Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 56 of 56

Thread: God of War: Ghost of Sparta

  1. #41
    Member kwstakisII's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Λάρισα
    Posts
    73
    PSN ID
    kwstakisIi

    Default

    Παιδιά απλά παιχνιδάρα!!!!! παίξτε το οπωσδήποτε......


  2. #42
    Cool Member stormare's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    223
    PSN ID
    undergroundgr

    Default

    το πηρα απο psn
    .και μαλιστα για 26 και κατι ευρω παιρνεις εκτος απο το game : psp theme,ps3 dynamic theme,ps3 avatar,νεο legionarie skin για το gos και το soundtrack του παιχνιδιου.
    αυτο θα πει value for money.


  3. #43
    Elite overclocker's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Greece
    Posts
    966
    PSN ID
    johnnie_gr

    Default

    Το "Deimos Skin for God of War III" δεν είναι στο πακέτο του παιχνιδιού όταν το αγοράζεις από το Store; Έχω PSP Go και αναγκαστικά θα το πάρω από Store μεριά.
    Last edited by overclocker; 04-11-2010 at 14:45.
    HATED BY MANY...
    LOVED BY FEW...
    RESPECTED BY EVERYONE...

  4. #44
    Cool Member stormare's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    223
    PSN ID
    undergroundgr

    Default

    δεν ειναι ,οχι.βασικα εχω την εντυπωση οτι αυτο το σκιν ηταν διαθεσιμο μονο για preorder του umd και απο συγκεκριμενα καταστηματα στο εξωτερικο.


  5. #45
    Elite fotaras's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    860
    PSN ID
    fotaras_fz6s
    Name
    Φώτης

    Default

    Quote Originally Posted by overclocker View Post
    Το "Deimos Skin for God of War III" δεν είναι στο πακέτο του παιχνιδιού όταν το αγοράζεις από το Store; Έχω PSP Go και αναγκαστικά θα το πάρω από Store μεριά.
    Quote Originally Posted by stormare View Post
    δεν ειναι ,οχι.βασικα εχω την εντυπωση οτι αυτο το σκιν ηταν διαθεσιμο μονο για preorder του umd και απο συγκεκριμενα καταστηματα στο εξωτερικο.
    μολις αγορασα το game απο το store λογω και των προσφορων που ειχε.εχω βαλει το psp και κατεβαινει.εν τω μεταξυ ειναι 1145 mb το παιχνιδι και μου γραφει κατω απο την μπαρα ολοκληρωσης 1070 minutes left
    οσον αφορα το "Deimos skin for god of war 3" εμενα μου το ειχε κανονικα σαν επιλογη για κατεβασμα.αλλα πρεπει να μπεις απο το ps3 στο store να πας στην download list και θα βρισκεται εκει για να το κατεβασεις απο το ps3.

    μια απορια ομως που εχω,οταν μπαινω στην download list απο το ps3 μου εχει επιλογη να κανω download το παιχνιδι ΚΑΙ απο το ps3.τι εξυπηρετει αυτο αφου το παιχνιδι ειναι συμβατο ΜΟΝΟ με το psp?

  6. #46
    Our Japanese Translator PS4forums Addict Avenger_Seraphim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Athens/Tokyo
    Posts
    2,227
    PSN ID
    Jim_13
    Name
    Ted

    Default

    Quote Originally Posted by fotaras View Post

    μια απορια ομως που εχω,οταν μπαινω στην download list απο το ps3 μου εχει επιλογη να κανω download το παιχνιδι ΚΑΙ απο το ps3.τι εξυπηρετει αυτο αφου το παιχνιδι ειναι συμβατο ΜΟΝΟ με το psp?
    Μπορεις απο το PS3 να το περασεις στο PSP, και μπορεις να το κρατήσεις και μέσα στο PS3 αν ξεμείνεις απο χωρο στο PSP ...
    Spoiler!

  7. #47
    Elite fotaras's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    860
    PSN ID
    fotaras_fz6s
    Name
    Φώτης

    Default

    Quote Originally Posted by Avenger_Seraphim View Post
    Μπορεις απο το PS3 να το περασεις στο PSP, και μπορεις να το κρατήσεις και μέσα στο PS3 αν ξεμείνεις απο χωρο στο PSP ...
    γινεται αυτο?πως ακριβως?συνδεω το psp με καλωδιο usb στο ps3 και μετα τι κανω?δεν το ηξερα αυτο ρε γαμωτο και ειχα μερικα παιχνιδακια στο ps3 που παιζανε και στο psp και τα κατεβασα απο το store του psp.
    κατι αλλο κατεβαζω ενα παιχνιδι στο ps3 που παιζει και στο psp.ας πουμε το MGS 1.η sony σε αφηνει να το κατεβασεις μεχρι και 5 φορες.το κατεβαζω την πρωτη φορα απο το ps3 και μετα το ξανακατεβαζω και απο το psp.ετσι εχουμε φτασει στα 2 κατεβασματα απο τα 5 που μας αφηνει.
    αν το κανω με τον τροπο που λες(να το περασω απο το ps3 στο psp)τοτε λογικα ειμαστε ακομα στο πρωτο κατεβασμα και δεν εχει δεσμευτει καποιο αλλο ετσι δεν ειναι?

  8. #48
    Cool Member sakoulias's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    242
    PSN ID
    sakoulias
    Name
    Σακης

    Default

    Μαγκες το εχει τερματισει κανεις να μου πει αν το η πλοκη του ghost of sparta ειναι καθολου spoiler για το GOW III ? Γιατι μολις παρηγγειλα το τελευταιο και μεχρι να ερθει λεω να ζεσταθω με το ghost of sparta

    1.GTA IV | 2.Metal Gear Solid 4 | 3.Resident Evil 5 | 4.Killzone 2 | 5.inFAMOUS | 6.God of war collection |
    7. Uncharted Drake's fortune | 8. Uncharted 2 | 9. Gran turismo 5 Prologue | 10. God of war III | 11. Red Dead Redemption

  9. #49
    Member kwstakisII's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Λάρισα
    Posts
    73
    PSN ID
    kwstakisIi

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by sakoulias View Post
    Μαγκες το εχει τερματισει κανεις να μου πει αν το η πλοκη του ghost of sparta ειναι καθολου spoiler για το GOW III ? Γιατι μολις παρηγγειλα το τελευταιο και μεχρι να ερθει λεω να ζεσταθω με το ghost of sparta
    Εγώ το έχω το τερματίσει και η πλοκή του σεναρίου εξελίσεται κάπου ανάμεσα απο το 1ο και το 2ο.....Τώρα την ιστορία δεν θα σου την πώ για να παίξεις το παιχνίδι και να το ευχαριστηθείς!Πολύ καλό παιχνιδάκι πολύ ωραία ιστορία όπου στο τέλος σε αφήνει λίγο Μ@@@.....Παίξτο για προθέρμανση του 3

  10. #50
    Our Japanese Translator PS4forums Addict Avenger_Seraphim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Athens/Tokyo
    Posts
    2,227
    PSN ID
    Jim_13
    Name
    Ted

    Default

    Quote Originally Posted by fotaras View Post
    γινεται αυτο?πως ακριβως?συνδεω το psp με καλωδιο usb στο ps3 και μετα τι κανω?δεν το ηξερα αυτο ρε γαμωτο και ειχα μερικα παιχνιδακια στο ps3 που παιζανε και στο psp και τα κατεβασα απο το store του psp.
    κατι αλλο κατεβαζω ενα παιχνιδι στο ps3 που παιζει και στο psp.ας πουμε το MGS 1.η sony σε αφηνει να το κατεβασεις μεχρι και 5 φορες.το κατεβαζω την πρωτη φορα απο το ps3 και μετα το ξανακατεβαζω και απο το psp.ετσι εχουμε φτασει στα 2 κατεβασματα απο τα 5 που μας αφηνει.
    αν το κανω με τον τροπο που λες(να το περασω απο το ps3 στο psp)τοτε λογικα ειμαστε ακομα στο πρωτο κατεβασμα και δεν εχει δεσμευτει καποιο αλλο ετσι δεν ειναι?
    Όταν κατεβει στο PS3 το PSP παιχνιδι, θα σε προτρέψει να συνδέσεις με το USB τη φορητή κονσόλα σου, αλλα αν δεν θες εκεινη τη στιγμή να το κάνεις, μπορεις να το βρεις στο menu games, και αν τα τακτοποιείς ως φακέλους θα εχει φτιαχτει ένας για τα PSP games που εχεις μέσα στο PS3. Απο κει και πέρα με το Τρίγωνο νομιζω ή αν πατήσεις πάνω τους θα σου εμφανίσει οτι πρέπει να συνδέσεις το PSP σου για να περάστει το παιχνίδι...
    Παει καιρός απο τότε που πέρασα παιχνίδι έτσι, αλλα απ'ότι θυμαμαι έτσι ειναι κάπως η διαδικασία

    Αν το παιχνίδι ειναι ήδη περασμένο στο PS3 σου φυσικά δεν μετράει για extra download οποτε ετσι γλυτώνεις μελλοντικά κατεβάσματα
    Spoiler!

  11. #51
    Elite fotaras's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    860
    PSN ID
    fotaras_fz6s
    Name
    Φώτης

    Default

    Quote Originally Posted by Avenger_Seraphim View Post
    Όταν κατεβει στο PS3 το PSP παιχνιδι, θα σε προτρέψει να συνδέσεις με το USB τη φορητή κονσόλα σου, αλλα αν δεν θες εκεινη τη στιγμή να το κάνεις, μπορεις να το βρεις στο menu games, και αν τα τακτοποιείς ως φακέλους θα εχει φτιαχτει ένας για τα PSP games που εχεις μέσα στο PS3. Απο κει και πέρα με το Τρίγωνο νομιζω ή αν πατήσεις πάνω τους θα σου εμφανίσει οτι πρέπει να συνδέσεις το PSP σου για να περάστει το παιχνίδι...
    Παει καιρός απο τότε που πέρασα παιχνίδι έτσι, αλλα απ'ότι θυμαμαι έτσι ειναι κάπως η διαδικασία

    Αν το παιχνίδι ειναι ήδη περασμένο στο PS3 σου φυσικά δεν μετράει για extra download οποτε ετσι γλυτώνεις μελλοντικά κατεβάσματα
    μεγαλε σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες.με γλυτωσες απο χρονοβορο κατεβασμα παιχνιδιων + τα εξτρα downloads με τον τροπο που ειπες.thanks.

  12. #52
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το προχωράω και εγώ σιγά σιγά το παιχνίδάκι με πολύ αργούς ρυθμούς...
    Έχω παίξει κανα 3ωρο μέχρι στιγμής και νομίζω ότι το σενάριό του έχει πιο πολλά να πει απο του 3. Μην φανταστείτε βέβαια Σέξπιρ αλλά έχει κάτι πέρα του πάω στον επόμενο boss τον ξεκοιλιάζω και πάμε στον επόμενο κ.ο.κ....
    Θα αργήσω βέβαια να το τερματίσω γιατί το PSP το χρησιμοποιώ μόνο όταν δεν μπορώ να use το PS3....

  13. #53
    Elite aladdin7's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    949
    PSN ID
    qazwsx345

    Default

    Χθες βράδυ τελείωσα το παιχνιδάκι....με συνοπτικές διαδικασίες. Σχετική μικρή διάρκεια αλλά αφήνει πολύ καλές εντυπώσεις! Must buy!

  14. #54
    Advanced Member garrett156's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    504
    PSN ID
    garrett156

    Default

    και εγω το ξεκινησα εχθες και το αφησα οταν επεσε η μπαταρια του psp τελικα.πολυ καλο μεχρι τωρα στα υψηλα στανταρ της σειρας και μου αρεσει και η νεα κινηση που κανεις charge και τους ριχνεις κατω οπου μετα πεφτουν μπουνιες.

  15. #55
    Member reinko24's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    kalamata
    Posts
    72
    PSN ID
    reinko24
    Name
    Reinkoner

    Default

    ναι το έπαιξα και γω επιτέλους!!!!
    Πολύ καλό αλλά αφού πρώτα έλιωσα με το 3 στο play και μόλις χθες το άρχησα στο psp πολύ καλό άψογα γραφικα για psp αλλά πολύ πολύ μικρό σε διάρκεια!!!
    Spoiler!

  16. #56
    Elite Eddy_Gordo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    725
    PSN ID
    KALLIANI
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    paixnidara an kai mou vroma oti tha exoume sunexeia mono me ton Dimo se psp kai ps3

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •