Page 15 of 42 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast
Results 281 to 300 of 822

Thread: 3D Gaming Discussion Thread

  1. #281
    PS4forums Fanatic SQP_GR's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    KPHTH
    Posts
    2,765
    PSN ID
    SQP_GR

    Default

    SUPER I PANASONIC DILADI ,wraia pramata,swsta ta lete meriki kai sinfono kai egw alla pios kathete xwreis 3d tv apo septevri kai meta ,o ximonas thane diskolos

  2. #282
    Elite Tek_Killa's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Χαλάνδρι
    Posts
    706
    PSN ID
    Tek_Killa

    Default

    Χωρίς 3D θα ναι δύσκολος ή χωρίς λεφτά?



  3. #283
    Advanced Member magicoSakisPaoGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    πατρα
    Posts
    357
    PSN ID
    magicoSakisPaoGR
    Name
    Σακης

    Default

    άπλα πείτε καλορίζικη την τρίτη θα την έχω τη Samsung LE40C750 3D LCD TV 40'
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=NuDf-ph0XGE&feature=related"]YouTube- Samsung LE 40C750 FullHd 3D!!![/ame]
    φουλ ρεβιους σε ταινίες -παιχνίδια και φυσικά τα πάντα για τη μετατροπή του 2Δ σε 3Δ στο Playstation 3
    θα πω την αληθια αν αξιζη η οχι
    πήρα κε αφτα τα γυαλιά Previous Post
    Samsung SSG-P2100T 3D Starter Kit
    2 γυαλιά και ταινία MONSTER VS ALIEN

    For 3D Glasses
    Last edited by magicoSakisPaoGR; 19-06-2010 at 17:33.
    ΧBOT-AKIA έρχονται καλύτερες μέρες.RRoD

  4. #284
    PS4forums Addict nickolas82's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Αθήνα(προς το παρόν)
    Posts
    1,438
    PSN ID
    nickolas82
    Name
    Νίκος

    Default

    Καλορίζικη φίλε μου!
    Περιμένω απόψεις γιατί σαν να την γλυκοκοιτάζω!

  5. #285
    Elite Maximvs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Αθήνα - Δάφνη
    Posts
    760
    PSN ID
    Thomas_GR
    Name
    Θωμάς

    Default

    Παιδια μη βιαζεστε με τα 3D...Eκτος το οτι σε εμβρυακη μορφη ακομα,αναμενεται κατα το φθινοπορο αλλα μοντελα,αλλες τεχνολογιες....Και κατι βασικο...καλουμε 4 ατομα + εμεις 2 = 6 για να δουμε μια ταινια 3D...ποσο ειναι το κοστος των γυαλιων?...μια ερωτηση κανω εγω τωρα....και κατι αλλο....δεν σας υποψιαζει η τοσο μεγαλη πτωση των τιμων τους τοσο γρηγορα?...Για σκεφτητε τα λιγακι αυτα...
    Last edited by Maximvs; 19-06-2010 at 18:18.

  6. #286
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    μην χαλας τα λογια σου. τα ειπαμε και αλλοι πιο πριν αλλα το τι κανει ο καθενας καθοριζεται απο αλλα πραγματα. ηλικια, εμπειρια σαν καταναλωτης, οικονομικη δυνατοτητα να αλλαζεις καθε χρονο τηλεοραση κλπ. καλως να τις παρουνε τις 3d , na τις χαρουνε , αλλα εδω θα ειμαστε τα χριστουγεννα που θα εχουν χασει το 30% της αξιας τους .θυμηθειτε ποσο κανανε τα πρωτα blu ray και ποσο κανουνε τωρα.

    Spoiler!

  7. #287
    Advanced Member magicoSakisPaoGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    πατρα
    Posts
    357
    PSN ID
    magicoSakisPaoGR
    Name
    Σακης

    Default

    Quote Originally Posted by Maximvs View Post
    Παιδια μη βιαζεστε με τα 3D...Eκτος το οτι σε εμβρυακη μορφη ακομα,αναμενεται κατα το φθινοπορο αλλα μοντελα,αλλες τεχνολογιες....Και κατι βασικο...καλουμε 4 ατομα + εμεις 2 = 6 για να δουμε μια ταινια 3D...ποσο ειναι το κοστος των γυαλιων?...μια ερωτηση κανω εγω τωρα....και κατι αλλο....δεν σας υποψιαζει η τοσο μεγαλη πτωση των τιμων τους τοσο γρηγορα?...Για σκεφτητε τα λιγακι αυτα...
    φιλε μέχρι να ερθη ο σεπτεμβρης δεν ξέρω αν ζω μέχρι τότε
    ένταξη είναι στο 995 ευρό με τόσα που κανη σαν τν η συγκεκριμένη και χωρης 3Δ τοσο κοστηζουν η τν που εχουν 200 Hz -MPEG4/MPEG2 -Δίκτυο DLNA-Wireless LAN Ready-Λειτουργία PVR-Αναπαραγωγή USB-4xHDMI v1.4-Δυναμική Αντίθεση Ultra- Internet@TV- Motion Plus και σην αυτα μπορείτε ακόμα και να μετατρέψετε τις αγαπημένες σας ταινίες 2D σε 3D!και τα παλια παιχνιδια 2Δ του Playstation 3
    και να σου πο και κατη μια χαρα ειναι το 3Δ μακάρι να γινη και καλύτερο αλλα εμενα δεν με χαλαη αφτο που εχω δη ος ώρας
    Last edited by magicoSakisPaoGR; 19-06-2010 at 19:06.
    ΧBOT-AKIA έρχονται καλύτερες μέρες.RRoD

  8. #288
    Elite Maximvs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Αθήνα - Δάφνη
    Posts
    760
    PSN ID
    Thomas_GR
    Name
    Θωμάς

    Default

    Quote Originally Posted by magicoSakisPaoGR View Post
    φιλε μέχρι να ερθη ο σεπτεμβρης δεν ξέρω αν ζω μέχρι τότε
    ένταξη είναι στο 995 ευρό με τόσα που κανη σαν τν η συγκεκριμένη και χωρης 3Δ τοσο κοστηζουν η τν που εχουν 200 Hz -MPEG4/MPEG2 -Δίκτυο DLNA-Wireless LAN Ready-Λειτουργία PVR-Αναπαραγωγή USB-4xHDMI v1.4-Δυναμική Αντίθεση Ultra- Internet@TV- Motion Plus και σην αυτα μπορείτε ακόμα και να μετατρέψετε τις αγαπημένες σας ταινίες 2D σε 3D!
    και να σου πο και κατη μια χαρα ειναι το 3Δ μακάρι να γινη και καλύτερο αλλα εμενα δεν με χαλαη αφτο που εχω δη ος ώρας


    995+ τα γυαλια.........
    Last edited by Maximvs; 19-06-2010 at 19:05.

  9. #289
    Advanced Member magicoSakisPaoGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    πατρα
    Posts
    357
    PSN ID
    magicoSakisPaoGR
    Name
    Σακης

    Default

    Quote Originally Posted by Maximvs View Post
    995+ τα γυαλια.........
    εχει με 69 ευρο το 1 ζευγαρη αλλα εγω πηρα 2 ζευγαρια και ταινια 3Δ στα 130 ευρο
    ΧBOT-AKIA έρχονται καλύτερες μέρες.RRoD

  10. #290
    Elite Maximvs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Αθήνα - Δάφνη
    Posts
    760
    PSN ID
    Thomas_GR
    Name
    Θωμάς

    Default

    Quote Originally Posted by magicoSakisPaoGR View Post
    εχει με 69 ευρο το 1 ζευγαρη αλλα εγω πηρα 2 ζευγαρια και ταινια 3Δ στα 130 ευρο
    παιδια..δεν ειμαστε εχθροι σας...ειμαστε φιλοι σας....απλα δεν τρωμε το τυρακι που μας δινουν τα καθε Saturn,Media Markt κ.τ.λ....απλα διαβαζουμε κατι παραπανω...κοιτα τι εννοω...


    ΕΡΩΤΗΣΗ : Αρχικό μήνυμα απο kosdion
    Νομίζω ότι κάποιο περιοδικό (HiTech) αν θυμάμαι καλά, έγραφε ότι για να απολαύσει ο θεατής το 3D, θα πρέπει να βλέπει από 1 1/2 μέτρο απόσταση σε οθόνη 50 ίντσες ! !
    Γιατί αλλιώς θα "χάνει" την αίσθηση του τρισδιάστατου!
    Αν αυτό ισχύει, τότε μόνο με προβολέα θα μπορούμε να δούμε τρισδιάστατη εικόνα ικανοποιητικά.

    ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Iσχύει και με το παραπάνω.Όσο απομακρυνόμαστε απ την οθόνη χάνεται η αίσθηση,αρχίκά απ τις άκρες και μετά απ το κέντρο.Σε μια οθόνη 46'' στα περίπου 3μ μόνο στα κεντρικά εφέ υπάρχει αίσθηση 3d αλλά και αυτή μειωμένη αρκετά σε σχέση με το 1,5μ.Απ τα 5μ και μετά η εικόνα γίνεται σχεδόν 2d.


    Σε ποσα μετρα ειδες την demo εκει που την ειδες????....Η απαντηση ειναι δικη σου!
    Last edited by Maximvs; 19-06-2010 at 19:14.

  11. #291
    Elite Maximvs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Αθήνα - Δάφνη
    Posts
    760
    PSN ID
    Thomas_GR
    Name
    Θωμάς

    Default

    Quote Originally Posted by magicoSakisPaoGR View Post
    φιλε θα σου προτηνα να πας να της δης της 3Δ τν και να βγαλης ασφαλή συμπεράσματα απο μόνο σου
    η απόστασης που σου είπαν είναι σωστές περίπου 2 μισή μέτρα απόσταση από την τν βλεπης το τελιο 3Δ στης 50 ιντσες και στης 40 ίντσες 2 μέτρα
    φιλε μου λες να μην εχω δει?....το δικο μου συμπερασμα ειναι οτι δεν αξιζει αυτη η τεχνολογια εστω και αυτα τα 995 euro που ζητανε για 40"...Ουτε προσπαθω να σου αποδειξω το αντιθετο.Απλα μην πεφτουμε με τα μουτρα σε οτι μας πουλανε οι προσπαθουν να μας πουλησουν..Ο καθενας αποφασιζει για λογαριασμο του.Προσωπικα εχω προβολεα και βλεπω σε 130" και δεν προκειται να χαραμισω τωρα ουτε ενα euro για μια τεχνολογια που μολις εμφανιστηκε...Θα περιμενω τους 3D προβολεις και οταν ειναι πλεον αξιοπιστοι και ποιοτικοι τοτε θα κανω τις αλλαγες μου.

    Αυτα...και πανω απο ολα φιλικα ,

    Θωμας.

  12. #292
    Advanced Member magicoSakisPaoGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    πατρα
    Posts
    357
    PSN ID
    magicoSakisPaoGR
    Name
    Σακης

    Default

    Quote Originally Posted by Maximvs View Post
    φιλε μου λες να μην εχω δει?....το δικο μου συμπερασμα ειναι οτι δεν αξιζει αυτη η τεχνολογια εστω και αυτα τα 995 euro που ζητανε για 40"...Ουτε προσπαθω να σου αποδειξω το αντιθετο.Απλα μην πεφτουμε με τα μουτρα σε οτι μας πουλανε οι προσπαθουν να μας πουλησουν..Ο καθενας αποφασιζει για λογαριασμο του.Προσωπικα εχω προβολεα και βλεπω σε 130" και δεν προκειται να χαραμισω τωρα ουτε ενα euro για μια τεχνολογια που μολις εμφανιστηκε...Θα περιμενω τους 3D προβολεις και οταν ειναι πλεον αξιοπιστοι και ποιοτικοι τοτε θα κανω τις αλλαγες μου.

    Αυτα...και πανω απο ολα φιλικα ,

    Θωμας.
    εχω και εγω προβολεα
    φηλε καταλαβαίνω οτι το λες καλοπροαίρετα αλλα έμενα μου αρεση να παίζω 3Δ τα παιχνίδια και ηλικρινα αν δεν τη πάρω αφτη τη τν θα σκασω
    και θα παρω και εγω 3Δ προβολέα οταν θα είναι φτηνός και δεν θα χριαζεται τα γιαλυα της ινβιντια φυσικά οπος αφτη που υπάρχουν τορα γηρο στα 700 ευρο γιατί πας στο + 1500 ευρο να φτιαξης 3Δ υπολογιστή ώστε να παιζης 3Δ παιχνίδια μεσώ υπολογιστή με όλο το σετ της ινβιντια από κάρτες 3Δ και ότι άλω χρειάζεται
    Last edited by magicoSakisPaoGR; 19-06-2010 at 19:43.
    ΧBOT-AKIA έρχονται καλύτερες μέρες.RRoD

  13. #293
    Advanced Member magicoSakisPaoGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    πατρα
    Posts
    357
    PSN ID
    magicoSakisPaoGR
    Name
    Σακης

    Default

    μερικά χαρακτηρίστηκα της Samsung LE40C750 3D LCD TV 40'
    +PVR+MOTION PLUS+Δυναμική Αντίθεση Ultra+Internet@TV+METATPOΠΗ 2D σε 3D
    H
    LCD TV 40" 3D FULL HD 200Hz ΜΟΝΤΕΛΟ 4/2010 ΚΩΔΙΚΟΣ LE40C750R2WXXH ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3D LCD TV ΑΝΑΛΥΣΗ 1920Χ1080 FULL HD ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ 3D Hyper Real Engine ΣΑΡΩΣΗ 200Hz ΠΑΝΕΛ Ultra Clear Panel EIKONA Wide Color Enhancer Plus ΗΧΟΣ : Dolby Digital Plus Dolby Palse SRS Theater Sound dts 2.0+ Digital Out 3D ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ & ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΔΕΚΤΗΣ DVB-T/C ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΤΗΣ MPEG4 Design Crystal TV ΧΡΩΜΑ BLACK ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ HDMI 4, v1.4 USB 2 Ethernet (LAN) 1 RF In 1 CI Slot 1 SCART 2 Component/Composite 1/1 Headphone 1 Digital Audio Out (Optical) 1 PC In (D-Sub) 1 PC Audio In/DVI Audio In 1 Audio Out 1 ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ (Π*Υ*Βmm): 987x604x80.4 ΕΓΓΥΗΣΗ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ
    Last edited by magicoSakisPaoGR; 19-06-2010 at 20:08.
    ΧBOT-AKIA έρχονται καλύτερες μέρες.RRoD

  14. #294
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,938
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    ΕΡΩΤΗΣΗ : Αρχικό μήνυμα απο kosdion
    Νομίζω ότι κάποιο περιοδικό (HiTech) αν θυμάμαι καλά, έγραφε ότι για να απολαύσει ο θεατής το 3D, θα πρέπει να βλέπει από 1 1/2 μέτρο απόσταση σε οθόνη 50 ίντσες ! !
    Γιατί αλλιώς θα "χάνει" την αίσθηση του τρισδιάστατου!
    Αν αυτό ισχύει, τότε μόνο με προβολέα θα μπορούμε να δούμε τρισδιάστατη εικόνα ικανοποιητικά.

    ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Iσχύει και με το παραπάνω.Όσο απομακρυνόμαστε απ την οθόνη χάνεται η αίσθηση,αρχίκά απ τις άκρες και μετά απ το κέντρο.Σε μια οθόνη 46'' στα περίπου 3μ μόνο στα κεντρικά εφέ υπάρχει αίσθηση 3d αλλά και αυτή μειωμένη αρκετά σε σχέση με το 1,5μ.Απ τα 5μ και μετά η εικόνα γίνεται σχεδόν 2d.


    οσον αφορα την αποσταση για το 3d συγκεκριμενα σε μια samsung ο κατασκευαστης σε βιβλιο οδηγιων λεει οτι για 40 ιντσες πρεπει να ειμαστε στα 3-3μισι μετρα. οποτε σκεφτητε οτι σε μεγαλυτερες τηλεορασεις θελει μεγαλυτερη αποσταση.
    βαση αυτου τα παραπανω δεν ισχυουν. εγω εχω την c8000 και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. βεβαια λιγο τσιμπημενη η τιμη της
    αλλα χαλαλι της. τελεια εικονα και φοβερη η αισθηση του 3D
    Last edited by cocous; 19-06-2010 at 20:09.

  15. #295
    Cool Member Et3rn1tyGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athina
    Posts
    291
    PSN ID
    Et3rn1tyGR

    Default

    Εδωσες 1000 ευρω για 40αρα εν ετη 2010...ακομα και για το 3d το θεωρω κοροιδεια των εταιρειων για τοσες λιγες ιντσες...

    Γι αυτο και φωναζω παρτε πλασμα...αλλα κανεις δεν ακουει...

    Τσπ μολις μου ερθει θα σας κανω ενα review

  16. #296
    Cool Member Et3rn1tyGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athina
    Posts
    291
    PSN ID
    Et3rn1tyGR

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    ΕΡΩΤΗΣΗ : Αρχικό μήνυμα απο kosdion
    Νομίζω ότι κάποιο περιοδικό (HiTech) αν θυμάμαι καλά, έγραφε ότι για να απολαύσει ο θεατής το 3D, θα πρέπει να βλέπει από 1 1/2 μέτρο απόσταση σε οθόνη 50 ίντσες ! !
    Γιατί αλλιώς θα "χάνει" την αίσθηση του τρισδιάστατου!
    Αν αυτό ισχύει, τότε μόνο με προβολέα θα μπορούμε να δούμε τρισδιάστατη εικόνα ικανοποιητικά.

    ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Iσχύει και με το παραπάνω.Όσο απομακρυνόμαστε απ την οθόνη χάνεται η αίσθηση,αρχίκά απ τις άκρες και μετά απ το κέντρο.Σε μια οθόνη 46'' στα περίπου 3μ μόνο στα κεντρικά εφέ υπάρχει αίσθηση 3d αλλά και αυτή μειωμένη αρκετά σε σχέση με το 1,5μ.Απ τα 5μ και μετά η εικόνα γίνεται σχεδόν 2d.


    οσον αφορα την αποσταση για το 3d συγκεκριμενα σε μια samsung ο κατασκευαστης σε βιβλιο οδηγιων λεει οτι για 40 ιντσες πρεπει να ειμαστε στα 3-3μισι μετρα. οποτε σκευτηται οτι σε μεγαλυτερες τηλεορασεις θελει μεγαλυτερη αποσταση.
    Καλα ζησε με μια 46 αρα στα 2-2,5 μετρα για καμια βδομαδα...και μετα θα δεις οτι ακομα και αυτη θα σου φαινεται μικρη...

    Σε οποιοδηποτε homecinema site και αν μπεις θα γελασεις αν δεις τι ιντσες προτεινουν σε τι μετρα...40αρα και 3 μετρα no go.

    Βεβαια περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...ο πεθερος μου θεωρει τεραστια την 32αρα στα 5 μετρα αποσταση πχ

  17. #297
    Advanced Member magicoSakisPaoGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    πατρα
    Posts
    357
    PSN ID
    magicoSakisPaoGR
    Name
    Σακης

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    ΕΡΩΤΗΣΗ : Αρχικό μήνυμα απο kosdion
    Νομίζω ότι κάποιο περιοδικό (HiTech) αν θυμάμαι καλά, έγραφε ότι για να απολαύσει ο θεατής το 3D, θα πρέπει να βλέπει από 1 1/2 μέτρο απόσταση σε οθόνη 50 ίντσες ! !
    Γιατί αλλιώς θα "χάνει" την αίσθηση του τρισδιάστατου!
    Αν αυτό ισχύει, τότε μόνο με προβολέα θα μπορούμε να δούμε τρισδιάστατη εικόνα ικανοποιητικά.

    ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Iσχύει και με το παραπάνω.Όσο απομακρυνόμαστε απ την οθόνη χάνεται η αίσθηση,αρχίκά απ τις άκρες και μετά απ το κέντρο.Σε μια οθόνη 46'' στα περίπου 3μ μόνο στα κεντρικά εφέ υπάρχει αίσθηση 3d αλλά και αυτή μειωμένη αρκετά σε σχέση με το 1,5μ.Απ τα 5μ και μετά η εικόνα γίνεται σχεδόν 2d.


    οσον αφορα την αποσταση για το 3d συγκεκριμενα σε μια samsung ο κατασκευαστης σε βιβλιο οδηγιων λεει οτι για 40 ιντσες πρεπει να ειμαστε στα 3-3μισι μετρα. οποτε σκεφτητε οτι σε μεγαλυτερες τηλεορασεις θελει μεγαλυτερη αποσταση.
    βαση αυτου τα παραπανω δεν ισχυουν. εγω εχω την c8000 και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. βεβαια λιγο τσιμπημενη η τιμη της
    αλλα χαλαλι της. τελεια εικονα και φοβερη η αισθηση του 3D
    φιλε πεσμου εχεις κανη τη μετατροπη των παιχνιδιων του Playstation 3 2D σε 3D ??
    Last edited by magicoSakisPaoGR; 19-06-2010 at 20:17.
    ΧBOT-AKIA έρχονται καλύτερες μέρες.RRoD

  18. #298
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,938
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    κοιτα να δεις οσον αφορα το μεγεθος το εχω συνηθησει αλλα δεν ειναι και μικρη ομως μια 40αρα. βεβαια θα ηθελα 46αρα αλλα μεχρι εκει εφτανε η τσεπη και να σκεφτεις την πηρα οταν πρωτοβγηκε στην τιμη των 2050ευρω. παντως σαν τηλεοραση ειναι αψογη. τωρα οσων αφορα την μετατροπη σε παιχνιδια δοκιμασα το προ 2010 και σε γενικες γραμμες μου αρεσε.

  19. #299
    Advanced Member magicoSakisPaoGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    πατρα
    Posts
    357
    PSN ID
    magicoSakisPaoGR
    Name
    Σακης

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    κοιτα να δεις οσον αφορα το μεγεθος το εχω συνηθησει αλλα δεν ειναι και μικρη ομως μια 40αρα. βεβαια θα ηθελα 46αρα αλλα μεχρι εκει εφτανε η τσεπη και να σκεφτεις την πηρα οταν πρωτοβγηκε στην τιμη των 2050ευρω. παντως σαν τηλεοραση ειναι αψογη. τωρα οσων αφορα την μετατροπη σε παιχνιδια δοκιμασα το προ 2010 και σε γενικες γραμμες μου αρεσε.
    φιλε γίνεται χαμός με το DEAD SPACE και BATMAN μήπως μπορείς να κατεβασης αφτα τα δυο DEMOS και να κανης τη μετατροπη του 2D σε 3D και να μας πεις σχόλια?
    Last edited by magicoSakisPaoGR; 19-06-2010 at 20:35.
    ΧBOT-AKIA έρχονται καλύτερες μέρες.RRoD

  20. #300
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,938
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    τωρα την κανω για δουλιτσα αλλα αυριο που θα γυρισω θα κανω κουμαντο και θα σας πω

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •