Page 31 of 62 FirstFirst ... 2127282930313233343541 ... LastLast
Results 601 to 620 of 1228

Thread: Killzone 3 - [Playstation®Move] - [3D]

  1. #601

    Default

    Αν είναι αυτή η beta τότε το παιχνίδι θα είναι τέλειο.....περισσότερο φως, πολύ βελτιωμένος ήχος, περισσότερες επιλογές στον εξοπλισμό και όλα αυτά μαζί με όλα τα καλά του 2.....μη του μιλάτε του παιδιού από 25/2 και μετά.


  2. #602
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος
    Last edited by isildur83; 03-02-2011 at 20:56.

  3. #603
    PS4forums Fanatic dimitrisasp's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    3,365
    PSN ID
    dimitrisasp
    Name
    Δημητρης

    Default

    Για σας που δεν εχετε επαφη με το Killzone και για σας που θελετε να φρεσκαρετε τη μνημη σας!

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=B4kOJ5sZwS4"]YouTube - Killzone in 5 Minutes[/ame]

    Και το review του 3..
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=sUKyvhAf82o&feature=feedu"]YouTube - Killzone 3 Video Review[/ame]
    Last edited by dimitrisasp; 03-02-2011 at 21:37.

    Spoiler!

    Every man is guilty of all the good he did not do!

  4. #604
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Killzone 3 reviews round up




  5. #605
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    δεν περιμενα κατι λιγοτερο απο το videogamer...ελεος! τπ το παιχνιδι με τα ribbons ειναι σουπερ ξαφνικα βλεπω γρηγοροτερο reload και οντως το κανει τάχιστα!!!

  6. #606
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    α καλά κλασικη περιπτωση βλαβης παλι τα reviews....10αράκι είναι το παιχνίδι παιδιά.αντε επειδή δεν το έπαιξα ακόμα ...10αρακι ειναι η beta παιδια...
    Satan has left his killing floor
    PS4

  7. #607
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default

    ειναι 10 αλλα πολυ frustrating ολο με σκοτωνουν¨

  8. #608
    Elite HarrisDo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    944
    PSN ID
    harristhegreek

    Default

    Έχω να πω ότι είμαι ερωτευμένος..δεν μπορώ να αφήσω την Beta..δηλαδή που να μου έρθει το κανονικό..
    XGamers.gr - Η πύλη του Gaming
    https://xgamers.gr

  9. #609
    PS4forums Addict personGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    2,248
    PSN ID
    personGR

    Default

    Να σχολιάσω απλά πως το review του ign είναι κλασσικά απαίσιο, σε όλο το κείμενο, ούτε που σχολιάζει το 3d ή την απόκριση του Move, απλά τα αναφέρει.

    Gimmicks, ναι, αλλά η Sony βασίζει πολλά σε αυτά...


  10. #610
    Advanced Member j.dnls's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    329
    PSN ID
    adtk

    Default

    Quote Originally Posted by nikon View Post
    Αν είναι αυτή η beta τότε το παιχνίδι θα είναι τέλειο.....περισσότερο φως, πολύ βελτιωμένος ήχος, περισσότερες επιλογές στον εξοπλισμό και όλα αυτά μαζί με όλα τα καλά του 2.....μη του μιλάτε του παιδιού από 25/2 και μετά.
    Αυτο ακριβως... Βαλε και το Operation που μου θυμησε BC2 και εχουμε ενα 10αρακι για πλακα. Εκει που ειχα κοψει το online αντε παλι απ την αρχη

    Η κινηση του παιχτη μου φανηκε λιιιγο γρηγοροτερη, αλλα το βαρος των οπλων ευτυχως παραμενει

  11. #611
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Έβαλα κ γω λίγο την βετα εχτες πριν κοιμηθώ. Μια χαρά μου φάνηκε με εξαίρεση τα μενού. Αυτή η σκοτεινή κοκκινιλα μόνο εμένα χάλασε;

  12. #612

    Default

    Το σκοτεινό το είχαμε συνηθίσει από το 2 τώρα για την κοκκινίλα όντως είναι έντονη αλλά εμάς τους γαύρους δεν μας χαλάει.


  13. #613
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Δοκίμασα την open beta για λίγο και είναι διαφορετική από την closed beta. Έχουν κάνει κάποιες μικροαλλαγές, αρκετές στα μενού που είναι διαφορετικά και επιτέλους μπορώ να παίξω με move+subnag. Ευτυχώς; WTF... Ούτε να στρίψω δεν μπορούσα στην αρχή, οπότε πρέπει να αφιερώσω πολλές ώρες για ρυθμίσεις αν και από ότι είδα, θέλει μάλλον μικρό dead zone, χαμηλά το sensitivity και μπόλικη προπόνηση με τα Bots γιατί οι Humans δεν σε αφήνουν να πάρεις ανάσα ώστε να δεις τί ακριβώς παίζει. Δύσκολο το κόβω με το move, λες να πήγαν τσάμπα τα λεφτά τελικά; 18 του μήνα βγαίνει το single demo;

    Κοκκινίλα; Τί να λέει το move Που παίρνει ένα έντονο βαθύ κόκκινο των ματιών των helgasts;

  14. #614
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μόλις διάβασα στο ps blog ότι μέσα στο σαββατοκύριακο θα επιλεχθούν 60 άτομα απο τα άτομα που παίζουν στην βeta τυχαία και θα κερδίσουν μία LIMITED Helghast edition η οποία περιέχει ότι και η κανονική helghast edition με τη διαφορά ότι τα μάτια toυ helghast κράνους θα ανάβουν. Το κακό ξέρετε πιο είναι; Είναι μόνο για Αμερικάνους (It's Uncharted 2 all over again). Γιατί δεν γίνοντε ποτέ και για εμάς αυτά τα γαμάτα;

  15. #615
    Elite Dinos's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Athens - kifisia
    Posts
    793
    PSN ID
    Dinos161079

    Default

    Να πω και εγω την γνωμη μου,λιγο πολυ αυτο που περιμενα ενα killzone 2 αρκετα βελτιωμενο στον τεχνικο τομεα.οσο αφορα το move για εμενα απλα το παιχνιδι ειναι unplayable δεν νομιζω οτι θα υπαρξει καποιος ο οποιος θα επιλεξει αυτον τον τροπο παιχνιδιου, κραταω μια επιφυλαξη για το περιφερειακο οπλο .Το μονο που με προβληματισε ειναι το γεγονος οτι το παιχνιδι με ''ζαλισε'' σαν first person shooter κατι που δεν παθαινω ουτε στο killzone 2 ουτε στο cod.Δεν ξερω γιατι ισως πρεπει να το συνηθισω στο ματι.Παντω σε οποιον αρεσε το 2 θα λατρεψει το 3.

  16. #616
    Banned PS4forums Addict le_71's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,550
    PSN ID
    Sgt-GRECO
    Name
    Λευτέρης

    Default

    ΟΚ εντυπώσεις....
    Το παιχνίδι είναι πολύ ισορροπημένο, τα όπλα προσεκτικά "καλιμπραρισμένα" ως προς το accuracy/rate/damage/range και γενικά όλο το gameplay είναι απροβλημάτιστο.
    Lag δεν είδα πουθενά, SOUNDRAK ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ, τίμιο στο close combat και γενικά, [sarcasm on] δεν θυμίζει σε τίποτα κάτι άλλους τίτλους όπου το ιπτάμενο αντικείμενο του Καμπέρη "θερίζει από ψηλά", ενώ εσύ τρέχεις για τη σημαία.[sarcasm off].
    Μου φάνηκε τόσο "τίμιο" που ακόμα και στο Brutal Melee, που πιάνεσαι στα χέρια, δεν αμφισβήτησα ότι άργησα στο R3, σε σχέση με τον αντίπαλο....
    Πιστεύω δε, ότι είναι ποιοτικότερο από το ΚΖ2, και θα αφήσει εποχή.

    Δύο minor παρατηρήσεις...Χρειάζεται ένα mute all στο lobby, και λίγο να δυναμώσει το "κελάηδισμα" στο kill notification, που ακούγεται πιο αμυδρά από το 2.....κατά τα άλλα, άμα δούμε και το ίδιο clan-tournament system που είχε το προηγούμενο παέι για δεκαράκι....

  17. #617
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    το απιστευτο ολων να συμπληρωσω ειναι οτι σκαει βομβα και βλεπω 150 explosive + 50 assist +x killstreak 3 κτλ κτλ ουτε καν θυμαμαι το μονο που ξερω ειναι να λεω ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ τα καλα στοιχεια του COD που μου αρεσαν!

  18. #618
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Στοιχημα οτι το Bulletstorm θα παρει καλυτερη κριτικη απο το IGN? Εγω περιμενω οποιος θελει το βαζω το στοιχημα!

    Παντως παιδια να μην ειμαστε καταδικαστικοι με τα reviews. Ολοι μιλανε για καλο online και κακιστο campaign... που χθες μολις αυτο συζηταγα κι εγω. Η Guerilla εχει δωσει μαλλον το βαρος της στο multiplayer... καποιοι χαιρονται γι αυτο, εγω οχι αν αληθευει και το campaign ειναι μια τσαπατσουλια με πολυ "f*ck" και γενικα βρισιδι λες και εισαι σε κανα γκετο αμερικανικο (πλακα πλακα ειχαν πει οτι θα αποφυγουν τετοια πραγματα, ομως μαλλον τελικα αναθεωρησαν...) και χαρακτηρες τοσο μισητους σαν τον Ρικο...
    Last edited by Valkyre; 04-02-2011 at 13:49.

  19. #619
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Πολύ σημαντικό είναι ότι δεν έχει καθόλου lagg η beta!Επίισης παρόλο που ο ρυθμός αυξήθηκε νομίζω 50% περισσότερο από το KZ2 δεν είδα καραφλοκόρακες να χοροπηδάνε και να εκτελούν ταυτόχρονα headshots με sniper rifles όπως τα cod.Το παιχνίδι είναι τρομερό και όπως είπε ο le_71 τίμιο...
    Υ.Γ. κρίμα που η υλοποίηση χρησης του move είναι τελικά άβολη στα fps...για μενα τουλάχιστον.Ισως να είναι καλύτερο το move σε κανα rpg με controls οπως π.χ gladiator/archery του sports champions.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  20. #620
    Banned PS4forums Addict le_71's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,550
    PSN ID
    Sgt-GRECO
    Name
    Λευτέρης

    Default

    Quote Originally Posted by enstikto View Post
    Μόλις διάβασα στο ps blog ότι μέσα στο σαββατοκύριακο θα επιλεχθούν 60 άτομα απο τα άτομα που παίζουν στην βeta τυχαία και θα κερδίσουν μία LIMITED Helghast edition η οποία περιέχει ότι και η κανονική helghast edition με τη διαφορά ότι τα μάτια toυ helghast κράνους θα ανάβουν. Το κακό ξέρετε πιο είναι; Είναι μόνο για Αμερικάνους (It's Uncharted 2 all over again). Γιατί δεν γίνοντε ποτέ και για εμάς αυτά τα γαμάτα;
    Γιατί είχαν υποσχεθεί στα Αμερικανάκια open beta στις 02/03 και τους άργησαν μία μέρα. Έτσι ανταποδίδουν...

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •