Page 110 of 119 FirstFirst ... 1060100106107108109110111112113114 ... LastLast
Results 2,181 to 2,200 of 2368

Thread: Platinum trophy whores...gathered all here!

  1. #2181
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default


    120. GOW Ascension





    121. Cars 2




    122. Rocket League



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  2. #2182
    Elite Gokussjin's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ρόδος
    Posts
    887
    PSN ID
    Steva24
    Name
    Σταύρος

    Default

    Quote Originally Posted by rookie View Post

    120. GOW Ascension



    121. Cars 2




    122. Rocket League
    Το 122 λεει τίποτα να το ξεκινήσω?

    Στάλθηκε από το 6037K μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  3. #2183
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Gokussjin View Post
    Το 122 λεει τίποτα να το ξεκινήσω?

    Στάλθηκε από το 6037K μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Nαι ρε.
    Και ευκολο ειναι και διασκεδαστικο....εχει ΛΙΓΟ grindαρισμα για τα 2 τελευταια τροπαια (νικες και χιλιομετρα), αλλα με ενα κερμα και ενα λαστιχακι "διορθωνεται"...χεχεχε.
    Ειχα φτασει στο σημειο να βλεπω ταινια και απο τους ηχους που βγαζει το ηχειακι του controler να ξερω τι κουμπια να πατησω για να βαλω να ξανααρχισει το επομενο παιχνιδι.....ουτε καν την οθονη δεν κοιταζα....



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  4. #2184
    Elite Gokussjin's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ρόδος
    Posts
    887
    PSN ID
    Steva24
    Name
    Σταύρος

    Default

    Θελει επίσημο λάστιχο της σονυ?

    Στάλθηκε από το 6037K μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  5. #2185
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Gokussjin View Post
    Θελει επίσημο λάστιχο της σονυ?

    Στάλθηκε από το 6037K μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ναι...και χοντρο κερμα!



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  6. #2186
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Αν έχεις και vita το grindareis άνετα με remote play. Εγώ έτσι είχα κάνει.
    Spoiler!

  7. #2187
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Αν έχεις και vita το grindareis άνετα με remote play. Εγώ έτσι είχα κάνει.
    To remote play είναι ο μόνος λόγος που ανοίγουμε το Vita.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    Christos33 (10-09-2015),mihalis13 (10-09-2015)

  9. #2188
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Χαχαχα μεγάλη αλήθεια

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  10. #2189
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    χαχαχαχα!!! Πες το ψέμματα!!
    Spoiler!

  11. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Christos33 (10-09-2015)

  12. #2190
    Elite Gokussjin's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ρόδος
    Posts
    887
    PSN ID
    Steva24
    Name
    Σταύρος

    Default

    Ευτυχώς για μένα, διαφωνώ!

    Στάλθηκε από το 6037K μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  13. #2191
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Παιζεις με βιτα,εγω παλιά psp επαιζα στην τουαλέτα, με το βιτα και εκεί βαριέμαι

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  14. #2192
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by enstikto View Post
    Καιρός για ένα updateάκι.

    206. Murdered Soul Suspect (Uncommon): Ευχάριστο παιχνιδάκι με ωραίο story. Ευκολάκι.

    207. Lego Harry Potter Years 5-7 Vita (Uncommon): Ένα ακόμα lego game. Νομίζω είναι απο τα χειρότερα lego που έχουμε δει αλλά αν σου αρέσουν τα lego games είναι οκ.

    208. The Wolf Among Us PS4 (Common): Φοβερό στόρυ. Το καλύτερο telltale game imo μέχρι στιγμής...

    209. Sly 1 Vita (Common): Το είχα παίξει και στο ps3. Έκανα το λάθος να το ξεκινήσω στο vita για να το δοκιμάσω και μου ξεκλείδωσε κατευθείαν τρόπαιο. Προκειμένου να μην χαλάσω το completion rate το platίναρα. Το προτείνω μόνο σε όσους δεν το έχουν παίξει στο ps3 ή σε trophy hunters.

    210. Resistance: Burning Skies (Vita) (Uncommon): Μου άρεσε η σειρά resistance (ειδικά το 3). Το συγκεκριμένο δεν το προτείνω σε κανέναν. Πιό generic πεθαίνεις....

    211. Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (PS3) (Uncommon): Πολύ ωραίο παιχνίδι. Πολύ ωραίο το οτι μπορείς να "λύσεις" κάθε μυστήριο με διαφορετικά τέλη.

    212. The Order 1886 (Uncommon): Γραφικάρες, ωραία shooting mechanics, μικρό στόρυ. Ξέρετε όλοι για το παιχνίδι οπότε δεν χρειάζετε να πω παραπάνω πράγματα. Πολύ εύκολη πλατίνα.

    213. Fallout 3 (Rare): Παιχνιδάρα. Το είχα λιώσει στο pc παλιά (πάνω απο 100 ώρες) και για αυτό δεν το είχα πλατινάρει μέχρι τώρα. Αποφάσισα να το ξαναθυμηθώ και το έπαιξα. Το μόνο θέμα του τα απίστευτα τραγικά bugs... Το έλιωσα για 2η φορά στη ζωή μου παρρ 'ολα τα bugs και αυτό απο μόνο του λέει πολλά!

    214. Tearaway (vita) (Uncommon): Ίσως το καλύτερο παιχνίδι για το vita. Σίγουρα αυτό που χρησιμοποιεί ποιό innovatively τα features του. I loved it!

    215. LBP vita (Ultra Rare): Μου έβγαλε την πίστη το συγκεκριμένο. Νομίζω οτι είναι το πιό δύσκολο lbp plat μέχρι στιγμής κυρίως λόγω των άσσων και το οτι οι πίστες είναι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ. Επειδή πήγα και για 100% να προετοιμάσω οτι το θέμα με τους άσσους είναι ακόμα μεγαλύτερο στο DC Heroes DLC. Τέλος το grinding των 24 ωρών στο create mode ήταν πολύ βαρετό. Μετά απο παρότρυνση του Σταύρου το έκανα ενώ έβλεπα σειρές (ολόκληρο το fargo είδα στο create mode ).

    216. Teslagrad (Uncommon): Πολύ ωραίο πλάτφορμ και εύκολη πλατίνα. Φοβερό το οτι δεν υπάρχει λέξη διαλόγου μέσα στο παιχνίδι αλλά η ιστορία που περιγράφει είναι απο τις πιο ωραίες που έχουμε δει στο είδος...

    217. Grim Fandango (Uncommon): Απο τα πιο αγαπημένα μου παιχνίδια όλων των εποχών. I had to re-play it!

    218. Jak & Daxter vita (Rare): Όπως και με το sly 1 έκανα το λάθος να το ξεκινήσω και μετά δεν μπορούσα να μην το τελειώσω και να χαλάσω το completion rate μου. Συμβουλή: Stay away from this shit! Πανάθλιο παιχνίδι. Διάβασα οτι είναι καλύτερο στο ps3. I am not even going to try. This game sucked big time!

    219. LittleBigPlanet 3 (ps4) (Ultra Rare): Σχετικά εύκολο plat (απορώ γιατί ε΄ναι ultra rare tbh). I always enjoy lbp games

    220. Mortal Kombat X (ps4) (Ultra Rare): Ι love MK. Αρκετά πιο εύκολη πλατίνα απο το MK9. Χρειάζετε σίγουρα dedication αλλά δεν έχει κάποιο ιδιαίτερα δύσκολο τρόπαιο... Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που βοηθήσαν για το τρόπαιο με τα respect points!
    Πάμε για ακόμα ένα updateάκι:

    221. Resident Evil 5 (ps3) (rare): Το παιχνίδι αυτό ίσως να το παιχνίδι που άργησα περισσότερο απο καθένα άλλο να το πλατινάρω. Η ιστορία μου με το παιχνίδι είναι πολύ περίεργη. Παλαιότερα είχαμε παίξει με την πρώην μου μέχρι το mission 3 στο xbox της αλλά το παρατήσαμε. Μετά απο μερικά χρόνια αποφασίσαμε να το ξαναπιάσουμε στο ps3. Φτάσαμε mission 3 και μετά χωρίσαμε οπότε πάλι έμεινε εκεί. Σε κάποια φάση μετά απο χρόνια αποφάσισα να το συνεχίσω μόνος μου και το έφτασα μέχρι το mission 6-1 αν θυμάμαι καλά αλλά μετά κάποιο άλλο βγήκε και το παράτησα. Ε τελικά πρόσφατα κατάφερα να το πλατινάρω Απο τους χειρότερους χειρισμούς που έχω δει σε παιχνίδι ever. Είναι το πρώτο και το τελευταίο resi που έπαιξα και θα παίξω.

    222. Batman: Arkham Knight (ps4) (rare): Πολύ ωραία εμπειρία το παιχνίδι. Το batmobile ήταν κομμάτι overused βέβαια κατά τη γνώμη μου και είναι και ο λόγος που δεν πήγα για 2ο 100% στο new game+. Τώρα θέλω να βγεί σε έκπτωση το season pass να το κατοσταρίσω (απαράδεκτα τα 40 ευρώ που κοστίζει).

    223. Far Cry 4 (ps4) (uncommon): Ωραίο fps open world και φοβερά γραφικά. Εύκολο γενικά αλλά με έχουν κουράσει νομίζω τα open world. Κουράστηκα πια με τα generic side quests. Επίσης το στόρυ δεν ήταν τόσο καλό όσο του 3.

    224. Far Cry 3 (ps3) (uncommon): Όπως το 4. Χειρότερα γραφικά, καλύτερο στόρυ. Hated the co-op trophies.

    225. Batman: Arkham Origins Blackgate (vita) (rare): Για 1 playthrough συμπαθητικό. Για 3 που θέλει η πλατίνα όμως όχι. Μόνο για τις διακοπές για τις λίγες ώρες που θες να σκοτώσεις την ώρα σου (έτσι το έκανα και εγώ, να κάτσω σπίτι και να το παίξω 3 φορές δεν υπήρχε καμμία πιθανότητα).

    226. Gravity Rish (vita) (rare): Πάρα πολύ καλό και δεν το περίμενα να πω την αλήθεια. Με έκπληξε το πόσο καλό στόρυ είχε. 100% original gameplay και σχετικά εύκολη πλατίνα. Το προτείνω σε όποιον έχει vita!

    227. Batman: Arkham Origins (ps3) (ultra rare): Μου έβγαλε την πίστη αυτό το game. 3 plays, ένα κάρο challenges και ατελείωτες ώρες σε ένα απο τα χειρότερα online ever. Αν βάλεις και κάποια online τρόπαια που μόνο με boosting βγαίνουν καθώς και τα προβλάματα του server άστα να πάνε...Απο την άλλη αν κάποιος θέλει να παίξει απλά το παιχνίδι θα έλεγα οτι αξίζει και διαφωνώ με αυτό που λένε οτι είναι το χειρότερο batman. Best boss fights in an arkham game hands down!

  15. The Following 6 Users Say Thank You to enstikto For This Useful Post:

    ary4022 (14-09-2015),Christos33 (10-09-2015),Gokussjin (10-09-2015),Kane (10-09-2015),odytsak (10-09-2015),tonybsg (14-09-2015)

  16. #2193
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Εγώ τώρα έπαιζα το sound shapes μέχρι να το πλατινάρω. Τώρα πλέον δεν έχω τι να παίξω..
    Spoiler!

  17. #2194
    Elite Gokussjin's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ρόδος
    Posts
    887
    PSN ID
    Steva24
    Name
    Σταύρος

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Παιζεις με βιτα,εγω παλιά psp επαιζα στην τουαλέτα, με το βιτα και εκεί βαριέμαι

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Δεν το παίρνω τουαλέτα. Εχω αρκετά παιχνίδια ακομα να παίξω ( οχι που δίνουν, αλλα παιχνίδια που πραγματικά θελω να συνεχίσω η να παίξω).
    Σε συνδυασμό με το 3 και το 4 που κάνω εναλλαγές, εχω επιλογές και δε βαριέμαι! Και ακόμα δεν εχω χρησιμοποιησει το remote play!
    @enstikto Bravo man!

    Στάλθηκε από το 6037K μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  18. #2195
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Εγώ τώρα έπαιζα το sound shapes μέχρι να το πλατινάρω. Τώρα πλέον δεν έχω τι να παίξω..
    Παιξε gravity rush (το εχει δώσει το plus) η teaeaway. Τα καλύτερα vita games κατα τη γνώμη μου.

  19. #2196
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by enstikto View Post
    Παιξε gravity rush (το εχει δώσει το plus) η teaeaway. Τα καλύτερα vita games κατα τη γνώμη μου.
    Το έχω. και έχω παιξει αρκετά,αλλά μετά από κάποιο σημείο με κούρασε. Όντως πολύ ωραίο παιχνίδι αλλά νομίζω πως είναι μεγάλο.. Το έχω παρατήσει κανα 6μηνο..
    Spoiler!

  20. #2197
    Cool Member vangelistm's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    201
    PSN ID
    vangelistm
    Name
    Βαγγέλης

    Default

    Με την 21η πλατίνα μου έσπασα το φράγμα των 1.000 στην Ελλάδα!!!

    Ευχάριστο παιχνιδάκι, το προτείνω ανεπιφύλακτα (δωρεάν στο ps plus Σεπτεμβρίου)!!!

  21. The Following 3 Users Say Thank You to vangelistm For This Useful Post:

    Christos33 (10-09-2015),Gokussjin (10-09-2015),odytsak (10-09-2015)

  22. #2198
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Εγώ τώρα έπαιζα το sound shapes μέχρι να το πλατινάρω. Τώρα πλέον δεν έχω τι να παίξω..
    Mono egw den mporw na to platinarw ayto to rimadi?



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  23. #2199
    Elite Gokussjin's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ρόδος
    Posts
    887
    PSN ID
    Steva24
    Name
    Σταύρος

    Default

    Quote Originally Posted by rookie View Post
    Mono egw den mporw na to platinarw ayto to rimadi?
    Εχει τη δυσκολία του Λυμπερη... Το death mode σπάει νεύρα..

    Στάλθηκε από το 6037K μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  24. #2200
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by rookie View Post
    Mono egw den mporw na to platinarw ayto to rimadi?
    πραγματικά σπάει νεύρα. Δοκίμασε να παίζεις την ίδια πίστα συνέχεια μέχρι να την περάσεις.Εγώ έτσι έκανα και τα κατάφερα.
    Spoiler!

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •