδικει παρα πολυ.Εχουν βαλει την χειροτερη πιστα καταρχην.
    Βσκ εγω μιλαω για το πρωτο ντεμο που βγηκε.Νομιζω οτι βγηκε και αλλο ενα αργοτερα.
    .

  7. #47

    Default

    Tα ίδια ήταν απλά την πρώτη φορά ήταν beta και ναι τελικά δεν είχε καμία σχέση με το παιχνίδι σε όσους άρεσε το πρώτο έπρεπε να το πάρουν τώρα ας περιμένουν το Apocalypse.


  8. #48
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Λοιπον Νικο ετοιμασου(σχετικο αυτο,μιλαμε για 2011) να επιστρεψουμε στις επικες online μαχες.
    .

  9. #49

    Default

    Aυτό είναι σίγουρο......προβλέπεται πολύ γέλιο και πάλι.


  10. #50
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Gameplay βίντεο από την E3:

    http://www.gamersyde.com/stream_moto...-16068_en.html

    Μετά ας βρει κάποιος τις διαφορές από το τρέιλερ που είδαμε προχθές..!

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  11. #51
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    ^^ Καλαμε μιλαμε οτι ειναι αντε γεια το παιχνιδι ετσι!

    Χρηστο η απαντηση στο ερωτημα σου ειναι η εξης..... Μονο στο PS3 τα βλεπεις αυτα τα πραγματα
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  12. #52

    Default

    Πωωωωω τι παλούκι είναι αυτό;;;;;......δεν ξέρεις που να πας και λίγο να χάσεις την αυτοσυγκέντρωση έχεις στουκάρει.......συνέχεια στην τσίτα θα μας έχει.


  13. #53
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το κορυφαιο θα ειναι αν -επειδη στον πρωτο γυρο πεφτουν ολα τα κτιρια και γινεται χαμος- αν στον δευτερο τα ηδη πεσμενα κτιρια τα χρησιμοποιεις ως εναλλακτικες διαδρομες.Θα μιλαμε δηλαδη για πιστες οι οποιες γυρο με το γυρο αλλαζουν εντελως διαμορφωση και διαδρομες!Αυτο και αν θα ηταν επικο!!

  14. #54

    Default

    Eπειδή πάντα υπήρχαν στο παιχνίδι 2-3 διαδρομές που μπορείς να περάσεις ίσως σου κλείνει κάποια από αυτές το πέσιμο κάποιου κτιρίου κάτι που θεωρώ πολύ πιο εύκολο να γίνει και επίσης θα αλλάζει το παιχνίδι.


  15. #55
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^ Ναι αλλα για φαντασου εκτος απο το να σου κλεινει μια διαδρομη να σου δημιουργει μια καινουργια μεσα απο τα χαλασματα των κτιριων! Epic!

  16. #56

    Default

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=7Cb_hHoaQ8M&feature=player_embedded"]YouTube- MotorStorm 3 Demo - IGN Live E3 2010[/ame]


  17. #57
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    ^^ΟΜG πανικος.
    .

  18. #58
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Το παιχνιδι ειναι σε Pre-Alpha εκδοση και δειχνει καταπληκτικο! Γινεται πανικος στην οθονη και το frame rate ειναι απιστευτο! Απορω τι θα δουμε στο τελικο σταδιο!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  19. #59
    PS4forums Fanatic msnes7's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    karditsa
    Posts
    3,194
    PSN ID
    msnes7 (us) menios1976 (gr)

    Default

    Πραγματικά εντυπωσιακό,κάτι ανάλογο με τα videos που έδειχναν πριν το πρώτο motorstorm και τελικά αποδείχτηκαν μούφα,αλλά τώρα είναι αλήθεια.
    Και μια λογική ερώτηση,εδώ ο κόσμος καταστρέφεται και αυτοί τρέχουν για αγώνες?

  20. #60
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Λογικη ερωτηση και απαντηση ειναι εξισου λογικη(για αυτους που διοργανωνουν το φεστιβαλ ομως).
    Εχει γινει ενας παρα πολυ δυνατος σεισμος και η πολη εκκενώνεται.Οι τυποι λοιπον που διοργανωνουν το motorstorm λενε ''ωραια ας το διοργανωσουμε εκει''
    .

Page 3 of 17 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •