Page 33 of 62 FirstFirst ... 2329303132333435363743 ... LastLast
Results 641 to 660 of 1228

Thread: Killzone 3 - [Playstation®Move] - [3D]

  1. #641
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    resistance 2 στο νορμαλ ηθελε καμπωσες ωρες,ενω το kz2 στο νορμαλ μου φανηκε λιγο μικρο χωρις ομως να με χαλαει γιατι ελιωσα οσο δεν παει το multi!


  2. #642

    Default

    Έπαιξα και 'γω την beta χθες βράδυ για λίγη ώρα (άδειασε το ρημάδι το χειριστήριο) και..έμεινα άναυδος! Τρομερή η βελτίωση. Το μόνο που με απογοήτευσε είναι η διάρκεια του single, που απ' ότι διάβασα θα είναι και πάλι μικρή. Θα το αγοράσω όταν πάει στο 20άρικο γι αυτόν και μόνο τον λόγο.

  3. #643
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    To 90% αυτων που ειναι potential buyers για το killzone και για τα περισσοτερα fps θα το αγορασουν για το multiplayer κομματι του. Λιγη γκρινια για το campaign θα υπαρξει by default απο τους χρηστες και για τα ματια του κοσμου απο τους reviewers αλλα οι πωλησεις δεν θα επηρεαστουν καθολου κατα τη γνωμη μου. Αυτο ειναι το selling point του τιλου, γι'αυτο και εκαναν τις επιλογες τους στην Guerilla.


  4. #644
    Elite HarrisDo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    944
    PSN ID
    harristhegreek

    Default

    Quote Originally Posted by garrett156 View Post
    το halo reach στο legendary solo που το τελειωσα πηρε 14 ωρες συνολικα.πιστευω οτι στο normal θα ειναι ενα 8ωρο και αμα το εχεις ηδη τελειωσει μια φορα και εχεις μαθει τα κολπα παιζει να το κανεις και σε ενα 6ωρο.
    Η ουσια παιδια ειναι οτι τα καινουργια παιχνιδια για να τα απολαυσεις θελουν τουλαχιστον στο hard αν οχι στην τελευταια δυσκολια.
    παιζουν μερικοι τρεχοντας και λενε μετα ε 4 ωρες το εκανα.οχι οτι δεν ειναι μικρα τα games αλλα αμα τα τρεχουμε κιολας χανουν και την μεση διαρκεια που μπορει να εχουν.
    σωστα προαναφερθηκε το οτι τα games ειναι multiplayer oriented πλεον χρονια τωρα
    Αυτό είναι μια νέα τάση του τελευταίου χρόνου..που κοτσάρουν σε πολύ καλά από Sinlge Player άποψη, ένα χαζοMulti για τα μάτια του κόσμου..
    βλέπε Dead Space 2, Assassin's Creed Brotherhood, Bioshock 2..
    XGamers.gr - Η πύλη του Gaming
    https://xgamers.gr

  5. #645
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by HarrisDo View Post
    Αυτό είναι μια νέα τάση του τελευταίου χρόνου..που κοτσάρουν σε πολύ καλά από Sinlge Player άποψη, ένα χαζοMulti για τα μάτια του κόσμου..
    βλέπε Dead Space 2, Assassin's Creed Brotherhood, Bioshock 2..
    Assassin's Creed Brotherhood και Bioshock τα έσπαγε το multi!
    Το DS δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα οπότε δεν έχω άποψη...

  6. #646
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Το brotherhood τα σπαει! Τι λες τωρα!?

    Αλλα ειμαστε offtopic νομιζω.... LOL
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  7. #647
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    εγω τα έλεγα.... καλα Βεβαια το 4,5 ώρες είναι πλασματικό... ο άλλος μπορει να έπαιζε στο πιο εύκολο επίπεδο και να έτρεχε λες και του έχουν βάλει νεφτι ξέρετε που, για να κάνει αυτο το θεματακι και να πάρει hits. όπως όμως και να έχει είναι παιχνίδι 6-7 ωρών στο campaign.... απαράδεκτο για exclusive!
    Οι χρόνοι είναι από fast run στο normal (μεσαίο εκ τριών;) επίπεδο, από ότι δείχνουν οι ingame menu φωτογραφίες που επισυνάπτει ο αρθρογράφος. Πράγμα μάλλον απαράδεκτο, ειδικά για exclusive τέτοιου μεγέθους. Κατά τα άλλα προφανώς τα περισσότερα FPS πια βγαίνουν σαν MP παιχνίδι και βάζουν και ένα τυπικό - σύντομο single campaign σαν κερασάκι. ΑΙΣΧΟΣ!!!
    Παρόλα αυτά θεωρώ ότι θα την κάνω την αμαρτία μου και θα το πάρω day1 (και before αν μπορώ).

  8. #648

    Default

    Βάλτε και ότι μιλάει μόνο για τον χρόνο που του πήρε να βγάλει το κάθε chapter χωρίς τα cut scenes δηλαδή τα οποία είχαν πει θα είναι τουλάχιστον 70 λεπτά.


  9. #649
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Δεν ξερω παιδια εγω ξενερωσα ταμαλλα. Και πανω σε αυτο που λες Βαγγελη, εγω θα ειμαι μαλλον απο αυτους που δεν θα αγορασουν το παιχνιδι αλλα θα το νοικιασουν. Καθως δεν με συγκινει το συγκεκριμενο ειδος online παιχνιδιου (αληθεια πειτε μου ρε παιδια υπαρχει τυπος παιχνιδιου elimination??) δεν βρισκω το λογο να επενδυσω τοσα χρηματα σε κατι που εκτος του οτι ειναι μικρο σε μεγεθος, δεν εχει και ενα στοιχειωδες replay value οπως εχουν αλλα παιχνιδια. Σιγουρα θα το παιξω, δυσκολα θα το αγορασω.

  10. #650

    Default

    Εννοείτε ότι αν δεν παίξεις online δεν υπάρχει λόγος να το αγοράσεις.....elimination άκουσες ότι θα έχει;;;;.....η beta πάντως δεν έχει.


  11. #651
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Παιδιά έπαιξα λίγο online το σου-κου και συνηδητοποιησα ότι:
    1. Ητε ο inftrator είναι εντελώς broken
    ητε 2. Έτυχε και έπαιζα μόνο με άσχετους.

    Σχεδον σε όλα τα παιχνίδια που έπαιξα με infiltrator βγήκα 1ος και με τουλάχιστον 2500 βαθμούς per game (σε ένα έφτασα 4k).

    Με τον infiltrator μπορείς να κανείς εύκολα melée kills αλλά κ να κρατήσεις το kill streak σου. Επίσης παρουσιάζονται κ ευκαιρίες για double κ triple kills αν δεν σε πάρουν χαμπάρι... (κ όλα αυτά χωρίς να έχω πάρει το ability που δεν χάνεις την μεταμφιεση όταν κανείς melée).
    Πείτε γνώμες παιδιά...

  12. #652

    Default

    Kαι εγώ είχα αυτή την εντύπωση όταν έπαιξα σαν infiltrator με τίποτα δεν με έπαιρναν χαμπάρι και σκότωνα αρκετά εύκολα σε αντίθεση με το 2.....προφανώς δεν αλλάζει τόσο εύκολα το χρώμα στο id σου.


  13. #653
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    παιδια μπορει να εξηγησει καποιος πως παιρνουμε τα ribbons γιατι ασχετα πειρα 2*XP!!!

  14. #654

    Default

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=4rmMHqn_vdI"]YouTube - Killzone 3(Open Beta): Ribbon Guide[/ame]


  15. #655
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    ενταξει λιγα ribbonακια εχει να μου πεις τι αλλο να εβαζαν?

  16. #656
    Elite dreamer's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    London/Lefkosia
    Posts
    821
    PSN ID
    mastr0s99

    Default

    kikloforise video review sto www.gametrailers.com (9.4/10)

  17. #657
    Advanced Member stein3x's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    572
    PSN ID
    Stein3x_qlp
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by dreamer View Post
    kikloforise video review sto www.gametrailers.com (9.4/10)
    Εμ νομίζω πως το έχουνε είδη πει τα παιδιά σε ποιό πίσω σελλίδες!
    Κατά τα άλλα θα αποτελέση σίγουρη αγορά αν και δεν έπαιξα το πρώτο αρκετά online για να το ευχαριστηθώ.To 3 πάντως θα το τιμήσω

    A και κάτι άλλο..τι επική που είναι η μουσική στο menu της open beta ρε παιδιά??δεν μπορώ να σταματίσω να την ακούω...

    [youtube]VYjjclXD4zs[/youtube]


    Η συλλογή μου από games
    Spoiler!

  18. #658
    Advanced Member garrett156's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    504
    PSN ID
    garrett156

    Default

    το killzone 2 και εγω το παρατησα νωρις μιας και με χαλασε ελεεινα το οτι μπεναμε παρεα 5-6 ατομα και μας χωριζε σε 2 ομαδες με τον τσαμπουκα.αφου θελουμε να παιξουμε παρεα ρε αδερφακι μου τι μας splitαρεις;;;;;δεν ξερω καν εαν εφτιαξε μετα αυτο.παιζει να το φαμε στη μαπα και τωρα;

  19. #659
    Elite pgp69's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,033
    PSN ID
    pgp5
    Name
    Παντελής

    Default

    μόλις πέρασα ένα update 1.01 20mb και είναι τώρα 2h+ που προσπαθώ να συνδεθώ σε server και βγάζει συνεχεια error code 20002 τι γίνετε ξέρουμε κάτι για αυτό έψαξα λίγο στο net αλλα δεν έβγαλα άκρη
    Last edited by pgp69; 08-02-2011 at 02:45.

    Spoiler!

  20. #660

    Default

    Quote Originally Posted by garrett156 View Post
    το killzone 2 και εγω το παρατησα νωρις μιας και με χαλασε ελεεινα το οτι μπεναμε παρεα 5-6 ατομα και μας χωριζε σε 2 ομαδες με τον τσαμπουκα.αφου θελουμε να παιξουμε παρεα ρε αδερφακι μου τι μας splitαρεις;;;;;δεν ξερω καν εαν εφτιαξε μετα αυτο.παιζει να το φαμε στη μαπα και τωρα;
    Εκτός ότι μπορείς να φτιάξεις δωμάτιο και να κανονίσεις την ομάδα που θες υπάρχει και η επιλογή που αλλάζεις ομάδα αλλά αν δεν υπήρχαν άλλοι πως θα παίζατε αν δεν σας χώριζε;;;;



    Killzone 3 Gets a Perfect 10 in PlayStation: The Official Magazine


Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •