Page 21 of 62 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast
Results 401 to 420 of 1228

Thread: Killzone 3 - [Playstation®Move] - [3D]

  1. #401
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default

    Το κατεβασα και εγω προχθές από psn plus. Παρά πολύ ωραίο αν και δεν είμαι fan της σειράς και το KZ2 δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Πάντως μετά το KZ3 έβαλα να συνεχίσω το black ops και μου φάνηκε λες και έβλεπα καρτουν (γραφικά)


  2. #402
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Έλα υπερβάλεις... αν κάποιο είναι καρτούν όπως λένε μερικοί δηλαδή, είναι το killzone επειδή είναι φανταστικό ή κάτσε να δεις πως το λένε: επιστημονική φαντασία. Φυσικά συμφωνώ απόλυτα μαζί τους, το παιχνίδι αυτό απλά όπως λένε:
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!

  3. #403
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    http://www.psu.com/forums/threads/24...tore-for-free.

    Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα. Πείτε μου κάποια διεύθυνση να βάλω για ινδικό λογαριασμό.

    edit: Το έψαξα στο ινδικό ps+ και δεν υπάρχει. Μάλλον το βγάλανε.
    Last edited by Ezio; 20-11-2010 at 16:30.

  4. #404
    Advanced Member ikaria_g4's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Behind you
    Posts
    492
    PSN ID
    ikaria_g4
    Name
    Βαγγέλης

    Default

    εγώ ήταν λες και έβλεπα καρτούν στο killzone...
    εντελώς ψεύτικο.
    βέβαια και το ψεύτικο δεν είναι πρόβλημα όταν μπλεκεις με το διάστημα και τα τέρατα.
    φυσικά δεν συγκρίνετε με cod, bbc2, moh κτλ.... καμιά σχέση. τα μεν είναι παιδεία μάχης και προσπαθούν να έχουν όσο περισσότερο αληθοφάνεια γίνεται.
    το kz απ'την άλλη έχει αρκετά ίδια χαρακτηριστικά αλλά άλλο στυλ....
    τώρα να πυροβολείς τον άλλον και να βγαίνουν φωτιές, χρώματα κτλ... είναι κάτι άλλο...
    στο είδος του το παιχνίδι είναι πολύ καλό πάντως.. και έχουν χρόνο να διορθώσουν και ότι θέλουν ακόμα.

  5. #405
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default

    Ρε guys εγω εννοούσα ότι τα γραφικά του black ops σε σχέση με του KZ3 beta είναι μάπα και όχι το αντίθετο.

  6. #406
    Advanced Member ikaria_g4's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Behind you
    Posts
    492
    PSN ID
    ikaria_g4
    Name
    Βαγγέλης

    Default

    το ξέρω...το κατάλαβα...
    απλά εγώ πιστεύω το αντίθετο....
    όχι ότι το black ops έχει τίποτα γραφικαρες... σαν το mw2 είναι σχεδόν.
    αλλά και το kz δεν με εντυπωσίασε....
    μπορεί να φταίει ότι έχει και φανατικούς οπαδούς και διάβαζα αυτά που έλεγαν και περίμενα πολλά...είναι και sony.... εγγύηση... περιμένεις κάτι πάρα πολύ καλό.

  7. #407
    PS4forums Fanatic georgios's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Athens
    Posts
    4,742
    PSN ID
    georgios78

    Default

    vre pedia, to COD trexi 640p akoma. ti sigrinete? alo an se kapius den eresi to grafistiko ifos. san texnologia to COD ine arxeo. i engine an den kano lathos ine idia tosa xronia. episis me ta tosa spliti screen modes xani epipleon, ala exo tin esthisi oti exi epivainthi ke to single player

    episis, na simiothi oti to killzone den exi terata
    "EVERY GAME IS BETTER THAN NO GAME"

    from the book "Alien Interview", the words of the alien captured in area 51

  8. #408
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Εμμμμ ή δεν ξέρω να διαβάζω ή όντως διαβασα ότι το CoD έιναι πραγματικό πεδίο μάχης ενω το Killzone είναι πεδίο μάχης εεεε...καρτούν????
    Και εμένα δεν μαρέσουν τα γραφικά του Wipeout διοτι τέτοια οχήματα δεν κυκλοφορούν στο εμπόριο ( στην Ελλαδα εννοω,ναι , γιατι κάποιος θα έχει κανεναν θειο στην Αμερική που του είπε οτι έχει δει απο κοντα κανένα Piranha ή Feisar) και το V8 racing έχει καλυτερα γραφικά.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  9. #409
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default

    Εμένα πάντως μου άρεσαν πολύ τα γραφικά του KZ3. Σαν το uncharted 2 πάντως κανένα σε θέμα γραφικών είναι η ταπεινή μου άποψη.

    Αλλά είμαστε
    Last edited by Nerven; 22-11-2010 at 11:51.

  10. #410
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Εγώ βασικά κάνω χαβαλέ... όποιος δεν με ξέρει μπορεί να μην το κατάλαβε, όποιος με ξέρει προφανώς δεν δίνει και πολύ σημασία στο παραπάνω post μου.

    Προφανώς είναι περισσότερο cartoon το CoD με τα perks, τις υπερδυνάμεις και τον τυπά που τρέχει σαν τον Flash της DC.
    Το killzone πιστεύω ότι, παρότι διαδραματίζεται σε άλλο πλανήτη στο διάστημα (υπόψη εχθροί παραμένουν οι άνθρωποι έποικοι και όχι τερατοειδή εξωγήινοι κλπ σαν το Halo), λαμβάνει υπόψη περισσότερα στοιχεία φυσικής/βιολογίας και ανταποκρίνεται καλύτερα στο θέμα.

    Το BC2 είναι ΓΜΤ και όποιος πει το αντίθετο θα τον βαρέσω.
    Αυτά...


  11. #411
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Θα το ξαναπω σε θεμα ρεαλισμου οσον αφορα στο gameplay το ΚΖ2 τουλαχιτοσν γιατι το 3 δεν το εχω παιξει ειναι ετη φωτος μπροστα απο το COD.

    Και για μια ακομη φορα ρεαλισμος δεν ισοδυναμει παντα με καλυτερη διασκεδαση.

  12. #412
    Advanced Member ikaria_g4's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Behind you
    Posts
    492
    PSN ID
    ikaria_g4
    Name
    Βαγγέλης

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Εμμμμ ή δεν ξέρω να διαβάζω ή όντως διαβασα ότι το CoD έιναι πραγματικό πεδίο μάχης ενω το Killzone είναι πεδίο μάχης εεεε...καρτούν????
    Και εμένα δεν μαρέσουν τα γραφικά του Wipeout διοτι τέτοια οχήματα δεν κυκλοφορούν στο εμπόριο ( στην Ελλαδα εννοω,ναι , γιατι κάποιος θα έχει κανεναν θειο στην Αμερική που του είπε οτι έχει δει απο κοντα κανένα Piranha ή Feisar) και το V8 racing έχει καλυτερα γραφικά.
    καλά διάβασες...μην αγχώνεσαι.
    αυτή είναι η άποψη μου από την beta. και δεν λέω ότι δεν είναι καλό παιχνίδι... απλά το είδος δεν μου άρεσε όσο τα άλλα (cod, bbc).



    Nek_Food το κατάλαβα ότι έκανες πλάκα... απλά σε αυτό βασίστηκα για να πω την άποψη μου.

    Valkyre επέτρεψε μου την τελευταία σου φράση να την χρησιμοποιήσω και σε άλλα θέματα.

  13. #413
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Αντικειμενικά το killzone έχει τεράστια διαφορά στον τεχνικό τομέα απο το CoD και μάλιστα απο το πως λειτουργούν τα όπλα και το πως τρέχει ο χαρακτηρας μέχρι και το πως σημαδεύεις.Στα καρτουν μπορείς να πετυχαίνεις headshots με sniper rifle ενω χοροπηδάς.Δεν ειρωνεύτηκα το αν σαρέσει φιλε μου απλα παρομοιαστηκε το killzone με καρτουν, πράγμα άτοπο.Το αν σαρέσει απο κει κ περα ενα παιχνιδι που δεν ειναι ρεαλιστικο ειναι θεμα γουστου σου και δεν σε κανει "κακό" gamer ουτε εμενα καλο κ.ο.κ...Αρα δεν αγχώθηκα απλά παραξενευτηκα με το οτι ρεαλιστικο ειναι το CoD...Τωρα με αγχωσες που ξαναθυμηθηκα οτι αργει η ημερομηνια που θα κυκλοφορησει το killzone...
    Satan has left his killing floor
    PS4

  14. #414
    Advanced Member ikaria_g4's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Behind you
    Posts
    492
    PSN ID
    ikaria_g4
    Name
    Βαγγέλης

    Default

    ρεαλιστικό φίλε μου λέω για το ότι το ένα είναι στο διάστημα π.χ... όχι ότι το όπλο είναι πιο ρεαλιστικό στο cod.
    απεχθάνομαι τελείως παιχνίδια με διαστήματα, εξωγήινους κτλ... ψεύτικα όπλα... δλδ το halo που για άλλους είναι κορυφαίο εμένα δε μου αρέσει.
    το κillzone δεν είναι έτσι...αλλά έχει μερικά χαρακτηριστικά γι αυτό δεν είναι το καλύτερο μου.
    και το cod έχει φανταστικά πράγματα αλλά η κύρια ιδέα θα μπορούσε να υπάρξει.

    βέβαια σε λίγα χρόνια μπορεί και το kz να είναι πραγματικότητα

  15. #415
    PS4forums Fanatic georgios's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Athens
    Posts
    4,742
    PSN ID
    georgios78

    Default

    to cod bori na iparksi, san pragmatikotita, mono sta miala enos 10axronou amerikanou
    "EVERY GAME IS BETTER THAN NO GAME"

    from the book "Alien Interview", the words of the alien captured in area 51

  16. #416
    Advanced Member ikaria_g4's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Behind you
    Posts
    492
    PSN ID
    ikaria_g4
    Name
    Βαγγέλης

    Default

    το cod υποτίθεται ότι θέλει να αναπαραστήσει τον πόλεμο, άλλο αν τα καταφέρνει ή όχι....μην διαβάζεις μόνο τα greeklish.

  17. #417
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Θελω να μπαινω να διαβαζω news για το Killzone 3 και οχι αν ειναι καλυτερο απο το CoD η οχι.

    Οποτε ας τελειωσει αυτη η συζητηση σας παρακαλω και να μην συνεχιστει.

    Ευχαριστω.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  18. #418
    Advanced Member ikaria_g4's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Behind you
    Posts
    492
    PSN ID
    ikaria_g4
    Name
    Βαγγέλης

    Default

    ξέρετε αν το progress που έχουμε κάνει στη beta θα ισχύει και στο κανονικό παιχνίδι;
    ή θα ξεκινήσουμε κι εκεί από την αρχή;

  19. #419

    Default

    Εννοείτε ότι θα ξεκινήσουν όλοι από την αρχή αυτό έλειπε να μετρούσαν.


  20. #420
    Advanced Member dredd's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Posts
    379
    PSN ID
    kraken 13

    Default

    Ποτε βγαινει ρε αδελφια??

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •