Page 16 of 17 FirstFirst ... 6121314151617 LastLast
Results 301 to 320 of 334

Thread: MotorStorm: Apocalypse - [3D]

  1. #301
    Advanced Member garrett156's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    504
    PSN ID
    garrett156

    Default

    και ειναι και παιχνιδαρα...το καταευχαριστηθηκα και επαιξα και μπολικο online.


  2. #302
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Τo πηρα απο τα seven.Χρωσταω rep στον Tony(δεν με αφηνει προς το παρον).
    Aν και δεν ειχα ορεξη για motorstorm αυτη τη περιοδο ,πορωθηκα.

    Εξαιρετικα απολαυστικό και φυσικά ντρέπομαι που δεν το έπαιξα νωρίτερα για να προλαβω να το προτεινω στις υποψηφιοτητες για το καλυτερο 3D.
    .

  3. #303
    PS4forums Addict gtakis's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Καίσαρι Κορινθίας
    Posts
    1,515
    PSN ID
    Takis_7

    Default

    Παιδιά σήμερα το πήρα στα χέρια μου το παιχνίδι και εκ πρώτης όψεως μου φαίνεται πάρα πολύ καλό,παίζει κανείς online για να κανονίσουμε κανά αγώνα ή το έχετε παρατήσει όλοι?

  4. #304
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Eγω μολις το τελειωσα και πηγα να μπω online,αλλα βαρεθηκα να περιμενω.Ημασταν σε ενα game 16 παιχτων 12 ατομα.Γιατι δεν ξεκιναγε?

    Οπως και να χει πολυ καλο και διασκεδαστικο το SP ,αλλα μου φανηκε μικροτερο απο τα προηγουμενα.
    Το 3d του ηταν εξαιρετικο.
    Last edited by PDS; 07-01-2012 at 23:01.
    .

  5. #305
    PS4forums Addict gtakis's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Καίσαρι Κορινθίας
    Posts
    1,515
    PSN ID
    Takis_7

    Default

    Και εγώ το ίδιο έπαθα σήμερα τι παίζει?γιατί το κάνει αυτό?

  6. #306

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Eγω μολις το τελειωσα και πηγα να μπω online,αλλα βαρεθηκα να περιμενω.Ημασταν σε ενα game 16 παιχτων 12 ατομα.Γιατι δεν ξεκιναγε?

    Οπως και να χει πολυ καλο και διασκεδαστικο το SP ,αλλα μου φανηκε μικροτερο απο τα προηγουμενα.
    Το 3d του ηταν εξαιρετικο.
    Αυτό με το online το έκανε πριν από πολύ καιρό αλλά τι φταίει δεν ξέρω αυτό που ξέρω είναι ότι αυτή η κατάσταση στα παιχνίδια (έχω online αλλά άμα παίξεις χ3σ3 με) είναι για πολύ κράξιμο.
    Το sp όντως είναι μικρότερο αλλά σίγουρα εντυπωσιακότερο.


  7. #307
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Αυτό με το online το έκανε πριν από πολύ καιρό αλλά τι φταίει δεν ξέρω αυτό που ξέρω είναι ότι αυτή η κατάσταση στα παιχνίδια (έχω online αλλά άμα παίξεις χ3σ3 με) είναι για πολύ κράξιμο.
    Το sp όντως είναι μικρότερο αλλά σίγουρα εντυπωσιακότερο.
    Nαι ακρως εντυπωσιακο το sp.Πραγματικα χαμος!
    Ελπιζω να μην αφησει την σειρα η evo.
    .

  8. #308

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Τo πηρα απο τα seven.Χρωσταω rep στον Tony(δεν με αφηνει προς το παρον).
    Aν και δεν ειχα ορεξη για motorstorm αυτη τη περιοδο ,πορωθηκα.

    Εξαιρετικα απολαυστικό και φυσικά ντρέπομαι που δεν το έπαιξα νωρίτερα για να προλαβω να το προτεινω στις υποψηφιοτητες για το καλυτερο 3D.
    εχει αρκετά εφέ στο 3d ? ή απλά είναι το περιβάλλον 3Δ και όχι το gameplay ?

  9. #309
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by NIK THE GREEK View Post
    εχει αρκετά εφέ στο 3d ? ή απλά είναι το περιβάλλον 3Δ και όχι το gameplay ?
    Δεν εχει να κανει με το αν εχει εφε ή οχι.Δεν προσθετουν εφε στο 3d,απλα υπαρχει βαθος.Απο κει και περα εξαρταται και απο τη φυση του παιχνιδιου το ποσο καλο ειναι το 3d.
    Σε ενα ποδοσφαιρακι που ειναι ψηλα η καμερα,δεν υπαρχει βαθος,οποτε και το 3d δεν κανει και πολλα.
    Στο motorstorm που βλεπεις βαθος και εχει πολλα αντικειμενα που φευγουν,καταστροφες κτλ ναι ειναι δυνατο το 3d.Δινει πολλα στην συνολικη εμπειρια.
    Last edited by PDS; 15-01-2012 at 16:37.
    .

  10. #310
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Ξεθαβω επικα το thread γιατι αυτες τις μερες το επιασα λογω plus...εκπληκτικο παιχνιδι.Παιζεις και δεν μπορεις να σταματησεις!Γινεται ο χαμος ο ιδιος!Γιατι λετε οτι ειναι μικρο?Τελειωσα και το Pro και εχει μεινει το δυσκολο +απειρα αποτι ειδα special events challenges κλπ.Αυτο παντως που καθε πιστα αλλαζει γυρο με το γυρο ειναι φοβερο!Οποιος το σκεφτεται να το βρει καπως και να το παιξει, κακως το σκεφτεται.Ειδικα τωρα με το plus αξιζει ακομη περισσοτερο.Μαρεσε πολυ περισσοτερο απο το burnout.

    Το 3d το καλυτερο που εχει το PS3 νομιζω.Το framerate σταθεροτατο,τα γραφικα δεν πεφτουν σχεδον καθολου (σε πολυ μακρινα πλανα ενα τρεμοπαιγμα αλλα δεν προλαβαινεις να το εντοπισεις), οι εναλλακτικες διαδρομες φαινονται πιο ευκολα, η γεωμετρια , τα περιβαλλοντα κλπ τονιζονται τελεια!Επισης, σε καποια αλματα πιανεται το στομαχι σου οταν καταλαβαινεις ποσο ψηλα βρισκεσαι!χαχα τελειο.Pop out επισης με το τσουβαλι, σκονες, πετρες, κομματακια απο τα αυτοκινητα που σπανε, φωτιες, καπνοι, βροχη,πεταγονται απο το πουθενα αυτοκινητα απο πισω σου, τα παντα ολα, βγαινουν εξω απο την οθονη!
    Satan has left his killing floor
    PS4

  11. #311

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Μαρεσε πολυ περισσοτερο απο το burnout.
    Τι σύγκριση είναι αυτή ρε c;;;;;.....καμία σχέση σαν παιχνίδια και όσο για τη διάρκεια είναι πιο μικρό από το Pacific Rift (είχε 16 πίστες ενώ αυτό 10) αλλά είναι βέβαια πολύ πιο εντυπωσιακό.


  12. #312
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Γιατι ρε?Ειδικα στα περιβαλλοντα εντος πολεως μου το θυμιζει παρα πολυ.τα ιδια πραματα κανεις και στο ενα και στο αλλο(τουλαχιστον στο σημειο που εχω αφησει τη σειρα εγω στο ps2 , το τελευταιο burnout που κανεις κοντρες σαν need for speed δεν τοχω παιξει). Αrcade παιχνιδακια και τα 2, με στουκες, takedowns , κλπ. Γιαυτο λεω οτι μαρεσε περισσοτερο το motorstorm διοτι εβαλε να καταστρεφονται και οι πιστες και το gameplay ειναι πιο πλουσιο + offroad διαδρομες.

    edit: το rift το ειχα βαλει χρονια στο ματι και δεν το αποφασιζα και μαλιστα το προτιμουσα διοτι ειναι τελιως offroad εκεινο, με λασπες κλπ.Θα το βρω και θα το παιξω οπωσδηποτε.

    edit 2. Το ειδα τωρα το burnout στο youtube οντως καμια σχεση ρε φιλε , τι σκατα θυμομουν εγω ?? χαχαχα ακυρα ολα ξερω γω.
    Last edited by MajereMP44; 03-03-2013 at 11:51.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  13. #313
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    majere το 3d ειδα οτι επασχε απο αναλυση αλλα θα το ξαναβαλω να δω

    ΥΓ. δες το wreck-it-ralph 3d!

  14. #314
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    ΕΙπαμε ρε ολα πασχουν απο αναλυση στο 3d.Εδω ειναι ομως καμια σχεση με τα περισσοτερα και νομιζω οτι τα γραφικα γενικως εξακολουθουν να ειναι πολυ καλα.Δεν εχω παιξει να φανταστεις παρα ελαχιστα σε 2D περυσι το καλοκαιρι που το ειχα κατεβασει στο plus.Το ξαναρχισα τωρα μονο 3d και ουτε καν μπηκα σε σκεψη να κανω συγκριση.Μονο 3d.

    To Rift ειναι κιαυτο 3d ε? η μηπως ειναι καμια μετατροπη αργοτερα και δεν ειναι τοσο καλο?
    Satan has left his killing floor
    PS4

  15. #315
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Einai apo ta liga pou den exoun thema me thn analush kai trexoun apsoga se 3d .Einai 720p 30fps to 3d tou.
    .

  16. #316

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    edit: το rift το ειχα βαλει χρονια στο ματι και δεν το αποφασιζα και μαλιστα το προτιμουσα διοτι ειναι τελιως offroad εκεινο, με λασπες κλπ.Θα το βρω και θα το παιξω οπωσδηποτε.
    Τώρα που είσαι "ζεστός" και με το Apocalypse πάρ'το γιατί και θα το βρεις πολύ φτηνά (άσχετο αλλά θα μπορούσαν να το έδιναν και σε κανένα plus) και είναι εξίσου καλό.....σίγουρα δεν είναι τόσο εντυπωσιακό αφού δεν έχει καταστροφές κτιρίων αλλά σε όλα τ'άλλα είναι το ίδιο καλό.
    Το κακό είναι ότι έχασες τις μάχες που έγιναν αφού κάθε Παρασκευή αν θυμάμαι καλά είχαμε ps3forums βραδιές.

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    edit 2. Το ειδα τωρα το burnout στο youtube οντως καμια σχεση ρε φιλε , τι σκατα θυμομουν εγω ?? χαχαχα ακυρα ολα ξερω γω.
    Το έσωσες γιατί όταν ξεκίνησα να διαβάσω το ποστ λέω πάει τον χάσαμε έπεσε στα σκληρά και αυτός.


  17. #317
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Μπα δεν μενοχλει καθολου που δεν εχει καταστροφες στα περιβαλλοντα.Πριν λιγο ειδα και demo του πρωτου να σκεφτεις και μου φανηκε απιστευτο.Μεχρι και τα γραφικα μαρεσαν παρα πολυ.Τοχα βρει φαντασου μεταχειρισμενο 6 ευρω και δεν το πηρα το Rift.Ο Καβουρης ο ιδιος *facepalm*
    Κατσε τελειωνω το Apocalypse τουλαχιστον το στορυ ολοκληρο (γιατι τα αλλα ειναι χρονοβορα και ενταξει αν οι πιστες ειναι και οι ιδιες οκ δεν θα παραξεγηθει αν το αφησω ).

    Tα burnout αλλιως τα θυμομουν.Κατι τζιπακια, φορτηγακια, μηχανες ειχα στο μυαλο μου....κουρκουτεψα κιαλλο....
    Satan has left his killing floor
    PS4

  18. #318
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Eτοιμασου να παθεις σοκ σε μια συγκεκριμενη πιστα
    .

  19. #319
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Σήμερα το πρωί που διάβασα τα posts και μιας που είναι free με το plus το έπαιξα λιγάκι.

    Πρέπει να καραλέει σε 3D, έχω φτάσει σε μια πίστα (μάλλον αυτή που εννοεί ο PDS)
    όπου έχει τυφώνα, βρέχει, η οθόνη γεμάτη πιτσιλιές, από τις συγκρούσεις να φεύγουν καπό κλπ
    ο αέρας να σηκώνει από χαρτιά, κουτιά, κουτάκια και ότι άλλο υπάρχει στην πίστα
    κι όλα αυτά ενώ τρέχεις να έρχονται προς το μέρος σου πρέπει όπως προείπα να είναι φανταστικό σε 3D.

    Εντύπωση μου έκανε και η δόνηση στο DS3, όταν κινείσαι και αναλόγως τους ελιγμούς υπάρχει μια ελαφριά γλυκιά δόνηση
    όταν είσαι στον αέρα τίποτα και μόλις προσγειώνεσαι μια δυνατή δόνηση σε βάζει πάλι μέσα στο παιχνίδι.
    Σε συνδιασμό με το woofer που μπουμπουνίζει συνέχεια από τις εκρήξεις, τα κτίρια που καταρρέουν κλπ είναι μια εντυπωσιακή εμπειρία.
    Αν είχα και 3D τηλεόραση θα έτρωγα άσχημο σκάλωμα...

  20. #320
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Aυτη ειναι ναι

    Το παιχνιδι αυτο σε 3d ειναι αλλη φαση.Τρεχει καλυτερα απ'ολα τα 3d παιχνιδια,αλλα ειναι φτιαγμενο για 3d.
    .

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •